Witaj
Gość

Wątek: Postać na Olimpiade w IL  (Przeczytany 22575 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2008, 10:44:06 pm »
Dlatego luk, zebys go rotowal, nie ryzykujac ze do Ciebie podejdzie, a przy okazji mogl bic.

a escape shackle nie działa na root?

jasne ze dziala, ale gdybys wiedzial jaki jest reuse tych dwoch skilli nie zadalbys tego pytania ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2008, 10:59:42 pm »
Jak zużyje chociażby 1000 many na slowa, to po  zabiciu (drainami) tanka zostaje mi jeszcze sporo. Bez problemu. A niech sobie ubiera tego talluma robe. To niewiele podniesie do m.defa a slow i tak usiądzie.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2008, 06:00:41 am »
zeby nie bylo problemu Siena biles sie z tankiem na Oli i miales jakie SA w broni io czy miales jakies epici
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 09, 2008, 09:01:11 am »
Jak tank ubierze tallum robe to się biegnie i w niego wali. Ma mniejszy def od maga z racji braku mastery, jedynie tarcza trochę go ratuje.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 09, 2008, 10:52:56 am »
Wtedy może zmienić na hvy :P


Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 09, 2008, 11:44:04 am »
lol ... zazwyczaj OL > tank na oly, no chyba ze OL dostanie ToDa, bedzie stal na perma stunie albo nie daj boze tank przeciwnik to SK/TK na 80 lvl :>


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 09, 2008, 12:02:20 pm »
Leze i kwicze  :o Widzieliscie/uczestniczyliscie wy kiedys w oli z normalnymi playerami czy wasza "wiedza" ogranicza sie do SK i piszecie to co wam sie wydaje? Bo na razie wydaje mi sie, ze to 2. Na oly w il najlepszy jest pp,ol i summonerzy (szczegolnie wk). PP w il kosil wszystko co sie rusza. Wystarczy miec dobry sprzet + augu i kladziesz doslownie wszystko na co masz ochote. Pieprzenie o tym, ze pp nie bedzie trafial w daggera z luku jest smieszne. PP nie trafia w daggera jak ten jest na UE a ono nie trwa wiecznie, bez ue czasem mu sie zdarzaja missy. Najbardziej spodobala mi sie teoria zabijania tanka drainami przez Ol'a - poprostu priceless. Gf, hf.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2008, 12:07:31 pm wysłana przez lold »


Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 09, 2008, 12:13:13 pm »
Leze i kwicze  :o Widzieliscie/uczestniczyliscie wy kiedys w oli z normalnymi playerami czy wasza "wiedza" ogranicza sie do SK i piszecie to co wam sie wydaje?
czy tu -_-'a kazdy musi sie przypierdalac do SK?

Cytuj
Leze i kwicze
hf


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 09, 2008, 12:50:11 pm »
Cytuj
Najbardziej spodobala mi sie teoria zabijania tanka drainami przez Ol'a - poprostu priceless.

Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że OL nie zabije tanka drainami?
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 09, 2008, 01:04:12 pm »
Cytuj
Najbardziej spodobala mi sie teoria zabijania tanka drainami przez Ol'a - poprostu priceless.

Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że OL nie zabije tanka drainami?
hf z drainowaniem wszystkiego co sie rusza.


Tank lover #1 - uwazaj bo cos ci trzasnie  :shock:


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 09, 2008, 02:42:16 pm »
no drainami nie zabijesz tanka na serwerach gdzie bez problemu mozna dostac tat set+6.a na normalnych wyskoczysz z maj setem na +3 albo napakowanym tat secie na +0 i co myslisz ze drainy OL to glaskanie?
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 09, 2008, 02:58:33 pm »
no drainami nie zabijesz tanka na serwerach gdzie bez problemu mozna dostac tat set+6.a na normalnych wyskoczysz z maj setem na +3 albo napakowanym tat secie na +0 i co myslisz ze drainy OL to glaskanie?
Gratuluje "skilla" jesli chodzisz na oly w a- grade jewelach Oo. Juz nie mowie o epicach bo widze, ze w twoim przypadku jest to kompletnie nie osiagalne, ale tateo +3/4 nie powinno byc problemem lol. Btw.Ol'owi kiedys konczy sie mana...

Edit: Abbys x300 - rotfl


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 09, 2008, 03:13:18 pm »
Hahah. Bez problewmu zabijam tanka na oli, w epikach i we wszystkim... Jeszcze 1000 many mi zostanie. Nie wiem czemu miałbym nie zabić. Chyba że bym mu na UD strzelał zamiast przeczekać.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 09, 2008, 04:31:59 pm »
wc>pp


Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 09, 2008, 04:32:11 pm »
Cytuj
Najbardziej spodobala mi sie teoria zabijania tanka drainami przez Ol'a - poprostu priceless.

Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że OL nie zabije tanka drainami?
hf z drainowaniem wszystkiego co sie rusza.


Tank lover #1 - uwazaj bo cos ci trzasnie  :shock:
wracaj na blaha jezeli dla Ciebie wszystko co z priva = sh1t, a cos takiego mozna wywnioskowac po stylu pisania postow a'la "gram na offie = patrzcie jaki jestem zajebisty"


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 09, 2008, 05:31:03 pm »
Cytuj
Najbardziej spodobala mi sie teoria zabijania tanka drainami przez Ol'a - poprostu priceless.

Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że OL nie zabije tanka drainami?
hf z drainowaniem wszystkiego co sie rusza.


