Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 76186 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:22:50 am »
Zajcevik daj sobie spokój z tym serwerm idź rozwalać jakiś inny, płakać za tobą nikt nie będzie. Grałem na Sephi w Red Dragons jakis czas i miło go wspominam mimo wszystko. Pozdrowienia dla RED DRAGONS :).

Grałem długi czas u ciebie Naito i zaręczam, że ja to nie Zipek, Vini czy kogo tam jeszcze wymyślisz. Powodem dla, którego posypał ci się serw było to, że byłeś zamknięty na sugestię innych graczy. Jeden gracz ownowal cały serw (balans klas), w pojedynke można było ubijać RB (twierdziłeś że to normalne, dopiero później zostało to poprawione - moim zdaniem za późno), dla rozrywki grałeś sobie na innym serwie (stąd brak czasu dla rodziny), kontakt z Gmami był momentami niemożliwy (zdarzało się nikogo nie widziało się przez tydzień albo i wiecej) itd... itd... . Zawsze służyłem ci dobrą radą ale w końcu miarka się przebrała i ludzie zaczeli się zniechęcać.

Sam nigdy nie powiedziałem złego słowa na twój serwer a nawet ściągnęłam na niego wielu graczy. Teraz część z nich przenosi się na Sabbath i chyba trudno się temu dziwić sam przyznasz. Muszę przyznać, że twój serwer był jednym z lepszych polskich serwerów na jakich grałem. Miał przede wszystkim wspaniałą ideę. Ale idea to nie wszystko zabrakło jeszcze czegoś... 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 11:40:37 am wysłana przez Evil Sabbath »


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2010, 12:16:01 pm »
Widze, że wątek żyje - zatem jest dobrze, bo przynajmniej mamy świadomość, że jest zainteresowanie serwerem.

Na wstępie chcę podziękować Evilowi, za wkład włożony w prezentację. (wielki plus dla Ciebie)

Co do samego serwera mogę powiedzieć póki co tylko tyle, że:
Po czynach nas poznacie

Nie bedę się tu wdawał w żadną polemikę ponieważ:

-po pierwsze primo: nie mam na to ochoty ( nie obchodzi mnie ani świadectwo Naito, ani to do której klasy o mały włos promocji nie otrzymał ^^, ani jego zamek :p, ani dlaczego jego serwer pada, podobnie jak nie interesuje mnie los innych serwerów);

- po drugie primo: nie chce żeby ten wątek wyglądał podobnie jak servera GL, gdzie naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o tym co dzieje się na serwerze, za to można wyczytać co komu leży na wątrobie;

-po trzecie primo: przypominam, że Wasze osobiste wycieczki pod adresem administratorów serwera SABBATH odkrywają Wasze słabości oraz obnażają Waszą obłudę i nikczemność;

- po czwarte primo: nie rozumiem jak można krytykować coś czego się jeszcze nie widziało.

To tyle jeżeli chodzi o mnie. Bardzo proszę administrację o pilnowanie porządku w tym wątku i niedopuszczenie do tego, żeby wyglądał jak przywołany przezemnie wątek serwera Graveland, za co z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 12:36:04 pm wysłana przez Witcher Sabbath »


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2010, 12:25:28 pm »
flame mode off? :x



/Matim -  następnym razem minus za spam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:05:22 pm wysłana przez Matim »



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 09, 2010, 12:30:52 pm »
evil jaki nick miales w red dragons? ;]
A co do Twojego serwera Naito, to mi Grover opowiadal jak rano z kims tam biegal po serwerze i zabijal wszystkie rb :D A on teraz o ile pamietam gra/gral na adenagate.
Mysle, ze nie ma co krytykowac jeszcze teraz serwera, skoro nikt jeszcze na nim nie zagral. Pierwsze dni beda najwazniejsze, wiec mam nadzieje, ze ten serwer nie zaliczy faila i nie bedzie problemow juz na poczatku. Np zle rate questow, ceny u custom npc zle ustawione (jesli taki npc bedzie) i co najwazniejsze by nie bylo lagow i istniala pomoc w razie problemow z polaczeniem.
A dzisiaj moze polacze sie z adenagate i jesli jeszcze dalej jestem tam w klanie to spytam sie grovera co robi Vini :D A sephia mimo wielu bledow Viniego byla bardzo fajna i przyjemnie sie tam gralo.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2010, 12:54:29 pm »
Tylko że on nie wymyśla, to że Zipek i Mariucha to Vini jest poparte dowodami. Serwer się nie posypał bo jak widzisz dalej działamy i planujemy następne projekty. Mamy się dobrze i to całe przedstawienie u nas w temacie nie przyniosło skutku, ba nawet nas podbudowało i zachęciło do pracy.

