Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Paladin  (Przeczytany 8755 razy)

  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Gladiator vs Paladin
« dnia: Sierpień 02, 2011, 05:53:51 pm »
W temacie proszę podawać taktyki walk między ww. postaciami.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2011, 03:24:24 pm »
Ripost Stance - czekasz aż odbije Shield Stuna +++ Time, combo + Maximum Focus Sonic + combo = Pal dead.
 



  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2011, 08:39:29 pm »
Ripost Stance - czekasz aż odbije Shield Stuna +++ Time, combo + Maximum Focus Sonic + combo = Pal dead.

Nie sadze by to było tak kolorowo bo :
Możesz odstać slama i gf (możesz go także odbić i wtedy wygrasz)
Możesz nie odbić stuna a pal na AI zadanie niezły dmg
Możesz wybudzić ze stuna palka zanim go ubijesz
Możesz paść zanim choć raz odbijesz stuna
Na RS jesteś wolny jak żółw więc obrywasz raz po raz
Czasami nawet 2 comba nie położą palka
(więc w tych wypadkach to loteria)

Lepiej RS używać tylko w zwarciu którego najlepiej unikać w miarę możliwości kitowac choć jest to trudne i zależne od tego gdzie walczymy (teren, cata, oly różne stadiony) oczywiście na oly vs pal max clarka talizman obowiązkowy bo to będzie długa walka dużo zależy od momentów w których pal odpali ud/venge/sof jak widzimy że spalił sof to sonic move i uciekamy można sie pokusic o WB i ściąganie mu broni oczywiście jak spali ud/venge nie stoimy obok palka można zdjąć mu broń i odbiec i wtedy buff steel talizman od tej chwili większym problemem od stuna jest dla nas root którego jak dostaniemy prawdopodobnie przegramy jeśli chodzi o oly (w terenie spam cp potek może jakoś uratować) jeśli mamy stadion z jakimiś przeszkodami to musimy je wykorzystywać w miarę możliwości ubić raczej nam się nie uda tej puszki do tego on się healuje my mamy co najwyżej talizmany od tego które użyte w odpowiednim momencie uratują nam dupę prawdopodobnie jeśli nie padniemy to wygramy na dmg innej rady raczej z palkami nie ma, nie jest tak kolorowo jak napisał risk88



  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2011, 08:58:03 pm »
Zgadzam sie z poprzednikiem na oly bardzo cięzko jest wygrąc z ogarniętym tankiem, np palek na ai jest bardzo szybki nie łatwo mu uciec. Tak apropo odbicia stuna to tez nie takie proste bo nie łatwo jest ubic tanka przez czas stuna. Slam i root praktycznie kończą sprawe. Jeśli pall umie grac swoją postacia to faktycznie jedyna szansa jest wygrana przez dmg. bo trudno jest zabić palla który cały czas zadaje gladowi sensowny dmg i  w praktycznie w kazdej chwili może sie wyhealowac do max hp.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2011, 06:00:11 pm »
Ripost Stance - czekasz aż odbije Shield Stuna +++ Time, combo + Maximum Focus Sonic + combo = Pal dead.

Ironia polega na tym że jak on odbije twojego disarma masz małego zonka.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:11:53 pm »
Odbicie disarmu to nie jest większy problem. Podstawą dla glada jest talisman max clarity i przygotowany life force. ZAWSZE MIEJ WŁĄCZONY RIPOSTE STANCE ! Jeśli pal wychodzi na AI - musisz je wybiegać. Możesz poczęstować go masówką na start, może i dwie. Dash (Tu przyda się active refresh) co reuse, celka jeśli wrzuci Ci przykładowo roota. Jeśli masz hammer'a poprostu stunuj co chwile phoenixa . Kończy się AI = zabijasz phoenixa , jeśli odpali sofa/ud dalej biegasz (staraj się wyłączać riposte/war frenzy jeśli enemy jest daleko.) Po wszystkim odpalasz secreta i cisniesz combo, 3x masówka, tss, disarm, max force, 3x masówka, tss. Nie powinien przeżyć. Przydaję się również augu heal . Pamiętaj o battle roar oraz bravehearth.

