Witaj
Gość

Wątek: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?  (Przeczytany 3621 razy)

  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« dnia: Listopad 27, 2016, 06:51:18 pm »
Prawdopodobnie uda mi się namówić stare cp do gry na classicu bo każdy z nas ma ochotę pograć w stare dobre l2, ale privy odpadają, a z offa Skeleth jest troche martwy i nas to przeraża i raczej nic się tam nie dzieje na low lvl spotach, a na Grand Kainie i Shielen widze poteżny online. Wiemy, że topką nie będziemy więc o to nie martwcie się, a po prostu chcemy mieć dużą ilość pvp i zagościć gdzieś na dlużej.  Więc jak wyżej w nazwie tematu. Gra ktoś z Polaków na GK lub Shiellen i może coś opowiedzieć o serwie? :)


 Z góry dzięki! :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2016, 07:32:20 pm »
Jeśli dobrze widziałem to w ciągu kilku dni szukałeś priv, ekipy co pogra na skelth, a teraz wybierasz sie z ekipą na RU ...

Powodzenia ale zakładam, że za tydzień to już tego czegoś nie będzie.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2016, 07:43:17 pm »
Hmmm, wydaje mi się, że zaczynanie na tym etapie na GK czy Shilien to strata czasu. Jesteś 2 lata za Ruskami, co w przełożeniu na standardy EU daje jakieś 3-4 lata farmy w plecy. Na EU Classicu jesteś w stanie dogonić średnią serwera (~60CP) powiedzmy za pół roku przy ogarniętym CP i dobrym zarządzaniu czasem i postaciami. Server nie jest martwy, online dobija do 1000, co jak na wspomniane standardy EU jest ok.

Z perspektywy gracza, który spędził 2 lata na RU powiem tak: będziecie skazani na wieczną banicję i napięcia z ruskimi, wszędzie i zawsze. Tam nie ma czegoś takiego, że jak jesteście w 100 z EU a reszta to 6000 RU będziecie mieć jakieś względy. Wręcz przeciwnie, będzie wpierdziel wszędzie za to, że jesteście "amerykańcami" i tłumaczenia, że jesteście z Europy czy Polski nie ma tu nic do rzeczy. Ruscy są bardzo zmanierowani i wyczuleni na "inwazję amerykańców" na ich serwery. Większość nie rozmawia po angielsku, a ci którzy potrafią nie chcę tego robić lub udają, że "nie panimaju". Tam najpierw leją w pysk, a potem pytają; albo nie pytają wcale.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2016, 08:52:52 pm »
Hmmm, wydaje mi się, że zaczynanie na tym etapie na GK czy Shilien to strata czasu. Jesteś 2 lata za Ruskami, co w przełożeniu na standardy EU daje jakieś 3-4 lata farmy w plecy. Na EU Classicu jesteś w stanie dogonić średnią serwera (~60CP) powiedzmy za pół roku przy ogarniętym CP i dobrym zarządzaniu czasem i postaciami. Server nie jest martwy, online dobija do 1000, co jak na wspomniane standardy EU jest ok.

Z perspektywy gracza, który spędził 2 lata na RU powiem tak: będziecie skazani na wieczną banicję i napięcia z ruskimi, wszędzie i zawsze. Tam nie ma czegoś takiego, że jak jesteście w 100 z EU a reszta to 6000 RU będziecie mieć jakieś względy. Wręcz przeciwnie, będzie wpierdziel wszędzie za to, że jesteście "amerykańcami" i tłumaczenia, że jesteście z Europy czy Polski nie ma tu nic do rzeczy. Ruscy są bardzo zmanierowani i wyczuleni na "inwazję amerykańców" na ich serwery. Większość nie rozmawia po angielsku, a ci którzy potrafią nie chcę tego robić lub udają, że "nie panimaju". Tam najpierw leją w pysk, a potem pytają; albo nie pytają wcale.

Jedyna co jest prawdziwe w Twojej wypowiedzi to, to że rzadko chcą pisać po angielsku i nie lubią amerykanów. Większość rusków jest w porządku. Ofc pewnie im wyżej tym większe ego, u niektórych, więc mogą się zdarzyć jakieś ułomy. Jeśli język to nie problem, to nie skreślałbym tej opcji.


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2016, 09:41:38 pm »
Jeśli dobrze widziałem to w ciągu kilku dni szukałeś priv, ekipy co pogra na skelth, a teraz wybierasz sie z ekipą na RU ...

Powodzenia ale zakładam, że za tydzień to już tego czegoś nie będzie.

szukałem jak byłem solo. Dziś nawiązałem kontakt z moim starym cp i pare osób ma nadal grać w l2, a nie na privach.

Szukałem po privach, ale żadnych nie ma po prostu więc nie ma sensu bym szedł na jakiś talkind island co stoi dwa lata i być może padnie niedługo, a rate maly.

 A skeleth sam nie wiem. My uwielbiamy pvp, a na skeleth na low spotach raczej ludzi nie ma? Czy jest sporo 20 lvl +? Czy raczej na 1000 osób większość to 55+ ?

 Ruski classic i język to nie problem bo dwie osoby piszą i rozmawiają po Rosyjsku w stopniu komunikatywnym. Tam mamy pewność onlinu, a na Skeleth nie... Sami nie wiemy :).


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2016, 10:20:48 pm »
Jeżeli jesteście nastawieni na pvp to classic jest raczej kiepską kroniką.
Jesteście daleko w tyle za większością i żeby nadgonić - 95% czasu spędzicie na nudnym pve by później rmt was rozjechało na pvp,
dwa, że tam to 50%lvl>30%itemy>15%rng>5%skill robi na pvp.
Z waszym zapałem (słomianym?) celowałbym w jakieś niszowe lol privy gdzie możecie wszystkich pozamiatać ogarniętym cp przez te kilka miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2016, 10:22:30 pm wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2016, 10:39:43 pm »
Chcemy pograć na dłużej, a nie jak teraz na Eglobalu  :) Niby serw spoko online kosmiczny, a serwer już umiera i nie ma co robić.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2016, 11:02:30 pm »
Hmmm, wydaje mi się, że zaczynanie na tym etapie na GK czy Shilien to strata czasu. Jesteś 2 lata za Ruskami, co w przełożeniu na standardy EU daje jakieś 3-4 lata farmy w plecy. Na EU Classicu jesteś w stanie dogonić średnią serwera (~60CP) powiedzmy za pół roku przy ogarniętym CP i dobrym zarządzaniu czasem i postaciami. Server nie jest martwy, online dobija do 1000, co jak na wspomniane standardy EU jest ok.

Z perspektywy gracza, który spędził 2 lata na RU powiem tak: będziecie skazani na wieczną banicję i napięcia z ruskimi, wszędzie i zawsze. Tam nie ma czegoś takiego, że jak jesteście w 100 z EU a reszta to 6000 RU będziecie mieć jakieś względy. Wręcz przeciwnie, będzie wpierdziel wszędzie za to, że jesteście "amerykańcami" i tłumaczenia, że jesteście z Europy czy Polski nie ma tu nic do rzeczy. Ruscy są bardzo zmanierowani i wyczuleni na "inwazję amerykańców" na ich serwery. Większość nie rozmawia po angielsku, a ci którzy potrafią nie chcę tego robić lub udają, że "nie panimaju". Tam najpierw leją w pysk, a potem pytają; albo nie pytają wcale.

Jedyna co jest prawdziwe w Twojej wypowiedzi to, to że rzadko chcą pisać po angielsku i nie lubią amerykanów. Większość rusków jest w porządku. Ofc pewnie im wyżej tym większe ego, u niektórych, więc mogą się zdarzyć jakieś ułomy. Jeśli język to nie problem, to nie skreślałbym tej opcji.

Jak się siedzi cicho i nie wychyla to pewnie tak jest. Co innego jak zakładasz klan z polską flagą jako crest i nazwą PolskaHusaria albo VsAll... Oczywiście zawsze najdą się Ruscy, którzy wezmą na farmę z random pt i nawet dropa oddadzą jak padniesz od moba, ale nie oszukujmy się, na siege czy PVP nikt się cackać nie będzie i jestem przekonany, że jak będziesz na fladze to dostaniesz strzała na twarz bez wielkich ogródek. A co do expa to jestem przekonany, że grając w full składzie przy średnim czasie efektywnego expa 3h/dzień (nie mylić z czasem w grze) nie wbijesz więcej niż 65 w pół roku grając legit l2. Zawsze możesz kupić powerlevel i mieć postać 60 w miesiąc jak to robi frajernia na Skelth. GK to nie lamerski Skelth gdzie można sobie przejąć praktycznie na wyłączność RB 35-60 i farmić dzień w dzień cisnąć ostry koks. Tam jest 10x tyle luda i na pewno są wyspecjalizowane pt tylko pod farmę RBków.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2016, 11:05:18 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2016, 12:24:44 am »
Chcemy pograć na dłużej, a nie jak teraz na Eglobalu  :) Niby serw spoko online kosmiczny, a serwer już umiera i nie ma co robić.

