Witaj
Gość

Wątek: Klasy samowystarczalne  (Przeczytany 14073 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:01:11 am »
Any questions? :P

Tak, jaka broń S i A ?

Który summoner jest najbardziej samowystarczalny? :>

Myślę że PS bo jego summon ma wbudowany vampiric rage = mniej roboty przy leczeniu.


Dobra, mówimy tutaj już o wyexpionych summonerach. A jak sprawa ma się 1-75? Idzie np. expić w catsach czy gdzieś?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 10, 2009, 05:00:09 pm »
(...)
Dobra, mówimy tutaj już o wyexpionych summonerach. A jak sprawa ma się 1-75? Idzie np. expić w catsach czy gdzieś?

Ludzie, weźcie nauczcie się DOBIERAĆ spot i moby do możliwości, a nie mieć klapki na oczach i widzieć tylko cyferki za ubitego _jednego_ moba.
Ja to nazywam optymalizacją grindu. Jak to się ma do praktyki? ano tak, że expiąc solo SE na FotD, bijąc wszystko co się rusza (wampiry, zombie i resztę) gdzie wampiry mam na 2 strzały całą resztę na 3, mając kookaburrę i herby wyprówam się z many. I siebie i kookaburrę. Bijąc TYLKO wampiry, nie dość, że mam za nie najwięcej expa, to jeszcze praktycznie rzadko kiedy pasek mp spada poniżej 50%. I jeszcze jedno - biegam i podnoszę wszystko, a nie zostawiam na ziemi. Dzięki temu nie przegapię prawie żadnego recovery/mp herbu. Jak pracuję? Idę na spot, biję wszystko na spocie, dopóki "zbędne" moby nie zrespawnują się w takich miejscach, które są daleko od mojej "ścieżki biegania" i potem już biję tylko vampiry.

Z założenia Cata i Necro NIE SĄ spotami do solowania. Brak herbów, moby z mnożnikami HP. Tak, wiem ta liczba z expem po ubiciu ładnie wygląda. Ale policz - ile czasu potrzebujesz na ubicie takiego JEDNEGO moba, ile zużywasz szotów i porównaj to do zsumowanej ilości expa, jaką dostaniesz za bicie "zwykłych" mobów na 3-4 strzały. I ile szotów zużyjesz.

Cata Necro IMO są dobre do AoE (choć w ostatnich kronikach, jak przywiązali moby do pokojów, to średnio to wychodzi) i small party - 3-5 ludzi. Wtedy i exp idzie i stony wpadają.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 10, 2009, 05:40:49 pm »
Każdy spot z herbami jest do ogarnięcia przez summonera. Od 76 lecę na Varce i solo mogę ogarnąć każdy spot tam. Kłopot zaczyna się, jeżeli od jakiegoś mobka dostałbym silence, co blokuje mi możliwość leczenia kota. Jeżeli w tym czasie działa vampiric herb to nie jest to kłopot, w przeciwnym wypadku zdarzają się drobne potknięcia.

Jeżeli do broni dołożymy jeszcze element (jakikolwiek) to najsłabsze mooby na varce padają na slash + 1-2 hity. Many summonowi nie brakuje, tym bardziej, że poza herbami mamy jeszcze recharge dla niego. Jest też wg mnie jedną z najtańszych postaci w utrzymaniu.

Przedstawię setup który daje mi exp (bez resupla) na całą dobę:

-3k spirit ore (do rzucania warrior servitor co 5 minut) 500x3k = 1,5kk adeny
-250 healling potów (przydają się, jakby rzuciły się więcej niż 2 mooby) grosze
-200 crys A (lub proporcjonalnie więcej crys C jeżeli nie mamy jeszcze kinga) = około 1,5-2,5 kk (zależy po ile dorwiemy crys, a C wyjdą taniej jeszcze)
-100 bsss, czasem się na spam heal przydają, gdyby zrobiło się ciężko przez jakąś chwilę = 200k adeny
-60 haste potionów + 60 magic haste potionów grosze
- 35 compresed beast soul shots paczuszek. Przydatne, bo w 1 jest 500 ss-ów, ważą 15x mniej niż ta sama ilość kupiona jednocześnie i są nawet tańsze = około 300k za 35 paczuszek

Doba expa kosztuje mnie około 4kk adeny(!). Zysk na czysto adeny jest około 8-10kk + w cholerę matsów (800 a bones, a skin, 90 sop itd) jakieś life stony 76, commony A (mamy kryszę A za free) + oczywiście quest na recki S. Na dobę wyciągamy około 2,8k varka mane = 3,5 małych recek lub 1 duża. Zysk zależnie od recek jakie nam się trafią, to 10kk-300kk. Średnio 120kk.

