Witaj
Gość

Wątek: Official Flame topic  (Przeczytany 150421 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #850 dnia: Kwiecień 01, 2012, 02:28:51 pm »
oplaca sie wbic dla zabawy? :>


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #851 dnia: Kwiecień 01, 2012, 02:29:31 pm »
nie.. straszna lipa ;p
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #852 dnia: Kwiecień 01, 2012, 03:08:34 pm »
mam pytanie bo już zapomniałem jak to jest. Żeby wejść do akademii muszę mieć poniżej 40 lvl i nie skończone qesty czy mogę mieć powyżej 40?
Z tego co pamiętam, to poniżej 40 i 1sza profka
oplaca sie wbic dla zabawy? :>
Dla zabawy jak najbardziej tak, najlepiej z grupką znajomych.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 03:14:32 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #853 dnia: Kwiecień 01, 2012, 03:35:19 pm »
nie.. straszna lipa ;p

Damian hejtuje bo wbil 58 w tydzien i mu sie pt pospalo ! :D "1k online i chujowe comunity" GG :D



  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #854 dnia: Kwiecień 01, 2012, 04:16:17 pm »
kazu jak Ci sie nie podoba to nie graj, ludzie widzą jakie są raty, a że Ty nie dajesz rady to nie moja wina, idz sobie na jakiś L2Gold a nie niepotrzebnie zniechęcasz ludzi.


community jest fajne, na rynku można się wybić elegancko szczegolnie na crafcie B grade w tym tygodniu,


any B grade armor recipe - pm

WC 61 8)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 04:17:57 pm wysłana przez pant »


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #855 dnia: Kwiecień 01, 2012, 04:34:06 pm »
ty grałes kiedyś na low rate człowieku ? ten serv jest dead wystarczy zobaczyć rynek ...
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 4

  • ZAKAZ OGNIA Z DUPY
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #856 dnia: Kwiecień 01, 2012, 04:52:12 pm »
ty grałes kiedyś na low rate człowieku ? ten serv jest dead wystarczy zobaczyć rynek ...

No co prawda to prawda, nie ma niestety klimatu starego dexa.. trochę ludzi gra, ale w porównaniu ile grało wcześniej, to niebo a ziemia.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #857 dnia: Kwiecień 01, 2012, 05:29:58 pm »
Jest w ogole jeszcze jakiś priv nie dead? zeby bylo troche ludzi i jakas kronika z kamaelami?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #858 dnia: Kwiecień 01, 2012, 05:40:23 pm »
Nie mam słów, server dead? chyba cos wam sie pomieszalo chlopaki. Server postoi tyle ile od poczatku bylo zakladane ze postoi (przynajmniej przeze mnie i niektorych znajomych) czyli do konca wakacji.
Moim zdaniem to duzo czasu na zabawe itd.
W życiu nie znajdziecie interluda ktory bedzie stal pare lat albo przynajmniej rok z onlinem 3k, po paru miechach wszyscy sa wyfarmieni , zabawa jest tylko taka - 1.siege , 2.epici , 3 oly , w sumie to duzo ale do znudzenia.
Pare lat temu jak byla kronika interlude to byla zabawa, bo potem server mial update na wyzsza kronike (nowe wyzwania)a tak to ciagle to samo ...

Jak dla mnie moglby powstac jakis server od c4 (z updatami co jakis czas na wyzsza kronike) Bylo by wtedy wiadomo, ze szybko sie nie znudzi.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #859 dnia: Kwiecień 01, 2012, 05:44:08 pm »
Nie jestem żadnym hejterem dexa ani też fanboyem serwerów innovy, ale choćbyście się zesrali to grając na niższych kronikach na privach już nigdy nie będzie "tego" klimatu.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #860 dnia: Kwiecień 01, 2012, 05:44:18 pm »
Aktywne CP nuków poszukuje nuka 62+ nie necro;p


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #861 dnia: Kwiecień 01, 2012, 06:40:04 pm »
Nie jestem żadnym hejterem dexa ani też fanboyem serwerów innovy, ale choćbyście się zesrali to grając na niższych kronikach na privach już nigdy nie będzie "tego" klimatu.
W lineage 2 już nigdy nie będzie "tego" klimatu. Złote lata tej gry były dawno temu i nigdy nie wrócą. To nie zależy od kroniki czy servera, bo ludzie i tak mają teraz w tej grze jeden cel: wieczną farmę.
Ten Dexik to tylko lekkie przypomnienie tych starych czasów, bo w końcu powracanie do wspomnień jest piękne. Wiadomo, że gra która tam się toczy to raptem 20-30% z tego, co było. Ale i tak jest fajnie :)
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #862 dnia: Kwiecień 01, 2012, 07:56:07 pm »
Nie jestem żadnym hejterem dexa ani też fanboyem serwerów innovy, ale choćbyście się zesrali to grając na niższych kronikach na privach już nigdy nie będzie "tego" klimatu.
W lineage 2 już nigdy nie będzie "tego" klimatu. Złote lata tej gry były dawno temu i nigdy nie wrócą. To nie zależy od kroniki czy servera, bo ludzie i tak mają teraz w tej grze jeden cel: wieczną farmę.
Ten Dexik to tylko lekkie przypomnienie tych starych czasów, bo w końcu powracanie do wspomnień jest piękne. Wiadomo, że gra która tam się toczy to raptem 20-30% z tego, co było. Ale i tak jest fajnie :)

idealnie to ująłeś,

co Wy chcecie , dobrze wiecie że to jest niemozliwe w dzisiejszych czasach by europejski serwer interlude działał tak jak KIEDYŚ, tak jak nigdy  już nie będzie półlitrowej coli za 1.99 ketchupowych maczug za 50 gr i gumy turbo za 20, tak i nie bedzie europejskiego serwera interlude z 5k+, zdolni są do tego tylko rosjanie,

porównywanie starego Dexa IL to Nostalgii IL to czyste stulejarstwo w światło dzienne.

OBIEKTYWIZM PANOWIE OBIEKTYWIZM czy już tylko ja i kilka osob nie zatracilem się w nienawiści i hatowaniu?

skoro czasy sie zmieniaja to także z nimi ludzie ,ich charaktery i poglądy które kształtują całokształt. a myśląc logicznie na co jest teraz moda? na trolling hatowanie etc, nigdy już nie poczujemy tego klimatu jak 3/4 lata temu, można tak jak kolega w wyżej wymienionym cytacie powiedział ''przywołać wspomnienia'' a ten serwer do tego zadania zdaje egzamin.

kazu mam Ci wstawić screena jak wygląda DEAD rynek?

co prawda mógłby być lepszy, dla mnie w ocenie od 1 do 10 jest na mocną 6, trzeba też popatrzeć na to że ilość produktów jest ograniczona ponieważ SERWER STOI TYLKO TYDZIEŃ, ale i tak można dużo kupić. Jedyne czego dla mnie brakuje to private creation większości setów B grade, ale to w ciągu kilku dni zostanie uzupełnione.


/walloftextoff
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 08:03:38 pm wysłana przez pant »


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #863 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:10:05 pm »
człowieku po 2 dniach na celesie było więcej sklepików pod samym dion gk niż na tu w giran..
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #864 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:17:31 pm »
3 lata temu x7 ale to żadna różnica  :oops:
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #865 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:25:35 pm »
3 lata temu x7 ale to żadna różnica  :oops:

+1 :D

Serwer jest okej, fakt zawsze moglby byc lepszy, ale naprawde zaczyna sie rozkręcac ;]
League of Legends


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #866 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:25:41 pm »
Nie rozumiem dlaczego ten server odniosl "sukces" co miesiadz wstaje lepiej ustawiony server chociazby czg.
Sam tu gram bo... rosjanie zniszczyli moja psychike podczas gry w lola ^^. Server jest naprawde slaby od bugow az po totalnie zjebane rate[ to chyba nawet x5 nie jest stawiał bym na x3] Przynajmniej wyglada na to ze sa szanse na 3 lub nawet 4 side.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #867 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:45:13 pm »
bo to dex!
a x4 dex byl na prawde swietnym serwerem, mimo wszystko :)
League of Legends


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #868 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:54:04 pm »
Server jest naprawde slaby od bugow az po totalnie -_-' rate[ to chyba nawet x5 nie jest stawiał bym na x3]
Też mnie ten rate ciekawi. Niby x5 ale tak jakoś zbyt wolno. Anyway dla mnie nie ma to znaczenia, gram tutaj, a raz na tydzień wbijam na ruski pvp gdzie odreagowywuję farmienie. Też wam to polecam jeśli zasypiacie z nudów. Gra ma w końcu sprawiać przyjemność. Przychodzicie po 6h oly (kochane ruskie GMT, nie trzeba siedzieć do 24) na dexa to aż chce się farmić.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #869 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:11:16 pm »
zbyt wolno? po prostu nie ma vitality, to interlude  :P

@pant, kazu nie daje rady?   :shock:


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #870 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:12:12 pm »
Jak dla mnie server jest po prostu Ok.
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #871 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:31:53 pm »
zbyt wolno? po prostu nie ma vitality, to interlude  :P
Miałem na myśli to, że jakoś czuję tutaj x4 albo x3, na x5 powinno ciut szybciej iść. Ale mniejsza z tym.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #872 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:45:02 pm »
Idzie jak krew z nosa. Sklepow mało? Kuzwa przywyczailiscie sie do offshopow za free to jedno, olbrzymia ilosc osob nie wystawia sklepow, bo nie ma z czym, to drugie... A co do online; popatrzcie sobie ilu z tych, z którymi zaczynaliście grac, gra do dzis. Jak dla mnie poruwnujac z ostatnim ruskim intkiem serv wyglada lepiej (i nie mówie tu i ru krzaczkach:)
Danica/ lDanic:
eXi C4/C5 -DA
Beyond-Wlk
Roxy-HE/BD
Celes-Spoil
Exi interlude- Necro
Avalon-SH
Arion-SPS/SWS/Destro
RPG 15x-EE/Necro/DA/SWS
l2Hydra-Destro/HE
Nexus-SH/BD
lineageru-EE/Destro/SPS
Dexlude- Warlord
RPG 3x- SPS
L2MID-Pal
LADream-WL
L2 Classik EU- Spoil
LADREAM-EE
RPGx3-Zerk


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #873 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:45:35 pm »
na azure[aerith c5] expilo sie duzo szybciej. Nie wiem co chcieli zdzialac robiac "hardcore" server ale na pewno to nie przyciagnie ludzi a w szybkim czasie ich odstraszy. Chociazby dropienie mss kiedy 1 worek nie leci nawet z kazdego szamana, i wydrop tu 500.


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] New DEXlude server x5
« Odpowiedź #874 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:55:37 pm »
na azure[aerith c5] expilo sie duzo szybciej. Nie wiem co chcieli zdzialac robiac "hardcore" server ale na pewno to nie przyciagnie ludzi a w szybkim czasie ich odstraszy. Chociazby dropienie mss kiedy 1 worek nie leci nawet z kazdego szamana, i wydrop tu 500.

z lvlu na lvl expi sie coraz lepiej, co do msow na 3h farmy = 100ms tragedii nie ma. 
Play hard go pro :D a nie kurwa 5x i emo qq bo lou exp i "dead serwer"  bo to chujowy excuse