Witaj
Gość

Ankieta

Jaki rate oraz kronika serwera będzie dla Ciebie/ Twojego klanu najlepszy?

Interlude x7
43 (26.7%)
Hellbound x7
23 (14.3%)
Gracia Epilogue/Final x7
36 (22.4%)
High Five x7
13 (8.1%)
Interlude x5
17 (10.6%)
Hellbound x5
7 (4.3%)
Gracia Epilogue/Final x5
9 (5.6%)
High Five x5
13 (8.1%)

Głosów w sumie: 124

Wątek: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower  (Przeczytany 18800 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 22, 2014, 12:21:34 am »
Kolego, nikt tutaj nie hejtuje, jakość plików to podstawa od której zaczyna się interesowanie serverem, ale widzę że Ty nie masz zielonego pojęcia o serverach, plikach itp.  Wykładasz tylko kaskę i liczysz, że będzie fun.

ps. Mnie jako gracza nie interesuje tylko pasek z 40 bufami i moby wyglądające jak moby, więc kolego jeśli nie wiesz nic o serverze który zamierzasz otworzyć, to może łaskawie chociaż zapytaj się Szponiastego o co biega z tym wszystkim abyś chociaż trochę umiał odpowiedzieć na zadane pytania, a nie zasłaniać się hejtem ;)
 
pozdrawiam

Żeby zakończyć tę bezsensowną wymianę zdań powiem tak:

Tak, nie znam plików, które testowałem ze Szponiastym,
Nie mam pojęcia o Lineage 2 bo grałem tylko 7 lat w tę grę
Nie mam pojęcia o plikach l2j i w ogóle o stawianiu serwera, mimo pisania własnych skryptów oraz znajomości konfiguracji.

Tak wygrałeś, jesteś bogiem Lineage II i wiedzy na temat plików Szponiastego. A ja tylko inwestorem, który daje na pliki, z takimi jak Ty nie da się wygrać, bo wiesz lepiej KIM JESTEM JA I JAKĄ MAM WIEDZĘ. Chore...

Potrafię odpowiedzieć na mądre pytanie, których Ty nie zadałeś. Ty zadajesz tylko takie, które mają dowodzić twojej rzekomej racji żeby dla własnej satysfakcji kogoś upokorzyć. Kolejną sprawą jest to, że nie jesteśmy kolegami i swoją drogą z twoim charakterem pseudo-Dr House nie masz ich w ogóle dlatego szukasz aprobaty na forach wymądrzając się na tematy na które pewnie Ty nie masz pojęcia i wmawiasz ludziom co wiedzą i na czym się nie znają...

Przestań się poniżać albo zadaj jakieś sensowne pytanie.

PS: Pierwszym i najtrudniejszym etapem terapii jest zauważenie problemu. Przemyśl to co robisz i po co. I tak nie zagrasz na moim serwerze, choćbym zrobił wszystko pod ciebie. Nie jesteś wart uwagi, bo jesteś hejterem, jednym z wielu. To nawet w tych czasach nie oryginalne i nudne. Ludzie nie są na tyle głupi żeby wierzyć tobie i twoim prowokacjom.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 22, 2014, 12:37:46 am »
Szczerze? Zbyt przekombinowane. Mnie tylko ciekawi na ile to będzie jeszcze przypominało L2, a na ile będzie to nowa gra wyglądająca na pierwszy rzut oka jak L2. Taki trywialny przykład: dajmy na to "inteligentny" moob zacznie wiać przed graczem w trakcie aoe bo gracz zabił danego mooba x razy to 90% ludzi już quitnie, a zostaną tylko zapaleńcy. Ta gra przetrwała tyle lat z tego względu, że ma coś czego nie można znaleźć w żadnym innym MMO czy to starym czy nowy wydanym,a zbytnia modyfikacja może zaszkodzić.
Zagrać nie zagram ale życzę powodzenia. Być może trafisz na nisze na rynku serwerów. Chociaż z tego co się teraz obserwuje to nie ważne czy masz dobre pliki, dobry dev team, dobra maszynę. Liczy się marka, reklama, a przede wszystkim przyciągniecie dobrych klanów. Później już leci samo, jeden klan prowokuje do rywalizacji następny i mamy dobry online.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 22, 2014, 01:38:04 pm »
Zamiast odpowiedzieć na dość proste pytania, wolisz odpędzać ludzi od servera,  :oops: ale skoro nie wiesz o co pytam, to kolega fun bardzo pięknie przedstawił zarys tego co może budzić wątpliwości w tym twoim projekcie.
Pamiętaj mistrzu z 7 letnim doświadczeniem, że dobre klany nie pójdą na serverek gdzie modyfikacje w tam znaczącym stopniu mogą za bardzo odbiegać od idei L2.

pozdrawiam


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 22, 2014, 07:56:12 pm »
Szczerze? Zbyt przekombinowane. Mnie tylko ciekawi na ile to będzie jeszcze przypominało L2, a na ile będzie to nowa gra wyglądająca na pierwszy rzut oka jak L2. Taki trywialny przykład: dajmy na to "inteligentny" moob zacznie wiać przed graczem w trakcie aoe bo gracz zabił danego mooba x razy to 90% ludzi już quitnie, a zostaną tylko zapaleńcy. Ta gra przetrwała tyle lat z tego względu, że ma coś czego nie można znaleźć w żadnym innym MMO czy to starym czy nowy wydanym,a zbytnia modyfikacja może zaszkodzić.
Zagrać nie zagram ale życzę powodzenia. Być może trafisz na nisze na rynku serwerów. Chociaż z tego co się teraz obserwuje to nie ważne czy masz dobre pliki, dobry dev team, dobra maszynę. Liczy się marka, reklama, a przede wszystkim przyciągniecie dobrych klanów. Później już leci samo, jeden klan prowokuje do rywalizacji następny i mamy dobry online.

Dziękuję fun za rzetelną wypowiedź. Doceniam Twoje zdanie. Sprawa plików nie jest jeszcze przesądzona, ponieważ zegar tyka. Do końca listopada zostało 8 dni. Jeśli Szponiasty się nie wyrobi (rozumiem, że ma dużo prac) nie będę czekał już i zacznę od początku, czyli od tego co polecali mi forumowicze.

Za dużo czasu straciłem przez innych. Budżet pozwala mi na to aby otworzyć przynajmniej dwa serwery. Problem tylko polega tym, co pierwsze. Czy to będzie L2OFF low rate, czy serwer Szponiastego low rate, nie ma dla mnie większego znaczenia. Po prostu jako inwestor chciałem dać mu szansę.

Zawsze ktoś będzie zawiedziony, ktoś zadowolony. Co do tego jak rozwinąć serwer, z częścią się na pewno zgadzam. Adblock trochę pokrzyżował mi plany, bo blokuje banery na hop i topzone i podobnych. Dziwne, że właściciele nie wrzucili jeszcze głupiego skryptu wyszukującego adblocka i blokowania dostępu podczas jego pracy. Ale cóż...

Pozdrawiam wszystkich.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2014, 04:13:57 pm »
Ach ciezko mi to skometowac poniewaz Cie szanuje... Naprawde ciekawy projekt na ktory miales swoja wizje, zaplecze finansowe i podejscie naprawde wydawalo sie "profesjonalne" zamieniles w GOWNO.... Juz tlumacze, chciales robic wlasna marke majac na wzgledzie graczy. A robisz cos zupemnie odwrotnego do zamiezonych celow. Nie chodzi o "hejterow" ale o to co zadeklarowales i w zadnym stopniu sie z tego nie wywiazujesz. Mam nadzieje ze racjonalnie do tego podejdziesz i "wytlumaczysz sie" za duze slowo Twoje pieniadze twoja interpretacja ale ja to zrozumialem zupelnie inaczej niz to wyglada w tej chwili.
Mam nadzieje ze nie urazilem choc moze to tak wygladac


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 24, 2014, 06:26:38 pm »
Ach ciezko mi to skometowac poniewaz Cie szanuje... Naprawde ciekawy projekt na ktory miales swoja wizje, zaplecze finansowe i podejscie naprawde wydawalo sie "profesjonalne" zamieniles w GOWNO.... Juz tlumacze, chciales robic wlasna marke majac na wzgledzie graczy. A robisz cos zupemnie odwrotnego do zamiezonych celow. Nie chodzi o "hejterow" ale o to co zadeklarowales i w zadnym stopniu sie z tego nie wywiazujesz. Mam nadzieje ze racjonalnie do tego podejdziesz i "wytlumaczysz sie" za duze slowo Twoje pieniadze twoja interpretacja ale ja to zrozumialem zupelnie inaczej niz to wyglada w tej chwili.
Mam nadzieje ze nie urazilem choc moze to tak wygladac

Witaj, Nemezis.

