Witaj
Gość

Wątek: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.  (Przeczytany 27824 razy)

  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 14, 2010, 09:12:52 pm »
Avalon jest troche niestabilny duzo idiotow porobilo emoquity bo przez 1 dzien server czesto padal ^^.
Online niezle spadl i chyba zaczela sie dosc szybko tendencja spadkowa ~~.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:11:08 pm »
eXi ftw!

I musze przyznac, ze czytanie shoutow bylo swietna rozrywka.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:56:25 pm »
wtt zdjecie alite , pangera czy kogo tam chcecie na 10kk na nowym dexie ;]
L2 Wrath x 9 - xBlooDy = Destro//Sr/Ee/Glad + noblese [sold]
L2 ROXY x 5 - xBlooDy = He//Destro/Sws/Sh + noblese [sold]
L2 CELES x 7 - xBlooDy = Pr//Bd/Destro + noblese [sold]
L2 EXISTENCE x 7 - Psyduck = Se//Sh + noblese [OFF]
L2 ARION x 4 - PocaHontas = Sk//He +nobl??? [sold]


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:57:18 pm »
wtt zdjecie alite , pangera czy kogo tam chcecie na 10kk na nowym dexie ;]
tylko 10kk? :X


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 15, 2010, 12:48:59 am »
ShamaU ja osobiście polecam Exi, widać, że dobry server się zapowiada. Administracja przez to co się działo podczas drugiej wersji servera na pewno nabyła pewnego doświadczenia i niektórych błędów jakie były na pewno już nie powtórzy.
Na drugiej wersji bugów nie było aż tak bardzo dużo ale były i nie można temu zaprzeczyć, na częściowym wyludnieniu zaważyło złe ustawienie lvlowania kryszy na PI, dziwna akcja z baiumem, więc kilka klanów znalazło powód do odejścia i odeszło, a otwarto inne servery ludzie znowu sobie poszli w nadziei, że tam będzie więcej graczy, problemem tez było to, że był bardzo ograniczony kontakt z administracja praktycznie jedyna osobą z jaką prowadziło się rozmowy to Solkan i do niego ludzie mieli wszelkie żale o nie poprawiane błędy czy inne cuda, wszyscy na niego wylewają swoje żale a on jest tylko GM'em i nie ma nic związanego z sprawami technicznymi a, że z strony administracji nie było widać aktywności co też było powodem przez co gracze zaczęli odchodzić bo skoro nie ma admina to nic nie jest robione i to też było poniekąd przyczyną upadku drugiej edycji servera na której zostało około 100 żywych graczy. Teraz to ma to się ponoć zmienić, administracja poprawia błędy które do tej pory nie były poprawione, do komunikacji z Teamem został założony TS, są nowi GM'i, bardzo duża ilość błędów która wyszła na starcie drugiej edycji jest już dawno poprawiona i w trzeciej edycji się nie pojawi co już samo w sobie jest dużym plusem dla jakości plików na jakich będzie stało nowe Exi


Na Avalonie online spadł częściowo przez te kilkudniowe co chwilowe pady servera a częściowo przez to, że klany mają świadomość tego, że niektóre klany dorobiły się na bugu z rb takiej ilości sprzętu która nie mieści się w cwh a administracja nie raczy nic zrobić z tymi bugerami, więc jaki jest sens gry z ludźmi którzy grają nieuczciwie, nie ponosząc za to jakichkolwiek konsekwencji?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 01:04:08 am wysłana przez szklasz »


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 15, 2010, 08:34:23 am »
Wszyscy co obrażają Exi tutaj an forum mają nadzieje zniechęcić do niego Ludzi bo grają na lol Avalonie i boją się że wszyscy z niego odejdą :< ;p


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:31:51 am »

Na Avalonie online spadł częściowo przez te kilkudniowe co chwilowe pady servera a częściowo przez to, że klany mają świadomość tego, że niektóre klany dorobiły się na bugu z rb takiej ilości sprzętu która nie mieści się w cwh a administracja nie raczy nic zrobić z tymi bugerami, więc jaki jest sens gry z ludźmi którzy grają nieuczciwie, nie ponosząc za to jakichkolwiek konsekwencji?
bo to litwincy exploitowali... gdyby polacy to zrobilo to by bylo inaczej hehe...
a tak szcerze gralem tam z 4 dni wsumie i stwierdzam ze interludem mialo wiecej wspolnego azure (ktore jest niepelnym c5 :D:D) niz avalon ;p


Wszyscy co obrażają Exi tutaj an forum mają nadzieje zniechęcić do niego Ludzi bo grają na lol Avalonie i boją się że wszyscy z niego odejdą :< ;p
nie wszyscy ;p


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:51:35 pm »
hmm ja tez sie zastanawiam czy grac na avalonie czy czekac na exi , ale chyba wybiore exi bo na ava jakos dziwnie mi sie gra na exi byl lepszy klimat.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 15, 2010, 05:44:21 pm »
hmm ja tez sie zastanawiam czy grac na avalonie czy czekac na exi , ale chyba wybiore exi bo na ava jakos dziwnie mi sie gra na exi byl lepszy klimat.
idz na exi, ten avalon to sh1t jakich malo, tak pieknie mialo byc etc etc. A ciagle (nie wiem czy teraz tez) zalicza crashe co 1-2h.
Wiekszosc tych nowych servow to jakies porazki, tak naprawde nie ma juz takich servow jak kiedys, gdzie moze i niebylo uber plikow, ale byly porzadne servy



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:40:52 pm »
Dla tych co oceniają server a nie grają od 5 miechów(kaganpwnz):
Od wczoraj są raty 1k i buffer, gm zmienia profki ale dodadzą Kota, Armory/Sety Nie kupicie ale skille/bugi sprawdzicie i się przekonacie co się zmieniło.

Witam
Niestety nie chce tego pisać jednak będę musiał. Od 1.02.2010 - 10.02.2010 Serwer startuje z czystą bazą danych. Powodów tej decyzji jest wiele o czym będę po kolei pisał poniżej.

Głównym powodem jest malejąca liczba graczy która spadła bardzo drastycznie. Spowodowane było to licznymi bugami, Lagami oraz niekonsekwencją administracji w podejmowaniu decyzji. Na dzień dzisiejszy po 7 miesiącach działania serwera jestem w stanie z całą stanowczością stwierdzić, że niemal wszystkie niedogodności jesteśmy w stanie wyeliminować.
Przede wszystkim pliki zostały poprawione w znacznym stopniu. Teraz zostaną jeszcze bardziej poprawione dzięki "nowemu staremu" nabytkowi Wink Otóż zgodził się pomóc nam Ayame w dopracowaniu plików. Zostanie przygotowana lista rzeczy która będzie stopniowo realizowana.

Sprzęt którym dysponujemy jest naprawdę wysokiej klasy. Więc o lagach DC nie będzie mowy. Również nie straszny nam będzie ewentualny DDOS   :oops:

Również do ekipy aktualnych GM dołączy jeszcze 3 nowych którzy będą gwarantować wysoki poziom supportu. Z góry mogę gwarantować stałą ilość eventów PvP. Jak i różnego rodzaju gier i zabaw. 

Przygotujemy szereg zmian które pozwolą na lepszy kontakt GM-Gracz oraz Gracz-GM. Kilka propozycji podanych na forum zrealizujemy z pewnością. Myślę o serwerku TS dla graczy jak i administracji Wink do tego pełna relizacja założeń których wcześniej nie udało się zrealizować. A teraz z pewnością się uda dzięki większej ilości GM. Szacuje, że będzie około 3-4 Moderatorów, 4-6 GM z tym, że 4 będzie pewnych. Jeszcze 2 jest do dogadania się  :D
Mam nadzieje, że Wipę przyniesie zdecydowane zmiany po obu stronach. Ja nigdy nie chciałem mieć wrogów w śród graczy więc mam nadzieje na obopólna komunikację Wink i będziemy wspólnie dobrze się bawić.

Kwestie które najbardziej będą interesować graczy to:

1. Raty będą następujące

* Exp -4x 
* Adena-4x
* Drop-3x
* SP-4x
* Spoil-4x
* Quest Exp-4x
* Quest Adena-4x
*4x CH Rate


2. System Donate ulegnie zmianie jednak nie radykalnej. Na starcie serwera nie będzie można przez pierwszy tydzień kupić cennych przedmiotów jedynie dostępna będzie zmiana klasy, czapki i inne drobne rzeczy. Itemy wartościowe zostaną usunięte tak aby osoby dotujące na starcie nie zdobyły dużej przewagi. Co było dużym zarzutem przy starcie eXi 2


3. Osoby dotujące w Grudniu i Styczniu otrzymają zwrot RP. Niestety osoby z innych miesięcy nie będą mogły liczyć na zwrot z przyczyn raczej wiadomych.


4. Wszelkiego rodzaju propozycje które mogą mieć istotny wpływ na działanie serwera będzie można dawać do nowo utworzonego działu "PO WIPE CHCE A ABY..."


5. Językiem urzędowym na eXi będzie język Angielski tj. strona www po angielsku, forum Polsko-Angielskie tak jak teraz.
Ale w grze będzie obowiązywać tylko i wyłącznie na Shoucie Angielski oraz na HV Angielski. Będzie to przestrzegane. Luźne rozmowy mogą być prowadzone w języku polskim. Opis sklepów będzie musiał być w języku Angielskim


Jedyne co będę potrzebować to pomocy graczy w reklamowaniu eXi i przyciągnięciu ludzi chętnych do gry.

Pozdrawiam i przepraszam osoby które od niedawna zaczęły grać na eXi i stracą wszystko czego się dorobiły. Jednak mam nadzieje, że po Wipe będzie znacznie lepiej. Jeżeli nie to wydaje mi się, że ponowny start eXi będzie dopiero za kilka lat. Gdzie większość graczy to będą dziadkowie, rodzice, studenci Wink i wszyscy będą grać dla przyjemności  :D
Pozdrawiam

by NiceMan

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA eXi :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 09:42:45 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:49:08 pm »
 A czy wiadomo dokladnie na kiedy jest planowane wipe, czy nie bedzie beta testow , jednym slowem kiedy start?:p


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:47:46 pm »
1.02.2010 - 10.02.2010 ...


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:19:48 pm »
A czytałeś w ogóle moją wypowiedź...?  :oops:
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:23:12 pm »
Moze nowy topic? Hmhmhm?


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:26:55 pm »
A czytałeś w ogóle moją wypowiedź...?  :oops:

Ściślej to cytat wypowiedzi NiceMan'a ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:19:12 pm »
A czytałeś w ogóle moją wypowiedź...?  :oops:

Ściślej to cytat wypowiedzi NiceMan'a ;)
No tak ale zmiany wizualne moje! :))
Tak, będzie nowy topick już niedługo
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 16, 2010, 01:54:27 pm »
3 podejscie do Exi..a co mi tam ..czemu nie 8)
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 16, 2010, 03:09:14 pm »
3 podejscie do Exi..a co mi tam ..czemu nie 8)
Heh
Gratuluje wytrwałości.
Niby do 3 razy sztuka, ale już 3 raz nie chce mi się podchodzić.
Brak weny  :D


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 16, 2010, 03:21:02 pm »
JA tam podejdę ale po raz drugi :P za czasów Exi 1 grałem na Epi


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • Jihad Noobs
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:29:00 am »
Przeczytalem wiele tematow o  wielu  servach i  musze stwierdzic mamy  chroniczna chorobe negowania narzekania i  marudzenia na temat serverow l2. Wiele serverow po  poczatkowym  hip  hip  hura optymizmie i duzym  online na start umier w kilka miesiecy  bo ludzie  spodziewali  sie cudu  a spotkali  zwykla szara rzeczywistosc serverowa l2 priv. Prawda jest taka ze l2 jest swietna gra i poznalem  ja wlasnie na tym  servie w czasach  c4. Teksty  ze server juz mial  swoje czasy  swietnosci  ze juz sie nie odrodzi? Moze jeszcze totolotka ktos wywróży? Prawda jest jedna stala i  podstawowa kazdy  serv jest taki  jak  ludzie grajacy  na nim.  to  my  tworzymy  server nie maszyna nie komputer nie pliki i  nawet gmi  (bez skrajnych  przypadkow) tez nie stanowia istoty  servera. Kazdy  popelnia błędy i  liczy  sie tylko  to  czy  ma odwage sie przynac i  je poprawi.  Jesli  tak  to  wart jest uwagi.Tak  na c4 jak  na interlude teraz bawilem  sie doskonale bylo  to  zasluga 2 swietnych  klanow w jakich  mialem  przyjemnosc grac ale i  wrogow naszych ktorzy  stawali  na wysokosci  zadania. Nigdzie a gralem na kilku  serverach nie grało mi  sie tak  dobrze jak  na exi i jest to  moje indywidualne odczucie. I reasumujac powiem  ze jesli  exi  naprawdę sie oczysci  i wystartuje ponownie to polecam  go  bardzo  wszystkim  ktorzy  oczekuja dobrej  zabawy na dluzej  niz kilka tygodni. Polecam go  tym  którzy potrafią grac i  cieszyc sie z tego  ze maja taka mozliwosc w dobrym  gronie na stabilnym  servie.  :P
W obliczu śmierci nie ma sprytnych nie ma odważnych, straszy brak uzyskania drugiej szansy...<br /><br /><br /><br /><br />