Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Gladiator  (Przeczytany 7833 razy)

Gladiator vs Gladiator
« dnia: Maj 25, 2007, 07:15:32 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2007, 12:24:50 am »
Można mieć blunta i probować zastunować. Może akurat wejdzie ;) Wróg na pewno sie zdziwi i na 99% nie będzie miał LH i War Frezy :P

Rate:4/5/5/5
Profesja: Duelist


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Born to be Gay
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2007, 09:59:44 am »
z Gladem vs gladem to trzeba miec dualki na focus i modlic sie by wszedl skill z krytykiem i papa.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2007, 10:21:56 am »
Focus nie wplywa na czestosc krytyka ze skilli...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2007, 10:25:55 am »
Majac ten sam lvl, buffy, sprzet itp. to tylko stun albo critic ze sklia moze przesadzic. A z moich obserwacji to stuny wchodza bardzo czesto jak nie mamy liona na sobie.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Born to be Gay
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2007, 08:03:12 pm »
Focus nie wplywa na czestosc krytyka ze skilli...

Afff... na L2J dziala ^^


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2007, 04:49:15 am »
Nie dziala na wszystkicj l2j. Gram na priv servie i bazowo krytyk ze skilla ma szanse 15% i mozna ja jedynie zmodyfikowac poprzez  str (server dzialajacy pod interlude nie wypowiadam sie co do priv c4 , c5 )


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:58:48 pm »
Chciałbym aby ktoś być może bardziej obeznany ode mnie w l2 skomentował ten filmik http://s001.wyslijto.pl/?file_id=06586890483784378519
To walka 2 gladów na olimpiadzie, obaj dualki S +16 i set ic...co by tu nie owijać w bawełne- walka dla mnie bardzo lamerska, cały czas na range 600 bez żadnych combo w stylu dss+tss... Krótko mówiąc- czy tak powinna wyglądać walka dwóch dobrych gladów na oli? (ten co wygrał jest hero u nas na serwerze).
Czekam na wasze komentarze ( nie wiem za bardzo czy to dobry dział, ale w końcu to glad vs. glad, ale jakby co to proszę o przeniesie posta w odpowiednie miejsce :P )


Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2008, 05:00:34 pm »
Cytuj
Krótko mówiąc- czy tak powinna wyglądać walka dwóch dobrych gladów na oli? (ten co wygrał jest hero u nas na serwerze).
nie widzialem tej walki i raczej nie zobacze bo slaby transfer jest ale pamietam ze w filmiku DD byl jeden fragment z oli ... to byla walka na range 40 na tss/dss itp. itd.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

    • Free City
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2008, 09:12:54 pm »
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2008, 02:31:00 pm »
no niby fajnie ale ten w tallumie jest z gory skazany na przegrana, roznica w pdef miedzy tallum a IC to jest przepasc

druga sprawa ze jakos sie mocno roznili iloscia bufkow, 3 sprawa dalczego zaden nie uzywa magic shield(shield lvl 2) z kija co kosztuje grosze? :D


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

    • Free City
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2008, 02:59:49 pm »
Po co im był mental shield? A co do pierwszego filmu - nie widziałem go, ale mogę spokojnie powiedzieć, że walka na dystans była słusznym posunięciem
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:46:25 pm »
kurcze, nie lubie IC na gladiatorze, duzo częściej na privach nosiłem Draconic i zajefajnie było ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:03:27 pm »
Taa ale glad w IC robi ci z d... jesień średniowiecza, bo drac jesli chodzi o p def kreci sie kolo talluma heavy :P
...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2008, 10:52:23 pm »
do glad vs glad to IC nie ma akurat żadnej konkurencji najlepszy jest i tyle żaden armor w takiej walce nie jest nawet porównywalnie dobry p.def większy od all tutaj:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:58:55 am »
Tallum +6 :P?


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2009, 12:06:52 am »
No zaraz sry, ale teksty w stylu ''zależy komu cryt skilla wejdzie'' to kpina...polegając na crycie tss czy tam dss daleko nie zajedzie żaden glad, a zwłaszcza glad który chce być naprawdę dobry...Sam tak jak wy drążyłem jak tu pokonać tą samą profkę najpierw na BD potem kamael, tyrek, destro i teraz glad szukałem...szukałem...szukałem...szukałem i znalazłem build pozwalający nam ubić każdego glada z dye +dex +str -con ;> Otóż mój sposób: 

