Witaj
Gość

Wątek: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł  (Przeczytany 1593 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« dnia: Styczeń 23, 2019, 03:35:03 pm »
Witam. Kupię znaczną ilość adeny na serwerze Giran. 1kk = 20 zł. Możliwy zakup przez Allegro jak i PayPal. Jeśli chodzi o drugą formę, to w takim przypadku pierw adena, potem siano, lub  w systemie ratalnym, np 1kk --> 20 zł, i znowu 1kk --> 20 zł.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2019, 04:09:58 pm »
p


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2019, 02:16:03 am »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:11:04 am »
dzięki za cynk,







  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:25:09 am »
nie aktualne ! temat do zamkniecia i kasacji


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2019, 09:00:31 pm »
ogólnie zapamiętajcie sobie sprzedajacego na allegro, tego do którego aukcji macie link wyzej.
do dzisiaj nie otrzymalem adeny, najprawdopodobniej sprawa zakonczy sie w sądzie :)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2019, 07:38:46 pm »
ogólnie zapamiętajcie sobie sprzedajacego na allegro, tego do którego aukcji macie link wyzej.
do dzisiaj nie otrzymalem adeny, najprawdopodobniej sprawa zakonczy sie w sądzie :)

Przeciez na allegro masz ochrone kupujacych wiec powinni Ci zwrocic kase bez zadnego problemu .


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ( KUPIE ) Adena Giran 1kk = 20 zł
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 30, 2019, 01:36:50 am »
sprawa sie ciągnie, bo kondom upiera się, że wysłal  adene ... a jesli adena  nie doszła jakims cudem to mam sie kontaktowac z administracja serwera, aby udostepnili mi logi potwierdzajace, że adena nie doszla na moje konto hehehe
ogolnie komedia, ale co nerwow sie nachapie przez idiote to sie nachapie
bys zobaczyl screenshota jakim sie broni to bys wyjebal barana w sciane hehehehehe
ogolnie tragedia.............
cale szczescie, że administracja allegro juz bierze udzial w rozmowie, ale ile to jeszcze potrwa to nie mam pojecia .... mysle, ze nim odzyskam siano to z miesiac minie....
no chyba, że z gnojem do sadu bede lecial to pewnie z 5 lat, ale chuja upierdole :D troszke dal dupy, bo kupilem cala adene o wartosci 800 zł, a od kwoty 525 w gore to juz jest przestepstwo wiec huehuehue
musze tylko podjechac na porade do jakiejs papugi w niemczech, bo tu mieszkam,
pogadam, obadam i moze nawet w niemczech wytocze sprawe, a zeby gnoj poniosl wieksze koszta :)