Witaj
Gość

Wątek: Dark Avanger vs Shillien Knight  (Przeczytany 10516 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 20, 2007, 12:07:50 pm »
Cytuj
taki jak pala czy da bez panterki Wink abo niewiele mniejszy ;]

Ta roznica okolo 8% w p.atk...

Cytuj
widzę, że LS zrobił się naprawdę ciekawym skillem (pomimo skróconego czasu działania)

Z tego co mi mowili SK z offa to Land Rate wg.nich zwiekszyl sie okolo 4 krotnie(wchodzi w magow w DC...) wiec ma bazowo 80% :P

Cytuj
tylko tyle? z jednej strony troszkę mało z drugiej strony chyba tyle powinno wyjsc. Wczoraj biłem moby na frozen labirynth (ok. 58lvl) i zadawałem im drainem z damascusem +7 (270m.atk - tylko zerk z buffów na m.atk) 800-1000, a więc te 564 z m.atk 405 jest możliwe (moby ~58 mają sporo mniejszego defa niż pantera 64 [mob 58 ~280, pantera 64 380]).

Ja nie mam tutaj pewnosci bo ze wzoru mi wyszlo 688(a jakos nie potrafie z niego na razie liczyc dziwne wyniki mam) chociaz to pantera z nia mozliwe jest wszystko skoro odemnie dostala m.crit z LS za 3,2k...



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 20, 2007, 12:26:19 pm »
Z tego co mi mowili SK z offa to Land Rate wg.nich zwiekszyl sie okolo 4 krotnie(wchodzi w magow w DC...) wiec ma bazowo 80% :P
muszę z graczami popróbowac. Wczoraj bawiłem się trochę LSem. Z damascusem +7 na zielonych mobach wszedł mi 3/3 :P (z tym, że ja nie gram na retailu. Może to byc po prostu bug)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 20, 2007, 12:32:45 pm »
Tylko dobrze mieć SoM z MP xD

BTW:Musze profil edytować bo już jestem SK xD,18 lvl do LS :P


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:36:38 pm »
Ja grając na l2retail(Sk) zacząłem podczas walk z DA używać na początek SoFa żeby wybić panterkę i nie ucierpieć na tym za bardzo...oczywiste będzie że Da będzie ciągle mnie agrowal, ale wystarczy trzymać kursor na panterce i Agro nie przeszkadza za bardzo...w ciągu trwania SoFa przeważnie dasz rade wybić panterkę...plusem tego jest to, ze w ciagu tego jak wybijałeś panterkę zbili ci polowe cp, a DA agrujac ciągle stracił całkiem sporo many...dalej to już nie jest problem...wystarczy nie dopuścić do tego żeby DA nie wezwał po raz kolejny swojego psa...co do stuna, to ja mam 81 lvl wiec mam swojego cubica, który wszystko ze mnie ściąga.

A co do Palka to ja przeważnie daje bsoe...przekoksali go strasznie...sam sie resa i healuje...do tego z dobrym sprzętem  ma sporo hp i atk.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2008, 06:32:42 pm »
Cytuj
A co do Palka to ja przeważnie daje bsoe...przekoksali go strasznie...sam sie resa i healuje...do tego z dobrym sprzętem  ma sporo hp i atk.

Ta bo lepiej wygladal kiedy nawet lol TK sie z niego smial.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2008, 09:34:44 pm »
Ja grając na l2retail(Sk) zacząłem podczas walk z DA używać na początek SoFa żeby wybić panterkę i nie ucierpieć na tym za bardzo...oczywiste będzie że Da będzie ciągle mnie agrowal, ale wystarczy trzymać kursor na panterce i Agro nie przeszkadza za bardzo...w ciągu trwania SoFa przeważnie dasz rade wybić panterkę...plusem tego jest to, ze w ciagu tego jak wybijałeś panterkę zbili ci polowe cp, a DA agrujac ciągle stracił całkiem sporo many...dalej to już nie jest problem...wystarczy nie dopuścić do tego żeby DA nie wezwał po raz kolejny swojego psa...co do stuna, to ja mam 81 lvl wiec mam swojego cubica, który wszystko ze mnie ściąga.

A co do Palka to ja przeważnie daje bsoe...przekoksali go strasznie...sam sie resa i healuje...do tego z dobrym sprzętem  ma sporo hp i atk.

A co DA nie ma SoFa?


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 02, 2009, 11:46:02 pm »
Z da z doswiadczenia wiem ze moga byc strasznie wyrownane walki ( jedna mialem z ogarnietym da to skonczylem na 20hp a on i tak apdl bo starczylo mi mp na ostatni drain)

ogolem jak nie zacznie wbijac stuna co hita.. to nikle szanse ( mowie glownie o oli)
wbiega zaczynasz z forti ( plus the best skil z suby woja resist trait) ewentualnie jak sie boisz sof, hex w panterke i walisz ile wlezie, z elementem w broni pada dosc szybko, druga szans latac i drainowac i dobic z bliska.

reszte?  nie trzeba nawet ud odpalac czasami jak juz panterka padnie.

Oczywiscie zalezy od jakiego buidla i szczescia w todzie.
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:55:06 pm »
Nie ma ktoś pojęcia, czy DLM miał jakiegoś oly frapsa z udziałem ogar SK?Ciekawi mnie, jak sobie radził w takich walkach (bez buffa, z drainującym SK):P


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 01, 2010, 05:13:31 pm »
Nie ma ktoś pojęcia, czy DLM miał jakiegoś oly frapsa z udziałem ogar SK?Ciekawi mnie, jak sobie radził w takich walkach (bez buffa, z drainującym SK):P
W l2 walki bez buffa to jedynie jakieś umówione walki na arenie XD Wysyłasz na niego panterke i próbujesz go wycanclowac z buffów i kubików XD i przy okazji pilnujesz żeby ci panterki nie sprzątną :P ot co robisz :P a potem go bijesz z panterką. Tak w wielkim skrócie XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 01, 2010, 07:32:16 pm »
Nie ma ktoś pojęcia, czy DLM miał jakiegoś oly frapsa z udziałem ogar SK?Ciekawi mnie, jak sobie radził w takich walkach (bez buffa, z drainującym SK):P
W l2 walki bez buffa to jedynie jakieś umówione walki na arenie XD Wysyłasz na niego panterke i próbujesz go wycanclowac z buffów i kubików XD i przy okazji pilnujesz żeby ci panterki nie sprzątną :P ot co robisz :P a potem go bijesz z panterką. Tak w wielkim skrócie XD
on pisal o oli, czyli o walce praktycznie bez buffa (szczegolnie po todach) ;p


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 01, 2010, 07:59:13 pm »
z cubiców nie wycancelujesz :P no chyba ze to byla ironia :D


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Shillien Knight
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 02, 2010, 11:42:50 pm »
sk>da cuda sie zdazaja lecz nie warto na nie liczyc ;f