Cytuj
dla rozrywki grałeś sobie na innym serwie
Większej bzdury nie słyszałem.

Cytuj
kontakt z Gmami był momentami niemożliwy (zdarzało się nikogo nie widziało się przez tydzień albo i wiecej)
Też nie wiem skąd to wziąłeś. Kiedyś zrobiliśmy sobie mały urlop, ale w tym czasie był Hatake na serwerze i nas informował co się dzieje, co kto pisze, zgłasza itd. Z resztą jak ktoś chce się z nami skontaktować to nie napotka za dużych trudności, bo dużo osób ma nasze gg , nawet numery komórek.

Z resztą to nie temat naszego Serwera tylko twojego i jak masz odwagę to napisz kim jesteś. To że jednym z Adminów jest Vini i że ściąga swój klan  na serwer to już wiemy ;-)
Gdyby zajcevik nie napisał, że to Sephia v2 to może z 4-5 osób na tym forum by wiedziało o tym. Czekałem aż ktoś przyłoży iskre, żeby to nie wyglądało jak jakaś vendetta.
Na razie oczekuje tylko jednej prawdziwej odpowiedzi, a pytanie jest bardzo proste i o nic więcej nie proszę. Przy jakimś wykręcaniu i braku odpowiedzi uznam że boisz się przyznać, a jakie rokowanie ma serwer gdzie Admin zanim serwer ruszy ma już jakieś tajemnice?
Jak będziesz dalej próbował obić piłeczkę to mam jeszcze parę ciekawostek do napisania.

Kim więc jesteś Evil Sabbath?


Widzę ze Vini napisał post wiec:

Cytuj
- po drugie primo: nie chce żeby ten wątek wyglądał podobnie jak servera GL, gdzie naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o tym co dzieje się na serwerze, za to można wyczytać co komu leży na wątrobie;

-po trzecie primo: przypominam, że Wasze osobiste wycieczki pod adresem administratorów serwera SABBATH odkrywają Wasze słabości oraz obnażają Waszą obłudę i nikczemność;

- po czwarte primo: nie rozumiem jak można krytykować coś czego się jeszcze nie widziało.

Czemu tak mądrze nie pisałeś jak z kolegami robiłeś zadymę u nas w temacie ? ;-)
U kogoś to można pisać co się chce na fake kontach, ale już jak u ciebie coś się dzieje to nie do pomyślenia, trzeba wzywać admina :D
Żeby tu jeszcze ktoś komuś ubliżał to rozumiem. Nikt nie krytykuje serwera Sabbath więc nie wiem o co Ci chodzi.
Jestem potencjalnym graczem i chce uzyskać jakieś informacje o serwerze i ludziach którzy go prowadza.

PS Które to już konto na forum? Zipek, Mariucha i teraz Witcher Sabbath.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:10:54 pm wysłana przez Carnage »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:18:26 pm »
Carnage odpowiedź jest prosta:
-jestem GM serwera Sabbath
-GM, który będzie miał zawsze czas dla graczy
-GM, który wysłucha każdego i nie będzie traktował innych jak śmieci
-GM, który nie zrobi sobie urlopu od pracy nad serwerem i pójdzie grać gdzie indziej
-GM, który nie będzie psuł atmosfery na innych serwerach wypisując paszkwile
-GM, który nie wszedł w żadne układy z innymi administratorami forów czy serwów

Nie jesteś ani moim kolegą, ani znajomym, ani życzliwą dla mnie i mojego serwa osobą. To ci powinno wystarczyć, gdyż jeżeli podam jakikolwiek nick z Inheritance, zjechałbyś w swoim stylu tę osobę nie zostawiając na niej suchej nitki.

Informacji więcej nie uzyskasz, ja o tobie nie wiem nic, poza znajomością twego nicka i wzajemnej gry na Inh. Zapraszam w niedziele na serwer a poznasz mnie równie dobrze jak ja ciebie.

Temat uważam za zamknięty. Moi przyjaciele wiedzą kim jestem. Zrób temat szukam śmieci na Evil'a w zakładce Paszkwile Carnage, a na pewno znajdziesz ludzi podobnie myślących i funkcjonujących jak ty.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:22:24 pm »
Carnage odpowiedź jest prosta:
-jestem GM serwera Sabbath
-GM, który będzie miał zawsze czas dla graczy
-GM, który wysłucha każdego i nie będzie traktował innych jak śmieci
-GM, który nie zrobi sobie urlopu od pracy nad serwerem i pójdzie grać gdzie indziej
-GM, który nie będzie psuł atmosfery na innych serwerach wypisując paszkwile
-GM, który nie wszedł w żadne układy z innymi administratorami forów czy serwów

Nie jesteś ani moim kolegą, ani znajomym, ani życzliwą dla mnie i mojego serwa osobą. To ci powinno wystarczyć, gdyż jeżeli podam jakikolwiek nick z Inheritance, zjechałbyś w swoim stylu tę osobę nie zostawiając na niej suchej nitki.

Informacji więcej nie uzyskasz, ja o tobie nie wiem nic, poza znajomością twego nicka i wzajemnej gry na Inh. Zapraszam w niedziele na serwer a poznasz mnie równie dobrze jak ja ciebie.

Temat uważam za zamknięty. Moi przyjaciele wiedzą kim jestem. Zrób temat szukam śmieci na Evil'a w zakładce Paszkwile Carnage, a na pewno znajdziesz ludzi podobnie myślących i funkcjonujących jak ty.

Poprostu idealny admin ktory wstydzi sie swojej przeszlosci.

L2 Sabbath = Epic Fail przed startem z grajacym administratorem majacym swoj klan i tworzoacym tysiac kont w prezentacjach serwerow aby zachecic graczy wciskajac im scieme tak jak administrator New Word.


PS Vini: Zastanow sie po co robisz ten serwer i czy to ma jakikolwiek sens na takiej zasadzie !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:29:15 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:29:16 pm »
Nie używaj mojego pytania do tego żeby wypisywać jaki jesteś wspaniały, Panie Evil.
Potwierdziło się to co napisałem wyżej, a nie chce zniszczyć twojego serwera albo mu zaszkodzić, nawet wam powodzenia życzę :)
Uciekaj, uciekaj, ale wiedz że kiedyś prawda wyjdzie na jaw.
Tak btw to nie oszukujesz mnie tylko wszystkich którzy będą u ciebie grać.

PS Evil aka Virusik, got ya! ;-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:35:15 pm wysłana przez Carnage »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:34:49 pm »
Widzisz Naito to już jest oszczerstwo. I ty się dziwisz, że ludzie nie chcą u ciebie grać i odchodzą. Proszę administracje forum o interwencje gdyż to co wypisuje Naito jest wierutnym kłamstwem i nie ma nic wspólnego z tematem wątku.

Jeszcze raz zachęcam administracje serwera Inheritance do zrobienia odrębnego wątku: "Kim jest Evil" oraz "Dlaczego nie warto grac na Sabbath tylko na Inheritance". Na pewno ściągnie to na wasz serw wielu nowych graczy. I na pewno dowiecie się w końcu kim jestem.

Jeszcze raz proszę administrację o interweniowanie w nasz post.

P.S. Carnage żebyś miał trochę rozumu wiedziałbyś kim jestem w przeciągu minuty :). To żadna tajemnica, po prostu ty na nią nie zasługujesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:36:48 pm wysłana przez Evil Sabbath »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:39:37 pm »
My juz wiemy kim. Virusik...

BTW znamy sie od 2 lat i wiem do czego jestes zdolny nawet Salamon sie przekonal tak samo jak wszyscy inni na inheritnace i l2game i wiem ze tu tez sie przekonaja. U nas nie stworzylismy twojej profesji w taki sposob jak prosiles aby byla najlepsza to trzeba bylo wkrecic tatusiowi aby dawal kase na dedyka zeby moc miec gdzie grac tak samo jak vini....

