Witaj
Gość

Wątek: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!  (Przeczytany 32208 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 05, 2010, 06:52:08 pm »
gra ktoś na tym servie i może powiedzieć ile trawaja d/s i normalne buffy?
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 05, 2010, 10:45:43 pm »
gra ktoś na tym servie i może powiedzieć ile trawaja d/s i normalne buffy?


Masz ing Kazuya :)) U npc.

Czekaj na dexa, a nie po l2jotach się szwędać będziesz.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:05:03 pm »
gra ktoś na tym servie i może powiedzieć ile trawaja d/s i normalne buffy?
nie warto grac skoro banda noobow ubilo valakasa w b grade :)
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:55:09 pm »
ta banda noobow wiedziala co robi odchodzac z valinora ponad rok temu juz wtedy wiedzieli ze punisherthenoob nie nadaje sie na admina...... i chyba nie sadzisz ze wszyscy zlapali ze jak zmienisz nik z punisher na maniac to zdobedziesz salony l2 ..... tu klepia valakasa na valinorze nie mozna bylo ubic baiuma ( bo wg maniaca(czytac punisherthenoob) byl do robienia sub a nie do farmienia)..... wiec cos te servery maja wspolnego 1 juz sie skonczyl 2 sie skonczy jesli admin nie zmieni postepowania wobec ludzi i graczy przydal by sie rowniez dobry gm bo ci co do tej pory byli min phoenix i m0rderz narozdawali tyle itemkow nobli hero ze teraz nie wiadomo kto jest kto na tym servie kolesie z rosyjskich klanow na czacie w giran pokazuja po kilka kkk adena a graja po 5-6 dni na servie majestici fundation na +10 albo ally z ketra na 1 lvlu i 65k varka mane gm ustawia siege na dany dzien ze strefa peacezone klan broniacy patrzy jak kolesie wchodza im do zamku :) czyz to nie wspaniale??? online po tym siege spadl o 250 osob....... mam nadzieje ze sie tylko wylogowali aby chwile odpoczac......

co do kopiuj wklej to juz zakoncze temat i nie bede sie wypowiadal bo szkoda nerwow i czasu.......


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 06, 2010, 12:04:58 am »
gra ktoś na tym servie i może powiedzieć ile trawaja d/s i normalne buffy?
nie warto grac skoro banda noobow ubilo valakasa w b grade :)

Baium bijący na hero ud po 40k?
Myślisz że ludzie nie widzieli na SVN matrixa jak podkręcałeś antka/baiuma/moby na HB zeby nikt ich nie bił?

Jak juz ktoś ubił antka to i tak drop skasowałes więc GTFO
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 06, 2010, 10:14:52 am »
Nie ja slonko, popatrz moze jak te skille wygladaly zanim zostaly naprawione w matrixie, byly totalnie zbugowane.
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:26:37 am »
Od wczoraj strona www leży i nie da się konta nawet założyć :|
Ktoś wie co się dzieje, lub kiedy to naprawią?


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 06, 2010, 02:51:38 pm »
gra ktoś na tym servie i może powiedzieć ile trawaja d/s i normalne buffy?
nie warto grac skoro banda noobow ubilo valakasa w b grade :)

Maniac - przestań na siłę obrażać graczy jak i serwer, lepiej zajmij się swoim Valinorem.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 07, 2010, 12:24:53 am »
Cytuj
Maniac - przestań na siłę obrażać graczy jak i serwer, lepiej zajmij się swoim Valinorem z kręconym licznikiem online.
/fixed for U Matim  :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:22:15 am »
Od wczoraj strona www leży i nie da się konta nawet założyć :|
Ktoś wie co się dzieje, lub kiedy to naprawią?

M0rderz -  były Gm w akcie zemsty usunął Stronę jak i forum, dla tego odzyskujemy je z backupa.

Cytuj
Maniac - przestań na siłę obrażać graczy jak i serwer, lepiej zajmij się swoim Valinorem z kręconym licznikiem online.
/fixed for U Matim  :P

 :D


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:44:33 pm »
Widzę że nastąpiły zmiany w ekipie, nie tylko M0rderz'a dostał buta czyż nie? ;p


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:44:10 pm »
kurwa az mnie zatkalo ze na jakims l2joke 10x gra tyle osob :O sorry ale wolal bym grac na zmodowanym c4 do gracji l2off niz na l2j serio =D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:51:19 pm »
-_-'a az mnie zatkalo ze na jakims l2joke 10x gra tyle osob :O sorry ale wolal bym grac na zmodowanym c4 do gracji l2off niz na l2j serio =D

Dzisiaj jest mało serwerów, a w dopracowanym l2j działa dużo więcej niż w większości L2off..

Przewagę mają pliki+updajty od grup developerskich i ptsy, ale ich nie ma nawet 20
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:23:52 pm »
-_-'a az mnie zatkalo ze na jakims l2joke 10x gra tyle osob :O sorry ale wolal bym grac na zmodowanym c4 do gracji l2off niz na l2j serio =D

Uważaj na swój język. Nie lubisz L2J? To po co tutaj spamujesz?

Na dniach zostaną wprowadzone nowe Pliki, które są dużo lepsze od innych zwykłych plików L2J.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 07:27:13 pm wysłana przez Matim »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:22:49 pm »
-_-'a az mnie zatkalo ze na jakims l2joke 10x gra tyle osob :O sorry ale wolal bym grac na zmodowanym c4 do gracji l2off niz na l2j serio =D

Uważaj na swój język. Nie lubisz L2J? To po co tutaj spamujesz?

Na dniach zostaną wprowadzone nowe Pliki, które są dużo lepsze od innych zwykłych plików L2J.
co nie mam prawa sie wypowiedziec? l2j zawsze kojarzylo mi sie z pokrecona geodatą w polowie dzialajacymi skillami brakiem praktycznie dzialajacych questow i hlapexem i nie tylko mi... na haj rata zeby sie jescze pobawic moze i sie jescze nadaja ale na low/mid rate imo nope... ofc to tylko moje zdanie.. ta zaraz sie zacznie kogo obchodzi moje zdanie z gory odpowiadam ze gowno mnie obchodzi czy kogos to obchodzi :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:25:08 pm »
ta zaraz sie zacznie kogo obchodzi moje zdanie z gory odpowiadam ze gowno mnie obchodzi czy kogos to obchodzi :D

To po co wyrażasz to twoje zdanie ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:37:52 pm »
-_-'a az mnie zatkalo ze na jakims l2joke 10x gra tyle osob :O sorry ale wolal bym grac na zmodowanym c4 do gracji l2off niz na l2j serio =D

Uważaj na swój język. Nie lubisz L2J? To po co tutaj spamujesz?

Na dniach zostaną wprowadzone nowe Pliki, które są dużo lepsze od innych zwykłych plików L2J.
co nie mam prawa sie wypowiedziec? l2j zawsze kojarzylo mi sie z pokrecona geodatą w polowie dzialajacymi skillami brakiem praktycznie dzialajacych questow i hlapexem i nie tylko mi... na haj rata zeby sie jescze pobawic moze i sie jescze nadaja ale na low/mid rate imo nope... ofc to tylko moje zdanie.. ta zaraz sie zacznie kogo obchodzi moje zdanie z gory odpowiadam ze gowno mnie obchodzi czy kogos to obchodzi :D

Pisałem już coś o Twoim słownictwie, trochę kultury...

Bo wiele ludzi ma wytworzony o L2J już pewien stereotyp i nie łatwo go zmienić, temu nie zaprzeczam.

Jednakże liczba online na serwerze świadczy jedynie o tym, że coś owy serwer jednak jest wart, czyż nie? A po zmianie pliczków jestem pewien, że owa liczba online zacznie na nową rosnąć. Generalnie zmienia się cała "polityka" serwera. I główny cel? Nie zepsuć tego co dotąd zostało osiągnięte, ale ulepszać, ulepszać i jeszcze raz ulepszać.



