Witaj
Gość

Wątek: Dagger  (Przeczytany 4460 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Dagger
« dnia: Kwiecień 20, 2008, 06:38:27 pm »
Witam,

Jak sie dopiero zorientowalem to weszedł już Interlude na Dragonie.
Więc moja pytanie dotyczy tego jaki dagger jest teraz najlepszy, co dostali nowego,
a co im obcięto/zredukowano. W sumie to chodzi mi o pożądną postać z dwoma mieczami/daggerami ale też i dobrą na pvp.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Dagger
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:41:41 pm »
Z dwoma mieczami czy daggerami.... zdecyduj się.

Z dwoma mieczami jedyna (i całkiem dobra do pvp) jest postać: Gladiator, w C6 doszła mu możliwość uderzeń krytycznych ze skillii kilka combosów naraz. Dobre suby tego typu to: Glad/WK, Glad/Pal

teraz Dagger: Daggerom doszedł "lethal strike", co uderza w CP i zostawia 1 pkt. hp przeciwnikowi, ogólnie b. dobra rzecz. Najlepszy dagger: IMHO: Treasuyre Hunter, bo ma najwięcej HP i można go zsubować na TH/DA - naprawdędobra suba, warta uwagi jest też suba PW/SWS. 
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Dagger
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:51:11 pm »
PW/SWS
AW/SK
TH/PAL    imo  lepszy od  TH/DA w c6

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Dagger
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2008, 12:21:27 am »
ja wole th/da bo pal taki miętki jest

imo ToD ftw ^^
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 11:17:42 am wysłana przez Thorns »

..::Provider::..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Dagger
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2008, 11:18:02 am »
ja wole th/da bo pal taki miętki jest

imo ToD ftw ^^
 


PAL miekki? : AI , ToL , Aegis Stance (obrona tarcza z kazdej strony) i Soul of the Phoenix (wlasny res) 
to jest FTW  :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 11:19:37 am wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Dagger
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2008, 01:41:12 pm »
z tego co sie orientuje AI duzo do daggera nie dodaje ;p ( moze sie myle bo nie jestem pewien) ;]

tak czy siak tank/dagger ownz ;p jaki by nie byl ^^

Wpadne dzis na Shadow na swojego PAL/TH  to sprawdze AI  :wink:
/Thorns
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 02:13:23 pm wysłana przez Thorns »

..::Provider::..


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2008, 03:39:39 pm »
Chyba zobacze sobie tego Glada. Bo rajcuja mnie postacie z dwoma broniami czy to miecze czy to dagger. Kiedys gralem AW/SK i podbała mi sie ta postac tylko ze denerwowalo mnie to ze bardzo zadko mi wchodzil skill i wiekszosc tluczenia to bylo normalnie z raczek. Jeszcznie nie gralem gladem wiec nie wiem jak u niego jest. Miedzy TH i AW bardziej podobal mi sie AW ze wzgledu na rase i szybkosc poruszania sie :P No nic pozostaje mi przetestowac i zobaczyc co mi bardziej przypadnie do gustu. Dzieki za odp. i pozdrawiam!

EDIT: Nikt nic nie wspomnial o BD? Ciekawie wygląda tylko zastanawia mnie jak w duelu sobie radzi?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 06:12:17 pm wysłana przez romeo_91 »


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Dagger
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2008, 08:21:00 pm »
Chyba zobacze sobie tego Glada. Bo rajcuja mnie postacie z dwoma broniami czy to miecze czy to dagger. Kiedys gralem AW/SK i podbała mi sie ta postac tylko ze denerwowalo mnie to ze bardzo zadko mi wchodzil skill i wiekszosc tluczenia to bylo normalnie z raczek. Jeszcznie nie gralem gladem wiec nie wiem jak u niego jest. Miedzy TH i AW bardziej podobal mi sie AW ze wzgledu na rase i szybkosc poruszania sie :P No nic pozostaje mi przetestowac i zobaczyc co mi bardziej przypadnie do gustu. Dzieki za odp. i pozdrawiam!

EDIT: Nikt nic nie wspomnial o BD? Ciekawie wygląda tylko zastanawia mnie jak w duelu sobie radzi?

Słuchaj chłopak ...nie ma czegoś takiego jak ,,duale daggery" jeden dageger to broń a drugi jest przerobiony na tarcze tylko tak dla estetycznego wyglądu ale nim się nie atakuje...
Dwa
AW jest najwolniejszym ze szaleciarzy z racji rasy Dark Elf.
Trzy
Sam bd na duelu czy na pvp...hmmm ma ud na 1 lvl ma dance parę debuffów zły nie jest ale tez nei rewelacja ale BD bardziej jest postacią pod party.


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Dagger
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2008, 08:50:25 am »
AW jest najwolniejszym ze szaleciarzy z racji rasy Dark Elf.
Wcale nie, bo TH.
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2008, 02:50:47 pm »
Hm ale u Rouge wazne jest chyba Evassion, a tarcze je obnizaja wiec to imho bez sensu ja nosic, myslalem po zobaczeniu filmikow, ze tu jest jak w innych grach gdzie zlodziejaszek najczesciej biega z dwoma sztyletami. Mam jeszcze takie pytanko bo patrzylem juz tu pare subek i laczy sie bd z lucznikiem lub magiem, a czy nie ma jakiejs sensownej suby do niego by mogl walic swoimi boskimi mieczami i czy z nimi jest tak samo jak z rogue czy ma duale? No nic chyba sprobuje sobie zagrac gladem, a jak nie to moze sprobuje pw/sws bo jakis sentyment zostal do nich po sps.


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Dagger
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:50:13 pm »
AW jest najwolniejszym ze szaleciarzy z racji rasy Dark Elf.
Wcale nie, bo TH.

aaa fakt rzeczywiście kurde bzdury piszę dex humana 30 a dark elfa 34 jak dobrze pamiętam...ale dark elf ma naj mniej hp ze szaleciarzy :P


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Dagger
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 23, 2008, 07:53:00 pm »
Hm ale u Rouge wazne jest chyba Evassion, a tarcze je obnizaja wiec to imho bez sensu ja nosic,
i wlasnie dlatego uzywa sie tzw. off-handa (sztyletu jako tarczy), aby przy slabszych niz zwykla tarcza statystykach nie odejmowal chociaz tego evasionu ^_^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2008, 09:58:20 am »
Eh no to zostaje mi Gladiator lub Bladedancer. Jest jakies sensowne polaczenie BD z jakims wojem?
Bo chcialbym atakowac tymi jego mieczami, a na forum widzialem tylko w polaczeniu z lucznikiem lub wojem. Jezeli sie nie da to pozostaje mi Gladiator;)

Pozdro


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Dagger
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2008, 11:47:41 am »
Eh no to zostaje mi Gladiator lub Bladedancer. Jest jakies sensowne polaczenie BD z jakims wojem?
Bo chcialbym atakowac tymi jego mieczami, a na forum widzialem tylko w polaczeniu z lucznikiem lub wojem. Jezeli sie nie da to pozostaje mi Gladiator;)

Pozdro
Dla Bladedancera nie ma "sensownego" połączenia z wojem. Jedyne sensowne suby dla BD to: BD/SE, BD/SH, BD/PR - wszystkie dwoma mieczami to tylko dance rzucają ;p

Pozostaje Ci suba Gladiatora, moje porpozycje:
-GLAD/PAL b. dużo p,defa, fajne skille Paladyna po 3 profce
-GLAD/WK również ciekawa suba, transfer pain, "KotoBuff" ^^
-GLAD/PP - ma dobrego selfbuffa, nic specjalnego
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:23:40 pm »
Szkoda, bo BD oczarował mnie swoim wyglądem:P A z Glada to chyba wybiorę sube z Pal bo jakoś nie trawie summonerów, śmigania z jakimś zwierzakiem obok. Ale to jeszcze o nim poczytam i sie zastanowie. Dzięki wszystkim za pomoc, serdecznie pozdrawiam;)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Dagger
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2008, 07:26:53 pm »
zawsze mozesz grac bd/se na stach bd ;]