Wnioski nasuwają się same :)
Zakładam, że mamy przynajmniej A armor (DC robe) i weapon S z elementem. Jeżeli nie stać nas na S, to A też się ogarnie, ale możemy się spodziewać, że będzie szło troszkę trudniej.

Mowa oczywiście całkowicie solo, bez boxów itp.
Any questions? :P


Ja psem na 76 bez broni z elementem na IoP siedze i jakos to solowanie idze :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2009, 07:16:57 pm »
ja polecam uzywanie sniffera z l2wh , godzinka na spocie (zeby uwzglednic ewentualne regeny many itp) i juz mamy ladny wynik xp/h , potem zmiana spota i tak pare razy az znajdziemy to najbardziej wydajne pod wzgledem expa miejsce


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 11, 2009, 03:33:45 am »
Średnio 120kk.

Czyli 5kk na godzinę. Największe wrażenie robi nie tyle sama kwota (bo na twoim levelu możesz zarabiać więcej), ale to, że uzyskujesz ją solo, bez jakiegoś specjalnego sprzętu i to już od 76 lvl (no, chyba że na 76 był mniejszy zysk).

Czy jakbyś dobrał sobie jakiś support do duo (albo jaką postać potrzebujesz) to zysk wzrósłby ci dwukrotnie (tak aby było dalej 5kk na głowę)?

Czemu wzrósłby? Wtedy quest itemy będą rozdzielać się na 2 osoby, więc to nadal na to samo wyjdzie. a w PT biegam z reguły z 1 osobą, bo zapewniam jej w ten sposób power lvling, mi na expie w tej chwili tak bardzo nei zależy, bo 81 i tak nie mogę mieć dopóki nie uzyskam możliwości zamiany suby z maianem.... Tylko questa wziętego mam tylko ja :)

Zysk taki sam od każdego lvlu, ale pisałem z czym i jakim sprzętem jest łatwiej się solo utrzymać po prostu :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2009, 04:30:24 pm »
Cytuj
Ludzie, weźcie nauczcie się DOBIERAĆ spot i moby do możliwości, a nie mieć klapki na oczach i widzieć tylko cyferki za ubitego _jednego_ moba.
Ja to nazywam optymalizacją grindu. Jak to się ma do praktyki? ano tak, że expiąc solo SE na FotD, bijąc wszystko co się rusza (wampiry, zombie i resztę) gdzie wampiry mam na 2 strzały całą resztę na 3, mając kookaburrę i herby wyprówam się z many. I siebie i kookaburrę. Bijąc TYLKO wampiry, nie dość, że mam za nie najwięcej expa, to jeszcze praktycznie rzadko kiedy pasek mp spada poniżej 50%. I jeszcze jedno - biegam i podnoszę wszystko, a nie zostawiam na ziemi. Dzięki temu nie przegapię prawie żadnego recovery/mp herbu. Jak pracuję? Idę na spot, biję wszystko na spocie, dopóki "zbędne" moby nie zrespawnują się w takich miejscach, które są daleko od mojej "ścieżki biegania" i potem już biję tylko vampiry.

Z założenia Cata i Necro NIE SĄ spotami do solowania. Brak herbów, moby z mnożnikami HP. Tak, wiem ta liczba z expem po ubiciu ładnie wygląda. Ale policz - ile czasu potrzebujesz na ubicie takiego JEDNEGO moba, ile zużywasz szotów i porównaj to do zsumowanej ilości expa, jaką dostaniesz za bicie "zwykłych" mobów na 3-4 strzały. I ile szotów zużyjesz.

Cata Necro IMO są dobre do AoE (choć w ostatnich kronikach, jak przywiązali moby do pokojów, to średnio to wychodzi) i small party - 3-5 ludzi. Wtedy i exp idzie i stony wpadają.

