Witaj
Gość

Wątek: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.  (Przeczytany 29805 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« dnia: Lipiec 10, 2009, 03:01:52 am »
Zanim rozpocznę temat: Chciałbym aby wstawianie głupich postów i kretyńskich odpowiedzi była nagradzana warnami.
Temat tylko dla osób zainteresowanych tematyką. Chce poznać jak najwięcej faktów/mitów dotyczących tego wydarzenia.
Będę bardzo szczęśliwy, jeżeli znajdą się osoby, które dorzucą do tego tematu coś ciekawego, interesującego i najlepiej wiarygodnego (dowody w postaci zdjęć, filmów i tak dalej).

Nibiru, bo taka jest jedna z nazw tej planety zmierza do naszego układu słonecznego. Planeta wykonując ruch eliptyczny zatoczy krąg bardzo blisko naszej planety.
Choć dla tych co nie wiedzą jeszcze o co chodzi wydaje się to opowieścią typu sf, to niech przetrą oczy.
Owa planeta jest już w zasięgu ludzkiego wzroku. W 2011 zwykły polak jak spojrzy w niebo to zobaczy tę planetę, która rozmiarem będzie większa 3 krotnie od naszego księżyca.
Wizja końca świata w 2012 dotyczy właśnie tego zjawiska. Przepowiednie wielu religii zarówno starożytnych jak i tych, które obowiązują do dziś zawierają wzmiankę o tym wydarzeniu.

Jakie zagrożenia nas mogą spotkać:

Planeta X nie wejdzie w kolizję z naszą, jednak są zagrożenia równie niebezpieczne.

a) Nibiru może spowodować przebiegunowanie się naszej planety. Każdy kto zna odrobinę prawa fizyki powinien wiedzieć jakie to niesie konsekwencje
b) Wraz z Nibiru towarzyszy kilkanaście satelit naturalnych, oraz "zgarnięte" po drodze meteory, asteroidy i tak dalej.
c)relacja z tak dużą planetą w tak małej odległości może spowodować ogromne trzęsienia ziemi, tornada, tsunami na skalę jakiej jeszcze nie przewidywaliśmy.
d) (Temat będę rozwijać i pojawią się kolejne dokładniejsze informacje)

Lista kilku dowodów jakie przepowiadają nadejście katastrofy:
- Koniec kalendarza Majów w 2012 roku
- Koniec kalendarza Starożytnych Egipcjan w 2012 roku
- `Proroctwo Oriona na rok 2012' Ksiazka wybitnego astrofizyka P.Geryla
- Tysiące proroków mówi o końcu w roku 2012
- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów - za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku
- Pojawiające się ostatnio na całym świecie `kule energii = istoty duchowe z innych wymiarów' na zdjęciach, które robią ludzie wierzący i mający kontakt channelingowe z innymi bytami - jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.
- `Projekt Cheopsa' - pewna Wrocławianka potwierdziła eksperymentem na dużą skalę, ze ma kontakt i bardzo dokładne informacje od innej cywilizacji - teraz szykuje się do odnalezienia Faraona Cheopsa oraz otwarcia Piramidy cheopsa co spowoduje połączenie elektromagnetyczne Ziemi z innymi planetami- jest to misja ratowania Ziemi.
- Wzmożone obserwacje tysięcy statków UFO na całym świecie
- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstających na całym Świecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką ręką.
- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach
- Kod Biblii - 2012 rok

(Temat rozwinę jutro z rana, bo całkiem sporo na ten temat a chcę wszystko ładnie uporządkować).
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 10:31:45 am wysłana przez muchosQQ »


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:32:19 am »
ROTFL

tak to skomentuję.
nikt się nie zastanawiał, że tacy majowie/egipcjanie zrobili kalendarze do 2012 roku bo uznali tę datę za fajną? co z tego, że jakaś planeta przeleci przez układ słoneczny. ziemia zmianę biegunów przerabiała już kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt, razy i jakoś życie nie wyginęło. imo większym zagrożeniem będzie, jak ta lolplanetka pieprznie w słońce - wtedy to się martwić możemy. rotflnęłem z tych teorii, srsly.