12/01/2010 - potężny update.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 03:32:53 pm wysłana przez Matim »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 10, 2010, 06:27:09 pm »
I co wam dadza nowe pliki ?? Nastepne zmiany i olewanie graczy ?? . Nie gralem tam juz troche czasu ale gra;em od poczatku i powiem ze gdyby admi9n zrobil tam vipe to kazdy mial by rozne szanse . Mana poty dlugi buf ........


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:39:46 am »
I co wam dadza nowe pliki ?? Nastepne zmiany i olewanie graczy ?? . Nie gralem tam juz troche czasu ale gra;em od poczatku i powiem ze gdyby admi9n zrobil tam vipe to kazdy mial by rozne szanse . Mana poty dlugi buf ........

A jak myślisz? Co jest lepsze dla serwera:

- pozostawienie go takim jaki jest?
- czy może ciągłe jego udoskonalanie

Ktoś pisał o jakichś zmianach ustawień? Pisałem jedynie o zmianie plików, a zarazem gwałtowne polepszenie grywalności na serwerze. Za 3 dni podam listę tego, co zostało na tych plikach zrobione względem normalnych, obecnych plików.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 12, 2010, 02:39:12 am »
Buffy inspektora poprawione? Bo jak trwaja wiecej niz retail like to szkoda nawet koksac postaci(dosc mam mid rate ktore wygladaja jak high rate, a jak nie odpalisz mutiboxa z fullbuffem to szkoda nawet z miasta wychodzic).
...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 12, 2010, 06:40:11 am »
Buffy inspektora poprawione? Bo jak trwaja wiecej niz retail like to szkoda nawet koksac postaci(dosc mam mid rate ktore wygladaja jak high rate, a jak nie odpalisz mutiboxa z fullbuffem to szkoda nawet z miasta wychodzic).
Buff od inspektora został poprawiony już dawno temu.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:52:05 am »
Cytuj
Buff od inspektora został poprawiony już dawno temu.
Retail like, czy jednak przedluzone? Bo to nadal duza roznica, imo pewne rzeczy w tej grze powinny pozostac bez zmian.
...


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 12, 2010, 01:44:46 pm »
Mam pytanko, przymierzam się do tego serwera i czy opłaca się (tzn jak z ekonomią, czy są jakieś konkretne klany, jak z gratami na serwerze itp) na nim zaczynać zarówno jak jest się starym wyjadaczem jak ja  :D jak i początkującym? bo zamierzam wziąć początkującego kumpla za sobą i go troszeczkę gry nauczyć  :) a i online wieczorami jest 1000~ z boxami tak?
Pzdr, Widel



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 12, 2010, 07:48:09 pm »
Jeszcze tylko tutaj brakowało Flame o rpg... Posty usunięte a Ci którzy spamują nie na temat, dostają ostrzeżenie.
RPG ma swój dział, i tam możecie go reklamować.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: L2Rox x10 Gracia Final, polski nowy Server!
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 13, 2010, 12:59:29 am »
Cytuj
Mam pytanko, przymierzam się do tego serwera i czy opłaca się (tzn jak z ekonomią, czy są jakieś konkretne klany, jak z gratami na serwerze itp) na nim zaczynać zarówno jak jest się starym wyjadaczem jak ja  Very Happy jak i początkującym? bo zamierzam wziąć początkującego kumpla za sobą i go troszeczkę gry nauczyć  Smile a i online wieczorami jest 1000~ z boxami tak?
Duzo sklepow stoi, s grade ciezko kupic ale masa osob i to nawet hero nadal w a grade armorach lata.Ogolnie ludzie sie dopiero zbroja. Online tak jak pisales.
Jest jeden klan+ally ktore zagarnely prawie all hero. Anyway z tego co widzialem to ostro fraguja na cm, ofc chary 70+. Czyli standard,bedzie na czym fragowac, wroga kupa a i tak dupa xD
...