Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159758 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #750 dnia: Maj 01, 2010, 04:25:18 am »
Na PvP raczej nikt z dual daggerami nie wsykoczy, więc można pakować w taki element, jaki jest najlepszy do koksu (często holy)

mhm z reguły duale sa do pve, ale majac takowe z full holy do tego pvp mode w walkach 1v1 czasem moze okazac sie lepszy, duzo osob maksymalnie ressituje earth/fire. Holy w ostatecznosci na 60 w secie choc nie wszyscy. W kolejnej kronice ulegnie to zmianie ze wzgledu na wieksza ilosc ressistów w armorze. Jak skonczy sie mana na mass bedziesz zdrowo karal bijac z liscia.

No tak, ale jednak zresistowany blow na earth/fire (czy co tam przeciwnik ci akurat resistuje ) >> Liscie z holy z dual daggerami chyba...?

Masz racje, jak sie mana na mass konczy, to dobry pomysl. do koksu rowniez. Na oly jednak nie odważyłbym się z tym wyjść, chyba że walka tak długa, że spłukałeś się z many (ale z daggerami to się chyba dosyć rzadko zdarza...)

To nei jest Tyrant (a la HelstadCur z Franz), że włoży holy w broń i przeciwnika z regularów zniszczy ; )
Nie no joke, od kiedy GF zmniejszyła re use, to tyrek wali tak samo skillami jak gladi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #751 dnia: Maj 01, 2010, 10:18:41 am »
1 pytanie mnie trapi  :P . wedlug Was jaki dagger bylby najlepszy na pvp


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #752 dnia: Maj 01, 2010, 12:09:59 pm »
jak pytasz o bron to najlepsza z danego grade z SA CD...a jak o postac to pomyliles tematy.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #753 dnia: Czerwiec 14, 2010, 02:27:45 pm »
Nie chcę zakładać nowego tematu, żeby nie zaśmiecać, więc napiszę tutaj.

1) Jakie dye dla PW na Gracji Epilogue?
Wiem, że te tematy były już wałkowane,
ale często teraz pisze się, że nie warto odejmować str (+5 dex +4 con -9 str),
bo w najnowszej kronice zrobi nam to dużą różnicę w sile blowa (chociaż jak założyłem
Plated Leather (+4str) zamiast mojego Mithril Light, to różnica była praktycznie niezauważalna
(deadly blow z ML 870-892; z PL ~892) na 50 lvl'u).

2) Lepiej uzbierać 4,5kk i kupić Dark Screamer'a + Focus, czy może za bagatela milion kupić common top daggera B i biegać w nim do Soul Sepka + CD / AS + CD (rozumiem, że tylko takie augu wchodzi grę, zależy mi i na pvp i na pve)? Swoją drogą, czy Critical Rate (chodzi mi teraz głównie o SA Focus w broni, ale także song of hunter) wpływa na częstotliwość wchodzenia blow'ów?
Armor: Lepiej pozostać w Mithril Light (C; +4 evasion) i kupić sobie na ~70 MJ light, czy może zainwestować w Dooma Light (nie jest to taki zły set jakby nie patrzeć, te 3 DEXa robi dużą różnicę jeżeli chodzi o land rate blowa?) i pobiegać w nim kapkę dłużej?

3) Czy to możliwe, żeby tyrant na tym samym lvl'u co ja PW bił z hurricane'a bez kryta 2x mocniej niż ja z deadly blow'a, gdy ten wejdzie!? Tyrant - PL i common fisty C, ja Mithril i common dagger C.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #754 dnia: Czerwiec 14, 2010, 02:34:19 pm »
1. Do koxu mozesz sobie wbic +str - con ale ogolnie imo lepiej bez (przynajmniej wiekszosc moich znajomych lata bez)

2.  Mozesz latac do 76 z commonowymi daggerami (albo z krisem+focus :) ) A gr sie nie oplaca skladac i wsadzac SA. Ja latam z krisem+foc+6 i jest fajnie :D

3. Ja na 72lvl pw bije blowami po ~1k. Jak kryt wejdzie to juz sie robi z 2-3k (wczoraj sprawdzalem na bishu80lvl to cryt za 2,3k z bs'a wszedl a tak to po ok 1-1,2k go bilem.) Wiec pradopodobnie mozliwe.