http://www.youtube.com/watch?v=an2E4dusnRY <- mam tu pare walk z palkami, enjoy

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:26:56 pm »
wystarczy napisac w skrocie, z wyfarmionym tankiem glad nie ma szans


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:33:46 pm »
wystarczy napisac w skrocie, z wyfarmionym tankiem glad nie ma szans

Nic z tych rzeczy. Wyfarmiony SK, czy wyfarmiony DA to żaden problem dla glada, który używa mózgu. TK róźnie bywa ale też bez większego problemu. Inaczej jest z palkiem, jest to najtrudniejszy tank dla glada, wyfarmiony i ogarnięty palek nie ma większego problemu z gladem. Więc nie pisz ogólnie 'tank' tylko 'palek'. :)

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:00:28 pm »
sk? da?
DA Cie tak skanceluje ze zostaniesz bez zadnego buffa... to wytraczy zeby Cie zjesc? Tak

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 29, 2011, 09:26:00 am »
"L2 Evolution x25"

Tyle w rozmowie imo.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 29, 2011, 10:41:17 am »
sk? da?
DA Cie tak skanceluje ze zostaniesz bez zadnego buffa... to wytraczy zeby Cie zjesc? Tak
+ nawrzuca ci  debuffów

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 29, 2011, 12:33:41 pm »
"L2 Evolution x25"

Tyle w rozmowie imo.

Te Moderator to nie jest dział Retail.
 



  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 29, 2011, 12:55:46 pm »
dział dla wszystkich w takim razie? więc i dla retaila:) a ze na tym serwie cos dziala imba a inne rzeczy weak tzn ze chyba cos nie tegez :)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 29, 2011, 01:49:25 pm »
Heh , wiadomo że najłatwiej napisać że glad jest u mnie imba i bez broni klepie wszystkich a tank jest taki słaby że łucznik go bije 2 skillami na oly, haters gonna hate. Ale jak już pisałem tank to nie jest duży problem dla glada który cokolwiek wie o swojej postaci.

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 29, 2011, 03:08:50 pm »
wystarczy napisac w skrocie, z wyfarmionym tankiem glad nie ma szans

Nic z tych rzeczy. Wyfarmiony SK, czy wyfarmiony DA to żaden problem dla glada, który używa mózgu. TK róźnie bywa ale też bez większego problemu. Inaczej jest z palkiem, jest to najtrudniejszy tank dla glada, wyfarmiony i ogarnięty palek nie ma większego problemu z gladem. Więc nie pisz ogólnie 'tank' tylko 'palek'. :)
napisalem tank nieprzypadkowo, z palem sprawa jest oczywista, z DA/SK lipa, tod + cancele/debuffy, 3 ud przy ich dpsie spokojnie wystarczy na glada, a tk Cie zabije w 6 minut


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 29, 2011, 06:05:49 pm »
"L2 Evolution x25"

Tyle w rozmowie imo.

Te Moderator to nie jest dział Retail.

Tu nie chodzi o to, jaki tu jest dział, ale o to, że na tym serwerze może coś działać inaczej. I spoko, nie będę się kłócił, co jest lepsze, a co gorsze. Ale ludzie, którzy odwiedzają, i dam sobie rękę uciąć, że wypowiadający się tu, to większość gra na offie, bądź retail plikach, dają rady z ich własnego doświadczenia z offa.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 29, 2011, 09:44:18 pm »
"L2 Evolution x25"

Tyle w rozmowie imo.

Te Moderator to nie jest dział Retail.

Tu nie chodzi o to, jaki tu jest dział, ale o to, że na tym serwerze może coś działać inaczej. I spoko, nie będę się kłócił, co jest lepsze, a co gorsze. Ale ludzie, którzy odwiedzają, i dam sobie rękę uciąć, że wypowiadający się tu, to większość gra na offie, bądź retail plikach, dają rady z ich własnego doświadczenia z offa.

