Witaj
Gość

Wątek: 3Rd Class  (Przeczytany 8047 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

3Rd Class
« dnia: Sierpień 14, 2008, 10:23:20 pm »
Jestem właśnie w trakcie robienia Questa na Sagittarius -(Hawkeye), ale jak doszło co do czego. Mowa tu o mobach :

- Hot Springs Atrox
- Hot Springs Atroxspawn 
- Hot Springs Bandersnatchling 
- Hot Springs Nepenthes

Powiem szczerze , troche się zlękłem  :? . Te potworki są mocne , wiem że nie będzie łatwo ale taki jeden zabiera mi około 1500hp i 300Mpa mam ich zabić minimum 150. Nie ma jakichś innych Mobów, albo czy tego questa nie morzna robić w np. 3 osobowym Party ? Z góry dzięki  :D

P.S Ładnie opisany Quest: http://lineage.pmfun.com/list/quest/sagittarius

Rozpoczęcie gry - 18.07.208
Rasa - Ludzie
Classa - He
LVL - 79
Klan - NewClan [NC] ,Serdecznie zapraszam !


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2008, 10:54:01 pm »
to sie tylko wydaje że są mocne :) zapewniam cie że będziesz bił mocniejsze ;) można bić w pt, itamki lecą losowo do osoby z questem, wystarczy jedna osoba do bicia moba+support i questa masz zrobionego, bez supportu troche sie pomęczysz ale zrobisz
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2008, 12:18:01 am »
A jeżeli bede miał tylko ja rozpoczętego Questa a druga bądz nawet i trzecia osoba nie ma go zaczętego czy wszystkie itemki lecą do mnie czy nie lecą w cale ? .Zrobić napewno zrobie .. ale kiedy ... hoho :P
Rozpoczęcie gry - 18.07.208
Rasa - Ludzie
Classa - He
LVL - 79
Klan - NewClan [NC] ,Serdecznie zapraszam !


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2008, 08:34:46 am »
wszystkie ty dostajesz :) jak coś chcętie ci pomoge z tym questem jak grasz na dragonie ;)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2008, 09:22:41 am »
Jak sie przestraszyles Hot Spring do co dopiero bedzie z varka/ketra gdzie mobow jest do ubicia 3x tyle i jeszcze sa mocniejsze  :shock:  Glowa do gory dasz rade, L2 to gra zespolowa wiec musisz znalesc sobie pomoc.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2008, 02:50:47 pm »
Jak sie przestraszyles Hot Spring do co dopiero bedzie z varka/ketra gdzie mobow jest do ubicia 3x tyle i jeszcze sa mocniejsze  :shock:  Glowa do gory dasz rade, L2 to gra zespolowa wiec musisz znalesc sobie pomoc.

Bo ja wiem czy aż tak bardzo się przestraszyłem mobów, nie boje się aż tak tych potworów jak czasu, w którym wszystkie je zabije. ale nie o to chodzi. Następne z mojich pytań ... jak moge dezaktywować te "chore" czary (Malaria i Cholera). Próbowałem wziąć "Antidote" z Magic Shopu ale nie zadziałało. Znikło dopiero po upływie 1, 2 godzin ale chciał bym, żeby znikało to w trybie natychmiastowym-przyśpieszonym czy jest taka opcja czy nie ma na to rady ??

P.S W sprawie pomocy Orri wysłałem tobie już PW, więc nie będzie kłopotu. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2008, 03:17:15 pm wysłana przez xlaska15 »
Rozpoczęcie gry - 18.07.208
Rasa - Ludzie
Classa - He
LVL - 79
Klan - NewClan [NC] ,Serdecznie zapraszam !


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2008, 03:48:51 pm »
Masz tam takie 3 różno kolorowe stawy pobiegaj po nich i zażyj kapieli  :wink:

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2008, 04:37:19 pm »
Jak sie przestraszyles Hot Spring do co dopiero bedzie z varka/ketra gdzie mobow jest do ubicia 3x tyle i jeszcze sa mocniejsze  :shock:  Glowa do gory dasz rade, L2 to gra zespolowa wiec musisz znalesc sobie pomoc.

Bo ja wiem czy aż tak bardzo się przestraszyłem mobów, nie boje się aż tak tych potworów jak czasu, w którym wszystkie je zabije. ale nie o to chodzi. Następne z mojich pytań ... jak moge dezaktywować te "chore" czary (Malaria i Cholera). Próbowałem wziąć "Antidote" z Magic Shopu ale nie zadziałało. Znikło dopiero po upływie 1, 2 godzin ale chciał bym, żeby znikało to w trybie natychmiastowym-przyśpieszonym czy jest taka opcja czy nie ma na to rady ??

P.S W sprawie pomocy Orri wysłałem tobie już PW, więc nie będzie kłopotu. :)

Zauważ, że te choroby nic złego ci nie robią. Malaria nawet zwiększa casting speed :)

__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3Rd Class
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2008, 04:41:09 pm »
Hot Springs Cholera 1 - Accuracy +3
Hot Springs Cholera 2 - Accuracy +6, Evasion -3
Hot Springs Cholera 3 - Accuracy +8, Evasion -3
Hot Springs Cholera 4 - Accuracy +10, Evasion -3
Hot Springs Cholera 5 - Accuracy +6, Evasion -5
Hot Springs Cholera 6-7 - Evasion -5
Hot Springs Cholera 8-9 - Evasion -8
Hot Springs Cholera 10 - Evasion -10
Hot Springs Malaria 1 - Casting Spd. +4%
Hot Springs Malaria 2 - Casting Spd. +8%, MP Cost -4%
Hot Springs Malaria 3 - Casting Spd. +12%, MP Cost -4%
Hot Springs Malaria 4 - Casting Spd. +16%, MP Cost -4%
Hot Springs Malaria 5 - Casting Spd. +8%, MP Cost -8%
Hot Springs Malaria 6-7 - MP Cost -8%
Hot Springs Malaria 8-9 - MP Cost -12%
Hot Springs Malaria 10 - MP Cost -16%
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off