Ogolnie PW wypada najslabiej ze wszystkich daggerow do 78. Po 76 jak juz ubierzesz AS+CD+150e to juz ten dmg jako tako sie zwiekszy ale najwiekszy boost masz na 78 jak dostaniesz focus death :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #755 dnia: Czerwiec 14, 2010, 08:06:40 pm »
Dzięki za odp. Mam jeszcze kilka pytań:

Focus w broni zwiększa land rate blowów?

Opłaca się inwestować w Doom Leather, czy może od razu z Mithril Light przeskoczyć w MJ Light na tym ~70lvl'u?

O ile teraz procentowo te -9 str zmniejszyłoby siłę blowa w Epilogu? Obczajałem l2calc.co.nr, ale nie ma tam nic o tym, a obecna ilość CONa mnie wkurza.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #756 dnia: Czerwiec 14, 2010, 09:11:12 pm »
focus w broni zwiekszal land rate blowow do... c3 :P (jesli nawet nie c2). Teraz tylko skille jak focus death, wind riding etc. i w jakims malym stopniu ilosc dex.

doom leather to strata kasy. IMO PL > common maj > draco, ew. PL > zubei z luxury > draco.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #757 dnia: Czerwiec 15, 2010, 01:03:26 pm »
pl,common b albo od razu common a i draco+resisty :d
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 02:08:33 pm wysłana przez ScovY »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #758 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:35:19 am »
Odkopie troche temat.

Na Graci Epilogue, dla PW dye:
-5str+5dex
-5str+5con
Czytam i czytam, ze str w epi wazniejszy a dex juz mniej. Zawsze dawałem do Dex i teraz zdziczałem.
Czy PW ma Shadow Step ?? Na L2.com nie ma tego w spisie na 72lvl, ale pytam bo wiem, że tam o update juz dawno zapomnieli.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #759 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:37:23 am »
Odkopie troche temat.

Na Graci Epilogue, dla PW dye:
-5str+5dex
-5str+5con
Czytam i czytam, ze str w epi wazniejszy a dex juz mniej. Zawsze dawałem do Dex i teraz zdziczałem.
Czy PW ma Shadow Step ?? Na L2.com nie ma tego w spisie na 72lvl, ale pytam bo wiem, że tam o update juz dawno zapomnieli.

kazdy dagger ma ss.

ja tam latalem bez dye...teraz szkoda jechac tak duzo po str a dex nie daje juz tyle co kiedys
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #760 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:41:38 am »
Dzieki wielkie za mega szybką odpowiedź, Nie zdażyłem postu edytowac bo mi sie jeszcze cos przypomnialo :P
Kiedys czytalem artykul pewien, chyba nawet Ryltar to opisywal. Chodziło o to ze mniejsza róznica była miedzy np. STR 35/36 a STR39/40. Podobno gdy wchodziła juz 4 z przodu dawało to troche więcej. Wracajac do dye to załadowac +con ?? Mam juz +4dex więc nie wiem czy zmieniac
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #761 dnia: Lipiec 22, 2010, 09:55:35 am »
ktory lev pw?

           


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #762 dnia: Lipiec 22, 2010, 10:00:06 am »
A co zmienili w Dex ze juz sie tak nie oplaca?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #763 dnia: Lipiec 22, 2010, 10:07:48 am »
stały reuse skilli głównie
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #764 dnia: Lipiec 22, 2010, 10:29:30 am »
66 PW, mam te -4str ale roznicy w blowach x2 czy half kill nie widze. A jednak z Dexa wiecej speed evasion no i jednak chyba poprawia ten land rate
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #765 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:10:46 am »
na tym lev - str to strzał w kolano chyba ze ktos cie expi ale z drugiej strony równie dobrze mógłbyś biegać bez dye. Jesli masz mj mozesz wkladac -5con +5 dex


A co zmienili w Dex ze juz sie tak nie oplaca?

   Reuse to pół biedy. Shadow step, hide mowiac krotko masz 2 możliwości żeby dojsc, zaskoczyć każdego bez dodatkowych pkt speed. Teraz doszly destiny sety +3% speed.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 07:32:50 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #766 dnia: Lipiec 22, 2010, 02:22:44 pm »
Eee a land rate blowow? Wczesniej to robilo roznice, teraz nawet w pysk daggerzy rzadko missuja wiec mozna sobie darowac +dex(imo). Btw juz od il str mialo wplyw na dmg/skill crit rate blowow, tylko ludzie nauczeni jednego setupu dlugo nie chcieli go zmienić. Do tej pory czesto spotykam sie z przekonaniem, ze -9 str ftw, a jakiekolwiek tlumaczenia nie docieraja. Zreszta dagger pt raczej zawsze maja cov++, wiec z gonieniem kogokolwiek problemow nie ma. No i jest ss, hide +skille z 83, wiec speed to akurat zadne zmartwienie.
...


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #767 dnia: Lipiec 22, 2010, 04:58:41 pm »
jak jeszcze na gf opłacało sie wkładać -9 str w end game wiec nie wiem o co ci chodzi ><


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #768 dnia: Lipiec 22, 2010, 06:13:43 pm »
Cytuj
jak jeszcze na gf opłacało sie wkładać -9 str w end game wiec nie wiem o co ci chodzi ><
Gf a GE nie bylo zadnej zmiany w land rate blowow/skill crit rate, wiec gz jak lataliscie na -9 str.
...


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #769 dnia: Lipiec 22, 2010, 06:31:21 pm »
-9 str na gf jest praktycznie nie odczuwalne szczególnie jak masz end game daggera a na oly te pare punkcików speeda, evasion i hp ratuje dosyc często dupsko i nie chodzi tu wcale o land rate >< Half kill dalej siada często tak samo krytyk z skilla ><


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #770 dnia: Lipiec 22, 2010, 07:23:58 pm »
Nie siada, az mnie korci wbic znowu na rpg i porobic testy z +5 str i -9.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #771 dnia: Lipiec 23, 2010, 07:25:10 am »
-9str mozna pakowac jak masz jakies epic set. Zreszta nie ma co sie rozczulac. DEX mozna dokladac zawsze ale nie warto gimpowac mocno sily na co komu teraz +con ?


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #772 dnia: Lipiec 23, 2010, 09:34:06 am »
Czytałem wypowiedzi Diego i Yudee i w GE sa dwa set upy dla PW. Jesli duzo postaci stunujacych na serwerze to build -dex+str a jak wiecej nukow to -con+str. Pw głownie bede chodzil na Mass PvP a tam sciagam RobeUserow. Im wiecej Str tym wieksza szansa na x2 a to chyba najwazniejsze. Z Focus Death (przy okazji FD na GE daje 35% bonusu do land rate przy waleniu w plery) i tak trafia sie naprawde czesto a ShadowStep naprawia potrzebe speed, a przeciez i tak jak gonimy mozna talisman zalozyc. Do PvP mozna dac od biedy -str+dex jak nie ma sie jeszcze dobrego sprzetu i jest sie bez shadow step. No i obowiazkowo -int+wit
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #773 dnia: Lipiec 23, 2010, 10:43:51 am »
Nie siada, az mnie korci wbic znowu na rpg i porobic testy z +5 str i -9.
masz tam end game daggera czy chcesz sobie porobić testy na daggerze 7x ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #774 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:56:24 am »
RPG ma podserwer x1000, ktory uzywa tych samych plikow co x5 (gf pts) ;)