Tank lover #1 - uwazaj bo cos ci trzasnie  :shock:
wracaj na blaha jezeli dla Ciebie wszystko co z priva = sh1t, a cos takiego mozna wywnioskowac po stylu pisania postow a'la "gram na offie = patrzcie jaki jestem -_-'isty"

imho gosc ma racje. Jesli na oly chcesz jechac wszystkich drainami to znaczy ze grasz na epi albo jakims innym renomowanym servie, ewentualnie klan zrobil za Ciebie nobla i nie szanujesz swoich pkt.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 09, 2008, 06:17:50 pm »
imo powinno w pewnym stopniu opierac sie na drainach ale np tylko po zbiciu cp i nie drainowac gdy mamy duzo hp (full) tylko walic z jakiejs broni(luk?) a jak hp zejdzie to wtedy jakis am i drainy z 2-3 i luk again
takie gdybanie , troche wckiem gralem  ale nie na oly


Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 09, 2008, 06:21:08 pm »
Cytuj
Najbardziej spodobala mi sie teoria zabijania tanka drainami przez Ol'a - poprostu priceless.

Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że OL nie zabije tanka drainami?
hf z drainowaniem wszystkiego co sie rusza.


Tank lover #1 - uwazaj bo cos ci trzasnie  :shock:
wracaj na blaha jezeli dla Ciebie wszystko co z priva = sh1t, a cos takiego mozna wywnioskowac po stylu pisania postow a'la "gram na offie = patrzcie jaki jestem -_-'isty"

imho gosc ma racje. Jesli na oly chcesz jechac wszystkich drainami to znaczy ze grasz na epi albo jakims innym renomowanym servie, ewentualnie klan zrobil za Ciebie nobla i nie szanujesz swoich pkt.
w sumie to nie odnosilem sie do fragmentu z drainami ...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 09, 2008, 07:08:54 pm »
Pokaz mi gdzie napisalem z jakiego servera jestem  :oops: . Chociaz zgadles sk lover. I misiaczku nie wmawiaj mi, ze napisalem: "wszystko co z priva=shit" bo to, ze twoja "wiedza" opiera sie na "doswiadczeniach" z abbys x300 nie oznacza, ze wszyscy gracze z priva i servery ssa like u. Podsumowujac: to, ze ty jestes brainless nie oznacza, ze wszyscy tez tacy sa i drainuja na smierc tanka na jakims smiesznym hr  :o


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 09, 2008, 08:04:26 pm »
Jak Wy to wymyślacie. Na 80/79/78 lvlu mam tyle many, że mogę rzucić 20 drainów. Każdym drainem zadam dla tanka ~600 obrażeń... Jakim cudem on miałby przeżyć?
Łukiem? Łukiem? W heavy armor i jeszcze resisty na strzały? OLem? Z atk. speedem 200, z małym acuracy, p.atkiem? W tanka w IC secie +6 albo innym? Fajnie, bardzo... Nie mam zamiaru nawet próbować, bo już nie gram... ale nigdy w życiu nie wpadłbym na tak wspaniały pomysł, żeby mając manę bić tanka łukiem..
Trochę na oli się biłem... co z tego, że grałem na epi... tam siła skilli i staty postaci nie są zbugowane. Na retailu i na epi z draina tanka bije się tak samo. Dobrze wiem, że many wystarczy i nijak ten tank mnie nie rozwali...
Mi ma zależeć, żeby drainować w hp? Żeby nie marnować many na drain w cp? a po co? żeby mi się hp odnawiało? Przecież tank i tak do mnie nie dojdzie, więc hp ciągle mam full... A jak nawet todem mi zbije cp to drainem go nie odnowie. Jeśli nawet cudem many by mi nie starczyło to co? Nie widzę? Jestem ślepy? Zachowam trochę, potrzymam go na dystans... walka nie jest długa... zostawie mane, na koniec walki rzucę Fist i mam full cp... gf wygrałem na dmg.
Robicie problem z niczego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2008, 08:18:02 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 09, 2008, 08:58:57 pm »
co z tego ze tam wszystko dziala jak tam same noskille graja lolepi
SWARM


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 09, 2008, 09:14:01 pm »
co z tego ze tam wszystko dziala jak tam same noskille graja lolepi
agree :D Drainowania nie chce mi sie juz komentowac bo to jest bezsensu.


Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 09, 2008, 09:14:14 pm »
Pokaz mi gdzie napisalem z jakiego servera jestem  :oops: . Chociaz zgadles sk lover. I misiaczku nie wmawiaj mi, ze napisalem: "wszystko co z priva=shit" bo to, ze twoja "wiedza" opiera sie na "doswiadczeniach" z abbys x300 nie oznacza, ze wszyscy gracze z priva i servery ssa like u. Podsumowujac: to, ze ty jestes brainless nie oznacza, ze wszyscy tez tacy sa i drainuja na smierc tanka na jakims smiesznym hr  :o
ty wszystkich uzytkownikow z tego forum identyfikujesz ze mna?

gralem na abyss x300 ale moja wiedza raczej nie opiera sie na tym bo lolarena zawsze pozostanie lolarena i nie da sie z tego zadnej wiedzy wyniesc

nie napisales "wszystko co z priva=shit", ale twoj styl przynajmniej pierwszych wypowiedzi moglby wskazywac na to ze tak wlasnie myslisz

i ja wcale nie napisalem ze drainowalbym tanka OLem 'till the end of mana ...


na koniec jedna prosta prosba ... patrz kto pisze post a potem sie do tego odnos zeby nie wyszlo znowu tak ze bede "obwiniany" za posty ktorych ja nie napisalem


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 09, 2008, 11:48:02 pm »
co z tego ze tam wszystko dziala jak tam same noskille graja lolepi
Problem ze tam prawie nic nie działa XD a jak już coś to nie tak jak trzeba XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • Naruto Power ;P
Odp: Postać na Olimpiade w IL
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 10, 2008, 11:57:56 am »
Palek pokona glada???