Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572242 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1150 dnia: Maj 12, 2011, 01:19:36 pm »

nie trafiłem jeszcze na streama, gdzie grał TFem :<
Jak mu go nie zbanują, to zawsze nim gra. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1151 dnia: Maj 12, 2011, 03:07:37 pm »
High elo ban to chyba tylko na EU, na midzie wystawiasz malzaharowi coś, co go kara np. morda i gl. Oczywiście jest to jeden z moich top champów, a mówienie, że jest no skillowy jest żałosne, jedyne co na nim jest łatwe to farmienie creepów, chyba, że twoja gra opiera się tylko na E + ulty + ignite(Ja używam ghosta + flash/ignite zależne od enemy teamu)

@Mpxx
Radziłbym pooglądać livestreama Jiji(bigfatjiji) po prostu mistrz AP TF'a.
a kto gra mordem na high elo ? grałem już dużo meczy malzaharem i nigdy nie miałem problemów z midem...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 03:12:08 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1152 dnia: Maj 12, 2011, 03:17:33 pm »
Oglądam codziennie XX meczy z ELO 2k i dosyć często jest morde, też nie mam problemów z midem, ale jak słyszę, że malzahar jest OP noskillowym charem to...  :oops:
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1153 dnia: Maj 12, 2011, 03:28:24 pm »
Malza jest no skillowy, jak wbijesz 6 na midzie/solo to masz pewnego killa. Ma ogromny damage, świetne przeliczniki, -_-'ście farmi, pushuje i harassuje. Caster idealny, high elo ban, OP -_-'.

Mpxx24: jakim buildem grasz na Ezie?

Przy okazji, co sądzicie o TriForce na Xinie zamiast Frozen Malleta? Wydaje mi się że slow by spokojnie procował z jego szybkością ataku, a reszta statów i pasyw bardziej sie przyda niż te dodatkowe hp z malleta.
Ok, szkoda ze jeszcze 2 miesiace temu Malzahar wg polowy osob byl najwiekszym gownem w grze.Fajnie, ze na 6tym masz free fraga, ale trzeba grac z taboretami zeby dali Ci podejsc.Dodatkowo idac tym tokiem myslenia Leblanc jest OP, bo harrasuje z Q+E albo Q+W, na 6 uzywa Q+R i ma fraga.Takie teksty nie maja sensu.
@rickert
Yyyy Mordekaiser nie ma prawa rozwalic Malzahara (nie mowie tu o tardach i free malzach).



  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1154 dnia: Maj 12, 2011, 03:39:55 pm »
  tak się gra malzaharem :D i chyba najlepiej wydane 6k ip jak dotychczas :p
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1155 dnia: Maj 12, 2011, 11:32:40 pm »
Rumble jest zajebisty albo trafiam na ludzi co nie wiedza jak go kontrowac :D


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1156 dnia: Maj 13, 2011, 12:57:31 am »
Ok, szkoda ze jeszcze 2 miesiace temu Malzahar wg polowy osob byl najwiekszym gownem w grze.Fajnie, ze na 6tym masz free fraga, ale trzeba grac z taboretami zeby dali Ci podejsc.Dodatkowo idac tym tokiem myslenia Leblanc jest OP, bo harrasuje z Q+E albo Q+W, na 6 uzywa Q+R i ma fraga.Takie teksty nie maja sensu.

Wystarczy lekko poharrasować przeciwnika żeby nie miał pełnego HP, a później flash > AoE > Ulti i ew. dobijasz z DoT'a. Do tego można dorzucić jeszce ignite, chyba nikt nie jest w stanie przeżyć takiego kombo na 6.

Sami przyznajecie że nie macie z nikim problemów na midzie, ale mówicie że nie jest OP? Jak malz nie jest OP to kto jest?

