Witaj
Gość

Wątek: LF Academy  (Przeczytany 4829 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

LF Academy
« dnia: Styczeń 02, 2009, 04:16:10 pm »
Witam :)
2 osoby szukają (będą szukały jak już dostaną TRIALA/wreszcie dojdzie pre-paid i CD key :) )
Academy na Bartzie- jest jakiś clan z wolnymi miejscami? :)


Pozdrawiam.

P.S.- ktoś mógłby zajżeć do wątku TRIAL? :)


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: LF Academy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2009, 04:43:19 pm »
Jeśli moge polecić AmberEye na Bartz - jedyny znaczący klan tam, już chyba 10lvl i w 90% polski

http://lineage2-info.pl/forum/viewthread.php?thread_id=4096&rowstart=0

Pisz do kolesia " Sektor "
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 04:45:24 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:23:35 pm »
lol pve for ever ae


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: LF Academy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:36:12 pm »
lol pve for ever ae

lol tylko do aka na razie
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2009, 05:59:45 pm »
A mam pytanie- miałeś na myśli, że AmberEye to jedyny znaczący POLSKI clan, czy jedyny znaczący clan W OGÓLE   ?

P.S. zastanawiałem się też nad innymi serwerami: możecie mi bardziej przybliżyć sylwetki:
bartza
teona
franza
luny
phoenixa
?

dzieki z góry i pozdrawiam :)


Odp: LF Academy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2009, 06:12:01 pm »
A mam pytanie- miałeś na myśli, że AmberEye to jedyny znaczący POLSKI clan, czy jedyny znaczący clan W OGÓLE   ?
nie, to nie jest znaczacy klan w ogole, nie jest tez calkowicie polskim klanem od jakiegos czasu, ale znaczna wiekszosc to Polacy pewnie


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2009, 03:55:47 pm »
A mam pytanie- miałeś na myśli, że AmberEye to jedyny znaczący POLSKI clan, czy jedyny znaczący clan W OGÓLE   ?

P.S. zastanawiałem się też nad innymi serwerami: możecie mi bardziej przybliżyć sylwetki:
bartza
teona
franza
luny
phoenixa
?

dzieki z góry i pozdrawiam :)

Na waszym miejscu poszłabym na jakiś serwer europejski, no może, że jesteście masochistami i chce się wam wstawać w nocy na siege/olympiad/manora. :P Z trzech europejskich właściwie Teon i Franz są dobre (ci co mieli się już botami wyexpić już to zrobili :P ), a na Lunie to botów jest... hu hu hu :P (sprawdzałam :P )
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • MIN NIET!!!
Odp: LF Academy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2009, 04:27:15 pm »
Cytuj
nie, to nie jest znaczacy klan w ogole, nie jest tez calkowicie polskim klanem od jakiegos czasu, ale znaczna wiekszosc to Polacy pewnie
po czym tak sądzisz? tak, mamy 5 obcokrajowców
SokoleOko MS/SPS/PAL AmberEye@Bartz

___________________________________________________________



Odp: LF Academy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2009, 12:04:14 am »
Cytuj
nie, to nie jest znaczacy klan w ogole, nie jest tez calkowicie polskim klanem od jakiegos czasu, ale znaczna wiekszosc to Polacy pewnie
po czym tak sądzisz? tak, mamy 5 obcokrajowców
po czym sadze? po waszych frapsach, po blahu, po tym ze mimo iz top klany zrobily transfer na inne serwery(no jak nie cale klany to wielu graczy) dalej macie slabe osiagniecia jak na klan liczacy sobie tyle lat legit farmy

nie bede tego blizej tlumaczyl, bylo to juz dyskutowane na tylu forach ...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 22, 2009, 12:24:28 am »
po czym tak sądzisz? tak, mamy 5 obcokrajowców
po czym sadze? po waszych frapsach, po blahu, po tym ze mimo iz top klany zrobily transfer na inne serwery(no jak nie cale klany to wielu graczy) dalej macie slabe osiagniecia jak na klan liczacy sobie tyle lat legit farmy

nie bede tego blizej tlumaczyl, bylo to juz dyskutowane na tylu forach ...
Chcecie drama thread? Mogę założyć. Nie zaszkodzi rozruszać trochę forum ;)


Odp: LF Academy
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 22, 2009, 12:29:00 am »
moze jutro ... znaczy w dzien


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • MIN NIET!!!
Odp: LF Academy
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2009, 12:42:56 am »
po czym sadze? po waszych frapsach, po blahu, po tym ze mimo iz top klany zrobily transfer na inne serwery(no jak nie cale klany to wielu graczy) dalej macie slabe osiagniecia jak na klan liczacy sobie tyle lat legit farmy

nie bede tego blizej tlumaczyl, bylo to juz dyskutowane na tylu forach ...
w zasadzie to jest odpowiedź, a czy nic nie znaczący to może powiedzieć ktoś kto gra na Bartz a nie przegląda Blaha. Jeżeli Blah jest jedynym wyznacznikiem co sie dzieje na serwerach to gl.
Dramy nie będzie, przynajmniej z mojej strony :]
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 12:44:31 am wysłana przez Cykus »
SokoleOko MS/SPS/PAL AmberEye@Bartz

