Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380295 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:54:02 pm »
Bielak rozpierdalasz mnie lol. Pierwszy screen jest sprzed jakis 2 tygodni, 2 i 3 gratz, ale jak youki przyszla 2 raz i zauwazylem jak nas klepie (nastepnym razem niech ssy wlaczy bo strasznie mizernie jej to szlo, zresztą nie tlko ona od Was na pvp nie uzywa ssow) zalogowalem sie na ig i niestety dala bsoe lol, Aris tez chyba miał z Wami taką przygode, nawet bota pożądnie pknąc nie umiecie  :oops:.

PS: myslisz ze nas boli to ze nas pkniesz? mamy wojne jednostronna clan lucka i ch, ile bedziemy odrabiac ta strate? 10 minut?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 01:57:02 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:58:48 pm »
Czemu na teonie nie znam takich ludzi jak bielak na franzie >< Miałbym zaciesz z każdego wejścia do gry :D

PS. Falcon znasz takich? :P Jak tak to daj znać




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:14:42 pm »
To nie przyjemnosc mna kieruje ale zemsta za wasze klamstwa i chamstwo.Ostatni raz napisze ze w nie interesuja mnie glupie dziecinne zagrywki Yukidiana i w dupie  mam kim i gdzie byl Yukidian - powiedzialem kto sie z wami zadaje ten gryzie glebe i tak jak obiecalem ze dokoncze i tak tez sie stanie mam w dupie bany mam w dupie was po prostu nie pozwole wam swobodnie expic.Nawazyliscie sobie tego piwa przez 5 miesiecy ps.Arissa mowisz ze grasz 3,5 miesiaca na franz czy nie uwazasz ze troszeczke szybko expiles ? i jeszcze szybciej cie zdeleveluje.

Zycze milego pisania , gderania itp itd a ja po prostu będę wkleial kolejne Scrn.Narq

Jak na razie idzie nam dobrze i zapewniam ze bedzie jeszcze  lepiej ;) poniewaz Bielak ma czas i pieniadze ;)

Mamy cel ;) uprzykrzyc wam gre do granic mozliwosci.
Darth nawet jak uciekniesz na inny server i tak cie tam znajde ;)
Ah bym zapomnial Yukidian mam dla ciebie mila niespodzianke ;) mila dla mnie dla ciebie raczej nie ;)


PK ciag dalszy

Nie, wlasciwie to uwazam, ze za wolno mi to idzie.
A co do delvla. Jak na razie słabo sie starasz. Ide caly czas do przodu z expem i na razie sie nie zanosi na jakikolwiek dlvl. Ale probuj dalej.


Bielak rozpierdalasz mnie lol. Pierwszy screen jest sprzed jakis 2 tygodni, 2 i 3 gratz, ale jak youki przyszla 2 raz i zauwazylem jak nas klepie (nastepnym razem niech ssy wlaczy bo strasznie mizernie jej to szlo, zresztą nie tlko ona od Was na pvp nie uzywa ssow) zalogowalem sie na ig i niestety dala bsoe lol, Aris tez chyba miał z Wami taką przygode, nawet bota pożądnie pknąc nie umiecie  :oops:.

PS: myslisz ze nas boli to ze nas pkniesz? mamy wojne jednostronna clan lucka i ch, ile bedziemy odrabiac ta strate? 10 minut?

PR o nicku Sw33ty probowal nas pknac. Byl odwazny, udalo mu sie zabic bp,wc i lowlvl pw jednakze, jak sie przelogowalem to odwaga szybko mu uciekla, albo na bsoe kliknal przez missclick...dunno


Czemu na teonie nie znam takich ludzi jak bielak na franzie >< Miałbym zaciesz z każdego wejścia do gry :D

PS. Falcon znasz takich? :P Jak tak to daj znać

Ponieważ normalni ludzie tego nie robia. Ja tez, za 4lata mojej gry na róznych serverach lineage'a nie spotkalem nikogo takiego jak "Szanowny Pan BIELAK" (n/c). Jest to bardzo rzadki przypadek. Myślę, że cały Franz powinnien sie cieszyc, ze to akurat na naszym serverze taki okaz sie pojawil :)



Apropos



Ryzykowne pod jakim wzgledem ? Bana czy pk ?

ban

Wiem, ze mozna za to wylapac banana. Na szczescie ani ja, ani nikt z moich znajomych tego nie doswiadczyl.
Fakt, zdarzylo sie, ze pare osob dostalo bana na iop. Najlepsze jest tez to, ze paru innych expilo obok tych osob w ta noc i nadal graja. A bana dostaly tylko greckie IP.

