Witaj
Gość

Wątek: Zoom  (Przeczytany 4603 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Zoom
« dnia: Czerwiec 17, 2007, 05:50:41 pm »
Czy zoom hack na offie jest dozwolony?
A jak tak to moze ktos dać jakiś ;p
I czy mozna kolorowac wiadomosci ;p


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2007, 06:19:18 pm »
Nie jest dozwolone. Zabronione w 9tym punkcie zasad zawartych tutaj: http://www.lineage2.com/legal/rules.html
Treść podpunktu:
Cytuj
You may not modify any part of the Lineage II Client, Server, or any part of the official Lineage II website.
A Zoomhack jest modyfikacją klienta.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2007, 07:31:15 pm »
Zabroniony ale i tak wiekszosc go uzywa.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2007, 07:45:09 pm »
Nie wiem, nie używam. Ale pytanie było o to czy jest dozwolony.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Zoom
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2007, 08:12:24 pm »
Nie wiem, nie używam. Ale pytanie było o to czy jest dozwolony.

i co z tego ?

ludzie maja kolorowane chaty i pokazuja to na forach...zbanowali ich ? nie.
retail to nie  supremeL2, tam wsztstko mozna :)

Marc1n: złamałeś punkt regulaminu działu o nie zamieszczaniu nielegalnego oprogramowania. W tym wypadku do modyfikowania klienta gry, co jest rownoznaczne z łamaniem regulaminu EULA. Co do banów za zoomhacka - kilka już poleciało, ale widze, że lepiej wiesz, grając na SupremeL2. Ty otrzymujesz warna a twój link zostaje usunięty
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2007, 08:27:13 pm wysłana przez Marc1n »
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Zoom
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2007, 08:39:09 pm »
hmm a skąd oni wiedzą ze używam tego zoom hacka ?


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Zoom
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2007, 08:41:34 pm »
hmm a skąd oni wiedzą ze używam tego zoom hacka ?

nie  wiedza



beeee jeszcze 1 warn i ban  :D

ps. nie gram na supreme ale tam maja antyhacki ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2007, 08:44:26 pm wysłana przez HAHAxD »
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Zoom
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2007, 08:46:40 pm »
Marc1n: złamałeś punkt regulaminu działu o nie zamieszczaniu nielegalnego oprogramowania. W tym wypadku do modyfikowania klienta gry, co jest rownoznaczne z łamaniem regulaminu EULA. Co do banów za zoomhacka - kilka już poleciało, ale widze, że lepiej wiesz, grając na SupremeL2. Ty otrzymujesz warna a twój link zostaje usunięty
Aha
Nie banują botterów, ebayerów ale jak sobie zrobisz kolorowe napisy na chacie to ban...
+1 4 off