Offtopic.

A ja proponuje dodać w części działów obowiązkowy button któy były wyświetlany pod postem. Treść buttona.

Post napisany w oparciu o:
1) Wiedze z provów (+kroniki)
2) Wiedzę z Ru offa/Offa bądź serwerów na tych plikach działających (+kroniki)
3) Mix obu

 :P

/offtopic off
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 29, 2011, 09:51:42 pm »
masz racje jak widac na privach 2 masowki w tanka i dead to norma na offie niestety(stety) nie

http://www.youtube.com/watch?v=vBe0K4zbpXM

5:40  co prawda to tk ale p def podobny co za tym idzie przezywalnosc tez. Stopien wyfarmienia tych dwoch podobny(czytaj max) Zobacz masowki 8 masowek a ten tank dopiero został wywalony z CP. Na twoim filmie tank pada na 2 masowki i 1 tss. Nie mowie ze zle, fajnie ale chyba cos u nie tak ?


8:30 pal na ai or duble ai. Glad nawet nei chcial isc w zwarcie :) wiedzial co go czeka. Wygiegal ai i opiero mogl zaczac bicie, wiec przestancie mowic ze walka Glad Tank to 2x tss i po sprawie :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2011, 10:19:33 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 29, 2011, 10:34:50 pm »
"L2 Evolution x25"

Tyle w rozmowie imo.

Te Moderator to nie jest dział Retail.

Tu nie chodzi o to, jaki tu jest dział, ale o to, że na tym serwerze może coś działać inaczej. I spoko, nie będę się kłócił, co jest lepsze, a co gorsze. Ale ludzie, którzy odwiedzają, i dam sobie rękę uciąć, że wypowiadający się tu, to większość gra na offie, bądź retail plikach, dają rady z ich własnego doświadczenia z offa.

Napisałeś to w ten sposób jakby na tym serwerze NIC nie działało. Skąd wiesz skoro nawet minuty tam nie grałeś. Wątpię też, że osoby komentujące doświadczyły pvp na offie w takim stopniu żeby się uważać za wyznacznik wszystkiego co z tym związane. Chyba, że każdy tu uczestniczy w daily pvp na totalnym end game ( chociaż wątpię w to patrząc jak wiele się tam zmienia ).
 



  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 29, 2011, 10:45:11 pm »
Napisałeś to w ten sposób jakby na tym serwerze NIC nie działało. Skąd wiesz skoro nawet minuty tam nie grałeś. Wątpię też, że osoby komentujące doświadczyły pvp na offie w takim stopniu żeby się uważać za wyznacznik wszystkiego co z tym związane. Chyba, że każdy tu uczestniczy w daily pvp na totalnym end game ( chociaż wątpię w to patrząc jak wiele się tam zmienia ).

Stary, masa polaków na off/ruoff ma wyfarmione chary i ostro kosi na end game pvp, więc maja pojęcie i mogą się wypowiadać. A nawet z samego oglądania oli po jakims czasie obserwowania wiadomo kto jest mocny a kto nie i jakie szanse ma dana klasa z inną.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2011, 11:03:14 pm »
No ok pewnie masz rację, po prostu często się spotkałem na privach z czymś takim, że przychodzi ktoś z offa i jeżeli mu nie wychodzi to zaraz doszukuje się czegoś czym mógłby wytłumaczyć swojego faila. Privy w tych czasach nie odbiegają aż tak bardzo od tego co się dzieje na płatnych serwerach według mnie. Jeżeli komuś wychodzi gra dana postacią na privie jestem przekonany, że sobie poradzi na retailu - i odwrotnie.
 



