Witaj
Gość

Wątek: xmass shopy...  (Przeczytany 4228 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

xmass shopy...
« dnia: Grudzień 25, 2006, 11:16:06 am »
siema mam pytanie czy oplaca sie kupywa c te blesowe scrole do enczantowania czy taniej mozna znalezc na czarnym rynku :D i co to za czapka ta co sie dostaje za 10 drzewek ma to juz ktos??


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:19:13 pm »
blessed scrolle dzialaja na tej zasadzie ze : gdy masz juz bron +3 zalozmy ze +3 jest safe(bezpieczny) enchant to gdy robisz bron na +4 to jesli ci sie nie uda bron nie znika tylko enchanty sie zeruja.


a co do czapki to nie gram na dragonie :P ale calkiem mozliwe ze to jest czapka mikolaja i questa sie zaczyna w dion na srodku jest taki jakby mikolaj :P


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:34:21 pm »
A mnie szczerze powiedziawszy to prezenty rozczarowały!  :x
Liczyłem na to, że Drake zrobi niespodziankę i na święta głównym prezentem będzie to, że wstaną pozostałe serwery. I co? I ni fallusa! To tak jakby się spodziewać pod choinką Porshe a dostać cukierka  :?
Nie no, radocha jak cholera! Mogę kupić scrole! Hurra! Na pewno przydadzą mi się jako srajtaśma jak przejdę na "swój" serwer [o ile ten do następnych świąt wstanie]. Bo mam dziwne wrażenie, że enchantów które kupiłem na Dragonie, Drake nie odda mi na NM...?

Z resztą... co tu gadać - tak jak w moim podpisie...

Szczęśliwi są chyba tylko ludzie z Dragona - im życzenie Wesołych Świąt się spełniło... :)

PS.
Jak kogoś uraziłem marudzeniem to sorry - niech nie bierze tego do siebie. Taki mam po prostu świetny humorek w święta jak ktoś ma wszystko inni nic...







  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:53:58 pm »
Eee. to tylko gra? :o


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:59:27 pm »
jednak czapki mikolaja sie dostaje za 10 swiatecznych drzewek podobno na razie mam dwa ale nie wiem czy ich nie sptrzedac...bo widzialem ze je sprzedaja po 100kk :D


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:01:36 pm »
nie no mialem ta sama nadzieje na to ze Ini wstanie co do enchantow to przez nie pospadaja ceny na dragonie co tez mnie nie cieszy bo juz zaczynam odczowac skutki sprzedarzy full itemow :/ a czapeczka zajefajnie wyglada :D cza se sprawic :P
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:07:15 pm »
no spadly ale nie wiem czy nieoplaca sie teraz kupic blesowychscroli póki sa takie tanie a potem gdy nie bedzie juz xmas shopow to sprzedawac je duzo drozej :D


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:10:08 pm »
no ja sprzedalem wszystkie prawie itemki i starczy mi na 10 BEWA :P poczeakam do poczatku lutego (jesli Infi nie wstanie) i wtedy zaczne sprzedawac bo teraz sprzedawanie to strata kasy
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2006, 10:40:21 pm »
za ile wtedy mozna sprzedac takiego BEWA bo w xsmass shopie wychodzi on po 200kk :P


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2006, 01:42:38 am »
i tak sprzedaje jednak teraz i za 250- 220kk kaska do przodu a jak sprzedam od razu ide kupic nowy kiedy gwiazdor sie zmyje  zamykam interes a bewa poczeka w wh potem w lutym  je przewietrze wykrochmale i wycenia za ok 300-350kk  zalezy jakie zapotrzebowanie :D
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2006, 01:33:17 pm »
Co do reszty dragonowskich serwerow to chodza plotki miedzy innymi na IRCu dn, ze adamini dn zgubili glowne databasy kilku serwerow w tym nightmare... wiec wyglada na to ze nightmare juz nie powroci... ale mowie, to tylko plotki takie

a co do blessed enchantow to nie zauwzayliscie ze ostatnio na dragonie wzrosla ilosc broni wyzej enchantowanych niz 7? :D co za tym idzie to pewnie pozadnie te bronie stanieja  :P
infinite........................


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2006, 09:22:59 pm »
Jeśli się okaże [oficajlnie to powie jakiś Admin] że faktycznie przepadł NM to będę tak lżył całą tą ekpię co tym databeasemi rządziła że mnie tu zbanują...  :(

A co do tego że na Dragonie święta w najlepsze a serwery innych leża to przypomniał mi siętekst z seksmisji...

"To nas tu chcieli wykastrować a ty sobie cycki przyprawiasz?!"

Całkiem nieźle pasuje do sytuacji...







  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:00:52 am »
tak samo ludzie zaczeli sprzedawac wiekszosc swojego ekwipunku pzrynajmniej tak mi sie wydaje nie zauwazyliscie ze w oknie czatu co chwile widac tylko WTS soul bow WTS dragon slayer i inne i to nie zeby raz na jakis czas taka wiadomosc byklo tylko widac a tu jedna po drugiej od wielu ludzi :shock: i to za niezle ceny chyba wszyscy zucaja sie na BEW... bo zawsze tam kolejka jak za komuny :P


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:13:39 am »
czasem ludzie mnie sie pytaja skad ja biore te enchanty i skad inni je maja bo przeciez przed swietami ihc nie bylo tyle... to ja mowie rb i boxy na porzadnym lvl w drodze do valakasa :D ma sie szczescie ma sie scrole :D btw. slyszalem ze ewent ma potrwac do konca stycznia mam ogrutna nadzieje ze to nie prawda bo nie  chcial bym widzec rynku w giran swiecacego na czerwono i napisow WTS SOM +20 WTS DRAGON SLAYER +20  WTS... PM ME OFFER matko mam nadzieje ze jak ini wstanie (mam nadzieje) ze nie bedzie tam tego ewentu bo sie pochlastam
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:19:39 am »
czyli z tymi drzewkami to tez do konca stycznia?jak tak to zdaze nazbierac na czapke mikolaja pewnie pozniej niezle bedzie mozna ja sprzedac tym bardziej ze nie trzeba chodzic na ajkies specjalne moby bo iczesci drzewek wypadaja z kazdego moba praktycznie... :P w sumie widzialem ze te drzewka tez niezle smigaja od 50-100kk :shock:


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:25:34 am »
a ja czapeczke sobie odkupilem za 20kk :D jakis rusek mi sprzedal co chyba mu sie zera pomieszaly :P i dobrze :D
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:39:37 am »
no to miales niezlego farta :D pewnie jak sie pozniej dowie po ile one staly to sie niezle to mowisz ze czapeczka daje rade?


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2006, 01:54:12 am »
czapeczka fajna a rusek baran albo koza :D
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2006, 07:12:36 am »
no mi sie udalo czapeczke opchnac za tarcze nm+3 unseal i necklace bo.   to chyba lepszy interes niz 20kk?  :P  ale faktycznie ludzie wysprzedaja duzo rzeczy i to czasami po smiesznych cenach
Wczoraj juz widziałem soulbow za 1kkk , mj lub dc helmet po 600kk :-)  i inwestuja w blessed scrole
tez kilka odłozylem  8)

Pozdrowienia

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 27, 2006, 08:59:59 am »
no wlasnie wczoraj widzialem tago soul bowa na targou w giran i az nie wiezylem wlasnym oczom :o ale widziaklem jeszcze lepszy myk koles w aden sprzedawal kolo xmass shopu gaitersy dark crystal light po 250kk i rekawice po 200kk to dopiero desperta :P


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:32:51 am »
lepiejby bylo gdyby ten ewent juz sie skonczyl ludzie kompletnie powariowali nikt nie chce ni  kupywac wszyscy tylko sell,sell i sel paranoja  :shock: ludziom przez te scrole odwalilo :P


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2006, 12:55:50 pm »
oto wlasnie chodzi rynek sie zalamuje grozi nam kryzys trzeba zwolac rade ministrow :P
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:43:44 pm »
no mi sie udalo czapeczke opchnac za tarcze nm+3 unseal i necklace bo.   to chyba lepszy interes niz 20kk?  :P  ale faktycznie ludzie wysprzedaja duzo rzeczy i to czasami po smiesznych cenach
Wczoraj juz widziałem soulbow za 1kkk , mj lub dc helmet po 600kk :-)  i inwestuja w blessed scrole
tez kilka odłozylem  8)

Pozdrowienia

tego goscia to podziwiam...  :) zaczał od zera, bez kumpli ktorzy daliby kaski, na obcym mu serwerze a po parunastu dniach widze go na servie, że lata w sprzecie o którym starzy wyjadacze dragona moga pomażyc ... Widac praktyka w L2 robi swoje, chyba za niedlugo zlozysz set juz maja? ;> a za pare dni sube wbijesz  :P

sry za offtopik maly i poZZZZZZdrawiam  :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 28, 2006, 05:12:06 pm »
Jak przed chwila podali, dzisiaj jest ostani dzien istnienia Xmass shopow. Tak jezeli ktos chce zgarnac jakies jeszcze blessed scrolle to niech sie pospieszy:) zwlaszcze ze dragon - down ;)
I could tell my friends,
But I thjink I'll find another way
To catch myself another day
In the roadblocks that I've found
So I have to gather up my mind
Bits and pieces hard to find
If it moves, it will come around


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: xmass shopy...
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2007, 09:14:27 pm »
Prosze powiedzcie mi jak zdobyć czapke,gdzie jest xmass shop,to tylko w święta można,kiedy są te święta?