BTW. Malza będzie niedługo nerfiony bo Riot stwierdził że za duży damage robi, tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 12:59:52 am wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1157 dnia: Maj 13, 2011, 06:10:45 am »
Sami przyznajecie że nie macie z nikim problemów na midzie, ale mówicie że nie jest OP? Jak malz nie jest OP to kto jest?
równie dobrze mój AP TF nie ma żadnych problemów na midzie, żaden malza, kassadin, le blanc, nie robią mi nic, cierpiąc przy tym niesamowicie... (w 'najgorszych' przypadkach 1 philosofer's stone, i mam gdzieś ich harass)

czy to znaczy, że jest OP ? ...
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1158 dnia: Maj 13, 2011, 11:06:53 am »
LeBlanc sadzi tp, Q, powrót , kilka takich kombo i jest krucho z TF'em, a ty z Q musisz trafić, tak samo jak podbiec by uderzyć z karty. Te postacie,  które wymieniłeś są odpowiednio mocne, żeby skarać TF'a


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1159 dnia: Maj 13, 2011, 11:38:56 am »
teoria jest prosta - gold card, wild card, stacked deck i spieprzaj. Praktyka mówi - kasa cie uciszy, le blanc i tak wbije w ciebie większy dmg niż Ty w nią...


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1160 dnia: Maj 13, 2011, 11:52:22 am »
LeBlanc sadzi tp, Q, powrót , kilka takich kombo i jest krucho z TF'em, a ty z Q musisz trafić, tak samo jak podbiec by uderzyć z karty. Te postacie,  które wymieniłeś są odpowiednio mocne, żeby skarać TF'a
o ile stoisz przy samych minionach i w range'u jej komba, to może... nie wiem, ja tak nie gram

teoria jest prosta - gold card, wild card, stacked deck i spieprzaj. Praktyka mówi - kasa cie uciszy, le blanc i tak wbije w ciebie większy dmg niż Ty w nią...
kassadin nie sfarmi się zbytnio do 6 grając na ogarniętego TFa, po 6 wystarczy trzymać się z minionami na range Q i masz i farmę i spokój
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1161 dnia: Maj 13, 2011, 03:13:23 pm »
Ok, szkoda ze jeszcze 2 miesiace temu Malzahar wg polowy osob byl najwiekszym gownem w grze.Fajnie, ze na 6tym masz free fraga, ale trzeba grac z taboretami zeby dali Ci podejsc.Dodatkowo idac tym tokiem myslenia Leblanc jest OP, bo harrasuje z Q+E albo Q+W, na 6 uzywa Q+R i ma fraga.Takie teksty nie maja sensu.

Wystarczy lekko poharrasować przeciwnika żeby nie miał pełnego HP, a później flash > AoE > Ulti i ew. dobijasz z DoT'a. Do tego można dorzucić jeszce ignite, chyba nikt nie jest w stanie przeżyć takiego kombo na 6.

Sami przyznajecie że nie macie z nikim problemów na midzie, ale mówicie że nie jest OP? Jak malz nie jest OP to kto jest?

BTW. Malza będzie niedługo nerfiony bo Riot stwierdził że za duży damage robi, tyle w temacie.
Bo wlasnie przez takich placzkow tyle postaci zostalo znerfionych.2 miesiace temu useless syf, a dzisiaj OP? Zdecydujcie sie ludzie...To samo bylo z twitchem, ktory mial duzy dmg, ale sam sie sklada jak zapalka, teraz dostal nerfa i jest useless.Najlepiej zmiencie gre, idzcie grac w mmorpg, a nie placzcie ze jakas postac jest op bo mnie na midzie zabija...