  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2011, 01:56:26 pm »

8:30 pal na ai or duble ai. Glad nawet nei chcial isc w zwarcie :) wiedzial co go czeka. Wygiegal ai i opiero mogl zaczac bicie, wiec przestancie mowic ze walka Glad Tank to 2x tss i po sprawie :)

Powiedz mi gdzie napisałem że tank to 2 masówki i 1 tss? Przeczytaj mojego pierwszego posta jeszcze raz ze zrozumieniem, albo nawet żeby Ci to ułatwić zacutyje Ci moją wypowiedź :

Jeśli pal wychodzi na AI - musisz je wybiegać. Możesz poczęstować go masówką na start, może i dwie. Dash (Tu przyda się active refresh) co reuse, celka jeśli wrzuci Ci przykładowo roota. Jeśli masz hammer'a poprostu stunuj co chwile phoenixa . Kończy się AI = zabijasz phoenixa , jeśli odpali sofa/ud dalej biegasz (staraj się wyłączać riposte/war frenzy jeśli enemy jest daleko.) Po wszystkim odpalasz secreta i cisniesz combo, 3x masówka, tss, disarm, max force, 3x masówka, tss. Nie powinien przeżyć.

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 30, 2011, 02:35:38 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=an2E4dusnRY
twoj filmik
Ten tank schodzi troche za łatwo nie uwazasz?  A i chyba mial ud bo biegal jak osiolek na smyczy.
W kolejnym starciu z nim masowki rzędu 1,6-2k .. tss za 3/4 hp. To swiadczy o tym ze albo cos nie tak na twoim serwie ale wybrales lol enemy do filmu :)

Pozdrawiam hejter.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 30, 2011, 02:55:50 pm »
"L2 Evolution x25"

Tyle w rozmowie imo.

Te Moderator to nie jest dział Retail.

Tu nie chodzi o to, jaki tu jest dział, ale o to, że na tym serwerze może coś działać inaczej. I spoko, nie będę się kłócił, co jest lepsze, a co gorsze. Ale ludzie, którzy odwiedzają, i dam sobie rękę uciąć, że wypowiadający się tu, to większość gra na offie, bądź retail plikach, dają rady z ich własnego doświadczenia z offa.

Napisałeś to w ten sposób jakby na tym serwerze NIC nie działało. Skąd wiesz skoro nawet minuty tam nie grałeś. Wątpię też, że osoby komentujące doświadczyły pvp na offie w takim stopniu żeby się uważać za wyznacznik wszystkiego co z tym związane. Chyba, że każdy tu uczestniczy w daily pvp na totalnym end game ( chociaż wątpię w to patrząc jak wiele się tam zmienia ).

Akurat część osób znam. Dlatego też wypowiadam się na temat, który nie jest mi obcy. Nie twierdzę, że tam nic nie działa, tylko napisałem, że kłócenie się o to, czy ktoś jest lepszy, jest bez sensu, gdyż na obu serwerach może to działać inaczej.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Gladiator vs Paladin
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 30, 2011, 04:43:58 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=an2E4dusnRY
twoj filmik
Ten tank schodzi troche za łatwo nie uwazasz?  A i chyba mial ud bo biegal jak osiolek na smyczy.
W kolejnym starciu z nim masowki rzędu 1,6-2k .. tss za 3/4 hp. To swiadczy o tym ze albo cos nie tak na twoim serwie ale wybrales lol enemy do filmu :)

Pozdrawiam hejter.

Może i nie dałem najlepszych enemy na filmik, są napewno lepsi. Również zgodzę się że to nie off, tylko 'lolpriv' , ale napewno tanki nie są tam słabę - wręcz przeciwnie. moge ci z miejsca pokazać 3-4 topiki na forum że tanki są OP. Po drugie jeszcze nie widziałem glada na moim serwie żeby zbił nawet pierwszego lepszego tanka z mojego filmiku - nie wiem o czym to świadczy, może o tym że nie ma żadnego dobrego glada na moim serwie. I jeszcze jedno - nie mów mi że glad tak nie składa tanków na offie ponieważ widzialem wszystkie filmiki Muerte'a i wiem że potrafi złożyć tanka naprawdę szybko. On sam pozytywnie skomentował mój filmik.

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek