Witaj
Gość

Wątek: Amber pt LF 9 vs 9  (Przeczytany 23676 razy)

  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 03, 2011, 11:18:34 am »
gz:)

Cytuj
IMO 2xCardi > 2xManodajka w kazdym typie endgameowego party


To zależy. Mage party dobrze się spisuje z 2x mano dajką, choć tu rzeczywiście równie dobrze 2x cardi się sprawdza.
Natomiast nasze meele1 party zawsze było wystawiane z 2x manodajką. W meele1 jako DD było 2x glad i 1x tyrant, tak zrobieni, że jechali tylko z aoe i to strasznie mocno. Jedynym problemem było tylko mp. DD nie potrzebowali heala, bo własny spam potków wystarczył.
Ten skład był stworzony pod mass pvp i przed anakimami był decydującym czynnikiem dzięki któremu wygrywaliśmy starcia w stosunku 1:4.

I rzeczywiście, znaleźć odpowiedź na 2x cardi jest obecnie ciężko. Party Alariona jeszcze nie ma skończonych toonów - głównie braki w epicach, a już nawiązuje równorzędne starcia. A co by było gdyby ten skład miał mocniejsze toony? Mamy podobnych przeciwników na serwerze. Jako DD są tam 2x dagger, jako tank HK. I było to pierwsze party, które nawiązało walkę z nami i zmusiło do wystawiania bardziej przemyślanych składów. Bardzo boli ich cancel buff i jeżeli grupa jest w tym dobra, to można dać sobie radę.


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 03, 2011, 12:01:32 pm »
gz:)

Cytuj
IMO 2xCardi > 2xManodajka w kazdym typie endgameowego party


To zależy.

drugi cleanse ftw poza tym uzyty w odpowiednim momencie sublime potrafi dac wiecej many party niz taki ee z boe +mass recharge. Lepiej tez pali mane od ee (ktoremu bedzie brakowac pewnie mana storma). Se najlepiej pali mane i dobrze kontruje kazda meduze ale za duzo many to on party nie da.
2xcardi ftw :P
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2011, 03:03:49 pm »
To o czym w końcu jest ten temat?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2011, 03:07:01 pm »
o wszystkim i o niczym, jak większość topiców w tym dziale ; p

Posprzątam tu pod wieczór, przesuwając posty do innego działu, nie bój się Acid.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 03, 2011, 03:40:36 pm »
Postacie mają fest wyfarmione, Дубунушка na tej hero desce z zealot + FI + młotek + frenzy jak się zatrzymałeś na 1-2 sec. to czytałeś tylko damage po 7-8k : )

2 daggerów też mocno biło, póki mieli manę (obydwaj mają ładne OE skilli)
Paladyn od nich robił swoje, ale mam wrażenie, że jest tam głównie od ikony i PT UD.

Jak napisał od nich lider SWS (LastExiler) "Too many debuffs, we couldn't handle it". 2 x mass block ww/shield, magicale, debuffy od bd/sws, critical wound, stigma, judgment.  Gdy kończyły się u nich limity, kontrola przechodziła stopniowo w naszym kierunku.

Bez hero skilli, tylko hero bronie (mieli 3 hero)

1 rundę z buffami PP (była bardzo długa), druga i trzecia bez buffa PP, były sporo szybsze.

A no i Kajoo noobek pierwszy dzień na bishu i za razem jego pierwsze PvP na tym toonie ; p
Ich party położyliśmy w 6sciu ostatnio, jak już leżeli tpali się z miasta wpadły jedynki i  wykorzystali to resajac całe pt i w koncu dobijajac nas i jedynki( i tak u uważam to za ich fail pt 2hero vs 6 w tym tank 82:P), mam frapsa nie wiem cz cała akcjia nagrana jak mi się będzie chciało to go zrobię kiedyś. Deska hero no może kara ostro ale obrywa też mocno bo jak na set +6 BS po 5k. Pt Da82/bd85/sws84/bp84/tyr85/th85  /Drama:P
 Co do 9vs9 to u nas mamy wyfarmione postacie, ale niestety nie wszystkie, np EE nie ma nawet full rezistów no i OE skilli. oprócz tego okres wegetacji więcej ludzi sie wyprzedaje i pauzuje na jakiś czas co widać.
 Przyznam że z Shandisem (najbardziej ogarniety EE z polaków )+ Alarion   (co słyszałem bardzo ogarnia) macie napewno na obecne czasy bardzo mocny skład z samego względu onlinu i braku boxów nawet może najmocniejszy z polskich pt/ respect SILESIA
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 03:46:07 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 03, 2011, 03:59:06 pm »
Cytuj
AlarionAxom +84 Bishop - Amber party leader
Server: Lancer
Member of Assassins clan


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 03, 2011, 04:52:35 pm »
Postacie mają fest wyfarmione, Дубунушка na tej hero desce z zealot + FI + młotek + frenzy jak się zatrzymałeś na 1-2 sec. to czytałeś tylko damage po 7-8k : )

2 daggerów też mocno biło, póki mieli manę (obydwaj mają ładne OE skilli)
Paladyn od nich robił swoje, ale mam wrażenie, że jest tam głównie od ikony i PT UD.

Jak napisał od nich lider SWS (LastExiler) "Too many debuffs, we couldn't handle it". 2 x mass block ww/shield, magicale, debuffy od bd/sws, critical wound, stigma, judgment.  Gdy kończyły się u nich limity, kontrola przechodziła stopniowo w naszym kierunku.

Bez hero skilli, tylko hero bronie (mieli 3 hero)

1 rundę z buffami PP (była bardzo długa), druga i trzecia bez buffa PP, były sporo szybsze.

A no i Kajoo noobek pierwszy dzień na bishu i za razem jego pierwsze PvP na tym toonie ; p
Ich party położyliśmy w 6sciu ostatnio, jak już leżeli tpali się z miasta wpadły jedynki i  wykorzystali to resajac całe pt i w koncu dobijajac nas i jedynki( i tak u uważam to za ich fail pt 2hero vs 6 w tym tank 82:P), mam frapsa nie wiem cz cała akcjia nagrana jak mi się będzie chciało to go zrobię kiedyś. Deska hero no może kara ostro ale obrywa też mocno bo jak na set +6 BS po 5k. Pt Da82/bd85/sws84/bp84/tyr85/th85  /Drama:P
 Co do 9vs9 to u nas mamy wyfarmione postacie, ale niestety nie wszystkie, np EE nie ma nawet full rezistów no i OE skilli. oprócz tego okres wegetacji więcej ludzi sie wyprzedaje i pauzuje na jakiś czas co widać.
 Przyznam że z Shandisem (najbardziej ogarniety EE z polaków )+ Alarion   (co słyszałem bardzo ogarnia) macie napewno na obecne czasy bardzo mocny skład z samego względu onlinu i braku boxów nawet może najmocniejszy z polskich pt/ respect SILESIA


Trzeba wziąć pod uwagę, że inaczej wygląda sytuacja, gdy każdy do PvP jest gotowy, czyli warunki typowego ustawianego 9 vs 9.

Na spontanicznych PvP często jest tak, że ktoś wpadnie dodatkowy, ktoś był na semi afku, na dodatkowym buffie (np nuker pt robią tak, że biorą buff WC z miasta), ktoś kogoś zabije bańką na doczycie (jak nas pt Vadozy). No ale to urok spontanów w L2.


John, ale ogólnie widuję was w komplecie. Dawajcie, zgadajmy się na jakiś termin dla fajnego PvP, bo myślę, że jesteście w stanie sporo pokazać. A mówiąc, że EE nie kompletny, co masz na myśli? ; p

U nas powyżej 900 atri mam tylko ja (1200) i Shandis (jakieś 1250?). Reszta też ma 900, a nasz drugi bish to bieda z OE skilli, bo max enchant to chyba 13-14.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 03, 2011, 05:11:32 pm »
Postacie mają fest wyfarmione, Дубунушка na tej hero desce z zealot + FI + młotek + frenzy jak się zatrzymałeś na 1-2 sec. to czytałeś tylko damage po 7-8k : )

2 daggerów też mocno biło, póki mieli manę (obydwaj mają ładne OE skilli)
Paladyn od nich robił swoje, ale mam wrażenie, że jest tam głównie od ikony i PT UD.

Jak napisał od nich lider SWS (LastExiler) "Too many debuffs, we couldn't handle it". 2 x mass block ww/shield, magicale, debuffy od bd/sws, critical wound, stigma, judgment.  Gdy kończyły się u nich limity, kontrola przechodziła stopniowo w naszym kierunku.

Bez hero skilli, tylko hero bronie (mieli 3 hero)

1 rundę z buffami PP (była bardzo długa), druga i trzecia bez buffa PP, były sporo szybsze.

A no i Kajoo noobek pierwszy dzień na bishu i za razem jego pierwsze PvP na tym toonie ; p
Ich party położyliśmy w 6sciu ostatnio, jak już leżeli tpali się z miasta wpadły jedynki i  wykorzystali to resajac całe pt i w koncu dobijajac nas i jedynki( i tak u uważam to za ich fail pt 2hero vs 6 w tym tank 82:P), mam frapsa nie wiem cz cała akcjia nagrana jak mi się będzie chciało to go zrobię kiedyś. Deska hero no może kara ostro ale obrywa też mocno bo jak na set +6 BS po 5k. Pt Da82/bd85/sws84/bp84/tyr85/th85  /Drama:P
 Co do 9vs9 to u nas mamy wyfarmione postacie, ale niestety nie wszystkie, np EE nie ma nawet full rezistów no i OE skilli. oprócz tego okres wegetacji więcej ludzi sie wyprzedaje i pauzuje na jakiś czas co widać.
 Przyznam że z Shandisem (najbardziej ogarniety EE z polaków )+ Alarion   (co słyszałem bardzo ogarnia) macie napewno na obecne czasy bardzo mocny skład z samego względu onlinu i braku boxów nawet może najmocniejszy z polskich pt/ respect SILESIA


Trzeba wziąć pod uwagę, że inaczej wygląda sytuacja, gdy każdy do PvP jest gotowy, czyli warunki typowego ustawianego 9 vs 9.

Na spontanicznych PvP często jest tak, że ktoś wpadnie dodatkowy, ktoś był na semi afku, na dodatkowym buffie (np nuker pt robią tak, że biorą buff WC z miasta), ktoś kogoś zabije bańką na doczycie (jak nas pt Vadozy). No ale to urok spontanów w L2.


John, ale ogólnie widuję was w komplecie. Dawajcie, zgadajmy się na jakiś termin dla fajnego PvP, bo myślę, że jesteście w stanie sporo pokazać. A mówiąc, że EE nie kompletny, co masz na myśli? ; p

U nas powyżej 900 atri mam tylko ja (1200) i Shandis (jakieś 1250?). Reszta też ma 900, a nasz drugi bish to bieda z OE skilli, bo max enchant to chyba 13-14.
  Na pvp z nimi my wbiliśmy na spown a oni na nim byli i w nas wbili a 1dynki jak już leżały clfy wbiły w nas. EE nasz nie gra od około 2 tyg

Naszego ee nima od 2 tygodni
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 05:13:59 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 03, 2011, 05:38:31 pm »
no i nie ma nawet 900 ...


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 03, 2011, 05:48:16 pm »
kur...a człowiek poszedł w końcu do roboty a tu 3 strony syfu... :D

jak to jest, że pt z OC jadą wszystkich i wszystko a sam rapid z full suportem jedzie ich jak psy...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:05:50 pm »
kur...a człowiek poszedł w końcu do roboty a tu 3 strony syfu... :D

jak to jest, że pt z OC jadą wszystkich i wszystko a sam rapid z full suportem jedzie ich jak psy...
kto to rapid ? i nie kumam tego posta.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:10:30 pm »
Rapid gra na Ariall'u (AW)

i składa party OCków na aoe backstaba
Archeage <3


Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:13:33 pm »
A był w tej bajce smok? Ciekawe które party.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:32:10 pm »
ustawiane pvp w l2 jest jak walka goloty z tysonem w 2000r , spontan i ganki to jest fajne ale jak ci sie nie chce po spotach latac tylko wolisz ustawki to twoj interes
retired


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:44:53 pm »


Prawda jest taka, że wiele constów (Lempa, Tytusa, Johna, Kaczora itd.) gra tu już dosyć długo, sporo wyfarmili, a my mamy config w końcu bez DPS-u (zaledwie tyrek i AW). : )

Więc w czym kłopot?

 Uzyje argumentu, ktorym inne konsty (w tym Ambery) tlumaczyly sie przed Terrorami- gramy tu krócej!!! ;D (podjalem sie skladania party na 50lvl, a wtym momecie Wy dobijaliscie juz 80 ;P)
 a tak serio to mozemy powalczyc- jak tylko znajdziemy kogos na OLa... :(
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:54:15 pm »
ustawiane pvp w l2 jest jak walka goloty z tysonem w 2000r , spontan i ganki to jest fajne ale jak ci sie nie chce po spotach latac tylko wolisz ustawki to twoj interes

Darth powiedz mi jak to jest ze wczoraj biegalismy po loa i prawie sam randomy, 0 jakiego kolwiek wyrównanego pvp


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 03, 2011, 07:10:24 pm »
ustawiane pvp w l2 jest jak walka goloty z tysonem w 2000r , spontan i ganki to jest fajne ale jak ci sie nie chce po spotach latac tylko wolisz ustawki to twoj interes

Chodzi o to, że na przygotowanym PvP każdy może dać z siebie wszystko, bez weak excuses, jak np. "za wolno się doczytałem" , "kończył nam siębuff" "wpadło inne party"  "nie miałem gotowego skilla" itd. itd.  Wygrywa po prostu lepszy.

Random ganki mają swój urok, ale nie ukrywajmy, mało takich ostatnio : /
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 03, 2011, 07:52:12 pm »
J/P ale wy się jaracie tą grą, aż żal czytać...
Haha, dywany skończyły grać i Amber urosło.  hahaha Jakoś nie kojarze, żeby Komfortowi w momencie jak jechali 90% serwera zakładali podobne topici. Get a life bo niezłe z was zianie. ;]


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:12:13 pm »
Lubie to się fapuje, nie wiem co Ci to przeszkadza.. Może smutno Ci, że my możemy a ty nie))


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:15:22 pm »
Rolans napisał posta, ale "KTOŚ" go skasował, brzmiał on jakoś tak: "Acid ty matole..."
Alarion napisał jedynie, że szuka 9vs9, a ze ostatnio o to cieżko to dla zachęty daje z własnej kieszeni 50kk. Oprócz 3 pierwszych postów związanych ze zboczeniem deliosa nastepny, który jest nie na temat, rozkręca drame itp itd to posta dartha...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:19:57 pm »
Ale o jakich Wy teraz PVP mówicie jak dobrze wiecie, że wygracie z każdym polskim constem? Umiecie czytać? Czemu takie tematy nie powstawały jak grały Dywany w pełnym składzie?


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:25:33 pm »
Ja nie wiem co mu w ogóle przeszkadza ten temat)) Nikt tu nikogo nie obraża, prowadzimy sobie kulturalna rozmowę na różne tematy, więc w czym problem? My nie jesteśmy Dywanami, a teraz mamy swoją chwile chwały, co znaczy, fapujemy się i nic ci do tego:*


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:27:00 pm »
idac Twoim tokiem myslenia: jestesmy pr0 niekt nie chce sie z nami bić dlatego szukamy pvp różnymi możliwymi sposobami
dlaczego tak nie robiły dywany?? moze mieli zawsze jakieś pvp więcej enemy było, nie wiem zapytaj sie ich a nie spamuj nam topicu
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:36:59 pm »
mielismy hero w party co znacznie ulatwialo posukiwania 9 vs 9 ;). Faktem wtedy też wiecej Pvp było na spotach - - wlasnie z powodu braku PvP Dywany sa w stanie uspienia  :P
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:45:29 pm »
idac Twoim tokiem myslenia: jestesmy pr0 niekt nie chce sie z nami bić dlatego szukamy pvp różnymi możliwymi sposobami
dlaczego tak nie robiły dywany?? moze mieli zawsze jakieś pvp więcej enemy było, nie wiem zapytaj sie ich a nie spamuj nam topicu
Bo server obecnie ma status podobny do priva z którego odeszły all top klany( sell eq i przerwa do GODa) dej pozór na to że gro aktywnie o 80% cons mniej i tak aż do GODa

 ps A dywany to inna sprawa oni ownili na full rozkręconym servie. Teraz to Itherusa mamy do noszenia szotów:P Pozdrawiam Michała :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 08:51:05 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80