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1162 dnia: Maj 13, 2011, 03:45:42 pm »
Bo wlasnie przez takich placzkow tyle postaci zostalo znerfionych.2 miesiace temu useless syf, a dzisiaj OP? Zdecydujcie sie ludzie...To samo bylo z twitchem, ktory mial duzy dmg, ale sam sie sklada jak zapalka, teraz dostal nerfa i jest useless.Najlepiej zmiencie gre, idzcie grac w mmorpg, a nie placzcie ze jakas postac jest op bo mnie na midzie zabija...
tak samo było na privach L2...
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1163 dnia: Maj 13, 2011, 04:45:42 pm »
Bo wlasnie przez takich placzkow tyle postaci zostalo znerfionych.2 miesiace temu useless syf, a dzisiaj OP? Zdecydujcie sie ludzie...To samo bylo z twitchem, ktory mial duzy dmg, ale sam sie sklada jak zapalka, teraz dostal nerfa i jest useless.Najlepiej zmiencie gre, idzcie grac w mmorpg, a nie placzcie ze jakas postac jest op bo mnie na midzie zabija...
tak samo było na privach L2...
chyba na l2j pvp :)
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1164 dnia: Maj 13, 2011, 05:25:50 pm »
Bo wlasnie przez takich placzkow tyle postaci zostalo znerfionych.2 miesiace temu useless syf, a dzisiaj OP? Zdecydujcie sie ludzie...To samo bylo z twitchem, ktory mial duzy dmg, ale sam sie sklada jak zapalka, teraz dostal nerfa i jest useless.Najlepiej zmiencie gre, idzcie grac w mmorpg, a nie placzcie ze jakas postac jest op bo mnie na midzie zabija...
tak samo było na privach L2...
chyba na l2j pvp :)
ale było ^^
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1165 dnia: Maj 13, 2011, 05:52:27 pm »
1 primo nie udzielam się na oficjalnych forach LoL'a, po 2 mam prawo mieć własne zdanie, po 3 bez spiny panowie ^_^.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1166 dnia: Maj 13, 2011, 06:42:32 pm »
1 primo nie udzielam się na oficjalnych forach LoL'a, po 2 mam prawo mieć własne zdanie, po 3 bez spiny panowie ^_^.
Jasne, ze masz prawo, ale przestan ciagle krzyczec "malza OP"  :P.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1167 dnia: Maj 14, 2011, 05:22:47 pm »
1 primo nie udzielam się na oficjalnych forach LoL'a, po 2 mam prawo mieć własne zdanie, po 3 bez spiny panowie ^_^.
Jasne, ze masz prawo, ale przestan ciagle krzyczec "malza OP"  :P.

KK

Ezreal OP! nuuuurf plx pl0x asap


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1168 dnia: Maj 14, 2011, 05:26:36 pm »
nie ma co mówić, że ez OP. DPS wyciąga ładny, ale to są skillshoty (można nie trafić, a przeciwnicy mając na uwadze z kim grają, mogą próbować unikać) i brakuje mu jakiegokolwiek CC.

Poza tym end game ez AP, robi bardzo mało, ale AD daję radę szczególnie w end game.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1169 dnia: Maj 14, 2011, 06:32:02 pm »
@alarion
To byl joke, a raczej prowokacja  :P.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1170 dnia: Maj 14, 2011, 07:39:14 pm »
Zniszczyłeś mnie Alarion.

Alarion OP

Polecam oblukać sygnę xazzaxa z polskiego forum lol'a xD.
http://leagueoflegends.pl/forum/member.php?action=profile&uid=540
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2011, 07:42:28 pm wysłana przez Vascius »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1171 dnia: Maj 14, 2011, 08:05:36 pm »
Wiem, alt konto restora mialo sygne z tym, z ma mnie w znajomych  :D.
Ale ten screen duzo nie daje, bo jak bylismy na midzie bylo 1:1.Oboje w tym samym czasie sie zabilismy, potem moj bottom lane poppy+soraka wbilo 0/2 i stracilo turret w 7mej minucie.Enemy byli sfeedowani i xazzax mnie zabijal jak bura suke ;f.
Btw. Chlopie, ja jestem znany w calej karierze Polskiego LoLa :D



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1172 dnia: Maj 14, 2011, 08:10:27 pm »
Jakie masz ELO?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1173 dnia: Maj 14, 2011, 10:13:41 pm »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1174 dnia: Maj 15, 2011, 12:57:54 am »
Chyba dlatego że zbyt agresywny jesteś i za dużo flejmujesz :P