Nie, nie uraziłeś, choć to tak wygląda.  :shock: Wiem co zrobiłem i przeprosiłem za to i mogę to zrobić jeszcze raz- przepraszam wszystkich. Jak już wcześniej pisałem, straciłem na pewno wasze zaufanie... Nie jest mi z tym dobrze, bo sam prosiłem Was o współpracę.

Pomysł Szponiastego wydał mi się ciekawy i mój mózg wymyślił sobie, że to się może spodobać ludziom, którzy biją te same mobki od blisko 10 lat. Czytając wasze wypowiedzi muszę jednak stwierdzić, że jest odwrotnie. Tęskniłem za low rate retail-like serwerem gdzie będzie ekonomia i współpracująca ze sobą społeczność. A zafundowałem (w zasadzie jeszcze nie) Wam jakieś zmodowane na dużą skale coś, co wcale Was się nie podoba. Sam programowałem i kiedy zobaczyłem ten ogrom pracy i zaawansowanie tych skryptów, doceniłem to... ale niestety nie jako gracz, a jako programista i chyba to mnie trochę zgubiło.

Szponiastemu na dopieszczenie plików zostało 6 dni, jeśli się nie wyrobi to sprawa sama się rozwiąże. Jeśli tak to zaproszę Was na beta testy i sami sprawdzicie czy opłaca się w to inwestować.

Pozdrawiam wszystkich.



  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 28, 2014, 07:54:15 pm »
Cytuj
Szponiastemu na dopieszczenie plików zostało 6 dni, jeśli się nie wyrobi to sprawa sama się rozwiąże. Jeśli tak to zaproszę Was na beta testy i sami sprawdzicie czy opłaca się w to inwestować.
Pozdrawiam wszystkich.

Gorzej dla Ciebie jak sie szponiasty nie wyrobi. Postawiles na Jego projekt nie swoj i to pograza Ciebie, nie jego obarczymy "failem" bo on mial incepcje robienia swojego moda. A to ty w niego zainwestowales, a po jego upuscie przenoszac sie na cos innego jeszcze starcisz ludzi (moje zdanie). Zreszta jak mozna sadzic ze iq mobow bedzie takie op. KAZDY to wykozysta by sie zucaly na siebie aby robic raidy czy prosty exp... niby takie swietne podejsciem z iq mobow UWIERZ wcale nie sa super. H5 GODY czy co tam teraz jest tez chcieli dobrze i co wyszlo?


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 28, 2014, 09:05:41 pm »

Gorzej dla Ciebie jak sie szponiasty nie wyrobi. Postawiles na Jego projekt nie swoj i to pograza Ciebie, nie jego obarczymy "failem" bo on mial incepcje robienia swojego moda. A to ty w niego zainwestowales, a po jego upuscie przenoszac sie na cos innego jeszcze starcisz ludzi (moje zdanie).

   Nie rozumiem Twojego toku myślenia, jeśli Szponiasty się nie wyrobi to będzie tylko kolejnym człowiekiem, przez którego straciłem czas i wrócę do tego, co chciałem zrobić na początku. Dla mnie to normalna sprawa, ale jak ktoś szuka w tym jakiegoś głębszego sensu to robi źle, bo takiego nie ma. Nie wyrobi się to go "zwolnię" i pracuję bez niego. Koniec debaty na ten temat.

Zreszta jak mozna sadzic ze iq mobow bedzie takie op. KAZDY to wykozysta by sie zucaly na siebie aby robic raidy czy prosty exp... niby takie swietne podejsciem z iq mobow UWIERZ wcale nie sa super.

   To nie działa w ten sposób, nie da się z tego tak łatwo skorzystać. Pytałem o to na początku Szponiastego i zapewniał, że to będzie trudna sztuka, by wyekspić sobie mobka. Jeśli masz więcej pytań lub wątpliwości napisz PW do Szponiastego na pewno Ci wytłumaczy.

   Powtórzę jeszcze raz, nie ponoszę odpowiedzialności za znajomości z Internetu, po prostu jeśli koleś nawali, nie będę z nim pracował. Jestem tylko zły na siebie, że straciłem tak wiele czasu... Bo mam pieniądze, mam skąd kupić pliki L2OFF Gracia Final z serwisem, a dałem się nakręcić na ten pomysł. Za dwa dni sprawa się wyjaśni.

   Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 30, 2014, 07:12:49 pm »
Przepraszam, że piszę post pod postem, ale chciałem zaznaczyć, że to nowa wypowiedź i dlatego piszę nową odpowiedź.

Niestety, jak to w Internecie bywa... Po raz kolejny dostałem po dupie. Szponiasty w ostatni dzień przed deadlinem napisał mi, że nie ma czasu na serwer i żebym wrócił do swojego projektu. Starałem się wydać Wam osobą kulturalną, ale jak tu nie przekląć... Nosz kur*a mać... Dwa miesiące kazałem Wam czekać, sam czekałem i koleś mi pisze, że nie ma czasu... Czemu nie powiedział tego we wrześniu? Już dawno byłbym po beta testach jak nie po otwarciu... Nie rozumiem takich ludzi. Kojarzą mi się z dziećmi z przedszkola, które chwalą się jakie mają zabawki, a potem się okazuje, że to bujda...

   Przepraszam Was i zaczynam znowu od nowa (w zasadzie plan już mam, teraz wystarczy go zrealizować). Podaję Wam mój numer gg: 2702541 oraz skype: mcgrzyb89. Jeśli ktoś chciałby współpracować przy projekcie L2OFF Gracia Final zapraszam do kontaktu.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 01, 2014, 12:09:08 pm »
Myślisz, że gracia final wypali ? teraz stoją rpg i raidfight. Nie wiem jak na rpgu, ale na rf online -+1000. Jeżeli ty otworzysz gf to ten server będzie miał słaby online. Pomyśl o interlude może to będzie strzał w 10.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 01, 2014, 02:19:51 pm »
rf nie ma 1k tylko w szczycie 700 osób + boxy + offline


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 01, 2014, 06:03:59 pm »
no to nawet 700... Jeżeli taka marka jak raidfight ma tylko 700 osób to pomyśl ile osób przyciągnie twój server


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 01, 2014, 06:08:36 pm »
A no , chyba najbezpieczniej budowac marke od IL :P


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 02, 2014, 12:13:11 pm »
Pisalem to juz w poprzednim temacie takim jak ten ze c5/il z rpgiem nie ma co konkurowac szkoda siana na pliki:P ale powodzenia zycze


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 03, 2014, 08:51:52 am »
A no , chyba najbezpieczniej budowac marke od IL :P

kolejny interlude których jest na pęczki, jak 200 online będziesz na tym miał to max.   :oops:

Bishopower, szukaj H5 PTS plików , postaw dobrego MIDA x15-20 z buferem i online 1k spokojnie osiągniesz.
 
Nie zapomnij o kimś, kto Ci to wszystko ładnie ustawi i poprowadzi ;)

pozdrawiam

 


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2014, 06:02:28 pm »
zrobiło się cicho w tym poście , czyżby bishopower się rozmyślił ??


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 06, 2014, 06:37:18 pm »
Szponiasty w ostatni dzień przed deadlinem napisał mi, że nie ma czasu na serwer i żebym wrócił do swojego projektu.

Po co było opierać projekt o Szponiastego, skoro już na samym początku pisało się iż serwer będzie prowadzony przez zaufany team specjalistów z doświadczeniem.

Teraz widać jaki to był pro team. Szponiasty dołączył pojawiło się światełko w tunelu. Szponiasty widzi, że w tym projekcie jest sam, więc postanawia zrezygnować i robić swoje na własną rękę a projekt wraca do punktu wyjścia, czyli modyfikowanych na podstawie forum maxcheaters i kupionych plików na allegro.

Pisałem od razu, że fail. Najwyraźniej i tym razem wróżenie z fusów zdało egzamin ;) Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2014, 06:39:26 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 07, 2014, 11:27:08 am »
Szponiasty w ostatni dzień przed deadlinem napisał mi, że nie ma czasu na serwer i żebym wrócił do swojego projektu.

Po co było opierać projekt o Szponiastego, skoro już na samym początku pisało się iż serwer będzie prowadzony przez zaufany team specjalistów z doświadczeniem.

Teraz widać jaki to był pro team. Szponiasty dołączył pojawiło się światełko w tunelu. Szponiasty widzi, że w tym projekcie jest sam, więc postanawia zrezygnować i robić swoje na własną rękę a projekt wraca do punktu wyjścia, czyli modyfikowanych na podstawie forum maxcheaters i kupionych plików na allegro.