Dye +4 STR +4 CON -8 DEX (tylko od 78 lvl i po nabyciu sonic rage) wydaje się dziwne prawda??? Ale zapewniam nie ma lepszego dye jeśli walczymy vs glad, destro, tyrek i vs reszta wojów.Pewnie ktoś zapyta ''A co z nukami!?'' no cóż glad jest na tyle mocny, że nawet na -atk speed potrafi nuka zamieść na cp zwłaszcza na oli i gdy mamy barierę.
Na armor wybieramy Imperial Crusader i tu zaznaczam nawet jeśli na HR macie dostęp do S80 to nic nie zastąpi starego impka.Odejmuje od dexa, ale przez to pasuje nam do dye dodając STR i troszkę hp (nie CON).Oczywiście próbowałem wkładać S80 testować talluma, mj, draco i wychodzi, że: tallum możemy zakładać vs nuki ponieważ jego bonus ofensywny zamiata wszystkie inne, mj nigdy nie lubiłem nosić więc osobiście nie polecam bo i tak p atk nam nic nie da...A co do S80 to próbowałem wszystkie hvy i dochodzę do wniosku, że S80 Bard choć dla BD/SWS pasuje najlepiej bo nie odejmuje od STR, a dodaje p defa.I znowu zaznaczam, że zawsze znajdzie się jeden baran który zacznie pluć na ekran ''dodawać p def gladowi!?'' no cóż skiła skilli nie zależy zbytnio od p atk tzn. nie w 100% sprawdzałem siłę skilli na guardach na full buffie i 0 buffa...żadnej różnicy dlatego chodzi tekst ''glad na buffie wiele traci do reszty'' bo buff podnoszący p atk nie zwiększy siły skilli.Tak samo armor S80 Weapon mastery choć dodaje +5 % p atk to nic nie da.Shield master odejmuje od STR co jest NIEDOPUSZCZALNE tak więc Bard +STR -CON i +5% p def jest najlepszym po imperialu rozwiązaniem pomimo marnego bonusu (clarity na songi i dancy).
Podsumowując Dye +STR +CON -DEX, Imperial Crusader, duale S i trochę ogrania gladem bo bez tego wiadomo zgon przy pierwszym lepszym pvp.Jak ktoś ma wątpliwości co do mojego buildu na gladzie niech otwarcie pisze swoje zestawienia lub po prostu poda nick Glada i serwer ;) aktualnie jestem na Graveland x666 gdzie glad nie jest zbugowany.Chętnie zaliczę fraga na panach z -CON


Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2009, 08:48:12 am »
No zaraz sry, ale teksty w stylu ''zależy komu cryt skilla wejdzie'' to kpina...polegając na crycie tss czy tam dss daleko nie zajedzie żaden glad, a zwłaszcza glad który chce być naprawdę dobry...Sam tak jak wy drążyłem jak tu pokonać tą samą profkę najpierw na BD potem kamael, tyrek, destro i teraz glad szukałem...szukałem...szukałem...szukałem i znalazłem build pozwalający nam ubić każdego glada z dye +dex +str -con ;> Otóż mój sposób: 

Dye +4 STR +4 CON -8 DEX (tylko od 78 lvl i po nabyciu sonic rage)
wow ten build funkcjonuje na offie juz od dawna ...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2009, 05:31:15 pm »
Cytuj
wow ten build funkcjonuje na offie juz od dawna ...
I każdy kto chce coś zdziałać gladem nosi taki od dawna xD
Co do wpływu p attack na skille- wpływ ma, ale róznice widać tym bardziej, im power skilla mniejszy.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2009, 07:57:15 pm »
Sądzęm że zależy też od serwera.A tak dye jest już znane.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 21, 2009, 05:40:26 pm »
I już z 20 razy wspominane na tym forum...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 23, 2009, 09:25:50 am »
Nie w tym temacie więc nie rób niepotrzebnego spamu.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 26, 2009, 05:00:12 pm »
Nie w tym temacie więc nie rób niepotrzebnego spamu.

Pewnie dlatego, że to nie miejsce na buildy.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2009, 08:06:46 am »
helloł  :o gladiator vs gladiator - podaj najlepszy sposób na pokonanie drugiego glada i jest omg...najlepsze dye i eq po czym glad o innym buildzie niż Ty zostawia Ci 6k hp


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Gladiator
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 31, 2009, 01:05:51 pm »
helloł  :o gladiator vs gladiator - podaj najlepszy sposób na pokonanie drugiego glada i jest omg...najlepsze dye i eq po czym glad o innym buildzie niż Ty zostawia Ci 6k hp

Bo 2 glad nawalal kalwisze od skilli i ze lzami w oczach mowil "plx die".