Witaj
Gość

Wątek: Kupię gotowy serwer do zabawy do 10 osób max  (Przeczytany 2759 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Kupię gotowy serwer do zabawy do 10 osób max
« dnia: Listopad 16, 2016, 07:41:28 pm »
Witam

Dawno temu udało mi się z kolegą postawić serwer (nie pamiętam kroniki), na którym mogliśmy sobie grać w dwie osoby przez hamachi. Niestety od tygodnia męczę się żeby powtórzyć ten wyczyn ale nic z tego... ciągle mam problem żeby jakkolwiek zalogować się na serwer.

Chodzi mi o to żeby jakaś zdolna osoba za niewielką opłatą postawiła serwer na moim komputerze (przez zdalny dostęp lub dowolny inny sposób). Na pewno potrzebuję pomocy z ustawieniem wszystkich ip. u siebie mam zmienne ip ale wiem że dziś to już nie jest problem.

Jeżeli chodzi o kronikę chciałbym pograć z kumplami na jak najnowszej kronice dostępnej w tej chwili.

Z góry dzięki za odpowiedzi.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Kupię gotowy serwer do zabawy do 10 osób max
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2016, 01:46:42 pm »
Juz pewnie wydaliście kase no ale cóż, lepiej późno niż wcale. Mała porada, nie płaćcie nikomu bo nawet jak dostaniecie ten ustawiony serwer a coś pójdzie nie tak to nie będziecie wiedzieli jak go naprawić.

Jak jest was grupka to w google wpiszcie l2jserver i tam macie wszystko czego potrzeba aby serwer na H5 postawić. Na wyższe kroniki nie macie chyba co startować bo z zerową wiedzą bugi was zjedzą.

Ja zaczynałem od l2jserver i jest on tym co na poczatek potrzeba. A jak sie złożycie po kilka złotych to VPS od OVH dobrze wam posłuży jako baza na początek.

Prowadzenie własnego serwera, nawet od tak dla zabawy, to dobra frajda a i nieźle uswiadamia ile pracy potrzeba aby nawet taki średni serwer postawic i utrzymać.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 07:15:09 pm wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Kupię gotowy serwer do zabawy do 10 osób max
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2016, 11:10:25 am »
Zostaw jakiś kontakt na pw chętnie pomogę.