Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380261 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2425 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:34:34 pm »
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story

Gefrajerze nie musze sie pilnowac poprawnosci pisma w trakcie pvp a po drugie  nie nazywaj  zabicie kogos przez 4 postacie lomotem bo to sie nazywa egzekcja kmiocie i trudno zebym jeszcze wygral z wami 4 -ema lol ale ty glupi jestes oooooooooo nob nad noobami

Tia gefrajer tak sie boi Bielaka ze przychodzi z kolegami nigdy sam ;)


A ty mdh jestes oszust i tyle wiec nawet nie powinenes zabierac glosu ,jak oszukiwac na pvp to ty juz wiesz najlepiej ;p

nie oszukuje na pvp...A jezeli chodzi Ci o tą nasza walke to pvp bym tego nie nazwal..
arri bo ty cp poty nabie uzywales a to jest zabronione!
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2426 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:50:40 pm »
Naskrobcie cos wiecej a ja lece pograc w tenisa jak wroce to postaracjcie sie sklecic cos sensownego a nie jakies brednie ;)

HAHAHA selfown, próbuj probuj, po to pisales wczesniej to rzeczywiscie same brednie.

Selo twoj post jest najlepszym postem spośród tych 120 stron, ale bielak i tak tego nie zrozumie i zacznie pieprzyc ze klamiesz :f

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2427 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:58:17 pm »
no nie mow ?? ze za cp poty mozna bana dostac ?? :D :oops:  a i jeszcze jedna kwestwia co do nazwy Ally nie wiem jekie teraz jest, ale kurwa dawac nazwe "POLSKA Husaria" dla mnie to chore z deczka, poniewaz Husaria była w Poslce wiec zbędne bylo pisanie POLSKAHusaria Oo chyba ze takim tempakom jak Srelak bo wiekszosc wie ze to wlasnie u nas od bodajże XVIw istniała. Moge się mylić :) :D


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2428 dnia: Styczeń 09, 2010, 04:01:15 pm »
Oh co za wspaniały weekend =D
Bielak wrócił! I
co znów nazwiesz całą administrację dziećmi? I będziesz przy okazji obrażał mnie za pierdoły?

aa i gz 4 vs 1! this is gf, yea?
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story
True... true
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2429 dnia: Styczeń 09, 2010, 06:31:47 pm »
Bielak kiedy ty w koncu zrozumiesz ze Odrodzenie bylo tylko posmiewiskiem calego serwera. Odrodzenie NIGDY, NIGY, PRZENIGDY nie bylo dobrym klanem. Smiejesz sie z MH ze byl merge z HoDami, popatrz na Odrodzenie. Od poczatku chowaliscie sie za mocniejszymi klanami, lizaliscie dupe chyba juz kazdemu klanowi na serwerze zeby tylko was chronili. Odrodzenie mialo ally z WG, lizaliscie dupe Fusion, RvG, Greenfire, obecnemu RM/MG no -_-'a mać.
Jedyne co potrafiliscie zrobic to pkowac boty po nocach. I nie -_-' o tym ze w tamtych czasach biegaliscie w A gradach bo odkad pamietam biegales w drac secie z db, fruzia, spirion i reszta waszych petow tez jakies s grady miala. A na pvp wasze 6-7 osobowe party dostawalo w dupe od HK+GK. 2 waszych destro, fruzia i jakis WC zlozylo sie na jednego Sonic Storma od glada. Ja sam, grajac jeszcze HK zabilem wasze 5 osobowe pt na Varce.
Kiedy uswiadomisz sobie ze bez pomocy tych wszystkich klanow i lizania dupy co niektorym ludziom nie znaczyliscie nic na serwie.

Do tej pory staralem sie trzymac z daleka od polemiki z toba bo to i tak nie ma sensu ale to co ty wypisujesz to poprostu jakas s-_-'ona wizja urojona w twojej chorej wyobrazni, a na pvp swojego czasu wolalem biegac na therma i rebelrexa bo przynajmniej bylo jakies wyzwanie a nie nabijanie punktow niczym przy transferze CRP :)

Pośmiewiskiem może i było w niektórych klanach.... co masz na myśli mówiąc dobry klan??