Pozdrawiam

Ja za przeproszeniem caly czas soluje w catach i nie mam problemu, od kiedy sa newbie buffy, do tego exp mnie nic nie kosztuje i mam mase sealstonow ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 13, 2009, 06:09:44 pm »
Z założenia Cata i Necro NIE SĄ spotami do solowania. Brak herbów, moby z mnożnikami HP. Tak, wiem ta liczba z expem po ubiciu ładnie wygląda. Ale policz - ile czasu potrzebujesz na ubicie takiego JEDNEGO moba, ile zużywasz szotów i porównaj to do zsumowanej ilości expa, jaką dostaniesz za bicie "zwykłych" mobów na 3-4 strzały. I ile szotów zużyjesz.
totalnie się z tym nie mogę zgodzić. Cata są idealne do solowania. Jeden człowieczek jedna salka i gitara ;) jasne - współczynnik xp:hp jest fatalny w cata, ale:
1. bijąc moby x1 tracimy duzo czasu na bieganie od jednego do drugiego, duzo czasu na podnoszenie loota itd. W cata jest to ograczniczone
2. moby dropiace AA (a stanowia one polowe sali) maja sporo mniejszego p.defa niż normalne. Mozna to latwo sprwadzic - proponuje podejsc np. do Lilim priesta a nastepnie do jakiegokolwiek moba ~60. Dmg zadany w lilima bedzie paredziesiat % wyzszy
3. AA+blank scrolle+FoDy+manor gwarantuja genialny zarobek
4. w cata posiadacze slabszych kompow maja wysoka ilosc fpsow ze wzgledu na to, ze jest to przestrzen zamknieta ;)
5. cata sa bardzo przewidywalne. Wiesz, ze masz 8 mobow na sale i wiesz, ze beda sie respic wg. kolejnosci ubicia. Nie ma mowy o byciu zaskoczonym przez jakiegos moba

z wad jeszcze moge wymienic, ze cata nie sa dla debili. Jesli wbiegnie sie na srodek salki i zacznie okladac moba to najprawodpodobniej jest to zgon. Jeszcze zabawniej jak sie zacznie posrodku sali okladac agro moba (tego co nie dropi AA) - one maja social i z lilimami i nephelimami.

wcale bym sie nie zgodził, ze cata sa dobre dla 3-5 osob. 2 to absolutny max. Powyzej tej ilosci czekanie na moby jest zbyt dlugie a jesli ktos liczy, ze dorwie 2 sale to powinien sie obudzic ;)

wracajac do tematu: ja spokojnie jade ketre solo (z WC 67 OOP) jako titan. Nie padam nigdy, exp przyzwoity, no i czywiscie q na recki S.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2009, 08:04:42 pm »
No duuużo zależy od klasy jaką się gra, levelu. WC oop to już nie jest solo :P Jak już Frohike zauważył :) To już jest duo :).

Titan może sobie na to pozwolić. Wpuść tam nukera :D Może jak będzie kitować, to może mieć szczęście. Łucznik może jeszcze liczyć na evasion. A i tak bez bufów to każdy dd to d... Newbie kończą się na 61. A potem to już albo CH, albo party.

I nadal twierdzę, że Cata/Necro to spot dla grupy.

I z tym genialnym zarobkiem bym nie przesadzał. AA-  zgoda. blank scrole - są totalnie bezużyteczne odkąd mamy quest z kubikami, FoD - ewentualnie. Manor - wyłącznie dla melee klas. Nie radzę manora próbować na łuczniku czy nukerze. I to nie tylko w Cata/Nekro. No, chyba, że na botach :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 13, 2009, 08:58:13 pm »
No duuużo zależy od klasy jaką się gra, levelu. WC oop to już nie jest solo :P Jak już Frohike zauważył :) To już jest duo :).

Titan może sobie na to pozwolić. Wpuść tam nukera :D Może jak będzie kitować, to może mieć szczęście. Łucznik może jeszcze liczyć na evasion. A i tak bez bufów to każdy dd to d... Newbie kończą się na 61. A potem to już albo CH, albo party.

I nadal twierdzę, że Cata/Necro to spot dla grupy.

I z tym genialnym zarobkiem bym nie przesadzał. AA-  zgoda. blank scrole - są totalnie bezużyteczne odkąd mamy quest z kubikami, FoD - ewentualnie. Manor - wyłącznie dla melee klas. Nie radzę manora próbować na łuczniku czy nukerze. I to nie tylko w Cata/Nekro. No, chyba, że na botach :D

Pozdrawiam
Newbie kończą sie na 62. Buffy z ch nie nadaja sie na expa chyba ze sie gra na jakiś dziadoskich ratach :p bo latanie co 20 min nie jest oplacalne ;P. Zgadzam się ze manor tylko dla melee. A co do catów/nekro to są spoty też dla 1 melee + buffer/2bufferow z vr :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 13, 2009, 09:13:46 pm »
manorowac nukiem/lukiem sie da, ale tylko na mobach 1 x hp jak chcemy solo nuk, nasionko, nuk, kosa, zbieramy drop next mob(nie gram sh wiec moby 1x mam na 1.5 nuka dlatego walnac musze 2x) ;> , w party jeszcze latwiej, nasionko, kosa, next mob, nasionko, kosa , next mob , heal , nasionko, kosa, next mob ...............


kata sa lokacja tak dla solo (bierzemy 1 room i klepiemy) albo dla bufer+bd+polearm tylko wtedy z 2 duze+1 maly room blisko siebie potrzebne i jazda. wszystko zalezy jaki sklad mamy a ze nie da sie zrobic traina z polowy kat jak kiedys to ilosc osob w pt trzbea ograniczac


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2009, 04:12:39 am »
manorowac nukiem/lukiem sie da, ale tylko na mobach 1 x hp jak chcemy solo nuk, nasionko, nuk, kosa, zbieramy drop next mob(nie gram sh wiec moby 1x mam na 1.5 nuka dlatego walnac musze 2x) ;> , w party jeszcze latwiej, nasionko, kosa, next mob, nasionko, kosa , next mob , heal , nasionko, kosa, next mob ...............


kata sa lokacja tak dla solo (bierzemy 1 room i klepiemy) albo dla bufer+bd+polearm tylko wtedy z 2 duze+1 maly room blisko siebie potrzebne i jazda. wszystko zalezy jaki sklad mamy a ze nie da sie zrobic traina z polowy kat jak kiedys to ilosc osob w pt trzbea ograniczac

Bosh, na upartego to wszystko można. Nawet PP na 78 lvlu może solować Windem keltiry. Tylko po co? Łuk + nukerzy to z założenia klasy grające na dystans - nie podbiegające do moba. Mają zabić ZANIM mob/przeciwnik/wróg podbiegnie. A manor wymaga podbiegnięcia, zabicia i skoszenia kwiatków. Powodzenia w manorowaniu łukiem/nukerem na spocie z socialem. Nawet x1. A już rozbawiło mnie totalnie manorowanie nukerem w party :D No, ale jak powiedziałem - wszystko się da.

Nadal się upieram, że cata/necro - NIE są do solowania. Chyba jedyną klasą, która mogłaby to robić są summonerzy, którzy mają wystarczający dmg z summonów i w dodatku są sami buferami dla swoich przywołańców. Inne klasy, NIE mając bufera/bufów z CH w cata/necro solo to porażka.

Jak rozumiem, DIO, grasz na retailu? ;P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2009, 08:41:02 am »
w prawdziwe l2 tylko ze udostepnione przez Matke Rosje

nie powiedzialem ze manorowanie nukiem/lukiem jest wygodne, ale da sie  :D . co do mobkow z socialem to trzeba wybic wszystko poza 1 sztuka i wtedy dopiero manor

w sumie sprowadzi sie to do tego ze zasadzisz cokolwiek na co 10-20 mobie


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:05:59 am »
Nukiem rownie dobrze jak manorowac można siedzieć w katach samemu tez sie da ale jest to malo efektywne :P W ogóle siedzenie w katach solo jest malo efektywne :P nawet summonerem :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:41:14 am »
No duuużo zależy od klasy jaką się gra, levelu. WC oop to już nie jest solo :P Jak już Frohike zauważył :) To już jest duo :).
duo to by było gdyby WC-tem operował żywy człowiek i siedział w pt ;) póki jest to Twój własny support (a zrobienie takie orka to tydzien na x4, na retailu troche wiecej) i jest oop dla mnie to wciaz jest solo :)


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 14, 2009, 12:14:43 pm »
No duuużo zależy od klasy jaką się gra, levelu. WC oop to już nie jest solo :P Jak już Frohike zauważył :) To już jest duo :).
duo to by było gdyby WC-tem operował żywy człowiek i siedział w pt ;) póki jest to Twój własny support (a zrobienie takie orka to tydzien na x4, na retailu troche wiecej) i jest oop dla mnie to wciaz jest solo :)

dokladniej to 3-4 dni na retailu :) Tyle robiłem OL'a a WC ma tylko ostatni q inny.
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2009, 03:03:02 pm »
No duuużo zależy od klasy jaką się gra, levelu. WC oop to już nie jest solo :P Jak już Frohike zauważył :) To już jest duo :).
duo to by było gdyby WC-tem operował żywy człowiek i siedział w pt ;) póki jest to Twój własny support (a zrobienie takie orka to tydzien na x4, na retailu troche wiecej) i jest oop dla mnie to wciaz jest solo :)

Solo = expienie 1 postacią
duo = expienie 2 postaciami
Jeśli bierzesz od niego buffy to już jest duo.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 14, 2009, 04:59:04 pm »
Nukiem rownie dobrze jak manorowac można siedzieć w katach samemu tez sie da ale jest to malo efektywne :P W ogóle siedzenie w katach solo jest malo efektywne :P nawet summonerem :P

akurat w saints 79+ nukerzy maja calkiem ladne pve :)

generalnie najbardziej samowystarczalni sa summonerzy, ktorzy nie potrzebuja buff boxow zeby cos tam robic. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:22:34 pm »
@Yoker - disagree. Uważam tak samo jak Laner. Solo to exp na selfbuffach. Ew newbie lub CH. Czyli granie na jednym koncie.

@DIO - no właśnie - da się. Tylko jest to totalnie nieopłacalne. Strata czasu. W czasie kiedy dobiegniesz do moba i zasadzisz nasionko mógłbyś zanukować 3 inne moby. A sadzenie co 10-20 mobów, to tez mija się z celem. Bo robiąc lvl nie wysadzisz wystarczającej ilości nasion, żeby Ci się to opłacało wymieniać :D
Jak do tej pory najlepiej mi się sadziło spoilerem. Podbiegasz do moba, sadzisz ziarenko, spoilujesz, bijesz, kosisz, patroszysz, podbiegasz do następnego. I tak w kółko.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:10:05 am »
Cytuj
generalnie najbardziej samowystarczalni sa summonerzy, ktorzy nie potrzebuja buff boxow zeby cos tam robic.

Teoretycznie tanki poza Tk tez potrafią ładnie expic solo, ale exp ten jest kosztowny i jako tako oplaca sie dopiero na 7x
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:42:40 am »
Cytuj
generalnie najbardziej samowystarczalni sa summonerzy, ktorzy nie potrzebuja buff boxow zeby cos tam robic.

Teoretycznie tanki poza Tk tez potrafią ładnie expic solo, ale exp ten jest kosztowny i jako tako oplaca sie dopiero na 7x
dodałbym do tego jeszcze bisha i ee, turn undead też jest fajnym skillem


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:13:10 pm »
Turn undead? Nieopłacalny od czasu wprowadzenia inquisitora :D:D Ten chociaż działa na wszystko co się rusza - włącznie z graczami - a nie tylko na undeady :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:11:31 pm »
Solo = expienie 1 postacią
duo = expienie 2 postaciami
Jeśli bierzesz od niego buffy to już jest duo.
@Yoker - disagree. Uważam tak samo jak Laner. Solo to exp na selfbuffach. Ew newbie lub CH. Czyli granie na jednym koncie.
ale o czym my tu w ogóle mówimy? na self buffie/CH buffie można bić conajwyżej keltiry efektywnie. Max. można do 6x ciągnąć w ten sposób, później jest to po prostu głupie i nieopłacalne.


Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:12:37 pm »
mozna to roznie rozumiec

solo - 1 postac
solo - 1 operator

...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:31:17 pm »
duo to jest duo, 2 operatorow, 2 postacie i 1 opeartor to jzu jest dualbox, amen


imo i tak wszystko sie sprowadza do sytuacjiz e summonerem na selfach cos tam zdzialasz, a tak to wszystko sie sprowadza do tego ze bufujesz sie ile wlezie w sposob taki ktory jeszcze z 2 lata temu byl uznawany za wymysl jakichs starwars l2j (bo to java pierwsza wymyslila ze moze sie przydac wiecej niz 20 bufkow) i dopiero wtedy mozna mowic o jako takiej skutecznosci bicia, a do tego potrzebny jest team


Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:45:49 pm »
ale dualbox to tez moze byc exp solo ;O