Pisałem od razu, że fail. Najwyraźniej i tym razem wróżenie z fusów zdało egzamin ;) Pozdrawiam.

Kolejny wrozbita... Nie bawcie sie prosze w detektywow i nie jarajcie sie jak male dzieci jak, waszym zdaniem, cos ulozy wam sie w calosc. Zycie to nie film. Nie wszystko ma scenariusz. Zapytaj szponiastego dlaczego nie pracuje z nim. Mam w dupie ludzi, ktorzy nie trzymaja sie terminow. To bedzie profesjonalny serwer czy tego chcesz czy nie. Pisalem skad bede mial pliki, ale nie czytasz calego tematu.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 07, 2014, 02:06:38 pm »
Szponiasty w ostatni dzień przed deadlinem napisał mi, że nie ma czasu na serwer i żebym wrócił do swojego projektu.

Po co było opierać projekt o Szponiastego, skoro już na samym początku pisało się iż serwer będzie prowadzony przez zaufany team specjalistów z doświadczeniem.

Teraz widać jaki to był pro team. Szponiasty dołączył pojawiło się światełko w tunelu. Szponiasty widzi, że w tym projekcie jest sam, więc postanawia zrezygnować i robić swoje na własną rękę a projekt wraca do punktu wyjścia, czyli modyfikowanych na podstawie forum maxcheaters i kupionych plików na allegro.

Pisałem od razu, że fail. Najwyraźniej i tym razem wróżenie z fusów zdało egzamin ;) Pozdrawiam.

Kolejny wrozbita... Nie bawcie sie prosze w detektywow i nie jarajcie sie jak male dzieci jak, waszym zdaniem, cos ulozy wam sie w calosc. Zycie to nie film. Nie wszystko ma scenariusz. Zapytaj szponiastego dlaczego nie pracuje z nim. Mam w dupie ludzi, ktorzy nie trzymaja sie terminow. To bedzie profesjonalny serwer czy tego chcesz czy nie. Pisalem skad bede mial pliki, ale nie czytasz calego tematu.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 07, 2014, 05:07:37 pm »
Pierwsza informacja o tym projekcie została napisana prawie 4 miesiące temu. Co do tego czasu jest pewne i zostało zrobione ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 08, 2014, 02:52:36 pm »
Pierwsza informacja o tym projekcie została napisana prawie 4 miesiące temu. Co do tego czasu jest pewne i zostało zrobione ?

Nie muszę ci się tłumaczyć. Wystarczy przeczytac caly temat to sie dowiesz... A wyrywkowo i swoje jakies wizje przedstawiac...


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 08, 2014, 03:58:43 pm »
Nie chcę abyś mi się tłumaczył. Taka już niestety rola Community Managera. Jeżeli Tobie na tym etapie nie chce się odpowiadać na pytania graczy to jak będzie wyglądało to w chwili, kiedy wszystko ruszy.

Szukałem jakiejś strony internetowej tego projektu na której wszystko byłoby ładnie opisane. Niestety pomimo upływu czasu nie wiedzę czegoś takiego, więc zadaję pytania.

Po 4 miesiącach od ogłoszenia w dalszym ciągu:

- nie ma wybranej kroniki
- nie ma podanych głównych ustawień serwera (EXP-SP-ADENA...)
- nie wiadomo co działa na tych super uber pro kupionych plikach
- nie ma jakiejkolwiek zamkniętej bety
- nie ma materiałów prezentujących cokolwiek z tego serwera
- nie wiadomo jak ma się kwestia zabezpieczeń
- nie wiadomo czy będzie działać geodata i pathfinding
- nie jest ustalone i podane do ogólnej informacji jak ma się sprawa z Item Shop - kupię tu umiejętności i bronie czy czapki i zwierzaki
- nikt nie przedstawił również zespołu, który ma przy tym w przyszłości pracować (do takiego serwera powinna to być grupa składająca się z minimum 10 osób jak nie więcej)

Nie ma nic i nie wiadomo nic, więc jak ktoś taki jak ja np. może wierzyć w to, że ten serwer będzie profesjonalny i są prowadzone na nim jakieś prace przygotowujące go do otwarcia. Skoro nic nie ustalone nawet to chyba ciężko cokolwiek na nim robić jeśli nie wie się pod jakie ustawienia. Robione od komina, balans z pewnością będzie zachowany...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 08, 2014, 04:34:31 pm »
Nie chcę abyś mi się tłumaczył. Taka już niestety rola Community Managera. Jeżeli Tobie na tym etapie nie chce się odpowiadać na pytania graczy to jak będzie wyglądało to w chwili, kiedy wszystko ruszy.

Szukałem jakiejś strony internetowej tego projektu na której wszystko byłoby ładnie opisane. Niestety pomimo upływu czasu nie wiedzę czegoś takiego, więc zadaję pytania.

Po 4 miesiącach od ogłoszenia w dalszym ciągu:

- nie ma wybranej kroniki
- nie ma podanych głównych ustawień serwera (EXP-SP-ADENA...)
- nie wiadomo co działa na tych super uber pro kupionych plikach
- nie ma jakiejkolwiek zamkniętej bety
- nie ma materiałów prezentujących cokolwiek z tego serwera
- nie wiadomo jak ma się kwestia zabezpieczeń
- nie wiadomo czy będzie działać geodata i pathfinding
- nie jest ustalone i podane do ogólnej informacji jak ma się sprawa z Item Shop - kupię tu umiejętności i bronie czy czapki i zwierzaki
- nikt nie przedstawił również zespołu, który ma przy tym w przyszłości pracować (do takiego serwera powinna to być grupa składająca się z minimum 10 osób jak nie więcej)

Nie ma nic i nie wiadomo nic, więc jak ktoś taki jak ja np. może wierzyć w to, że ten serwer będzie profesjonalny i są prowadzone na nim jakieś prace przygotowujące go do otwarcia. Skoro nic nie ustalone nawet to chyba ciężko cokolwiek na nim robić jeśli nie wie się pod jakie ustawienia. Robione od komina, balans z pewnością będzie zachowany...
Naito ma rację, mógłbyś nam coś powiedzieć bo jak na razie nic nie jest wiadome...


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 09, 2014, 12:50:28 pm »
Przepraszam, że nie piszę wszystkiego. Napisałem, że nie obiecuję żadnego terminu otwarcia. Trzeba być bardzo ostrożnym z tym co się publikuje. Macie przykład chociażby epizodu ze Szponiastym. Za który przychodzi mi się tłumaczyć. To był błąd i nie chcę już podawać czegoś, czego nie jestem w 100% przekonany.

Jak już wcześniej pisałem, ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego. Internet to Internet a w pracy czy innym zaufanym miejscu niemożliwą rzeczą jest znalezienie deva l2j czy l2off.

Kto nie jest cierpliwy niech zamknie ten temat, bo nie chcę tracić Waszego cennego czasu.

W dalszym ciągu szukam ludzi gotowych do współpracy przy serwerze. Kontakt skype: mcgrzyb89. Tylko błagam nie chce gadać na czacie, więc ludziom z "zepsutymi" słuchawkami lub mikrofonem dziękuję z góry.

Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 09, 2014, 05:03:14 pm »
Ja pozwolę sobie dodać coś jeszcze. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli ktokolwiek chce skompletować dobrą ekipę najpierw musi sam się wykazać i udowodnić innym, że on sam również jest i będzie jej wartościową częścią. Dobrze by było gdybyś bez względu na to ile w tej chwili masz osób w zespole wykonał świetną i bardzo profesjonalną stronę internetową z forum. Coś na wzór http://www.lineage2.com/en/ gdzie będzie już przed startem serwera możliwość kupienia na swoim koncie na tej stronie czegoś niepowtarzalnego, co w przyszłości otrzyma się w momencie startu gry. Coś na wzór paczek startowych.

Wiem, że nie jest to łatwe, a jeżeli się nie potrafi to będzie bardzo kosztowne. Możesz nie umieć tego sam zakodować, aczkolwiek jeżeli stracisz kilka tysięcy złotych na taką stronę wraz ze zintegrowanym forum inni w tym również wartościowi ludzie (młodzi programiści typu szponiasty) zobaczą, że ktoś podchodzi do tematu poważnie a sam serwer będzie profesjonalny i warto na niego poświęć swój prywatny czas, który może zaowocować i przynieść w przyszłości realne pieniądze. Nikt już dzisiaj nie pracuje za darmo, z czegoś ludzie muszą żyć i utrzymywać rodziny.

Pozdrawiam i póki czekam na rozwój sytuacji i się więcej nie udzielam :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans