Witaj
Gość

Wątek: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.  (Przeczytany 29839 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 15, 2009, 07:24:28 pm »
@ontopic:


Tak właściwie to ciekawe skąd majowie/aztecy i ogólnie starożytni czerpali informacje na temat tych planet. Tzn. wiedza azteków z tego co wiem była > wiedza ludzi ze średniowiecza.


@UFO :
Jakieś formy życia istnieją na 101%. Problem w tym, że mogą być zbyt głupie, aby przemieszczać się po wszechświecie lub np. być zbyt inteligentne, aby się z nami porozumiewać (Tak jak np. ludzie nie rozmawiają z mrówkami, bo po co :P).
Możliwości jest wiele.

Jak kogoś to interesuje - można sobie poczytać : http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Fermiego (mnie to bardzo zaciekawiło)

Zbyt głupie? Ludzie rozwineli się tak szybko i zobaczcie co mamy, więc inne cywylizacje mogły się rozwijać miliony lat.

Ok, tylko że mogły się rozwinąć i już wyginąć (a teraz rozwijać się od nowa). W końcu np. teraz dla ludzkości samozagłada to nie problem.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 15, 2009, 09:52:28 pm »
Tak właściwie to ciekawe skąd majowie/aztecy i ogólnie starożytni czerpali informacje na temat tych planet. Tzn. wiedza azteków z tego co wiem była > wiedza ludzi ze średniowiecza.

Ano dlatego, że 3600 lat temu, jak spojrzysz na ten rysunek poniżej, była w trakcie ostrego wejścia w ten eliptyczny zakręt.



A to oznacza, że można było Nibiru zobaczyć nie tylko gołym okiem, ale wizualnie też mogło być kilkukrotnie większe od księżyca w pełni.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 19, 2009, 12:18:55 pm »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: -1

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 19, 2009, 03:56:21 pm »
<3 teorie spiskowe!

Jak j****e to j****e, jak tego nie zrobi, to trudno. Coś dodać?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 19, 2009, 10:20:05 pm »
Przekonamy się, nie zostało już dużo czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2009, 10:42:00 am wysłana przez Hermit »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:08:08 am »
Jeszcze trochę.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 20, 2009, 11:28:45 am »
Ale śmiesznie by było, gdyby to/ta(?) Nibiru przyleciało/ła (?), przynajmniej by jakaś drama światowa była ;D


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 20, 2009, 11:39:11 am »
Już jest. A większa będzie w 2012, bo kilku geniuszy uznało tą datę... wiadomo :)


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 12, 2011, 02:14:41 pm »
no i gdzie to Nibiru ? Patrze patrze i nie widze  8)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 02:47:11 pm wysłana przez hezbollah »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:39:31 pm »
Znalazłem komentarz z 16 czerwca tego roku jakiegoś usera z 62. strony tego artykułu:

Cytuj
Poza tym, wstań o 4 nad ranem, i jak jest ładna pogoda, to na południowo-wschodnim niebie, nieopodal Marsa na widnokręgu masz czerwony punkt.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:06:42 am »
Znalazłem komentarz z 16 czerwca tego roku jakiegoś usera z 62. strony tego artykułu:

Cytuj
Poza tym, wstań o 4 nad ranem, i jak jest ładna pogoda, to na południowo-wschodnim niebie, nieopodal Marsa na widnokręgu masz czerwony punkt.
a jak popatrzysz w strone slonca to zobaczysz ufo )))))


Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 14, 2011, 10:12:56 am »
Miała być w 2011 3x większa od księżyca i klops.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 14, 2011, 10:52:44 am »
Ale sporo szumu bylo na ten temat. Ciekawych rzeczy czlowiek sie dowiedzial na temat roznych kultur zachaczajac o teorie nibiru. Jednakze fikcji w tym wiecej jak prawdy. Chociaz wizja konca swiata wynikajaca z nadciagajacej planety w naszym kierunku brzmi duzo ciekawiej niz globalne ocieplenie czy nowa epoka lodowcowa

 
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 14, 2011, 11:25:28 am »
Myślę, że jakby w necie posiedzieć konkretnie to by dało radę znaleźć daty końca świata przynajmniej raz w miesiącu  :)


Co do nubiru to- lipa :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 14, 2011, 04:20:58 pm »
yyy a ona już przeleciała? czy jeszcze czekamy?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 14, 2011, 11:12:05 pm »
Czekamy do końca 2012 r,
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 15, 2011, 07:35:47 pm »
Czekamy do końca 2012 r,

to musi naprawdę zapierdalać jak chce się wyrobić  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 16, 2011, 12:10:19 pm »
eee. nie, to już się zaczyna!!! przez cały tydzień było piękne słońce a dziś brzydko i pada... to na pewno to się zaczyna...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 16, 2011, 01:57:55 pm »
eee. nie, to już się zaczyna!!! przez cały tydzień było piękne słońce a dziś brzydko i pada... to na pewno to się zaczyna...

Pozdrawiam
nie, to polskie lato zawitalo na wyspy ))))


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 16, 2011, 02:49:39 pm »
Naaaaaaah, w anglii też pada od rana, przychylam się wersji, że to się już zaczyna. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 23, 2011, 03:01:45 am »
Cytuj
Co do Nibiru zbliżającej się do naszego układu, to nie jest to zwykła planeta (nazwana przez NASA - Planeta X) jest to maszyna do przeprowadzania terre-formacji innych układów. Konkretnie ta naszego ...
Czy jest w pełni zmechanizowana czy zarządzana przez jakąś cywilizację? Sprawdzimy w 11.12.2012 będzie najbliżej naszej planety... Na 12 dni przed zmianą biegunów... Tyle czasu zajmie im coś co mają zrobić w tym czasie...

Oczywiście zdajecie sobie sprawę że będzie olbrzymem na naszym niebie widzianym z Polszy... Fakty z NASA ... I dalej nie wierzysz ?- Wszystko wskazuje że jadą po mnie ;].

Po mojemu podlecą zrobią fotkę jak drą się wszyscy idioci a potem zmienią co mają zmienić i nastąpi ostatnia 5 faza terre-formacji tak zwany NOWY ŚWIAT - EDEN !!! Gdzie resztki pozostałe po dzisiejszym świecie posiądą wiedzę i technologię terre-formacji innych układów słonecznych. Co jest fajne pierwszy raz świadomie spotka się z nauką i cywilizacją, oczywiście pierwszy raz dla nas. Ona (piszę bo nie ma znaczenia czy to Maszyna czy Cywilizacja) zobaczy spektakl nie pierwszy raz. Wykonany perfekcyjnie zgodnie z jej programem...
Dlaczego tylko NASA zaprzecza wszystkiemu na swojej stronie i piszą tam że to jest kolejne kłamstwo w sieci. Nie wierzę ani im ani tu jeśli ktoś ma jakieś dane na temat potwierdzenia tej teorii niech mi podeśle na moje GG 1012929

Jeden z komentarzy. Pod nim kolejny - według mnie bardziej wartościowy.

Cytuj
Mam nadzieję, że bierzecie leki, a nie jesteście tylko bandą paranoików

http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art3

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Ostatnio wyczytałem gdzieś, że statki UFO zmierzają już w naszą stronę i już wiadomo, że mają wrogie zamiary (!). Przylecą w listopadzie bodajże. Info podane przez jakiegoś profesorka nawiasem mówiąc.

Teraz moje pytanie. Jeżeli by tak było, wojsko by się nie szkoliło na taką ewentualność? Przygotowania by już były w zaawansowanej formie, zabezpieczono by miasta, szkolono by cywili, dozbrajano się, budowano schrony. Bądź co bądź, zostało mało czasu.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 23, 2011, 10:56:29 am »
Cytuj
Co do Nibiru zbliżającej się do naszego układu, to nie jest to zwykła planeta (nazwana przez NASA - Planeta X) jest to maszyna do przeprowadzania terre-formacji innych układów. Konkretnie ta naszego ...
Czy jest w pełni zmechanizowana czy zarządzana przez jakąś cywilizację? Sprawdzimy w 11.12.2012 będzie najbliżej naszej planety... Na 12 dni przed zmianą biegunów... Tyle czasu zajmie im coś co mają zrobić w tym czasie...

Oczywiście zdajecie sobie sprawę że będzie olbrzymem na naszym niebie widzianym z Polszy... Fakty z NASA ... I dalej nie wierzysz ?- Wszystko wskazuje że jadą po mnie ;].

Po mojemu podlecą zrobią fotkę jak drą się wszyscy idioci a potem zmienią co mają zmienić i nastąpi ostatnia 5 faza terre-formacji tak zwany NOWY ŚWIAT - EDEN !!! Gdzie resztki pozostałe po dzisiejszym świecie posiądą wiedzę i technologię terre-formacji innych układów słonecznych. Co jest fajne pierwszy raz świadomie spotka się z nauką i cywilizacją, oczywiście pierwszy raz dla nas. Ona (piszę bo nie ma znaczenia czy to Maszyna czy Cywilizacja) zobaczy spektakl nie pierwszy raz. Wykonany perfekcyjnie zgodnie z jej programem...
Dlaczego tylko NASA zaprzecza wszystkiemu na swojej stronie i piszą tam że to jest kolejne kłamstwo w sieci. Nie wierzę ani im ani tu jeśli ktoś ma jakieś dane na temat potwierdzenia tej teorii niech mi podeśle na moje GG 1012929

Jeden z komentarzy. Pod nim kolejny - według mnie bardziej wartościowy.

Cytuj
Mam nadzieję, że bierzecie leki, a nie jesteście tylko bandą paranoików

http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art3

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Ostatnio wyczytałem gdzieś, że statki UFO zmierzają już w naszą stronę i już wiadomo, że mają wrogie zamiary (!). Przylecą w listopadzie bodajże. Info podane przez jakiegoś profesorka nawiasem mówiąc.

Teraz moje pytanie. Jeżeli by tak było, wojsko by się nie szkoliło na taką ewentualność? Przygotowania by już były w zaawansowanej formie, zabezpieczono by miasta, szkolono by cywili, dozbrajano się, budowano schrony. Bądź co bądź, zostało mało czasu.

O, czytałem już powieść sci-fi podobną do tego cytatu, przynajmniej w kwestii terraformacji, bodaj "Ilion"... No, może jedyna wspólna cecha to użycie słowa "terraformacja", ale w sumie o Nibiru też można by ciekawą książkę science-fiction z kosmitami w roli głównej zrobić. :D
Skąd wiesz, że wojsko się nie szkoli na taką ewentualność i nie buduje się schronów, przynajmniej w tych bardziej paranoicznych państwach w rodzaju USA czy Korei? Jeśli massmedia o czymś nie powiedzą, to tego nie ma?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:09:39 pm »
Że tak powiem - mam wiadomości z pierwszej ręki :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 26, 2011, 02:16:02 pm »
Sprzedam kapsuły ratunkowe
oferty na pm

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Nibiru - czyli to co zobaczymy już niedługo.
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 26, 2011, 03:07:23 pm »
Sprzedam kapsuły ratunkowe
oferty na pm
a ja sprzedam prawde.