Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Shillien Knight  (Przeczytany 5181 razy)

Tresure Hunter vs Shillien Knight
« dnia: Maj 26, 2007, 03:25:07 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2007, 04:11:48 pm »
ja proponuje na początek frennzing stirke potem debuff uciekamy lihting stirke a potem jesli frennzing stirke nie spowolnił to zwarcie ale jak wlaz to nukujemy doradzam jak TH włączył swój skil przyspieszajacy to lepiej nie uciekac ponieważ bez problemów nas dogoni a wiadomo jak uciekamy to on bije w plecy i wtedy ma 75% szans na krytyka więc w tym momęcie bijemy w zwarciu kiedy hp spadnie nam do 40% to raczej używamy ud bo nie warto czekać do ostatniej chwil bo możemy nie zdożyć ponieważ TH może wbić nam krytyka i wtedy leżymy zreguły nie powinno być problemów z pokonanie TH ale czasami jest gorąco :P także troche zwarcia troche skili magicznych i tylko możemy stać nad trupe TH i napisać GF :D tu jest pokazane jak w ładnym stylu można pokonać TH http://www.youtube.com/watch?v=dRKuk3497YE filmik z retaila ale na privach jest prawie tak samo :_delf_5_4:
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:50:33 pm »
Freezing , lightening, jak wszedl to GF jak nie to drain poison sting bash. Najlepiej uzywac jaknajwiecej nukow i skilli typu sting bash, walac normalnie bedziemy czesto nie trafaic a th chyba wrzuci UE. IMO SK nie moze przegrac takiej walki
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2007, 06:53:38 pm wysłana przez Bled »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2007, 10:23:32 pm »
Arrest,Judgment,Hex,PB i mozna zabic w zwarciu jak nuker setup to zanukowac i dac mu PB,podejdzie do zwarcia to Judgment,Arrest i odbiegnac.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2007, 12:56:35 pm »
W zwarciu jest imo latwiej ale tzreba pamketac o arrest zeby w razie potrzeby spokojnie walnac i odbiec, wrzucic drainy zeby sie uleczyc i dalej bic w zwarciu.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2007, 08:37:43 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=dRKuk3497YE
jak dla mnie to obie te postacie kierowane byly przez noobkow
TH  odbiegajacy od SK, nie majac atakow na dystans, mimo ze SK kroluje w nukach z tankow
SK odbiegajacy od TH tylko po to, zeby dostac blowa i spowrotem walczyc w zwarciu
TH nie uzywajacy trickow (sic!)

