Witaj
Gość

Wątek: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.  (Przeczytany 27828 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2009, 05:59:28 pm »
"Bugi nic nie dawały" - hmm dziwne te bugi musiały być bez profitu. Bug prawie zawsze daje profit, inaczej nie był by bugiem. Prawie, bo niektórzy lubią nazywać błędy graficzne bugami.

"ani to w postaci dropa z rb ani ulatwionego ich bicia" - prosty przykład, PI te Tyrki nic naprawdę nie dawały.

"Malo kto w full S biega, duzo ludzi biega z low A." - temat z forum eXi o farmieniu S Grade plus  :?.

Szkoda, że dopiero po 1, 2, 3, ... miesiącach serwer stał się stabilny i w miarę grywalny, szkoda że tym co w tym czasie zrezygnowali, nie chce się wrócić i gonić. Czy wipe by pomógł czy nie kwestia dyskusji. Ja uważam, że potencjał jest. Jak będzie jak jest moim zdaniem online będzie spadał, wpie może dać szansę. Czasem trzeba podjąć ryzyko ;)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2009, 07:18:57 pm »
L2 exi to stal sie legendą wsrod polskich FAILowych serverow :) wiec uwierz mi ze te osoby ktore opuscily ten server (a przynajmniej wiekszosc z nich) na pewno nie wroca ;)


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2009, 12:33:44 am »
L2 exi to stal sie legendą wsrod polskich FAILowych serverow :) wiec uwierz mi ze te osoby ktore opuscily ten server (a przynajmniej wiekszosc z nich) na pewno nie wroca ;)
I bardzo dobrze ze nie wroca. Zadnemu serwerowi nie zycze takich graczy. Wbije holota (tu nie ma innego slowa) na serwer i daje falszywy obraz ilosci online. Po kilku miesiacach scierania sie z nimi serwer dochodzi do stanu stabilnego ze stala iloscia ludzi.

Gdyby admin nic nie robil i nie naprawial to owszem nie ma co siedziec na takim serwerze.
Zastanawia mnie, gdzie sa ci co odeszli i na jakich serwrach graja, bo jezeli poszli na L2j (off serwerow jest b. malo i watpie by poszli na stary) to gz i gf dla nich. Reke dam sobie uciac ze tak bylo. Wystarczy popatrzec na Hopzone (czy inne) - 95% serwerow na topliscie to full bug L2j. z 1k+ online - L2Extreme - co by daleko nie szukac. Bylem, widzialem i podziekowalem. Tacy ludzie po prostu NIE MOGA grac na serwerze bez bugow.

Powazni ludzie zostali. Dzieci strzelily emo i poszly rozrabiac w innej piaskownicy. I nic to, ze tam gdzie poszli jest syf i kila, wazne ze odeszli z be Exi. Chcieli byc pro a niestety (patrzac dzisiaj) to byl mega Fail z ich strony.

Sam poszedlbym na inny serwer,  ze stackowanymi subami , bo takie mi akurat odpowiadaja, ale takowego na dzien dzisiejszy nie ma.
L2 zaczalem na DNet i jakos nie moge przyzwyczic sie do grania postacia ktora albo bufuje albo czeka na buff i bez dual boxa nie idzie nic zrobic. Tutaj gram po przekretach jakie odstawiali admini na Roxy i nie zamierzam zmieniac serwera w najblizszym czasie. No chyba, ze bedzie wipe na Dragon Network Infinity x5 i orgranicza donacje... :P


PS. Poglady na dana rzecz trzeba modyfikowac w miare rozwoju sytuacji. Kto tego nie robi, to niczym nie rozni sie od ameby czy tam innego bezmozgiego twora.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 12:37:49 am wysłana przez id8675309 »
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2009, 09:45:53 pm »
co te tempaki (admini z roxy) sobie wyobrazali -.- pomagali takim NOLIFE'OM jak SH/HC a kazdy wie ze to banda 12 latkow ktorzy w swoim zyciu sobie rady nie daja to graja  :o nie dosc ze wykorzystywali bugi to jeszcze gm im itemy rozdawal i przez to sie rozpadl taki fajny server ... A UCZCIWYM LUDZIOM KTORZY GRALI NORMALNIE NIE POMAGALI :/

eh nie ma to jak gm kolegą z osiedla ://


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2009, 10:03:53 pm »
Jaki jest średni online teraz na exi?


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2009, 10:17:09 pm »
L2 exi to stal sie legendą wsrod polskich FAILowych serverow :) wiec uwierz mi ze te osoby ktore opuscily ten server (a przynajmniej wiekszosc z nich) na pewno nie wroca ;)
I bardzo dobrze ze nie wroca. Zadnemu serwerowi nie zycze takich graczy. Wbije holota (tu nie ma innego slowa) na serwer i daje falszywy obraz ilosci online. Po kilku miesiacach scierania sie z nimi serwer dochodzi do stanu stabilnego ze stala iloscia ludzi.

Gdyby admin nic nie robil i nie naprawial to owszem nie ma co siedziec na takim serwerze.
Zastanawia mnie, gdzie sa ci co odeszli i na jakich serwrach graja, bo jezeli poszli na L2j (off serwerow jest b. malo i watpie by poszli na stary) to gz i gf dla nich. Reke dam sobie uciac ze tak bylo. Wystarczy popatrzec na Hopzone (czy inne) - 95% serwerow na topliscie to full bug L2j. z 1k+ online - L2Extreme - co by daleko nie szukac. Bylem, widzialem i podziekowalem. Tacy ludzie po prostu NIE MOGA grac na serwerze bez bugow.

Powazni ludzie zostali. Dzieci strzelily emo i poszly rozrabiac w innej piaskownicy. I nic to, ze tam gdzie poszli jest syf i kila, wazne ze odeszli z be Exi. Chcieli byc pro a niestety (patrzac dzisiaj) to byl mega Fail z ich strony.

Sam poszedlbym na inny serwer,  ze stackowanymi subami , bo takie mi akurat odpowiadaja, ale takowego na dzien dzisiejszy nie ma.
L2 zaczalem na DNet i jakos nie moge przyzwyczic sie do grania postacia ktora albo bufuje albo czeka na buff i bez dual boxa nie idzie nic zrobic. Tutaj gram po przekretach jakie odstawiali admini na Roxy i nie zamierzam zmieniac serwera w najblizszym czasie. No chyba, ze bedzie wipe na Dragon Network Infinity x5 i orgranicza donacje... :P


PS. Poglady na dana rzecz trzeba modyfikowac w miare rozwoju sytuacji. Kto tego nie robi, to niczym nie rozni sie od ameby czy tam innego bezmozgiego twora.


A frintezza, która niedawno wstała?


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2009, 11:12:14 pm »

A frintezza, która niedawno wstała?

Nowa Frintezza stoi w USA. Nie da sie grac ze wzgledu na duzy lag.

BTW. Valaksa do dzis na Exi nikt nie dal rady ubic.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 11:30:16 pm wysłana przez id8675309 »
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 23, 2009, 03:12:26 pm »

A frintezza, która niedawno wstała?

Nowa Frintezza stoi w USA. Nie da sie grac ze wzgledu na duzy lag.

BTW. Valaksa do dzis na Exi nikt nie dal rady ubic.

:D :D :D

//Onegar
Co wnosisz do tematu ?? Jeszcze jeden taki post i poleca dwa minusy jeden za tego a drugi za następnego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 09:40:25 am wysłana przez Onegar »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 27, 2009, 07:18:34 pm »
Jaki jest średni online teraz na exi?
Ciezko powiedziec bo zaden gm sie tym ostatnio nie chwalil ale mysle ze te 500+ bedzie bo mimo tego ze starzy gracze niby odeszli to ostatnio zauwazylem sporo nowych graczy :D byc moze dlatego ze exi to jeden z nielicznych serwerow interlude na niskich ratach.... noi z tym swoistym klimatem :D

co te tempaki (admini z roxy) sobie wyobrazali -.- pomagali takim NOLIFE'OM jak SH/HC a kazdy wie ze to banda 12 latkow ktorzy w swoim zyciu sobie rady nie daja to graja  :o nie dosc ze wykorzystywali bugi to jeszcze gm im itemy rozdawal i przez to sie rozpadl taki fajny server ... A UCZCIWYM LUDZIOM KTORZY GRALI NORMALNIE NIE POMAGALI :/
I to niby exi ma najgorsza administracje?!........... xD



  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 29, 2009, 03:05:39 pm »
Online malo ostatnio.

Z gorszych wieści o serwerze to te, ze zaczęło sie bugowanie epików całą parą.
Doszly mnie sluchy ze admin dociagnie serw ile moze, a potem zamknie.
Do tego czasu all puszczone samopas.

Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 29, 2009, 06:54:07 pm »
Doszly mnie sluchy ze admin dociagnie serw ile moze, a potem zamknie.
A mnie doszly sluchy ze Kopernik byla kobieta :P takie gadki bez dowodow moze puszczac kazdy chociazby dla jaj :P


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: -4

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 29, 2009, 10:45:34 pm »
 :P
Nikt nam nie wmowi , ze biale jest biale a czarne jest czarne!
Jestem !!! Koniec swiata!!!


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 30, 2009, 01:00:33 am »
Ale administracja też się do tego nie ustosunkowała. Pewnie będzie kilka banów przy następnym podejściu, a kto do tej pory korzystał ujdzie bezkarnie, jak w poprzednim przypadku.

Wipe or LF IL low l2off serv :)


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 30, 2009, 06:39:23 pm »
szkoda gadac co sie na tym Exi porobilo ...

http://forum.l2-existence.com/index.php/topic,3341.0/topicseen.html


znowu...



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 01, 2009, 01:49:33 am »
nie każdy ma konto na tym forum. Skopiuj wklej i daj się pośmiać.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:53:16 pm »
Za dużo tego by wklejać :o Założyć konto to chyba nie problem  :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:04:15 pm »
Chyba mniejsza robota dla kogoś dać kopiuj/wklej niżeli bawić się z cały formularz rejestracyjny nie?


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 01, 2009, 02:55:06 pm »
Chyba mniejsza robota dla kogoś dać kopiuj/wklej niżeli bawić się z cały formularz rejestracyjny nie?

tak jest przy zalozeniu ze bylo by malo wklejania ... musial bym Ci tu wklejac polowe forum xD wiec latwiej bedzie jezeli zalozyl konto...

Dostac bana za pisanie w offtopie- bezcenne ;D



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 01, 2009, 05:37:41 pm »
Zacząłem grac niedawno na tym serwerze i jest w miarę good..technicznie na pewno lepiej niż na l2j. Tam ktoś się zastanawiał dlaczego ludzie graja na Ex'ach i innych.. to serwery dla ludzi którzy w każdej grze ustawiają sobie stopień trudności na "easy"  :) .

Widać tez ze coraz więcej ludzi dojrzało do tego ze odcinki z serii "gracia" to syf. Kiedyś było tak ze im nowsza kronika tym dla serwera większe uznanie teraz zaczyna robić się odwrotnie.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 01, 2009, 06:57:00 pm »
Chyba mniejsza robota dla kogoś dać kopiuj/wklej niżeli bawić się z cały formularz rejestracyjny nie?

tak jest przy zalozeniu ze bylo by malo wklejania ... musial bym Ci tu wklejac polowe forum xD wiec latwiej bedzie jezeli zalozyl konto...

Dostac bana za pisanie w offtopie- bezcenne ;D

Indeed, dlatego właśnie zaproponowałem zrobienie konta, tam jest tyle tematów, tyle postów :P

[ot]eXi jest jednym z serwerów z "trybem izi", czy gracje? [/ot]


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 01, 2009, 09:37:03 pm »
Ogolnie mozna powiedziec ze l2j jest z trybem easy brak questow, ale tez ogolnie sama gra gdzie mozna kadego moba ustawic tam gdzie sie chce etc.. :). Widac to po poziomie lol-klanow zamieszkuajcych te serwery  :P.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:54:36 pm »
Niech nikt mi nie mówi, że eXi straciło klimat, bo to co się teraz dzieje jest piękne x)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 02, 2009, 04:33:18 pm »
Exi stracilo klimat z momentem odejscia klanu "Pokemon" ;]]

Wtedy hierarchia na serwie bylo bardzo widoczna ;ppp
L2 Wrath x 9 - xBlooDy = Destro//Sr/Ee/Glad + noblese [sold]
L2 ROXY x 5 - xBlooDy = He//Destro/Sws/Sh + noblese [sold]
L2 CELES x 7 - xBlooDy = Pr//Bd/Destro + noblese [sold]
L2 EXISTENCE x 7 - Psyduck = Se//Sh + noblese [OFF]
L2 ARION x 4 - PocaHontas = Sk//He +nobl??? [sold]


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 02, 2009, 05:14:14 pm »
E tam poczytaj sobie forum, eXi jak pamiętam nie zbanowali Cię chyba ...

Swoją drogą do Twojego posta idealnie by pasował filmik z innego tematu, który podałeś :s


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2-eXistence - Interlude x7 25.Czerwiec 2009.
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 02, 2009, 07:32:16 pm »
Exi stracilo klimat z momentem odejscia klanu "Pokemon" ;]]

Wtedy hierarchia na serwie bylo bardzo widoczna ;ppp
niach niach :D Ty a co się stało z tym SE  +16 ? wiem że sprzedałeś ale następnie słuch po nim zaginął
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted