Witaj
Gość

Wątek: Prophet na l2 Classic  (Przeczytany 3519 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Prophet na l2 Classic
« dnia: Listopad 30, 2015, 01:25:04 pm »
Cześć,
mam zamiar pograć casualowo na classicu jakimś supportem. Mógłby mi ktoś kto grał wcześniej na RU/KR powiedzieć jak wygląda sprawa bufferów? Wstępnie przymierzam się do Propheta, jak ta postać wypada na tej kronice (czy łatwo będzie mi znaleźć party, czy ludzie raczej wolą wziąć SE ze wsględu na VR etc.) Wiem co kto ma i jakie są tego plusy na papierze ale ciekawi mnie w praktyce czego ludzie szukają na tego typu serwerze.

Podobało mi się za czasów c4-c5 sprzedawanie buffków i zastanawiam się czy tutaj też to będzie miało sens. Wiem że drop adeny był straszny na pierwszych wersjach i ludzie niechętnie kupowali buffy. Z tego co mi wiadomo na EU drop adeny będzie + x4,5 w porównaniu do tego co wcześniej. W sumie to jest główny powód dla którego chcę grać bufferem ;)

Podsumowująć, nie zamierzam wygrywać serwera tylko przyjemnie spędzić czas. PP będzie dobrą postacią czy lepiej dokonać bezpiecznego wyboru i zagrać SE. (uprzedzam - WC/OL dla mnie odpada)






  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet na l2 Classic
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2015, 02:00:29 pm »
Dla archerów będziesz jak zimne piwko w gorący dzień :) Zainteresuj się http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57896.0.html


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet na l2 Classic
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2015, 06:03:49 pm »
Jeszcze 2 miesiące temu grałem na ruskim classicu i nie spotkałem się z sytuacją aby ktoś sprzedawał bufy w pozniejszej fazie gry. Ludzie mają swoich znajomych albo boxy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 06:05:22 pm wysłana przez WhiteMilker »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet na l2 Classic
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2015, 08:57:21 pm »
PP bardzo fajna postać, problem jest tylko z bufem całego party bo trochę czasu schodzi na to :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet na l2 Classic
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2015, 10:09:33 pm »
Protip na łatwe party i szybkie levelowanie 20-40: mów wszystkim że chcesz zostać bishopem.