opisze walke ze strony TH, choc dagger  < tank  z definicji

dash  (mozemy  skorzystac spokojnie, nie bedziemy odbiegac potem od niego wiec potrzebny nam nie bedzie) biegniemy do SK, jak widzimy lecacego LSa albo  inny nuke (a napewno cos zobaczymy) -trick, biegniemy dalej,  ogarniety SK juz zmienil czar i rzuca na nas cos innego  - drugi  trick. jestesmy juz obok elfa, sting i jak mamy, wrzucamy bluff,  siadzie - critical blow, backstap, deadly blow, nie siadzie - trzeci trick (mamy  ich  duzo a pierwszy i tak juz pewnie sie odnowil) i obiegamy  - uda sie obiec, to seryjka blowow,  nie, to bijemy czekajac na dostep  do kolejnego detargetu, rzucamy go, obieg, blowy  i tak w kolko, ponawiajac stinga co jakis czas,
gdy walka juz troche trwa, a SK sporo many zuzyl (my  niestety wiecej, ale coz) uzywamy UE, i  walczymy dalej  technika "detarget+obieg+blowy"
jesli mamy dostep  do 3rd class 78lvl skilla toogle (nie pamietam nazwy, zwieksza szanse na blowy)  to oczywiscie uzywamy go przez caly czas zwarcia, mozemy miedzy blowami probowac wrzucic instant kill, ale z doswiadczenia wiem ze to raczej marnowanie many, no ale - no risk no fun, wedle gustu
to chyba tyle z mojej strony
GL dla wszystkich TH ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2007, 08:39:49 pm wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2007, 10:54:55 pm »
i tak ten TH bedzie smyral tego SK po jajach. Mialem walke taka, dalem typowi zbic cp i tak spadl :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2007, 03:23:30 pm »
no naturalna kolej rzeczy:
dd>wizard>tank>dd
(wersja bardzo uproszczona :P)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2007, 02:50:40 am »
ehhh polozylem ostatnio sk na supreme... kijowo walczyl, dal sie obrocic,,, dal sie scigac na doshu.... kijowo gral...
ja bym tak sk nie poprowadzil ale dostalem Th 3 pvp+ ci co mnie znaja to wiedza ze sk byl jednym z moich main charow.... ale male szanske mu daje w c5.........
choc chcialbym sie zmiezyc z rylem.... :) to moje marzeni od dawna.... Ryl ty main char i ja jakis main char :P :D
niemowie o moim olu ale jakies fajne chary moglyby sie zmiuerzyc ;) nie widze tu innego przeciwnika dla siebie :D
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 02:52:23 am wysłana przez Shaman »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 09, 2007, 10:36:33 am »
Jako TH raz udalo mi sie rozwalic SK ale tylko dlatego ze gra sie nademna zlitowala i dala mi lethal 2 w SK(zostalo mi pod koniec ~400 HP) a najlepsze jest to ze TK mnie spalowal :P

Chociaz ja SK TH rozwalilem prostym sposobem majac Dooma i DLe z health +4.Chwila lania w zwarciu,sting,judgment,arrest,odbiegam wale DH,FS,hex,pb znowu do zwarcia i wale PB i Judgment.Jak sie DH zaladuje to powtarzam i tak az padnie TH.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 02, 2009, 11:20:57 pm »
W sumie Th ma najmniejsze szasne wygrac z ogarnietym tankiem( twierdzac ze najwieksze dmg i wejscia lethali maja inne daggi) o ile nie wejdzie lethal co czasmi jest utrapieniem ( polecam dex lethal 99% szans :P)  ogolnie technike zawsze stosowalem na daggow:
czekama z podbiegnie zeby byc pierwszym co zada cios( shield bash), tod ( o ile nie wbije szybciej  trikka itp) wlaczam offcoz shield of faith + toggle wale nukami i staram sie trzymac target jego caly czas, z bliska oczywiscie sting i judgment+ sporo hexow i power brakow jak pozwoli mana.

Ewentualna porazka  to od razu ud lub vengence, zanim ucieknie wbijac sb+ sting i vengence pozniej nuki( biorac pod uwage ze mozna enchantowac na penalty to nie ucieknie az tak daleko od nas i mozna wiecej dmg wcisnac w niego podczas ucieczki)

Dodam ze od czasow smarta mniej sie boimy blufow itp oraz co do biegania na ud polecam dla hardcorowcow ww+berek ( wczesniej nie dawalem nawet ww bo nie biegalo sie za daggiem a ud nie mialo danego enchantu.

Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 02, 2009, 11:31:17 pm »
Ogolnie daggerzy maja male szanse z tankami.

ADV szanse dopiero zyskuje na 79 imo...c.wound + mirage i jakas sznasa jest. Potem jak sie dostaje exciting adventure to moze sie jeszcze poprawic...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:42:03 am »
Ta tylko Judgment/Tribunal tankow jest do nie do unikniecia bo gra traktuje jak debuffy a nie ataki melee.No chyba ze cos zmienili ale do IL na 99% tak bylo


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 03, 2009, 09:13:51 am »
Judge i sting trafia zawsze :p
LF duel w/ Arrissa :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:19:32 pm »
Judge i sting trafia zawsze :p
LF duel w/ Arrissa :P

na razie odpada :P póki co hardfarmmode 0n :)

Ale someday :) maybe :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Shillien Knight
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:12:08 pm »
Chicken! Hide in mos moar :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired