Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017  (Przeczytany 56608 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 28, 2017, 11:16:57 am »
można jakies CP zlozyc, ja gram nukerem, ale biore na plecy pare postaci. Wypadaloby jakiegoś TSa ogaranc


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 28, 2017, 11:17:46 am »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 28, 2017, 10:19:24 pm »
http://forum.l2evoke.net/index.php?/topic/83-changelogs/

Cytuj
- Herbs from FoG were removed.


2017rok i takie błędy po starcie




Pomijając ten temat...
Zastanawiałem się czy pograć 4fun, ale jak patrze na DDoSy i gościa który streamuje drugi dzień z 22lvl'em, to już nie wiem :D



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 28, 2017, 10:50:03 pm »
DDosa ja tam nie widzialem jeszcze


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 28, 2017, 11:54:52 pm »
Mega przyjemna gra, przyjazne community, brak lagów, masa polaków do oscamowania  :oops:
Addicted


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 29, 2017, 01:03:27 am »
DDosa ja tam nie widzialem jeszcze

To przecież OVH... Dostałeś DC? i przy tym jakieś 50% graczy? to właśnie ddos w OVH...
Miałem ich server pod RUST'a, oj znam temat, dopóki ruscy nie zaczęli wbijać na server było w miarę ok, pojawili się ruscy i dostawałem na steam wiadomości że część graczy nie mogła wbić a część śmigała bez najmniejszego problemu :D



  • Wiadomości: 135

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 29, 2017, 08:51:42 am »
DDosa ja tam nie widzialem jeszcze

To przecież OVH... Dostałeś DC? i przy tym jakieś 50% graczy? to właśnie ddos w OVH...
Miałem ich server pod RUST'a, oj znam temat, dopóki ruscy nie zaczęli wbijać na server było w miarę ok, pojawili się ruscy i dostawałem na steam wiadomości że część graczy nie mogła wbić a część śmigała bez najmniejszego problemu :D

Jako takich ddosów nie ma, serwera po starcie ani raz nie wywaliło, niektórzy gracze mają problemy z Disconnectami, jak zalogują drugie konto(że wywala im to drugie konto). Lagów od początku ja osobiście żadnych nie miałem.

Druga sprawa, to że ktoś ma 22 lvl, to tylko dlatego że zaczął pózniej grać. Tutaj nie ma shit premium account, runek i innego badziewia za donejt. Więc na ten moment obecny maksymalny level to 50 MAX.

Serwer godny polecenia, dawno nie stało nic tak dobrego.

@matty  <<< (Kolejny kanapowy znawca tego forum xD)
Udowodnij mi, że grupa Icarus botuje, nie wklejaj mi tutaj linków z forum, jakiś dzieci co ich podejrzewają o botowanie.

Osobiście pare razy ich spotkałem na róznych spotach, i jedyne czego był bym pewny, to że jadą na click0rze.

A to że używali tego patcha na Vallhali czy na Globalu (gdzie cały serwer na nich grał), to nie znaczy że używają go tutaj.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2017, 09:07:52 am wysłana przez Uziemienie »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 29, 2017, 09:42:12 am »
Druga sprawa, to że ktoś ma 22 lvl, to tylko dlatego że zaczął pózniej grać. Tutaj nie ma shit premium account, runek i innego badziewia za donejt. Więc na ten moment obecny maksymalny level to 50 MAX.

Co do doty, wczoraj na streamie widziałem jak typ latał na songu wind oraz might 3 i haste 3, szukałem info na forum i na stronie co do doty ale nic nie znalazłem. Jedyne co widziałem to to ze miał koszulkę i jakiś pierścień dziwny w eq.


Co do ddosow, wczoraj widziałem jak typa na streamie wywaliło 3 razy w ciągu 20 min i nie mógł sie zalogować przez kilka min. także masz farta.



  • Wiadomości: 135

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 29, 2017, 09:48:08 am »
Druga sprawa, to że ktoś ma 22 lvl, to tylko dlatego że zaczął pózniej grać. Tutaj nie ma shit premium account, runek i innego badziewia za donejt. Więc na ten moment obecny maksymalny level to 50 MAX.

Co do doty, wczoraj na streamie widziałem jak typ latał na songu wind oraz might 3 i haste 3, szukałem info na forum i na stronie co do doty ale nic nie znalazłem. Jedyne co widziałem to to ze miał koszulkę i jakiś pierścień dziwny w eq.


Co do ddosow, wczoraj widziałem jak typa na streamie wywaliło 3 razy w ciągu 20 min i nie mógł sie zalogować przez kilka min. także masz farta.

Proszę, przestań się ośmieszać, lata na song of wind, bo każdy dostaje na start taki Ring na 3 dni, co pozwala ci go rzucać co 30 minut na 5 minut. I co w tym dziwnego że ma might i shield na level 3, przecież jest 3 dzień to ludzie mają już prawie 50 levele.

BTW. Asgota, nie ma czegoś takiego jak haste 3 ... Ty w ogóle piszesz o lineage 2 czy o innej grze?
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2017, 11:57:05 am wysłana przez Uziemienie »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 29, 2017, 01:13:54 pm »
Druga sprawa, to że ktoś ma 22 lvl, to tylko dlatego że zaczął pózniej grać. Tutaj nie ma shit premium account, runek i innego badziewia za donejt. Więc na ten moment obecny maksymalny level to 50 MAX.

Co do doty, wczoraj na streamie widziałem jak typ latał na songu wind oraz might 3 i haste 3, szukałem info na forum i na stronie co do doty ale nic nie znalazłem. Jedyne co widziałem to to ze miał koszulkę i jakiś pierścień dziwny w eq.


Co do ddosow, wczoraj widziałem jak typa na streamie wywaliło 3 razy w ciągu 20 min i nie mógł sie zalogować przez kilka min. także masz farta.

Proszę, przestań się ośmieszać, lata na song of wind, bo każdy dostaje na start taki Ring na 3 dni, co pozwala ci go rzucać co 30 minut na 5 minut. I co w tym dziwnego że ma might i shield na level 3, przecież jest 3 dzień to ludzie mają już prawie 50 levele.

BTW. Asgota, nie ma czegoś takiego jak haste 3 ... Ty w ogóle piszesz o lineage 2 czy o innej grze?

A co ty sie tak spinasz i łapiesz za słowa?

Haste 2 miałem na myśli... (ale zapomniałem ze na tym forum nie wolno sie pomylić)
Nigdzie nie znalazłem info na temat tego ringa dlatego zapytałem czy to dota.
Might 3 i haste 2, a PP na plecach 24lvl. Nie mam nic do scrolli etc. Tylko pytam grzecznie czy są jakieś buffy z doty bo ten gość jako jedyny na tym poginal ze wszystkich streamujacych.

Btw osmieszam sie bo pytam?  hahaha



  • Wiadomości: 135

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 29, 2017, 01:17:43 pm »
Druga sprawa, to że ktoś ma 22 lvl, to tylko dlatego że zaczął pózniej grać. Tutaj nie ma shit premium account, runek i innego badziewia za donejt. Więc na ten moment obecny maksymalny level to 50 MAX.

Co do doty, wczoraj na streamie widziałem jak typ latał na songu wind oraz might 3 i haste 3, szukałem info na forum i na stronie co do doty ale nic nie znalazłem. Jedyne co widziałem to to ze miał koszulkę i jakiś pierścień dziwny w eq.


Co do ddosow, wczoraj widziałem jak typa na streamie wywaliło 3 razy w ciągu 20 min i nie mógł sie zalogować przez kilka min. także masz farta.

Proszę, przestań się ośmieszać, lata na song of wind, bo każdy dostaje na start taki Ring na 3 dni, co pozwala ci go rzucać co 30 minut na 5 minut. I co w tym dziwnego że ma might i shield na level 3, przecież jest 3 dzień to ludzie mają już prawie 50 levele.

BTW. Asgota, nie ma czegoś takiego jak haste 3 ... Ty w ogóle piszesz o lineage 2 czy o innej grze?

A co ty sie tak spinasz i łapiesz za słowa?

Haste 2 miałem na myśli... (ale zapomniałem ze na tym forum nie wolno sie pomylić)
Nigdzie nie znalazłem info na temat tego ringa dlatego zapytałem czy to dota.
Might 3 i haste 2, a PP na plecach 24lvl. Nie mam nic do scrolli etc. Tylko pytam grzecznie czy są jakieś buffy z doty bo ten gość jako jedyny na tym poginal ze wszystkich streamujacych.

Btw osmieszam sie bo pytam?  hahaha

Screen or didnt happened. Bo wydaje mi się że specjalnie szkalujesz w tym temacie.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 29, 2017, 01:50:23 pm »
pewnie buffy od newbie guide miał, btw nie OVH a StormWall, wystarczy po IP sprawdzić.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 29, 2017, 02:57:28 pm »
pewnie buffy od newbie guide miał, btw nie OVH a StormWall, wystarczy po IP sprawdzić.

To po co piszą ze ovh  :D chyba ze zabezpieczają sie w StormWall i przekierowują na ovh bo tam tańsze dedyki.
Muvek w newbie nie masz haste 2 na interlude. Tym bardziej mighta.
Nvm, będę w domu odszukam tego streamera i sprawdzę czy ma zapis poprzednich transmisji, jak nie to wrzucę jego twitcha i sami sobie go będziecie obserwować.



  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 29, 2017, 06:16:12 pm »
http://forum.l2evoke.net/index.php?/topic/83-changelogs/

Cytuj
- Herbs from FoG were removed.


2017rok i takie błędy po starcie


Przecież herby z fog usuneli 29.04, dokladnie miesiac temu a nie po starcie. Jakim cudem ludzie mieliby juz na fogu latac zeby to sprawdzic?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 29, 2017, 06:54:35 pm »
For people concern, we're not using OVH it's outdated information, we have 3 protections against ddos. Thank you!


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 29, 2017, 08:13:54 pm »
Szukam klanu / cp. Jestem bardzo bardzo aktywny z racji wolnego.
Pm via forum albo in game; VVizard


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 29, 2017, 08:46:26 pm »
niewiele osób miało problemy na starcie, przynajmniej od nas.
gra się dobrze, bez doty :)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 29, 2017, 10:58:49 pm »
Ludzie piszą o ddsoach, docie etc nie mając pojecia o serverze. Asgota piszesz, że nie znalazłeś info o ringu z windem? Wszedłeś na ich forum chociaż raz? Jest poświecony temu temat. Od 1 sekundy na serverze nie doświadczyłem lagów. Z odpaleniem dwóch kont też nie mam problemów.

Zapraszam na server bo gra się przyjemnie. Low rate z minimalną dotą na czapki i quest na profke. Ludzi sporo.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 30, 2017, 12:07:03 am »
Ludzie piszą o ddsoach, docie etc nie mając pojecia o serverze. Asgota piszesz, że nie znalazłeś info o ringu z windem? Wszedłeś na ich forum chociaż raz? Jest poświecony temu temat. Od 1 sekundy na serverze nie doświadczyłem lagów. Z odpaleniem dwóch kont też nie mam problemów.

Zapraszam na server bo gra się przyjemnie. Low rate z minimalną dotą na czapki i quest na profke. Ludzi sporo.

Byłem i przeglądałem forum. Nie namiętnie ale przegladalem. Niestety nie trafiłem na ten temat.
Nvm teraz widzę ze wszystko śmiga im stabilnie, dzis nawet pograłem pare minut.
Na pierwszy rzut oka wyglada Ok, ludzi na low spotach widać.



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

    • http://www.oma-blog.pl/kategoria/porady/
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 30, 2017, 08:09:22 am »
Ja nie miałem problemów, wszystko przyjemnie śmiga.
Witam


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 30, 2017, 10:11:55 am »
Generalnie z tego co widac tragedii nie ma.


Online "ludzi" gdzies w okolicach 700-800 os,
z boxami/shopami pewnie kolo 1100 (tutaj online laczny wzrosnie w ciagu tyg=wiecej sklepow, + boxow)



Jak na IL & lato wspanialy wynik.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

    • QFamilly.pl
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 30, 2017, 03:40:05 pm »
Jest tu jakiś PL/INT clan, chętnie bym się dołączył
Zastanawiam się jeszcze kim zagrać, myślę OL albo BP/PP:)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 04, 2017, 09:45:40 pm »
Halko, co się dzieje na tym servie? Szykuje się następca dawna? Jak z online i całą resztą? Jakby ktoś raport z pola bitwy wrzucił to byłoby miło ^^


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 04, 2017, 11:55:00 pm »
Serwer fajny ale można dostać bana za nic. Dzisiaj zostały mi zbanowane 2 konta z crafterem 42 lvl i bufferem 39 lvl. Po 2 wiadomościach admin odpisał, że z mojego hardware ID było powiązane 7 kont ze sprzedażą rzeczy za pieniądze (tzw. RMT) tylko, że ja mam 2 konta gdzie z żadnego nie zrobiłem ani jednego trade z inną osobą, dorobiłem się brigandine set i 2kk adeny - i co tu sprzedawać?, zrobiłem quest na 2 profkę krasnala i następnego dnia ban na 2 konta. Jeżeli chcę grać to mogę zrobić nowe konta i zaczynać od 0. Dla mnie to dziwne bo można sprawdzić transakcje z mojego konta a nie po kilku dniach expa, farmienia partsów, recek, robienia shotów itp... banować konta. Osobiście fajnie się grało ale nie zaryzykuję kolejnego straconego czasu.

"Hello, we've notice that your account was connected to RMT activity and was not only your account it was also another 7 accounts which were banned, all of them were accessed by the same Hardware ID so in this case there are 2 possible solutions since we exclude "hacking accounts"
1. You are doing RMT on our server.
2. You have friends with who you share accounts and they are doing RMT.
The account will remain banned until further notice. Feel free to create another if you want to play here and not to sell stuff for money."
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2017, 12:24:28 am wysłana przez RAFIS »


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Evoke - IL x5 - START 27.05.2017
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 05, 2017, 02:54:14 am »
Nie polecam serwera, admin - Soho, potraktował nas jak śmieci. 38 kont zostało zbanowanych za cytuje " Bots, RMT, Cheaters " ( Czyli co wkońcu bo sami nie wiemy?? ) Bez podawania żadnego dowodu na cokolwiek, dodam że prowadzone były 2 streamy z naszego expa. Nikt nie używal żadnych wspomagaczy, tymbardziej nie ma mowy o żadnym RMT, jedynie CP leader - kMr, używał płatnego patcha z którego używał tylko i wyłącznie wallhacka - jak wielu graczy. Ale o banie za to nie ma mowy ( mówie o kliencie ) bo Soho kontaktował sie przez pierwsze kilka dni z kMr'em i usuwał dla niego niewygodne tematy na temat tego patcha w zamian za streamowanie serwera ;)
Pozdrawiam i życzę powodzenia jeżeli tam gracie lub macie zamiar - ICARUS.