@lulas - nie martw się, po końcu świata nadal będziesz mógł grać w stronga ; )
I'm offline.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:45:09 am »
Cytuj
Lista kilku dowodów jakie przepowiadają nadejście katastrofy:
- Koniec kalendarza Majów w 2012 roku
- Koniec kalendarza Starożytnych Egipcjan w 2012 roku
- `Proroctwo Oriona na rok 2012' Ksiazka wybitnego astrofizyka P.Geryla
- Tysiące proroków mówi o końcu w roku 2012
- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów - za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku
- Pojawiające się ostatnio na całym świecie `kule energii = istoty duchowe z innych wymiarów' na zdjęciach, które robią ludzie wierzący i mający kontakt channelingowe z innymi bytami - jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.
- `Projekt Cheopsa' - pewna Wrocławianka potwierdziła eksperymentem na dużą skalę, ze ma kontakt i bardzo dokładne informacje od innej cywilizacji - teraz szykuje się do odnalezienia Faraona Cheopsa oraz otwarcia Piramidy cheopsa co spowoduje połączenie elektromagnetyczne Ziemi z innymi planetami- jest to misja ratowania Ziemi.
- Wzmożone obserwacje tysięcy statków UFO na całym świecie
- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstających na całym Świecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką ręką.
- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach
- Kod Biblii - 2012 rok
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: hahaha nie moge, a w to tez wierzysz? -> http://w472.wrzuta.pl/audio/8m1YYrFqKsO/pole_magnetyczne_-_telefon_autentyk_bialystok xD
Skoro dla Ciebie sa to jakies rzetelne dowody, to daj mi rzeczy, ktore sa w stanie je potwierdzic. Dowod, ktory nie ma jakiegos rzetelnego zrodla nie jest dowodem.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:57:17 am »
Napisałem grzecznie, że doprowadzę artykuł do porządnego stanu. Pamiętajcie, że wersji jest tyle ile serwisów z tym tematem.
Cytuj
ziemia zmianę biegunów przerabiała już kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt, razy
tylko wtedy nie było komputerów, komórek i rozruszników serca.

Informacje o tych rzekomych dowodach skopiowałem. Potem dodam odpowiednie treści, które po kolei będą to tłumaczyć.
co do projektu cheops: http://www.projekt-cheops.com
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:02:35 am »
rozmawiamy o zmianie położenia biegunów czy nagłym uwolnieniu niezwykle silnego impulsu elektromagnetycznego? bo to dwie naprawdę różne od siebie rzeczy. czytałem sporo opracowań o zmianach biegunów na ziemi (napisanych przez profesorów uznanych na świecie a nie jakichś lolnaukowców) i nie przypominam sobie, żeby zmiana biegunów wiązała się z uwolnieniem impulsu elektromagnetycznego zdolnego zniszczyć urządzenia elektryczne na ziemi. chyba, że chodzi ci o całkowity zanik pola magnetycznego ziemi i wtedy oberwiemy polem magnetycznym słońca...wybacz, ale tu nadal chodzi o zmianę położenia biegunów magnetycznych ziemi, nie o ich zanik i ponowne pojawienie się po przeciwnych stronach globu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 11:04:10 am wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:16:54 am »
Po to jest ten temat aby sklecić jedną dobrą, porządną wersję. Czytanie polskich forum, gdzie autorzy są lolowani na starcie jest bez sensu, a przeczytanie i przygotowanie na podstawie publikacji zajmie mi troszkę czasu.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:23:02 am »
autorzy są lolowani, bo wyskakują z teoriami, które do rzeczywistości nie mają się nijak. gdyby taki kataklizm faktycznie miał się wydarzyć, to już co najmniej od 10 lat cała ziemia ogarnięta by była przygotowaniami, które pomogły by nam przetrwać takową zagładę. my jesteśmy homo sapiens (sprawdź sobie w słowniku to wyrażenie), nie olalibyśmy możliwości zagłady ~6,7 miliarda ludzi
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:48:18 am »
To ja napisze cos na temat Nibiru.

Persowie (lub inny lud z tego regionu, nie chce mi sie teraz szukac ;> ) stwierdziliz e uklad sloneczny sklada sie z 10 planet krazacych wokol slonca, 10 planeta jest wlasnie Nibiru. Planeta ta poruszajac sie po orbicie przypominajacej komety (czyli zbliza sie i oddala od slonca przecinajac orbity innych planet) przed milionami lat udezyla w ziemie , wieksza czesc naszej planety sie rozpadla i utworzyla pas asteroid , reszta pozostala na swoim miejscu i uformowala obecna planete.