Nawrot Aka Skillu wraca na classica???:D(O_o)

Moze Reaktywacja Klanu paradox?:p


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2016, 12:30:22 am »
Chcemy pograć na dłużej, a nie jak teraz na Eglobalu  :) Niby serw spoko online kosmiczny, a serwer już umiera i nie ma co robić.

Nawrot Aka Skillu wraca na classica???:D(O_o)

Moze Reaktywacja Klanu paradox?:p
przecież pisał, że wybierają się na RU >.<


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2016, 10:04:28 am »
Skelth : https://www.twitch.tv/fragolatv/v/102326918
GK: https://www.youtube.com/watch?v=RJONKGdn71c

i wszystko jasne..
Z tego co kojarzę to russek gra na GK.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2016, 11:12:10 am »
od 2.0 gram na shillen, na gk jest za duzo ludzi, nonstop pvp na kazdym lvl o skrawek spota, za mało gram zeby przebic -% i jakos brnac do przodu.

@kabul
zawsze kiedy ide do jakiegos pt z ruskami od razu pytaja skad jestem bo nazwa klanu i jeszcze ani razu nie spotkalem nic takiego jak wyzywanie czy pk na ryj itp. podstawowa znajomosc cyrylicy wystarczy zeby sie z nimi dogadac, normlni ludzie nie raz proponowali mi dojscie do cp. napiecie jest jak ci ktos wbija z buciorami na spot a skad jestes nie ma nic do tego tylko kim jestes, a debila znajdziesz w kazdym narodzie
te twoje 2 lata na ru to wciaz za malo zeby ich oceniec..

jak najbardziej polecam shillen i start z pt skierowanym na fast exp spokojnie mozna wbic 52+ w miesiac, wyexpic sobie wl-a i support, nafarmic adenki, potem wexpienie jakiegos maina dd z takim wl-em i supportem to kwestia dni, robiac nowa postac masz rune 100%, exp skrole 100%, na rynku kupujesz co sie da na expa i rura tylko lopgujesz zeby dostac expa z traina i wbijasz 1-40 w dzien, dla przykładu z wszystkimi bonusami expa w duo za traina na aligatorach (~30 mobow) na 31 lvl dostaje sie ~20% (bez runy expa), 1 zestaw full xp buff wystarcza na niecala godzine a w tym czasie zrobisz z 40 takich trainow

klan ktory do tej pory trzymal tawrdo wladze, same najwieksze levele z covami vopami itp, teraz zaczyna przegrywac na rzecz nowego ally gdzie jest pelno 60, juz wygrali pare baiumow takze mozna dosc szybko doskoczyc do nich i sie bawic
setów A na shillen jeszcze nie ma, co prawda dzieki eventowi pojawi sie jeden czy dwa ale niewiele zmieni to na mass pvp, na oli przeciwnie bedzie pogrom. Bronie A sa stosunkowo tanie, a pierwszy talizman baiuma pojwail sie jakies 2 tygodnie temu po prawie pol roku

a zapomniałbym jest pierwszy 79 lvl na GK )
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2016, 11:20:02 am wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2016, 11:16:13 am »
Skelth : https://www.twitch.tv/fragolatv/v/102326918
GK: https://www.youtube.com/watch?v=RJONKGdn71c

i wszystko jasne..
Z tego co kojarzę to russek gra na GK.

Źle kojarzysz, a co do filmików, jak ktoś szuka pvp to będzie miał 24h na dobę.

Classic to nie lol priv, że napinacze jadą ostro 2 tygodnie i potem tylko płacz i qq bo znów nie wyszło.

Wystarczy spojrzeć na użytkowników tego forum... i gdzie oni są w grze?

Ja tam koledze jak najlepiej życzę ale mam poważne wątpliwości czy starzy znajomi mają jeszcze tyle czasu i samozaparcia jak kiedyś.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 28, 2016, 11:23:01 am »
i najwazniejsze, nie chcesz to nie wydajesz ani rubla, gift kod na 300 rubli chodzi po 2.2kk czyli sobie mozesz wyexpic ~100 tvinkow na feed oli, zrobic hero na lol profce i dalej nic nie wydac kasy (tak na gk gra koles ktory tak zrobil)

w planach jest transfer z gk na shillen wiec online jeszcze pewnie pojdzie w gore.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2016, 11:38:11 am wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2016, 12:33:40 pm »
Wszystko ładnie pięknie i ok zgodzę się, że wszystko się da, ale przede wszystkim trzeba mieć zaplecze boxów i jakąś kasę na start, żeby "a rynku kupujesz co sie da na expa", jak masz 0 adeny  w inventory to nie poszalejesz. Ja tu mówię o normalnej grze, gdy przychodzicie na server i nic nie macie. Takie opowieści jak to się wbija 40 lvl w dzień oczywiście mogą być prawdziwe pod warunkiem, że masz high level ładowarki oop + buff oop i postać, która jest w stanie solo zbić traina z 30 mobów. Nie mów mi, że idąc z TOP D na AI można cisnąć takie trainy, bo gram WLem i wiem jak to wygląda. Zrobisz traina i bez many kupa w kroku, a czym chcesz tego WL ładować? Takie coś co opisałeś wymaga porządnie zgranej i zdeterminowanej ekipy, z dużym onlinem na starcie, poświęcenia no ok, powiedzmy, że tego miesiąca na wbicie 52 (w co bardzo wątpię, bez buffa i ładowarek, też je przecież trzeba wyexpić).
Na Skelth takie akcje ruscy odwalają bez problemu i robią postać na zamówienie na jakim chcesz levelu w krótkim czasie, no ale to są ruscy. Pierwsze lepsze CP z priva (nie obrażając nikogo) to jednak nie top RU farmerzy z porządnym doświadczeniem w expieniu postaci pod sprzedaż i zapleczem sprzętowym i ludzkim.

Jeśli by było tak prosto jak piszesz to populacja EU na Shilen byłaby znacznie większa niż to co tam gra obecnie. Sam bym tam poszedł.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2016, 01:00:02 pm »
sory ale albo jestes debilem albo jestes slepy

jak najbardziej polecam shillen i start z pt skierowanym na fast exp spokojnie mozna wbic 52+ w miesiac, wyexpic sobie wl-a i support, nafarmic adenki, potem wexpienie jakiegos maina dd z takim wl-em i supportem to kwestia dni

Takie coś co opisałeś wymaga porządnie zgranej i zdeterminowanej ekipy

w takim razie brawo ja i moje tvinki, jestesmy porzadna zgraną ekipą :)

czekaj ty chyba myslisz ze duo z warriorem 31  hahaha


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2016, 01:03:16 pm »
Rzeczywistość to zweryfikuje, zobaczymy jak szybko panowie się wyfarmią do tego 52 i wrócą na swoje mainy wbijać je od zera.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2016, 05:00:39 pm »
Lepiej robić za carpet na ru niż eu. Poza tym lepszy online, tańsze abo, szybciej, łatwiej nadgonić dotą. Shillen chyba najlepszy wybór w tym momencie.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 28, 2016, 05:47:51 pm »
Chyba nikt na polaczkowie nie ma wątpliwości jeśli chodzi o wyższość serverów RU nad EU. To oczywiste. Gdyby tylko była ekipa od razu startowałbym na Shilena.
Różnica jest taka, że z lamusami z EU jeszcze coś powalczysz za parę miesięcy (ogromna część topki nie potrafi grać i tylko cwaniakuje na kupionych i wyepxionych przez Rusków postaciach, póki mają przewagę levelową), a na RU będzie bardzo ciężko przebić się do głównych side'ów. Oczywiście wojenki poza topką też mają swój urok i nieraz są lepsze niż cała wielka polityka. Zależy co kto lubi.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 28, 2016, 05:50:14 pm »
Chcemy pograć na dłużej, a nie jak teraz na Eglobalu  :) Niby serw spoko online kosmiczny, a serwer już umiera i nie ma co robić.

Nawrot Aka Skillu wraca na classica???:D(O_o)

Moze Reaktywacja Klanu paradox?:p

 NIestety nie Axac :D Teraz jedynie CP :D


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2016, 06:44:46 pm »
jak ktos bedzie wbijal na shillen to moze pisac o klan, poki co +6% expa, crp wolno idzie :/ ale jest za login 5-7%
no i lf jakas ekipe ) najchetniej jako zielony bafer

no i jeszcze jeden + ze na ru jest o wiele wiecej eventow, bodajze od 2 miesiecy (bez tygodnia) jest +50% i pełno innych pierdol
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2016, 06:47:32 pm wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 28, 2016, 07:19:05 pm »
Kto co lubi ale wg mnie Shilen to najgorsza opcja.
Coś pójdzie nie tak i będzie online jak na Skelth a na dodatek serwer stoi o rok dłużej i szlaczki.

Jak już iść na epic serwer  to GK, (poziom - epic hard).


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Gra ktoś na Ruskim Grand Kainie lub Shillen?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 28, 2016, 07:31:05 pm »
jak cos pojdzie nie tak to na gk tez spadnie a jak na shillen bedzie taki online jak na skelth to bedzie merge
wiec tu strachu o online nie ma