BTW cos sobie wlasnie uswiadomiłem...
To nie przyjemnosc mna kieruje ale zemsta za wasze klamstwa i chamstwo.Ostatni raz napisze ze w nie interesuja mnie glupie dziecinne zagrywki Yukidiana i w dupie  mam kim i gdzie byl Yukidian - powiedzialem kto sie z wami zadaje ten gryzie glebe i tak jak obiecalem ze dokoncze i tak tez sie stanie mam w dupie bany mam w dupie was po prostu nie pozwole wam swobodnie expic.Nawazyliscie sobie tego piwa przez 5 miesiecy ps.Arissa mowisz ze grasz 3,5 miesiaca na franz czy nie uwazasz ze troszeczke szybko expiles ? i jeszcze szybciej cie zdeleveluje.

Zycze milego pisania , gderania itp itd a ja po prostu będę wkleial kolejne Scrn.Narq

Jak na razie idzie nam dobrze i zapewniam ze bedzie jeszcze  lepiej ;) poniewaz Bielak ma czas i pieniadze ;)

Mamy cel ;) uprzykrzyc wam gre do granic mozliwosci.
Darth nawet jak uciekniesz na inny server i tak cie tam znajde ;)
Ah bym zapomnial Yukidian mam dla ciebie mila niespodzianke ;) mila dla mnie dla ciebie raczej nie ;)


PK ciag dalszy

Czyzby bielak mial jeszcze wtyczki w X, ITT ?? Pewnie jeszcze w Einheit i kazdym innym klanie na wszystkich serverach.

Darth, nawet jak pójdziesz na koreanskie server to bielak Cie tam znajdzie QQ :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 02:22:21 pm wysłana przez mdh »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:22:12 pm »
Jak widac banda idiotow z MH  zebrala sie na tym chorym forum i prowadza chora dyskusje ;)
Trzymajcie sie ramy choc i tak sie posracie ;) zostawiamy to chore forum do waszej dyspozycji.

pk ciag dalszy  i juz nie bedziemy wam zawracac waszych spaczonych umyslow .

ps .Moderator chyba nie widzi ze slonial zabawia sie z wujkiem i tata rownoczesnie a to oznacza ze sam lubi takie gierki.Banda popaprancow;)

zygac sie chce
ah bym zapomnial kilka pedalow lezacych na glebie ;)

Hej jelopie z Teona , moze szkoda ze ciebie nie ma na Franz ;) Wez przygarnij Dartha na teonie bo tu smierdzi strasznie ;)

Darth znajde cie ;l)
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:24:45 pm »
Cytuj
Wez przygarnij Dartha na teonie bo tu smierdzi strasznie

Smierdzi od czasu, gdy wszedles na franz... Ciekawe ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:26:07 pm »
Jak ktos od Was wklei screeny-jest wtedy cacy i smiechu z Odrodzenia co niemiara
Jak zrobi to Zuzia-to jest blee i jakie to Odrodzenie unfair,bo kazde pk na afk. Nastepnym razem bedziemy sie pytac czy ktos jest afk,jesli tak to pojdziemy sobie dalej ;) Moja rada.Skoro jest tyle placzu to nie zostawiajcie postaci i tyle. Ja np. dostalem(Mlody,Arissa,Alarion) pare razy w czape na afk i nie ronie z tego powodu łez jak niektorzy tutaj.Taka gra poprostu i trzeba sie liczyc z konsekwencjami "afk" ;)
Widze,ze Jak kali zabrac to dobrze,jak Kalemu zabrac-zle!

Macie jakis kompleks Bielaka widze,ale to juz Wasz problem.
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:27:31 pm »
Z tym ze screeny alariona sa z pvp (siege etc, czy odparty rush) a screeny bielaka to durne zabijanie botów. Toż to na lvlu 40 da sie zrobić to samo co pan bielak robi ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:28:21 pm »
Jak widac banda idiotow z MH  zebrala sie na tym chorym forum i prowadza chora dyskusje ;)
Trzymajcie sie ramy choc i tak sie posracie ;) zostawiamy to chore forum do waszej dyspozycji.

pk ciag dalszy  i juz nie bedziemy wam zawracac waszych spaczonych umyslow .

ps .Moderator chyba nie widzi ze slonial zabawia sie z wujkiem i tata rownoczesnie a to oznacza ze sam lubi takie gierki.Banda popaprancow;)

zygac sie chce
ah bym zapomnial kilka pedalow lezacych na glebie ;)

Hej jelopie z Teona , moze szkoda ze ciebie nie ma na Franz ;) Wez przygarnij Dartha na teonie bo tu smierdzi strasznie ;)

Darth znajde cie ;l)
ej a nie miales skonczyc z tym forum kilka postow temu? -_-'alaj pekowac boty bo na flame i live pvp sie nie nadajesz

EDIT: Dev nie kluc sie bo ORDODZENIE i tak tego nie zrozumie QQ
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:29:59 pm »
Szkoda, ze juz idziesz. Fajnie sie z Toba rozmawia.

Poza tym masz genialne teksty. Sam je wymyslasz czy ktos ci pomaga ?

Widze, ze dorwales party Alariona, gz. Czekam na jego riposte :D ciekawe co napisze.

PS za obrazanie moderatorow mozna dostac "-" (slownie "minusa") a za 5 takich - bana. Ale ty sie nie boisz. Kupisz sobie konto na tym forum co ma 5000 postow. :D


Widze, ze twoje morale musza byc podnoszone bardzo czesto, ze obrazasz nawet ludzi, z ktorymi nigdy nie miales doczynienia.


Nadal wszystkie wasze screeny udowadniaja wszystkim jakimi leszczami jestescie. Imo idealnie pasujecie do akcji "Stop THE BOT (by bot)"..cos jak "gaszenie ognia ogniem" ?? Wasz skill opiera sie na jak najszybszym zabiciu afk party i jeszcze szybszym kliknieciu bsoe. Imo l2 w waszym wykonaniu to zręcznościówka :d
Idz pozabijaj sobie boty bo na wiecej Cie nie stac.




Jak ktos od Was wklei screeny-jest wtedy cacy i smiechu z Odrodzenia co niemiara
Jak zrobi to Zuzia-to jest blee i jakie to Odrodzenie unfair,bo kazde pk na afk. Nastepnym razem bedziemy sie pytac czy ktos jest afk,jesli tak to pojdziemy sobie dalej ;) Moja rada.Skoro jest tyle placzu to nie zostawiajcie postaci i tyle. Ja np. dostalem(Mlody,Arissa,Alarion) pare razy w czape na afk i nie ronie z tego powodu łez jak niektorzy tutaj.Taka gra poprostu i trzeba sie liczyc z konsekwencjami "afk" ;)
Widze,ze Jak kali zabrac to dobrze,jak Kalemu zabrac-zle!

Macie jakis kompleks Bielaka widze,ale to juz Wasz problem.

Pamietam :D zabiłem cie 2x na varce ale Danero byl wtedy live :d I musialem sie Ciebie "pozbyc" zebys mu nie tanczyl :P


W sumie juz nie chodzi o sam fakt zabijania na afku. Tylko o to, ze bielak smieje sie z ludzi, ze sie go boja kiedy ma za plecami jeden z najsilniejszych klanow na serverze ale kiedy przyjdzie mu samemu zmierzyc sie z wrogiem nie jest w jego mozliwosciach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 07:46:12 pm wysłana przez Frohike »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:34:43 pm »

Nadal wszystkie wasze screeny udowadniaja wszystkim jakimi leszczami jestescie. Imo idealnie pasujecie do akcji "Stop THE BOT (by bot)"..cos jak "gaszenie ognia ogniem" ??

hehehe, to jest nawet zabawne.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:36:23 pm »
Widze, ze dorwales party Alariona, gz. Czekam na jego riposte :D ciekawe co napisze.

Tyle ze ten screen jest stary QQ.

BIELAK chodz wreszcie na pvp przeciez sam napisales

Cytuj
i chocbysmy mieli stanac we 3 przeciwko was 20 to tak robilismy i nie bedziemy sie nikogo lekac.

Co jest? Chesz sie okazac zasranym tchorzem? (zeby nie napisac pizdą i leszczem QQ).

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:36:54 pm »
Z tym ze screeny alariona sa z pvp (siege etc, czy odparty rush) a screeny bielaka to durne zabijanie botów. Toż to na lvlu 40 da sie zrobić to samo co pan bielak robi ...

Hmm...no ok,ale Wy tez "durnie zabijacie boty".Ja nie mowie,ze Alarion wkleja zle skriny.Ok,to mu sie chwali,ze ma "foty" z siege'ow,pvp[ktorych nota bene podobno nigdy nie bylo] czy rushy). Ja chetnie bym wkleil cos,ale nie mam :). Od tej pory zaczne kolekcjonowac i wklejac.

Pamietam :D zabiłem cie 2x na varce ale Danero byl wtedy live :d I musialem sie Ciebie "pozbyc" zebys mu nie tanczyl :P

 :P
I will kill You......someday ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 02:40:59 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:39:38 pm »
Mdh , tak dorwał nas jakieś 2-3 tyg temu i dał screeny z tego ;P Bo bez klanu jakiś pare tygodni temu expiliśmy .
Mnie osobiście nie przeszkadza to że nas PKuje , na pvp kładę go jak chcę , a to jest najważniejsze i to się liczy , a nie zabijanie botów .
Dziwi mnie to że każdy uważa go za głupka robiącego z siebie pośmiewisko , a on nie zdaje sobie z tego sprawy . Ma chłopak swój świat i już niech tak będzie.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:40:07 pm »
Hej jelopie z Teona

:P Na jakiej podstawie wysuwasz wniosek że jestem jełopem? :D




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:43:48 pm »
Elenestir - grasz elfem...
Czekaj moment... on też gra elfem.. hmm ....
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:44:21 pm »
Hmm...no ok,ale Wy tez "durnie zabijacie boty".Ja nie mowie,ze Alarion wkleja zle skriny.Ok,to mu sie chwali,ze ma "foty" z siege'ow,pvp[ktorych nota bene podobno nigdy nie bylo] czy rushy). Ja chetnie bym wkleil cos,ale nie mam :). Od tej pory zaczne kolekcjonowac i wklejac.

Tylko my się nie chwalimy tym że was PKujemy w przeciwieństwie do bielaka, który spuszcza się za każdym razem gdy kogoś pk'nie . I dont care, i tak dorwał mnie tylko raz i co, straciłem z 1,5 % ?


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:46:58 pm »
(...)Mnie osobiście nie przeszkadza to że nas PKuje , na pvp kładę go jak chcę , a to jest najważniejsze i to się liczy , a nie zabijanie botów(...)
Mysle,ze to jest sluszna koncepcja i podejscie do tej gry.PKowanie na afk bylo,jest i bedzie czy to sie komus podoba czy nie.Amen!
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:48:56 pm »
Ja mam nadzieje. taka mała, ze bielak wraz z youkim i dejmosem nie robia q na pk. Kiedys sie na wina jak bede przy kompie i fajnie byloby dostac np od bielaka draco lapki czy inna czesc, z youkiego cos z ic seta a z dejmosa to cokolwiek w sumie QQ

Nam tym pkowaniem nic nie zrobisz. Co najwyzej przez nie uwage stracimy tyle % ze trzeba bedzie odrabiac pare godzin. Ale Ty przez nie uwage mozesz stracic wiecej. Chyba ze lubisz kupowac adene na allegro/innych zagranicznych stronach i sobie odkupisz to co stracisz.



Z tym ze screeny alariona sa z pvp (siege etc, czy odparty rush) a screeny bielaka to durne zabijanie botów. Toż to na lvlu 40 da sie zrobić to samo co pan bielak robi ...

Hmm...no ok,ale Wy tez "durnie zabijacie boty".Ja nie mowie,ze Alarion wkleja zle skriny.Ok,to mu sie chwali,ze ma "foty" z siege'ow,pvp[ktorych nota bene podobno nigdy nie bylo] czy rushy). Ja chetnie bym wkleil cos,ale nie mam :). Od tej pory zaczne kolekcjonowac i wklejac.

Pamietam :D zabiłem cie 2x na varce ale Danero byl wtedy live :d I musialem sie Ciebie "pozbyc" zebys mu nie tanczyl :P

 :P
I will kill You......someday ;)

Nie zaprzeczam, ze tak sie nie stanie :) Mam tylko nadzieje, ze zgine z honorem w walce z Toba.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:50:29 pm »
Z tym ze screeny alariona sa z pvp (siege etc, czy odparty rush) a screeny bielaka to durne zabijanie botów. Toż to na lvlu 40 da sie zrobić to samo co pan bielak robi ...
.Ja nie mowie,ze Alarion wkleja zle skriny.Ok,to mu sie chwali,ze ma "foty" z siege'ow,pvp[ktorych nota bene podobno nigdy nie bylo] czy rushy).
twierdzisz, ze Alarion jest az tak dobry w photoshopie?  :shock:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #594 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:58:19 pm »
twierdzisz, ze Alarion jest az tak dobry w photoshopie?  :shock:

Nie podwazam jego zdolnosci jako grafika,ale nie to mialem na mysli.Chodzilo mi o to,ze pare...nascie stron ago ;) mowiliscie,ze nigdy z nami zadnego pvp nie bylo


Pamietam :D zabiłem cie 2x na varce ale Danero byl wtedy live :d I musialem sie Ciebie "pozbyc" zebys mu nie tanczyl :P
:P
I will kill You......someday ;)

Nie zaprzeczam, ze tak sie nie stanie :) Mam tylko nadzieje, ze zgine z honorem w walce z Toba.

Nie oszukujmy sie! Na tym levelu bedzie mi ciezko,ale I will try ;) :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 02:59:54 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwiec 04, 2009, 03:06:05 pm »
Ja mam nadzieje. taka mała, ze bielak wraz z youkim i dejmosem nie robia q na pk. Kiedys sie na wina jak bede przy kompie i fajnie byloby dostac np od bielaka draco lapki czy inna czesc, z youkiego cos z ic seta a z dejmosa to cokolwiek w sumie QQ

BIELAK: a jest taki?
BIELAK: no pewnie ze jest.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwiec 04, 2009, 03:18:15 pm »

Nadal wszystkie wasze screeny udowadniaja wszystkim jakimi leszczami jestescie. Imo idealnie pasujecie do akcji "Stop THE BOT (by bot)"..cos jak "gaszenie ognia ogniem" ??

hehehe, to jest nawet zabawne.

w sensie, ze smieszne czy ze ja cos powiedzialem nie tak i sie ze mnie nabijasz :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwiec 04, 2009, 04:02:43 pm »

Nadal wszystkie wasze screeny udowadniaja wszystkim jakimi leszczami jestescie. Imo idealnie pasujecie do akcji "Stop THE BOT (by bot)"..cos jak "gaszenie ognia ogniem" ??

hehehe, to jest nawet zabawne.

w sensie, ze smieszne czy ze ja cos powiedzialem nie tak i sie ze mnie nabijasz :D
To pierwsze myśle
Montezuma jak w porównaniu do towarzystwa z TEONa się ludzie z dawnego RVG trzymają na nowym serverze? Tak w skrócie, ciekawi mnie to troche =)

Zuzia - jeszcze kilka screenów pod rząd z wklejaniem jak zabijasz ludzi AFK, zamiast to czymś urozmaicić i Cię ukaram za wklejanie non stop obrazków z podjraniem się dla gejów. Ja kumam, że można dać z 2-3 obrazki i pokazać: "tak było" ale kurde, spamowane tym zachacza o jakiś brzydki fetysz. Afuuuu

Ej, to Wy możecie expić w MoSie i wam klany nie zabierają spotów? Co się na tym Franz dzieje w takim wypadku Oo ?

DarthMyth - robiłeś nowy klan aby być liderem i pokazać, że polacy coś tam mogą i naglę zwiewasz na Teon tak jak dawna ekipa Fusion? Wykoxałeś się i poglądy się zmieniły? "Noł ofens" ale to takie ... mijające sie z tym co głosiłeś wcześniej
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #598 dnia: Czerwiec 04, 2009, 04:05:04 pm »
Elenestir - grasz elfem...
Czekaj moment... on też gra elfem.. hmm ....
No wiesz na subie mam th :P




  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwiec 04, 2009, 04:35:07 pm »
Cytuj
Ej, to Wy możecie expić w MoSie i wam klany nie zabierają spotów? Co się na tym Franz dzieje w takim wypadku Oo ?
ODORDZENIE nam spoty zabiera;) A tak na serio to prawie wszystko lata na HB, no i populacja franza zmniejszyla sie, duzo ludu poszlo na teona. Swojego czasu ja tez chcialem sie transferowac, chociaz teraz na serwie znow zaczelo robic sie ciekawie i czekam na rozwoj wypadkow.

Cytuj
Dzis w nocy znalezlismy  Rhuane i spekowalismy ja tylko 55 razy czyli -4 % x 55
BIELAK zabija za 0,2%-confirmed.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 04:39:17 pm wysłana przez slon »
?? Serfer kor