To jest teoria sprzed wiekow.

Teraz wiedza aktualna.

Uklad sloneczny sklada sie z 9 planet (pluton zostal zaklasyfikowany jako plutoid a nie planeta ale wciaz przyjmuje sie w nazewnictwie mniej fachowym ze jest planeta) . Srednia odleglosc od slonca kazdej planety da sie obliczyc wedlug pewnego matematycznego wzoru (w googlach szukajcie  :D ) gdzie na poczatku dla kazdej planety podaje sie stala wartosc 2,4,6,18 itd gdzie 6 jest dla ziemi i wynik wynosi 1 AU (jednostka astronomiczna czyli srednia odleglosc ziemi od slonca). Wzor ten sprawdza sie dla wszystkich planet z wyjatkiem Neptuna , jako jedyna planeta znajduje sie na innej orbicie niz wskazywalaby na to orbita innych planet. Do tego dochodzi fakt wielu nieregularnosci w jego orbicie, wyglada to tak jakby jakas duza masa oddzialywala na Neptuna. Dzieki obserwacji tych nieregularnych zachowan naukowcy stwierdzili ze poza Neptunem znajduje sie jakas inna planeta, w ten sposob odkryto Plutona, niestety bylo to odkrycie przypadkowe poniewaz wielkosc oraz masa plutona w zaden sposob nie tlumacza nieregularnosci w orbicie Neptuna. Obliczono ze obiekt ktory tak wplywa na N powinien miec mase okolo 6-7 mas ziemi. Wszystko wskazuje na to ze w pasie Kupiera i/lub Obloku Oorta krazy obiekt bardzo masywny popularnie zwany wlasnie Nibiru (dlatego i/lub bo prawdopodobnie 10 planeta krazy po orbicie gdzie w jednym punkcie bardzo zbliza sie do orbity neptuna w drugim dolatuje az do obloku oorta). Do tego doliczyc mozna teorie ze Pluton jest tak naprawde jednymz  ksiezycow Neptuna gdyz jego orbita jest odchylona od plasczyzny orbit innych planet i jednoczesnie identyczna z plaszczyzna orbit ksiezycow Neptuna. Wyglada to tak jakby jakas duza masa wyrwala Plutona z orbity wokol Neptuna i rzucila go na orbite okolosloneczna.

Tak wiec wiele wskazuje na to ze tzw Nibiru istnieje , czy w nas walnie? tego nikt tak naprawde nie wie. Katastrofa i tak bedzie jak Niemcy wjada na nasze polne drogi w inne konce swiata nie wierze bot o jakies brednie

p.s pewnie niektorzy zaczna sie zastanawiac skad 4000 lat temu ludzie wiedzieli ile planet krazy wokol slonca i ze w ogóle kraza. Moja teoria jest taka ze porownujac do lat pozniejszych (czyli nasza era) zamiast mordowac ludzi w imie Jezusa woleli zajac sie matematyka, a do tego wiekszosc planet w naszym ukladize slonecznym mozna zobaczyc golym okiem.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2009, 12:36:42 pm »
Mnie zastanawiają wyryte symbole przez Sumerów, na których przedstawione jest słońce i 10 planet. Jest sporo puzzli, dla których istnienie nibiru może być rozwiązaniem.  Na tyle jest to ciekawe, że ta planeta zbliżyć ma się  w przeciągu 3,4 lat i z każdym miesiącem będzie coraz bardziej widoczna. Polacy będą mogli zobaczyć Nibiru dopiero w 2011, (Będzie można dostrzec Nibiru z północnej półkuli).

Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:04:16 pm »

Lista kilku dowodów jakie przepowiadają nadejście katastrofy:

- Tysiące kontaktów tzw. Channeling, różnych ludzi na Ziemi z istotami z innych światów i wymiarów - za każdym razem jest przekazywana informacja ludziom o 2012 roku
- Pojawiające się ostatnio na całym świecie `kule energii = istoty duchowe z innych wymiarów' na zdjęciach, które robią ludzie wierzący i mający kontakt channelingowe z innymi bytami - jest to udowodnione i potwierdzone przez wielu specjalistów.
- Wzmożone obserwacje tysięcy statków UFO na całym świecie
- Setki, ogromnych Piktogramów Zbożowych - powstających na całym Świecie - potwierdzone naukowo, że nie są wykonane ludzką ręką.
- Niespotykane anomalie i katastrofy naturalne w ostatnich latach

(Temat rozwinę jutro z rana, bo całkiem sporo na ten temat a chcę wszystko ładnie uporządkować).

Podaj dowody na to bo ciekawy jestem :)

Tor Nibiru:






  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:04:10 pm »
A co do samego tematu to przyznam, że mnie bardzo zainteresował.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 01:45:42 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:11:14 am »
Prosiłem na wstępie aby nie pisać bez sensu. Nie zaznaczyłem od razu, że będzie to koniec świata, choć nie jest to wykluczone. Przykładem tego jest proroctwo majów, którzy twierdzili, że w 2012 roku ludzkość nie zginie, jednak przejdzie w ostatnią formę rozwoju. Na razie odezwały się tylko 2 osoby konkretnie zainteresowane i jeden sceptyk, czekam na dalszych, którzy wejdą w temat :)

Przepraszam za brak update ale dzisiaj miałem bardzo zdezorganizowany dzień.
Young Padawan jak masz coś ciekawego do napisania to z chęcią przeczytam.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:38:40 am »
hm, ale co rozumiesz pod pojęciem sceptyk? Osobiście, widzę tu trochę więcej sceptyków.

Pomijam te "dowody" o ufo,mediach itd, bo mój kontakt ze SF kończy się kiedy odkładam książkę.

Teraz naukowcy mają full wypas sprzęt, który z pewnością pozwoli obliczyć orbitę tego Nibru z uwzględnieniem pięciu tysięcy czynników. Co za tym idzie GDYBY miała coś w nas pierznąć, to na każdym podwórku budowano by schrony. Drugie, mamy 2009, za 3 lata jakby miał być kataklizm, to byśmy nie czytali na forach 100 tysięcy teorii, tylko byłyby podejmowane akcje mające na celu zabezpieczenia ludzkości (i nie mam tu na myśli banków spermy). To są takie argumenty na chłopski rozum typowe, bo nie wątpię, że ludzie 100 razy lepiej znający się na zagadnieniach związanymi z kosmosem wielokrotnie maglowali ten temat i skoro nie ma Ż A D N E J ogólnoświatowej akcji/paniki czegokolwiek, to będzie dobrze :P.

Natomiast, jeżeli ma być jakikolwiek koniec świata za mojej kadencji, to niech sobie będzie. Ręcyma ani nogami nie zatrzyma się żywiołu, więc czym się przejmować? Że się będzie wiedziało, że za 2 lata ma nie być Ziemi? Po co ta wiedza przeciętnemu człowiekowi? Żeby zdążyć stracić dziewictwo?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 11, 2009, 01:14:51 pm »
Wcale nie pękam, że koniec nastanie, że będziemy musieli pożegnać się z życiem i najlepiej walić pod siebie ze strachu. Poruszyłem temat o zjawisku, który zobaczymy za 3 lata. To samo zjawisko miało miejsce mniej więcej 3600 lat temu i nie będzie to kolejne mini zaćmienie słońca. Poruszyłem temat, ponieważ wiem, że bardzo dużo osób interesuje się tym tematem i chciałem się wymienić informacjami. Nie interesuje mnie opinia "nie będzie tego bo nie i w ogóle l00lz"
Jeżeli ktoś jest sceptykiem, to wymagam aby podał konkretne argumenty.

Kolejna kwestia to taka, że schrony są budowane, powołane są już od lat organizacje, które mają zamiar zwiększyć szanse przetrwania gatunku ludzkiego.
Musisz się liczyć z tym, że jeżeli chcesz przetrwać to musisz zadbać sam o siebie i o własną rodzinę.
Nasz rząd nie kiwnął palcem w sprawie nadchodzących kryzysów gospodarczych i zapewniał społeczeństwo, że Polskę on tylko nieznacznie dotknie, a jaka jest sytuacja finansowa to każdy dobrze wie. Mniejsza o większość. Każdy kto zagłębił się w temacie wie, że takie organizacje istnieją od lat i podejmują działania. Tylko, że w pierwszej kolejności pod kapturek ochronny trafią Osoby najbardziej uzdolnione, obecny rząd, najbogatsi, sponsorzy projektu a reszta niech się martwi o siebie.

Powstają więc niezależne grupy ludzi, które posiadają własne fora dyskusyjne i w własnym zakresie szykują się na powitanie Nibiru w naszym układzie słonecznym.

Jako jednostka nic nie osiągnę. Jeżeli nastanie chwila, że jednak nie przetrwamy, zginiemy w jakiejś powodzi, czy też anomalii pogodowej, suszy, lub w czymkolwiek innnym to zamiast uciekać w popłochu i panice, postaram się to obserwować, bo będzie co.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2009, 01:57:20 pm »
Cytuj
Poruszyłem temat o zjawisku, który zobaczymy za 3 lata.

Chyba, które MOŻEMY zobaczyć za trzy lata .

Nie przesądzajmy jeszcze niczego.

;)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:00:07 pm »
Film pod tytułem 2012. Oparty na przepowiedni majów. Wyjdzie w listopadzie tego roku.
http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc&feature=fvst

Kolejny efekciarski film twórców pojutrza :) O 2012 zaczyna się coraz więcej mówić w mediach niemal na całym świecie... niestety u nas to dalej temat tabu.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:59:34 pm »
Wow, zapowiada się świetny film. Efekty specjalne na prawdę wyglądają ekstra! Z pewnością oglądne  :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:47:55 pm »
Cytuj
Zanim rozpocznę temat: Chciałbym aby wstawianie głupich postów i kretyńskich odpowiedzi była nagradzana warnami.
Temat tylko dla osób zainteresowanych tematyką. Chce poznać jak najwięcej faktów/mitów dotyczących tego wydarzenia.

Widzę, że za mało konkretnych ludzi. Szkoda czasu rozwijać temat, bo ignorancja przekracza bariery zdrowego rozsądku.
Quentim gratuluje ci twoich ludzkich technik poznawczych. Wiesz co ? Masz rację. Patrząc na to jak mądrze się rozpisałeś, z rozkoszą przywitam koniec świata i niech on będzie nawet jutro.

Nie jestem jakimś wielkim fanem 2012. Po prostu bardzo zainteresował mnie temat i zacząłem czytać. Tutaj nie chodzi o jakiś koniec świata, tylko na konkretną datę, którą wskazuje kilkanaście religii.
W dodatku chciałem znaleźć osoby, które też tym tematem się interesują i dzięki temu utworzyć można całkiem ciekawy temat, który odbiega trochę od innych w stylu "Co kto pije?", czy innego typu zabijacze czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 01:46:22 am wysłana przez Frohike »
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:55:28 pm »
impos89 - końców świata, które były przepowiedziane przez parę religii, przeżyłem już kilka. a mam tylko niepełne 16 lat. o czymś to chyba świadczy, isn't?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 01:46:37 am wysłana przez Frohike »
I'm offline.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:02:04 pm »
Cytuj
impos89 - końców świata, które były przepowiedziane przez parę religii, przeżyłem już kilka. a mam tylko niepełne 16 lat. o czymś to chyba świadczy, isn't?

YoungPadawan - polecam przeczytanie jednego zdania, kóre już powtarzam, któryś raz.
Aż zacytuje ostatnie:
Cytuj
Nie jestem jakimś wielkim fanem 2012. Po prostu bardzo zainteresował mnie temat i zacząłem czytać. Tutaj nie chodzi o jakiś koniec świata, tylko na konkretną datę, którą wskazuje kilkanaście religii.

Dosyć traktowania mnie jako idioty i wracamy do tematu rozmawiając jak ludzie czy prosić o kasacje ?
W dodatku napisałem w pierwszym poście zaczynającym temat, że jest zupełny i niedopracowany, z powodu ograniczeń czasowych.


Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:09:58 pm »
Jeżeli ta planeta (czy co to jest) ma uderzyć/przelecieć koło nas za 3 lata, to od dawna powinna być widoczna.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:13:57 pm »
Jeżeli ta planeta (czy co to jest) ma uderzyć/przelecieć koło nas za 3 lata, to od dawna powinna być widoczna.
i do tego jest wielkości Saturna ponoć : >
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 01:47:08 am wysłana przez Frohike »
I'm offline.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:17:11 pm »
Na stronie nibiru.pl został zamieszczony artykuł z gazety wyborczej (wiem, że czasem ta gazeta osiąga dno na którym leży gazeta "fakt" ale bywają też ciekawe artykuły.
Poniżej adresik i załączam także obrazek Dysku z Nebry, o którym mowa w artykule.
Dysk z Nebry:


artykuł:
http://nibiru.pl/nibiru/38-pozostawione-artefakty/47-dysk-z-nebry.html



Cytuj
Jeżeli ta planeta (czy co to jest) ma uderzyć/przelecieć koło nas za 3 lata, to od dawna powinna być widoczna.
Od 2011 ma być wyraźnie widoczna gołym okiem z północnej półkuli. (tej na, której znajduje się polska)
Pokaż mi czy widzisz planetę Saturn gołym okiem na niebie.

