Witaj
Gość

Wątek: The Best Char In C3  (Przeczytany 13296 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

The Best Char In C3
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 11, 2005, 10:03:34 pm »
No coz.. Glad dostaje ladowarke do 7lvlu wiec moze uzyc 2 skilli za 2k po rzad!!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

The Best Char In C3
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 12, 2005, 04:48:36 pm »
nadal nikt nic nie pisze o lucznikach bylbym wdzieczny :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 12, 2005, 08:01:45 pm »
bo lucznicy to bolki :P


PS: Zobacz se na warcry albo officialu ;)
.:Pozdrowienia:.
.:Spec:.:GG:2405308:.

Serw>>>Hobby
Nick>>>InstantlyDead
Rasa>>>Dark Elf
Klasa>>>Shillen Knight
Lvl>>>4x
Klan>>>GoD (CL)


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 25, 2005, 12:06:01 pm »
Tak mi sie wydaje ze jednak mimo wszystko nadal Spellsinger bedzie wymiatal..
Sleep , Dot i po zabawie...
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 25, 2005, 05:18:49 pm »
na c3  weszlo a moze na c2 juz byl bo nie gralem

na c3 jest takie cos ze sleep trzyma sie mooba i postaci duze a nie tak jak w c1 sleep i atak bo moze pusi sleep w c3 trzyma sie duzej i mozesz raz go zucic a juz zdorzysz zabic
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:06:29 pm »
Luki Twoj sposob pisania, przypomina mi Thorina. Ale on chociaz czasem przecinki postawi ;) Co do Sleepa w C2 dziala tak jak w C1.. roznicy nie zauwazylem. Jak bedzie w C3 nie wiem, ale jak bedzie dzialal dluzej, to kondolencje innym  ;)
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:16:09 pm »
dkarn bo ja pisze na szybko  i nie chce mi sie stawiac tych pierdulek ,ale dla ciebie zaczne pisac normalnie i zdaniami od jutra
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:58:02 pm »
Jesli ktos nie moze bez problemow uchwycic sens zdania no to takie "pierdulki" staja sie dosyc wazne...Wkoncu to jest forum i milej widziane jest poprawne wyslawianie sie .


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
The Best Char In C3
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:24:52 pm »
a w dodatku miejsce dla ekscentryka pod tym wzgledem jest juz obsadzone ;)
zreszta Thorin i tak juz zrobil niemale postepy.... teraz choc spacji uzywa :lol:


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
The Best Char In C3
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 25, 2005, 11:45:00 pm »
wheheheheheh a jak i to miejsce jest moje i przez to jestem rozpoznawany na kilometr :)
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2005, 12:19:54 am »
heh to zostawiam to miejsce tobie zaczne wolniej pisac i stawiac te wszyskie znaczki :P
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

The Best Char In C3
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2005, 11:23:25 am »
Nie schodzcie z tematu, koniec Offtopa. Skoro w C3 ma nadejśćera tanków to mam nadzieję, że najlepszy będzie Shillen Knight :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2005, 12:10:16 pm »
Z tego co wyczytalem, to SK dostaje nowe super skille...tymczasem moj DA nic  :angry:
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
The Best Char In C3
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 03, 2005, 12:45:03 pm »
Z tego co mi wiadomo DA na BANK dostaje Shield Fortress TK mial predzej Aegis teraz go dostaje SK i jeszcze guardian Stance dostanie SK dzieki czemu ma szanse przebic Tk defem.


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 03, 2005, 01:08:53 pm »
Tutaj tez napisze: Ryltar jak masz to zarzuc mi linkiem gdzie jest pokazane ze DA dostaje nowe skille.... Na Warcry w dziale z C3 gdzie sa opisane nowe skille nic nie ma...

Gdyby tak jeszcze zaczelo dzialac Final Fortress z C2....

Edit: sam poszukalem... tutaj troche mamy http://forums2.warcry.com/read.phtml?f=917&id=621759' target='_blank'>http://forums2.warcry.com/read.phtml?f=917&id=621759
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
The Best Char In C3
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 03, 2005, 01:15:41 pm »
niema szans niestety :P cuż niema tak dobrze po 1 SK dostaje aegis ale musi tego uzywac jak guard stanca a TK dostaje pasywny skil aegis :P czyli lepiej cuż sa 2 ru żne aegisy jak ktos dobrze czytal a poza tym i tak TK dostaje wiekszy bonus do def z teog co szperalem i wygrzebalem TK dostaje naiweikszy bonus do def wiec nawet o 2 czy 3 def ale bedzie miał wiecej :P :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 03, 2005, 02:29:16 pm »
Nie powiem, pasywny Aegis wyglada interesujaco..
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
The Best Char In C3
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 03, 2005, 03:00:08 pm »
w kocu TK to ma we krwi wrodozny tank któr dokonał niemożliwego połoczył swuj umys z tarczom dzieki temu cuz zmieszył czas bloka tarcza we wszystkie strony jakie ograniczenia dawały mu rece i ciezka tarcza hehhehehe i cuż on to zredukował do zera :P dlatego posiad pasywny skil a SK taki któr trza używać a to nierokuje dobrze na przyszłość czemu bo niedość że guard stans zre mp to jescze aegis tez bedzie zar mp no i drain ojojoj no i strike no i debuffy jak biednemu SK wystarczy mp na to wszystko ja sie zasanawiam może i twurcy l2 mieli dobre zamiary zeby wyniesc SK nad reszte ale to doprowadzi do jego upadku :P cuż zadużo mu polozyli na mp a wieżcie mi guard stans żre sztraszliwe ilosci many i w ekspresowym tempie wiem bo uzywam :P a temple wychodzi z tego obronna reka :P jak zwykle :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

The Best Char In C3
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:56:08 am »
Ok czyli Sk problemem dla Gladiatora nie jest :) . A TK tym bardziej :)  przy takiej ilosci Cp jaka bede dyspononowal zabicie mnie  z 200 p.atk na 61 lvl staje sie absolutnie niemozliwe :)  Ty bedziesz mial o wiele mniej cp no ale za to wiecej defu. Ehh jak dojdzie do walki to sie bedziemy z godzine nawalac :) . Ale spokojnie moje sonici przechodza kazdy def :). Jak bedziesz mial go ponizej 2.5k to bede ci ladowal spory dmg. Teraz masz 1600 p.def a po skillach bedziesz mial ok 1800 wiec i tak skile wejda zdejmujac ci 700 hp :). Nie stawiaj sie na duzy def jesli absolutnie nie masz p.atk :) Inna sprawa z DA ma i to i to. Tylko ze u niego jest raczej tak: P.atk-maly, P.def- duzy a teraz TK p.atk-on wie w ogóle co to jest miecz? p.def-ma pancerz porownywalny do Ruskich czolgow :)  Ups ale mi sie offtop strzelil :P


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 04, 2005, 12:09:15 pm »
Z tego co zauważyłem na warcry to zwlaszcza hawkeye dostanie bosta . I tak do tej pory wymiatali ale teraz ze snipe to bedzie masakra :/
Jak do tej pory Low rate serv
SpS lv70
BD lv63
Glad lv 52
TH lv 65
PS lv 40
Destroyer lv61
Warcyer lv 56
PR lv 41
SK lv 62
DA lv 61
Retail
Sps 51
Pr 63
Glad 51
Warlock 44
SB 42


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
The Best Char In C3
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 04, 2005, 01:10:05 pm »
zychu ja niemuiwie pewnie przegram napewno przegram ale powiedz mi czy ktoś kto robi TK jest nastawiony na wygrywanie TK to postać super tanka i z naiwieksyzm def ja wyznaje zasade def wszystko atak nic i podtrzymuje to co powiedziałem moge nawet miec 0 p.atak byle miec def tyle że wszystkim sie w głowach przewraca dlatego jusz na poczotku uprzedam wszysktich TK to dla naiwiekszych maniakuw def tylko tego jeśli decydujesz sie na TK właściwie wyżekasz sie wszystkiego na żedcz def :P oj maly offtopik ale muwie zychu moge sie z toba bić mi niezależy na wygranej wręcz niechcem wygrywać żadnego pvp czy czegoś takiego ja chcem mieć naiwcej def i hp na serwie :P tylko tyle i dlatego TK jest dla mnie :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

The Best Char In C3
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 04, 2005, 02:09:12 pm »
Ale TK ma mało HP jeśli o to chodzi. T jest jego minus bo masakryczna ilość Def mu nie pomoże jeśli HP szybko straci.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 04, 2005, 05:37:25 pm »
ile Tk ma punktów ataku bo muj DA ma strasznie mało na 40 lvlu mam 130 p.atk  tylko ze bron słaba :D


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
The Best Char In C3
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 04, 2005, 05:46:29 pm »
no wiesz jak wiesz jak podnosic oprucz def hp to ma hp też dużo to proste sa bron z heltem muj TK na 61lvl ma :P 3600 prawie 3700 czy ja wiem czy to tak strasznie mało :P cuż def naiważniejszy :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

The Best Char In C3
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 05, 2005, 01:36:41 am »
A health zwiększa o 25% HP więc bez niego masz tylko ok. 3000 życia jak na tanka to bardzo mało :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle