Witaj
Gość

Wątek: WARLORD vs KAMAELE  (Przeczytany 10092 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

WARLORD vs KAMAELE
« dnia: Maj 11, 2010, 01:47:03 pm »
Ponieważ warlord to nie zbyt częsta postać biegająca po świecie l2 więc nie ma sensu robić osobnego wątku dla każdego kamaela vs warlord. Jakie
sa szanse i zarys ogólny takich walk od strony wl? Jezeli ktos mógłby po krtótce bym był wdzięczny,  ponieważ nie znalazłem takiego tematu.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2010, 02:00:49 pm »
Ponieważ warlord to nie zbyt częsta postać biegająca po świecie l2 więc nie ma sensu robić osobnego wątku dla każdego kamaela vs warlord. Jakie
sa szanse i zarys ogólny takich walk od strony wl? Jezeli ktos mógłby po krtótce bym był wdzięczny,  ponieważ nie znalazłem takiego tematu.

Imo jedyna szansa która rokuje na wygraną to skile w ele i chain stun. Ewentualnie odpalić te selfy WL i łuk.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2010, 03:57:49 pm »
nie właczaj thril fight dopiero jak ci zje buffki do włączaj swoje skille stun stun moze wejdze i skille, jak wejdzie stun z odległości to łuk i go karasz ale wl nie jest wymiataczem na oly.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2010, 05:41:32 pm »
nie właczaj thril fight dopiero jak ci zje buffki do włączaj swoje skille stun stun moze wejdze i skille, jak wejdzie stun z odległości to łuk i go karasz ale wl nie jest wymiataczem na oly.
Lol wl nie jest wymiataczem oO ?? On zjada na śniadanie wszystkie postacie z małym conem echnatowane stuny wl wchodzą bardzo bardzo bardzo czesto

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2010, 05:58:38 pm »
W walce z SB nie właczaj thril fight dopiero jak ci zje buffki do włączaj swoje skille stun stun moze wejdze i skille, jak wejdzie stun z odległości to łuk i go karasz ale wl nie jest wymiataczem na oly.

/fixed
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2010, 06:03:26 pm »
imo spytaj Raziela, on BDkiem jedzie kurczaki.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2010, 07:29:15 pm »
nie właczaj thril fight dopiero jak ci zje buffki do włączaj swoje skille stun stun moze wejdze i skille, jak wejdzie stun z odległości to łuk i go karasz ale wl nie jest wymiataczem na oly.
Lol wl nie jest wymiataczem oO ?? On zjada na śniadanie wszystkie postacie z małym conem echnatowane stuny wl wchodzą bardzo bardzo bardzo czesto
ta vs kurczak masz sanse jak on ma w huj speeda i jeszcze troche a ty biegasz jak byś nóg nie miał.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2010, 08:55:45 pm »
arbalester z fundation majestic wykonczy wl na odleglosc spokojnie
berserker UD i w zwarcie, moze tez fundation majestic wlozyc
sb bierze sobie buffki, vortex po czym wl biega jakby pudzianowski go ciagnal w druga strone, enli i kilka nukow - fundation majestic ofc


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2010, 09:16:09 pm »
czyli reasumując szanse nie są zbyt duże ale tak jak zawsze da sie wygrać jak jest sie ogar i przykokszonym :)
po roku przerwy bylem zaskoczony wylewem kamaeli i troche mnie wkurza bo mi trochę th'ują , o te ich suporty to sie nawet nie pytam bo raczej bez pt nie biegają a co z kusznikami? podobnie jak archerzy?


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2010, 09:30:53 pm »
arbalester z fundation majestic wykonczy wl na odleglosc spokojnie
berserker UD i w zwarcie, moze tez fundation majestic wlozyc
sb bierze sobie buffki, vortex po czym wl biega jakby pudzianowski go ciagnal w druga strone, enli i kilka nukow - fundation majestic ofc
co ci da maj bez atry jak padniesz na max 4 cryty na warcry z db+300 atry, szanse masz tylko musisz taktycznie walczyc kiedy stun kiedy EarthQuake bijesz trza ogarnac pamiętak vs kurczaki musisz w zwarcie wejśc a te biegające jak sh/alba bez Thril foght walczysz bo ci speeda zmniejsza i jak wchodzisz na z stunem w nich to wlaczasz i stun musisz go na permie trzymac to moze wygrasz.


Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2010, 09:48:51 pm »
arbalester z fundation majestic wykonczy wl na odleglosc spokojnie
berserker UD i w zwarcie, moze tez fundation majestic wlozyc
sb bierze sobie buffki, vortex po czym wl biega jakby pudzianowski go ciagnal w druga strone, enli i kilka nukow - fundation majestic ofc
co ci da maj bez atry jak padniesz na max 4 cryty na warcry z db+300 atry, szanse masz tylko musisz taktycznie walczyc kiedy stun kiedy EarthQuake bijesz trza ogarnac pamiętak vs kurczaki musisz w zwarcie wejśc a te biegające jak sh/alba bez Thril foght walczysz bo ci speeda zmniejsza i jak wchodzisz na z stunem w nich to wlaczasz i stun musisz go na permie trzymac to moze wygrasz.
to ci da ze albo najpierw musi cie z tego db trafic albo nie padniesz na 4 hity bo masz UD


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2010, 09:50:41 am »
akurat kurczaki nie maja duzo evasion.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 12, 2010, 11:50:15 am »
maja i to sporo
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2010, 12:34:28 pm »
akurat kurczaki nie maja duzo evasion.
akurat maja


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2010, 12:47:16 pm »
ale trafi sie je wl'em co to dagger jest lol, ze go sie na trafia wl nie booostowali od kilku kronik tak jak innych klas dlatego jestes pipka ale na siege/tw nadal ogarniety wl potrafi rozłozyc skrzydła.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2010, 12:56:31 pm »
bo ja wiem czy nie boostowali. Skile na element, FS, i land rate stuna ze stałym reuse.

Jak dla mnie to dużo a ogarnięty wl z dobrym kompem to masakrator zwłaszcza jak spamuje to na robach.

Tank+wl+ol+zerk+ suport potrafi nie małe zamieszanie wprowadzić u przeciwnika.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2010, 01:48:41 pm »
ta whuj mu dali sloła na 83lvl łoł pro pwnzord! teraz wl'a da sie zastąpic zerkiem na mass pvp który ma też mass stuna+distarm wiec wl juz nie jest tak potrzebny jak kiedyś.


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 30, 2010, 08:55:25 pm »
wl > berk reszta < wl
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 30, 2010, 09:02:33 pm »
WL powinien trzymać berka na Perma stunie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2010, 09:07:00 pm »
WL powinien trzymać berka na Perma stunie.
jak ma stuna oe to tak.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2010, 09:08:13 pm »
Btw. to nie jest początek nowej kroniki, gdzie ludzie widząc rush impact srali... teraz to spokojnie na oly/1v1 idzie ogarnąć, że ani razu kamael tego nie użyje.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2010, 09:26:58 pm »
fundation maj, dye +con i ten stun niewiele zrobi, od obrony przed dmg jest UD a w 30 sekund berek zada taki dmg ze glowa mala i na pewno zabije WL, dodajmy w razie czego full odnowe hp, disarm na czas
od obrony  przed strata targetu jest courage

nie wiem jak wy chcecie berka pokonac ;p

juz naciskajac na ten disarm na czas, to calkiem nici ze stuna ;p WL nie ma zadnego cleanse


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2010, 09:32:21 pm »
ale ma btb+full hp jak zerk po 2 strzałach zbije mu cp a jak on założy maj to go atry rozniesie.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 30, 2010, 09:51:58 pm »
Patrząc na Twojego posta tak samo mogę napisać:

Berk odali UD i resztę, to WL poczeka aż zejdzie, jak będzie już groźne to zapewne uda mu się revivala rzucić, a z OE Stunem to wątpię by Kamael postał za długo. Btw, kto Ci teraz pod oly bierze MJ? :) Teraz to nie jest za opłacalnym rozwiązaniem, ale jak uważasz.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 30, 2010, 09:58:18 pm »
nie przeczekasz ud bo jest mobilne i cokolwiek bys nie zrobil to nie zatrzymasz berka w miejscu ;p
fakt, moze mj nie nosi wielu berkow, ale imo to jest bardzo przydatne przy niektorych klasach

od luku enchantowany soul barier powinien obronic

w sumie mozemy tak dyskutowac bez konca;p zapewne kazdy z nas ma swoje racje