Jest kilka projekcji, jednak one dla mnie są jeszcze za mało wiarygodnymi dowodami dlatego nie chciałem zamieszczać, jednak mogę wrzucić do oceny:
http://www.liveleak.com/view?i=ea4_1200910432
Tłumaczenie tego filmiu:
"Informacje w tym filmie dotyczą Nibiru i uważa się je, na podstawie dowodów astronomicznych i naukowych, faktów za dowód ostateczny.

To jest końcowy epizod serii "Czy jesteś gotowy" i będzie zawierał najwięcej dowodów na temat Nibiru ze wszystkich klipów wideo.

NASA uznało możliwośc istnienia ( w 1982 roku ) dodatkowej planety w naszym układzie. Rok później NASA umieściła na orbicię satelitę do obserwacji w podczerwieni IRAS, który wykrył obiekt dużych rozmiarów. Washington Post podsumował w wywiadzie z naukowcem z JPL ( Jet Propulsion Laboratory ): Ciało niebieskie prawdopodobnie wielkości Jowisza znajdujące się na tyle blisko Ziemi, które można uznac za częśc Układu Słonecznego ( U.S. ), zostało wykryte przez orbitujący teleskop z kierunku konstelacji Oriona ! "Wszystko co mogę powiedziec, że nie wiemy co to jest" powiedział Gerry Naugebauer, szef zespołu badawczego IRAS.

Wszystkie rządy wiedzą o tym i podjęły odpowiednie kroki by przeżyc zbliżający się przelot Planety X i zapewnic przetrwanie. Wiedzą, że nie mogą ocalic wszystkich, tylko tych, których uznają za wartych ocalenia. Oni mają plan, czy ty masz swój ? Czy cicho odejdziesz w noc dlatego, że zostawili cię w tyle ?

Są pewne proste rzeczy, którymi możesz się zabezpieczyc już dziś, abyś mógł przeżyc ciężkie lata, które nadchodzą. Pomimo tego co mówią katastrofiści i sceptycy nasi przodkowie przeżyli podobne kataklizmy i my też przeżyjemy !

Czym jes Nibiru ?


Po pierwsze NIbiru jest jedną z wielu planet, które okrążają ciemną gwiazdę ( brązowego karła ). Ta ciemna gwiazda posiada 5 mniejszych planet, szóstą planetę macierzystą ( wielkości Ziemi ) i siódmą - planetę, bądź obiekt, który nazywamy Nibiru. Planeta macierzysta jest w gruncie rzeczy jak Ziemia i to tam żyją Annunaki ( Giganci, Bogowie starożytności ). Nibiru jest w większości niezdatna do zamieszkania i służy jako stacja bojowa ( bitewna ).

Kiedy ciemna gwiazda osiąga peryhelium ( znajduje się najbliżej Słońca ) w odl. 60 - 70 JA ( Jednostek Astronomicznych - 1 JA = odl. Ziemia-Słońce ), orbita Nibiru, która ma promień 60 JA przecina nasz US - zazwyczaj w pobliżu orbity Jowisza ( to może byc inna oległośc ). Nachylenie orbity wynosi około 30 stopni w stosunku do płaszczyzny US ( ekliptyki ). Gdy Nibiru przecina nasz układ w przeciwnym ruchu obiegowym w stosunku do innych planet , czasem przemieszcza inne planety powodując zniszczenia w trakcie.
To przejście jest krótkie ale z impaktem i zabiera tylko kilka tygodni lub miesięcy po czym znika z pola widzenia. Nibiru jest płomienno-czerwona z ogonem pyłu ciągnącym się za nią i krążącą wokół niej grupą księżyców.

Nibiru albo jej księżyce były odpowiedzialne za wiele zdarzeń jak zniszczenie Maldeka, który tworzy pas asteroidów. Spowodowało to także kratery i rysy na Księżycu i innych planetach oraz ich odchylenia orbit i osi obrotu. To spowodowało zatopienie Atlantydy i Potop Noego. Stanowi ona most albo "prom" pomiędzy naszym a ich systemem. W przeszłości Nibiru było znane jako "uskrzydlony" lub "rogaty" dysk.

Fakty: Gdy Nibiru zbliża się do planet wewnętrznych Układu Słonecznego przyspieszy gwałtownie poniżej ekliptyki, przejdzie po drugiej stronie Słońca i pod nim. Zanim wzniesie się z powrotem zza Słońca pod kątem 33 stopni.

NASA już obserwuje Nibiru za pomocą nowego teleskopu na Biegunie Południowym ( SPT ).

Nibiru będzie widoczne przez pierwszych obserwatorów 15 maja 2009 jako słaby czerwony obiekt. Będzie się wznosił spod Ziemskiej Orbity. To oznacza, że do 2009 r. jedyną możliwością obserwacji będzie z najbardziej wysuniętych na południe obszarów Ziemi.

Zdjęcie wykonane przez amatora przedstawia jak Nibiru Wyglądało w 2007 widziane z południowych krańców. Zdjęcie jest prawdziwe !

Do maja 2011 będzie widoczne gołym okiem przez wszystkich. 21 grudnia 2012 Nibiru przetnie ekliptykę widziana jako czerwona gwiazda - drugie słońce zbliżone wielkością do Księżyca. Nastąpią trzęsienia ziemi i poważne zmiany pogodowe.

Najgorsze niestety nastąpi 14 lutego 2013 gdy Ziemia znajdzie się pomiędzy Nibiru a Słońcem. Nastąpią odwrócenia biegunów, odchylenia obrotu Ziemi, ogromne mega-trzęsienia ziemi i mega-tsunami. Później na początku lipca 2014 roku Nibiru przestanie oddziaływac na naszą planetę i oddali się. NASA wie o Nibiru i by nie wywołac paniki ukrywa prawdę !

Ludzie z wewnątrz NASA, DOD ( Departamentu Obrony ), wywiadu wojskowego, SETI i CIA spekulują, że 2/3 populacji planety zostanie zgładzona. 2/3 tych co przeżyją początek kataklizmu zginą z głodu i od klęsk żywiołowych w ciągu 6 miesięcy. Wszystkie tajne służby rządowe USA zdają sobie sprawę i czynią przygotowania. Watykan też wie i nie ostrzega ludności !

Ilośc przecieków z instytucji, obserwatoriów i Watykanu zrywa zasłonę milczenia. Najważniejsza historia Ziemi znana od 3000 lat wyłania się mimo prób ukrycia przez kontrolujących rynki finansowe. Ci ludzie stawiają ostatnie zyski ponad interesem ludzkości. Ludzkośc ma szansę przygotowac się - już widzimy pierwsze znaki w postaci klęsk żywiołowych.

Ten film ma otworzyc oczy i uświadomic prawdę . WIEDZA JEST WŁADZĄ, ZROZUMIENIE JEST MĄDROŚCIĄ ! Czy jesteś gotowy ? Pokój z wami na zawsze !"

tłumaczył Acidizer
autor tłumaczenia starał się trzymać jak najbliżej oryginalnych sformułowań
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 01:49:52 am wysłana przez Frohike »
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 11, 2009, 08:04:23 pm »
Cytat: neutrino
skoro: Neptun oddalony jest od Ziemi w afelium (czyli punkcie na swojej orbicie eliptycznej najbardziej oddalonym od Slonca) o 29 jednostek astronomicznych (1 j.a=150 mln km) co daje 29*150= 4350 mln km. Zakladajac teoretycznie, ze nagle neptun w roku 2008 wybija sie ze swojej orbity i zaczyna pedzic w strone Ziemi z rzekoma predkoscia Niburu czyli 65 tys. km/h to dotarlby do Ziemi za ponad 7,5 lat (uproszczone rachunki zakladajace ruch po lini prostej). Jesli wiec Niburu ma dotrzec do nas za 4 lata to jest juz znacznie blizej niz Neptun w tym momencie. Planeta ta powinna zostac zauwazona przez wiekszosc profesjonalnych punktow obserwacyjnych a nawet amatorow patrzenia w gwiazdy przy uzyciu sredniej klasy teleskopow.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>