Śmieje się tak samo jak ludzie z MH śmieją się z Odro.... nie wiedze w tym nic dziwnego

Od początku?? lol 1 ally jakie mieliśmy to było z TEAM PL gdy tamten klan się rozpadł byliśmy sami aż do ally z WG co trwa do dziś... wydaje mi się że klan ally które w latach świetności miała 4 pt i trzymała zamek przez jakies 2 miech musiało opowiedzieć się za jedną za jakąś stroną... a ze strony zmieniały się tak samo jak klany to tylko normalna sprawa na serverach

dziękuje że nie zostałem pominięty odnośnie pvp
nie pamiętam pvp na varce bo nie pamiętam z kim miało by być jak byś napisał jakieś niki to może by mi się coś przypomniało.... czekam na bardziej szczegółowe dane
poza tym skoro musieliśmy biegać po varce w 6-7 osobowym pt to musiało o czymś świadczyć (sami wiecie że do wallkera nie trzeba umieć grać) czyba że nie wiecie...

co do twoich wyczynów na varce to chyba identycznie bielak wczoraj robił rzeź.... bo jedyne pvp w ktorym bylo na chyba 5 i polożyla nas 1 osoba to było też na varce a zabiła nas MyRules... Niech odpoczywa w pokoju


Dzieki Arri za ladnego screena
Kaczor musiał być dumny

Oh co za wspaniały weekend =D
Bielak wrócił! I
co znów nazwiesz całą administrację dziećmi? I będziesz przy okazji obrażał mnie za pierdoły?

aa i gz 4 vs 1! this is gf, yea?
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story

True... true

hmn wydaje mi sie że to jest mało wykonalne..... poza tym idąc kogoś zabić skąd ma on niby wiedzieć że ppl jest live... poza tym nawet jeżeli to nie jest jedyny. Przypomina mi się jak Gef i 3nd przyszki mnie peknąć na varke... troche się przeliczyli
nawet gdybym był przy kompie a nie właśnie zamykał oczy to jakie miał bym szanse w walce 2vs2 kiedy było 2 dagerów kontra glad i wc na boxie

no nie mow ?? ze za cp poty mozna bana dostac ?? :D :oops:  a i jeszcze jedna kwestwia co do nazwy Ally nie wiem jekie teraz jest, ale -_-'a dawac nazwe "POLSKA Husaria" dla mnie to chore z deczka, poniewaz Husaria była w Poslce wiec zbędne bylo pisanie POLSKAHusaria Oo chyba ze takim tempakom jak Srelak bo wiekszosc wie ze to wlasnie u nas od bodajże XVIw istniała. Moge się mylić :) :D

-_-'isty z ciebie historyk....

Początki husarii należy szukać na przełomie XV i XVI wieku. "Oto są husarze" - taki zapis można znaleźć w rejestrze skarbowym pod rokiem 1500, za czasów panowania króla Jana Olbrachta.   Swój początek zawdzięcza husaria Serbom. Po klęsce na Kosowym Polu (w 1389 r.) i utracie wolności Serbowie udali się między innymi do Polski, aby dalej " z drzewem i tarczą - po usarsku" walczyć z Turkami. Kronikarz Maciej Stryjkowski zapisał, że w 1501 r.  "...Raców niemało za pieniądze żołnierskie po usarsku służyło..."

jak widać husaria nie pochodzi z polski i nie tylko polacy mieli husarię

srelak -_-'a gnojowa, dzis po tw ustawmy sie lub przd wybiez miejsce ja vs twoj sagi i wtedy bedzie wieadomo kto jest nabkiem pasi ?? nagramy filmik, pozniej go sie na formum zamiesci i zobaczymy czy jestes fajny, no chyba ze bedziesz zmeczony po tenisie  :oops: czekam na odpowiedz gdzie chcesz sie ustawic

MS nie sagi

ale się rozpisałem
pozdrawiam i do zobaczenia z niektorymi w grze...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 06:56:59 pm wysłana przez szymaq »
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2430 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:27:08 pm »
Fruzia a ally z MH nie pamietasz? bylo moze z miesiac ale bylo - a rozpadło się jak Bielak zaczął nas wyzywać po tym jak zrobiliśmy w 1 party fort a wam sie w 3 party nie udawało.

Bielak w jakiej rozdzialce grasz ? bo po screenach to nie więcej niż 800x600 i na dodatek w najniższej rozdzielczości detali i nawet z texture filter wyłączonym  :o nie stac cie na dobry komputer bo za duzo laptopow rozdajesz? to ja mam kompa sprzed 3 lat i na lepszej grafie gram nawet na siege  :o
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2431 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:34:03 pm »
Fruzia a ally z MH nie pamietasz? bylo moze z miesiac ale bylo - a rozpadło się jak Bielak zaczął nas wyzywać po tym jak zrobiliśmy w 1 party fort a wam sie w 3 party nie udawało.

Bielak w jakiej rozdzialce grasz ? bo po screenach to nie więcej niż 800x600 i na dodatek w najniższej rozdzielczości detali i nawet z texture filter wyłączonym  :o nie stac cie na dobry komputer bo za duzo laptopow rozdajesz? to ja mam kompa sprzed 3 lat i na lepszej grafie gram nawet na siege  :o

faktycznie zapomnialem o ally z mh
rozpadlo się a raczej zostało rozwiązane bo kiedy nie mogliśmy poradzić sobie ze zrobieniem fortecy powiedzieliście że możecie sobie przyjść i popatrzeć... po co nam takie ally (to już było to opisywane i przez nas i przez was wiec kolejny stary kotlet)
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2432 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:59:58 pm »
bielak TW jst gdzie sie spotykamy ??


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2433 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:29:42 pm »
Fruzia a ally z MH nie pamietasz? bylo moze z miesiac ale bylo - a rozpadło się jak Bielak zaczął nas wyzywać po tym jak zrobiliśmy w 1 party fort a wam sie w 3 party nie udawało.

Bielak w jakiej rozdzialce grasz ? bo po screenach to nie więcej niż 800x600 i na dodatek w najniższej rozdzielczości detali i nawet z texture filter wyłączonym  :o nie stac cie na dobry komputer bo za duzo laptopow rozdajesz? to ja mam kompa sprzed 3 lat i na lepszej grafie gram nawet na siege  :o
On ma w takim trybie 3896fps i widzi wszystko z wyprzedzeniem. Dlatego tak owni:)
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2434 dnia: Styczeń 10, 2010, 01:35:54 am »
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story

Gefrajerze nie musze sie pilnowac poprawnosci pisma w trakcie pvp a po drugie  nie nazywaj  zabicie kogos przez 4 postacie lomotem bo to sie nazywa egzekcja kmiocie i trudno zebym jeszcze wygral z wami 4 -ema lol ale ty glupi jestes oooooooooo nob nad noobami

Tia gefrajer tak sie boi Bielaka ze przychodzi z kolegami nigdy sam ;)

Ty nie mogłeś wygrać z 4 a tamci twoi koledzy "co nie byli na bocie" nie mogli wygrać z jednym tylko dali sie pknąć XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2435 dnia: Styczeń 10, 2010, 03:52:47 pm »
Fruzia a ally z MH nie pamietasz? bylo moze z miesiac ale bylo - a rozpadło się jak Bielak zaczął nas wyzywać po tym jak zrobiliśmy w 1 party fort a wam sie w 3 party nie udawało.

Bielak w jakiej rozdzialce grasz ? bo po screenach to nie więcej niż 800x600 i na dodatek w najniższej rozdzielczości detali i nawet z texture filter wyłączonym  :o nie stac cie na dobry komputer bo za duzo laptopow rozdajesz? to ja mam kompa sprzed 3 lat i na lepszej grafie gram nawet na siege  :o


Hmm nobie ;) ja odpalam 9 kont ingame bez problemu a ty mialbys problem z odpaleniem 3 ;) mam nadzieje ze jasno sie wyrazilem ;)

Przy okazji zrobie ci fulldeatal screena nobku ;)Moge ci podpowiedziez ze jak bedzie ciebie stac na taki  Dysk SSD INTEL X-25-E SSD 120GB SATA 2 5 SLC SSDSA2SH064G101 to nawet nie bedziesz musial restartowac kompa co 24 h ;)placz i ucz sie nobku ;P  podaaje link ponizej moze sie skusisz ;)
http://www.twenga.pl/cena/intel-x-25-e-ssd-75851094.html troszke slabszy model ale moze bedzie ciebie na niego stac za 10 lat ;)

Z OSTANIEJ CHWILI  GF + HOD ZDOBYLI ZAMKI ALE JAK JUZ WSZYSCY WYJECHALI Z FRANZ AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 04:31:30 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2436 dnia: Styczeń 10, 2010, 04:33:45 pm »
no wiemy, że sznanowny pan bialy potrafi odpalic 9 kont! Nie raz w rifcie to widac bylo...



Z OSTANIEJ CHWILI  GF + HOD ZDOBYLI ZAMKI ALE JAK JUZ WSZYSCY WYJECHALI Z FRANZ AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH


REVENGE IS HAIS
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2437 dnia: Styczeń 10, 2010, 06:33:08 pm »
Fruzia a ally z MH nie pamietasz? bylo moze z miesiac ale bylo - a rozpadło się jak Bielak zaczął nas wyzywać po tym jak zrobiliśmy w 1 party fort a wam sie w 3 party nie udawało.