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2007, 08:57:13 pm »
Ludzie, czemu sądzicie, że nie banują :?: Wiecie na jakiej zasadzie to działa, czy powtarzacie historyjkę po kolegach :?: Czy macie zamiar pogadac o botach :?: Proszę bardzo zakładajcie odzdzielny topic, a nie tutaj OT.
Pokaż Screenshota gdzieś na ładnym zoomie, ktoś podklabluje i masz załatwione. Już słyszałem o dwóch gośćiach z mojego kumpla byłego klanu. Czyli można...
HAHAxD - tak chcesz bana :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Zoom
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2007, 09:42:20 pm »
w ogóle wkurzają mnie wypowiedzi ludzi na temat retaila , którzy nawet tam nie grali.....była u nas raz w klanie taka sytuacja (hmm.... z 4 miesiące temu, kiedy zaczynałem..),gdzie zbanowano jednego członka klanu który wpadł przy botowaniu, więc....może nie widać że NC banuje ludzi za 3rd party software bądź modyfikacje klienta , ale zdarzają się przypadki że naprawde potrafią pobanować pare kont, zwłaszcza jak cały klan zrobi mass petition na jednego bot traina :p
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2007, 09:51:18 pm »
A powiedzmy szczerze, czy jak widzisz np. bota jednego, co jest gdzieś na uboczu, albo nawet nie bota, to chce Ci sie podchodzić i sprawdzać :?: Jak mi coś nie wchodzi w grę, to osobiście mnie to nie denerwuje. Co nie zmienia faktu, że czasami łatwo mnie zdenerwować i kilka petycji poleciało i wbrew wszystkiego sądzę, że jednak to działa, bo 90% przypadków zostało rozwiązanych. Co do twojego klanu Sengaia to powiem Ci taka ciekawostkę. Wytropiłem kiedyś gościa na bocie, to sprawdzałem spoty dla niższych leveli od nas. Od razu po 5 minutach wpadł koleś, zobaczył na własne oczy, że bot w jego klanie, zaraz gościo został kicknięty z klanu, a mnie twój kolega poprosił o shoutnięcie, żeby ludzie od nas z ally napisali na tego botera petycje bo tak być nie może. Profesionalne podejście i to się liczy.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Zoom
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2007, 10:03:02 pm »
A powiedzmy szczerze, czy jak widzisz np. bota jednego, co jest gdzieś na uboczu, albo nawet nie bota, to chce Ci sie podchodzić i sprawdzać :?: Jak mi coś nie wchodzi w grę, to osobiście mnie to nie denerwuje. Co nie zmienia faktu, że czasami łatwo mnie zdenerwować i kilka petycji poleciało i wbrew wszystkiego sądzę, że jednak to działa, bo 90% przypadków zostało rozwiązanych. Co do twojego klanu Sengaia to powiem Ci taka ciekawostkę. Wytropiłem kiedyś gościa na bocie, to sprawdzałem spoty dla niższych leveli od nas. Od razu po 5 minutach wpadł koleś, zobaczył na własne oczy, że bot w jego klanie, zaraz gościo został kicknięty z klanu, a mnie twój kolega poprosił o shoutnięcie, żeby ludzie od nas z ally napisali na tego botera petycje bo tak być nie może. Profesionalne podejście i to się liczy.
hmm , czy tym botterem nie był przypadkiem MiracleSoul :) ? Jest Chińskim graczem (serio, pochodzi z Chin :)) , zawsze kiedy ja byłem online , on też , mój brat który gra w innych godzinach niż ja, też widział że ciągle jest online i myślimy sobie "WTF?", po kilku dniach jeden z naszych własnie znalazł jego exp spota i poinformował naszego lidera że jest walkerem ....potem jak kicka dostał to tłumaczył się że jego kuzyn grał na jego koncie ....LoL :p
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 17, 2007, 10:06:24 pm »
Nie. To był ork mag z subą SH. Złapałem na FP szkodnika :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Zoom
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 17, 2007, 10:07:29 pm »
Nie. To był ork mag z subą SH. Złapałem na FP szkodnika :P
no tamten Chiński botter też wpadł w FP :p
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Zoom
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 18, 2007, 12:51:21 am »

tak sie boty zalatwia, tak mnie wkurzyl ze zaraz pozniej petycja na niego poszla, Marcin masz racje jak boty biegaja i nie przeszkadzaja mi w exp to luz, ale jak zaczynaja mi sie wtracac to idzie pk najczesciej

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Zoom
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2007, 08:10:05 am »
problem w tym ze dla bota te kilka % to zadna strata a jak ciebie ktos zaraz zabije z karma i ci cos poleci to juz gorzej bedzie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:43:07 am »
Bota można strainować, zaagrować na niego dużo mobów, ja moge to robić do znudzenia trickiem. Nie wiem czy SH ma Fear'a albo coś, ale jeżeli tak, to też może być dobry pomysł. 2, to jeżeli wchodzi np. taki Fenirus swoim SH na spota i wie, że bedzie siedział tam np. 5 godzin. Zabicie przeszkadzającego bot-nukera to wtedy nie problem bo karma i tak zejdzie... a tak BTW, nie wiem jak na Bartz, ale u nas, nawet jak mam karme to ruszy mnie tylko wartag, więc i tak bym zginął i tak. A druga sprawa, że najlepszym questem w L2 jest IMHO quest związny z Sin Eaterem...warto go farmić :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Zoom
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:15:17 am »
A druga sprawa, że najlepszym questem w L2 jest IMHO quest związny z Sin Eaterem...warto go farmić :)

SinEater to najlepszy pet w L2 :)
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zoom
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:40:25 am »
Tylko ma mało p.def'a i HP, dlatego szybko pada :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Zoom
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2007, 06:05:40 pm »
Co do banowania, to znajomy znajomego poleciał za sniffera do l2wh, więc uważajcie. A boty - są banowane, choc czasem zabiera to miesiąc, dwa. Tak czy owak najlepiej wykorzystywac je do manora bez kosztów własnych - zarobek dla ciebie, zero dropów dla bot party :)


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Zoom
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2007, 12:12:54 am »
Co do banowania, to znajomy znajomego poleciał za sniffera do l2wh, więc uważajcie. A boty - są banowane, choc czasem zabiera to miesiąc, dwa. Tak czy owak najlepiej wykorzystywac je do manora bez kosztów własnych - zarobek dla ciebie, zero dropów dla bot party :)
1.To zapytaj znajomego komu sie pochwalil o sniferze !