Witaj
Gość

Ankieta

Jaki rate oraz kronika serwera będzie dla Ciebie/ Twojego klanu najlepszy?

Interlude x7
43 (26.7%)
Hellbound x7
23 (14.3%)
Gracia Epilogue/Final x7
36 (22.4%)
High Five x7
13 (8.1%)
Interlude x5
17 (10.6%)
Hellbound x5
7 (4.3%)
Gracia Epilogue/Final x5
9 (5.6%)
High Five x5
13 (8.1%)

Głosów w sumie: 124

Wątek: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower  (Przeczytany 18805 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 29, 2014, 12:45:39 pm »
Naito, szanuję Twoje podejście do sprawy, ale mam odmienne. Ja traktuję Szponiastego jako trolla, przez którego straciłem dwa miesiące. Rozumiem, że ma inne sprawy na głowie. Ale co ma do tego strona i to za kilka tysięcy...  Kasę chciał z góry za nic... Za pokazanie mi miliona modów i zrobienie nadziei, że mam doczynienia z profesjonalistą. Kiedy się już ugadalismy co do warunkow pracy i płacy ten wyjechal, ze pracuje z kims jeszcze i jemu też sie należy działka... Koleś przez dwa miesiące jak miał pozaczynane wszystko tak miał do końca. Nie zrobił nic. Zrobił z gęby dupę.

Więc proszę mi tu nie insynuować, że ja nie daję z siebie nic. Bo ja jestem szefem tego projektu i ja omawiam warunki. To czy strona będzie za 100 zł czy tysięcy nie ma znaczenia, bo od kiedy płaci się z góry... Nie mam zamiaru utrzymywać scammerów.

On stwierdził, że jego pliki są warte więcej niż 12 tysięcy zł, czyli tyle ile mam zamiar wsadzić w ciągu 2 lat. Więc nie ma o czym dyskutować.

Wiem, że fajnie się mówi o super zgranych i profesjonalnych ekipach, ale tak na prawdę wszystkim zalezy na kasie i to najlepiej z góry. I dobrze, że mu nic nie dałem, bo po 2 miesiącach nie zrobił nic...

Darujcie sobie komentarze na temat zaangażowania mojego czy innych. Ciężko znaleźć dobrych ludzi, a w ciemno płacić nie zamierzam... Płacę za dobrze wykonaną pracę.

Pozdrawiam i zapraszam na testy. Info w nowym temacie


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 29, 2014, 02:12:03 pm »
@Bishopower Sprawdź PM.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 30, 2014, 04:48:59 pm »
Pozdrawiam i zapraszam na testy. Info w nowym temacie
[/quote]
 Jest już nowy temat   ??


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 30, 2014, 05:29:48 pm »
Pozdrawiam i zapraszam na testy. Info w nowym temacie
Jest już nowy temat   ??
[/quote]
Nowy temat o zamkniętych testach.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,56461.0.html

Na razie święta, nowy rok, więc cisza. Ale jak już się wszystko uspokoi to zapraszam do testowania.

Pozdrawiam.