Bielak w jakiej rozdzialce grasz ? bo po screenach to nie więcej niż 800x600 i na dodatek w najniższej rozdzielczości detali i nawet z texture filter wyłączonym  :o nie stac cie na dobry komputer bo za duzo laptopow rozdajesz? to ja mam kompa sprzed 3 lat i na lepszej grafie gram nawet na siege  :o


Hmm nobie ;) ja odpalam 9 kont ingame bez problemu a ty mialbys problem z odpaleniem 3 ;) mam nadzieje ze jasno sie wyrazilem ;)

Przy okazji zrobie ci fulldeatal screena nobku ;)Moge ci podpowiedziez ze jak bedzie ciebie stac na taki  Dysk SSD INTEL X-25-E SSD 120GB SATA 2 5 SLC SSDSA2SH064G101 to nawet nie bedziesz musial restartowac kompa co 24 h ;)placz i ucz sie nobku ;P  podaaje link ponizej moze sie skusisz ;)
http://www.twenga.pl/cena/intel-x-25-e-ssd-75851094.html troszke slabszy model ale moze bedzie ciebie na niego stac za 10 lat ;)

Z OSTANIEJ CHWILI  GF + HOD ZDOBYLI ZAMKI ALE JAK JUZ WSZYSCY WYJECHALI Z FRANZ AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH


Za to ty uskuteczniasz walke na forum, w grze bedac nonfactorem nawet na jak to ujales servie gdzie juz wszyscy wyjechali. gg epic fail.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2438 dnia: Styczeń 10, 2010, 07:18:37 pm »
Sraczku gdzie byles wczoraj czemu nie podales miejsca na 1vs1 ?? moze dzis ??


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2439 dnia: Styczeń 10, 2010, 07:24:34 pm »
Pan BIELAK nie ma czasu na pvp z takimi marnymi graczami jak ty  :bag:


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2440 dnia: Styczeń 10, 2010, 07:35:39 pm »
:(


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2441 dnia: Styczeń 10, 2010, 07:56:45 pm »
co ma wspolnego hdd z grafika? ja uzywam wd raptora od dluzszego czasu i jakos mi wystarcza - poza tym mnie nie jara jak mam w kompie sprzet za kilka tysi skoro duzo tanszy sprzet ma wieksza wydajnosc, poza tym skad wiesz ile ja zarabiam :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2442 dnia: Styczeń 10, 2010, 08:16:47 pm »
nie masz kurwa sklepu z komputerami, nie rozdajesz komputerow prepaidow to sie nie odzywaj !! OK ??  :P


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2443 dnia: Styczeń 10, 2010, 09:22:34 pm »
co ma wspolnego hdd z grafika? ja uzywam wd raptora od dluzszego czasu i jakos mi wystarcza - poza tym mnie nie jara jak mam w kompie sprzet za kilka tysi skoro duzo tanszy sprzet ma wieksza wydajnosc, poza tym skad wiesz ile ja zarabiam :)

Jak to ktos napisal powyzej  ;) czytaj ze ze ze ze zrozumieniem ;) kmiocie barowy ale skoro nie zrozumiales to napisze ci jeszcze raz ;)

Nonstop odpalone mam 9 kont wiec uzywam ustawien minimalnych nabku ;)
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2444 dnia: Styczeń 10, 2010, 09:52:52 pm »
to rifting all the time? nice... aaa wiem, słyszałem, że ten nowy rift jest fajny całkiem. Jak idzie koordynacja 9 kont? Kurwa Biały, ty to jesteś ogar niezły...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2445 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:06:41 pm »
Rune, Aden, Innadril, Schuttgart nasze plus Giran i Oren greenfire. gg.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2446 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:49:54 pm »
ale to dlatego że dead server i pan bialy nie mial kolejnego klanu by prosic o pomoc i lizac dupe. Wiesz, wy jesteście kmiotami barowymi bo gracie na "dead serwerze" ale pan bialy jest pr0!

yo!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2447 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:34:41 am »
Rune, Aden, Innadril, Schuttgart nasze plus Giran i Oren greenfire. gg.

Milan ja Cię proszę... 4 party najwyższych lvlli daggerów i GK czego oczekujesz poszły się przejść? Może jeszcze jak HB napisali po siegu "HB - 134 kills 43 death grtz OS". Cóż przy Aden/Rune było ciekawie przy Gludio kamaele + transformacja cięły nas mocno na szczęście utrzymane.

A w ogóle jak to mówiła ostatnio Ola proszę mnie nie ruszać nawet heheheheh
Amano malaka nie healuj mi ludzi jak ich biję :)
 
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 11:26:01 am wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2448 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:06:43 pm »
Co nie zmienia faktu, ze i tak mieliscie wiecej ludzi niz my i o dziwo imo stawiliscie wiekszy opor wczoraj niz na poprzednich siegeach kiedy mieliscie jeszcze tamte pobanowane toony. Problem w tym, ze osoba ktora z Waszej strony wczoraj kierowala siegeami to zart i dla Waszego dobra powinniscie mu raz na zawsze zabronic robienia tego typu rzeczy.


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2449 dnia: Styczeń 11, 2010, 01:58:56 pm »
Co do Heine ciężko było utrzymać jak atakowało jedno party z tego co moja martwa kamera przed wejściem oglądała.  :)
Killashandra DoomCryer - OS