Witaj
Gość

Wątek: Buffer dla sorc'a [Skelth]  (Przeczytany 1927 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Buffer dla sorc'a [Skelth]
« dnia: Styczeń 24, 2016, 12:15:42 am »
Witam, od kilku dni gram na serwerze Skelth a mój char to "przyszły" sorc. Chciałbym zrobić sobie jakiegoś bufer'a no box'a, lecz nie potrafię dokonać wyboru. Wiem, że dla maga jedynym sensownym bufer'em będzie ee albo se, ponieważ posiadają recharge, ale nie wiem którego wybrać. Bardzo prosiłbym o wasze opinie kogo byście wybrali i dlaczego. Jeśli ktoś mógłby napisać "+" i "-" obydwu bufer'ów to będę wdzięczny. Szukałem podobnych postów ale jedyne co znalazłem to opinie na wyższych kronikach gdzie dostępna jest kookaburra, herby i skile od innych ras po 3 profce. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Buffer dla sorc'a [Skelth]
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2016, 01:36:48 am »
se da ci empa, juz 1lvl daje 55% wiecej m attacku

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Buffer dla sorc'a [Skelth]
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2016, 01:33:16 pm »
SE:
Empower na 25 lvlu, który drastycznie zwiększa Twój m. atk.

EE:
Clarity na 58 lvlu, trochę zmniejsza zużycie mp.
Resist Shock na 40 lvlu, nazwa mówi sama za siebie.

Wydaje mi się, że to główne różnice, SE wydaje się lepszym wyborem.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Buffer dla sorc'a [Skelth]
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2016, 08:04:29 pm »
58 to jest abstrakcja xD. To jest hmm takie 99 na początku core/lilith.