___________________________________________________________



  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2009, 12:47:14 am »
moze jutro ... znaczy w dzien
Ok. Chyba, że sam założysz i przy okazji umieścisz ten nowy fraps AE, bo chciałbym zobaczyć czy trzyma poziom =D



























... poziom ich poprzednich produkcji :D


Dramy nie będzie, a przynajmniej z mojej strony :]
Oj, no nie bądź taki :( Przy okazji mógłbyś zaprosić swoich kolegów z klanu na nasze forum, wszystkich serdecznie zapraszamy :)


Odp: LF Academy
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2009, 12:56:15 am »
nie zebym mial cos do grania legit, nie mam nic przeciwko temu

a co do nowego frapsa - wedlug trailera ma wyjsc 24 :>


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 22, 2009, 01:23:10 am »
a co do nowego frapsa - wedlug trailera ma wyjsc 24 :>
No to jeszcze troszkę :) Prawdę mówiąc wolałbym, żeby film był lepszy niż te 2 co już widzieliśmy ;/


Odp: LF Academy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2009, 09:41:41 am »
patrzac na trailera moge powiedziec ze sa nadzieje co do edycji :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • MIN NIET!!!
Odp: LF Academy
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 22, 2009, 01:09:07 pm »
Dramy nie będzie bo znamy własne możliwości i ograniczenia, wiemy że grając nie botując nigdy nie dogonimy top klanów, ale jako jedyni /oprócz Enmity/ podtrzymujemy wojnę z TD co jest sporym osiągnięciem, pomimo tego ciągle mamy zamek. Nie cwaniakujemy jak Ofensive bo widać jak sie to skończyło, odpukać AE isnieje już bardzo długi czas i raczej nie chyli sie ku upadkowi, więc mamy sie czym szczycić. Co do obecności klanowiczów na forach to raczej niewielu sie udziela, zawsze gdzie sie nie odezwiemy jesteśmy celami ataków więc po co?? Zawiść?? Nowy filmik tworzy inna osoba, przy pomocy całego klanu.


Pozdrawiam.
SokoleOko MS/SPS/PAL AmberEye@Bartz

___________________________________________________________



  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2009, 04:34:39 pm »
co nie zmienia faktu, że po 3 latach na offie nadal nie ogarniacie.
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: LF Academy
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 22, 2009, 04:43:13 pm »
patrzac na trailera moge powiedziec ze sa nadzieje co do edycji :)
Content > edycja, sam wiesz :P Anyway ostatnio chociaż muzyka była w porządku z tego co pamiętam.

Dramy nie będzie bo znamy własne możliwości i ograniczenia, wiemy że grając nie botując nigdy nie dogonimy top klanów
Spoko, przeżyjemy bez dramy :P

Hm, wydawało mi się, że lvl'e macie całkiem w porządku (79+), sprzęt chyba też nienajgorszy. Naprawdę nie musicie mieć 85, s80, OE S, żeby robić jakieś przyzwoite pvp, nawet z lepiej wyfarmionymi klanami.

jako jedyni /oprócz Enmity/ podtrzymujemy wojnę z TD co jest sporym osiągnięciem, pomimo tego ciągle mamy zamek. Nie cwaniakujemy jak Ofensive bo widać jak sie to skończyło, odpukać AE isnieje już bardzo długi czas i raczej nie chyli sie ku upadkowi, więc mamy sie czym szczycić.
No cóż, nikt wam źle nie życzy :)

Tylko na tych filmach to wszystko wygląda w sumie tragicznie ;o

Co do obecności klanowiczów na forach to raczej niewielu sie udziela, zawsze gdzie sie nie odezwiemy jesteśmy celami ataków więc po co?? Zawiść??
Prawdę mówiąc aż mi się ciśnie na usta: "dlaczego??" :) Tak czy owak, nie wydaje mi się, żebyście mieli u nas jakichś specjalnych "haterów" (z drugiej strony fanów raczej też nie :P). Tak poza tym, to był taki okres, że jeden z waszych klanowiczów był u nas moderatorem przez długi czas :)

Nowy filmik tworzy inna osoba, przy pomocy całego klanu.
Po obejrzeniu poprzedniej produkcji strzelam, że to chyba dobra decyzja :P


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: LF Academy
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 22, 2009, 06:10:09 pm »
co nie zmienia faktu, że po 3 latach na offie nadal nie ogarniacie.

co również nie zmnienia faktu że powiększanie swojego EGO przez kable od neta, nie powiększy ego w prawdziwym życiu
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/