//Edit

Przypomij sobie Lukasz jak sie poznalismy i jak zawsze zchowywalem sie w stosunku do ciebie jak rowniez ostatnia nasza rozmowe w zyciu moze zrozumiesz ze po tym wszystkim co razem przeszlismy twoje slowa na gadu gadu w kierunku do mnie byly nie na miejscu i wymagaloby powiedziec Przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:51:35 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:49:32 pm »
Chłopaki wymiecie sie numerami GG i sobie rozmawiajcie o czym chcecie. Gracz ktory bedzie chcial znalesc inforacje o serwerze w tym temacie przez wasz spam nie uda mu sie to.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:49:50 pm »
Co jak co,ale te posty,ze sam admin ma tam z clanem grac,baaaardzo zniechęcają . Aha i ja tez się spytam :
evil jaki nick miales w red dragons? ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:52:16 pm »
My juz wiemy kim. Virusik...

BTW znamy sie od 2 lat i wiem do czego jestes zdolny nawet Salamon sie przekonal tak samo jak wszyscy inni na inheritnace i l2game i wiem ze tu tez sie przekonaja. U nas nie stworzylismy twojej profesji w taki sposob jak prosiles aby byla najlepsza to trzeba bylo wkrecic tatusiowi aby dawal kase na dedyka zeby moc miec gdzie grac tak samo jak vini....

Czy to prawda czy też nie minusik należy się... Macie swoje własne tematy, a e-peny wam od tego nie urosną. Spamować o innym serwerze w topicu innego...

Serwer na razie 2/6 - brzydka strona, forum, a o plikach nic nie wiadomo :) o tym można się przekonać grając, dedyk maxymalnie na 1000-1500 ppl~~
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:54:39 pm »
Naito nie jestem Virusikiem, mam na dzieje że za te słowa mnie przeprosisz jak już w końcu się dowiesz kim jestem. Szukajcie dalej ale nie w tym wątku, gdzie jest administracja forum.

PS. Naito na przeprosiny czekam na tym forum :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:59:51 pm wysłana przez Evil Sabbath »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:56:55 pm »
Ty mi mozesz powiedz ze jestes nawet Panem Bogiem i czemu bede mial ci uwierzyc skoro caly czas twoje slowa i wszystko co piszesz oprate jest na klamstwie i tajemnicach.

Dla mnie temat zamknierty kto bedzie chcial i kto mnie zna ten ominie ten serwer z daleka i nie straci tu czasu.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:01:13 pm »
Co jak co,ale te posty,ze sam admin ma tam z clanem grac,baaaardzo zniechęcają .
Do czego zniechęcają? Przecież to napisał admin innego servera po to by oczernić server bo jego adminem jest gracza z jego servera i obawia się, że część ludzi może przejść na server gracza który odszedł, więc wydaje mi się, że to było coś w stylu: tonący brzytwy się chwyta by gracze u niego zostali? Choć pewny nie jestem  :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:03:30 pm »
Szklasz nic dodać nic ująć.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:07:36 pm »
Osobiście nie mam nic do żadnego z Was, ale Evil, na twoim miejscu dla swiętego spokoju powiedziałbym graczom kim jesteś i skąd mogą cię znać, żeby później nie było syfu typu ,,admin im pomaga, a nam nie".


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:08:19 pm »
@Spon, chyba AdenaGate może się tego obawiać, bo tam grają już od dłuższego czasu osoby o których piszesz.
Przynajmniej Naito nie robi fake kont żeby wypisywać głupoty i nie ściemnia, ani nic nie ukrywa jak niektórzy tutaj :)
Może go trochę poniosło i napisał tak a nie inaczej ale ma ku temu powody.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 02:13:45 pm wysłana przez Carnage »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:13:18 pm »
W końcu powstanie serwer na miarę oczekiwań .Jeżeli ruszy z takim rozmachem jak św.pamięci stara dobra Sephia , to będzie godna uwagi i grania.A co do naito to on też miał swoje ciemne strony na Inheritance ,zresztą nie ma sensu się rozpisywać na ten temat.
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:20:00 pm »
O i nawet ludzie z klanu Viniego którzy będą tu grać na forum zawitali z jakże pozytywnym przesłaniem :)
A co do ciemnej strony Naito, to powiem ze nie znam uczciwszej osoby niż on.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • RuN, RuN or D!E
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:23:07 pm »
Panowie, dowody albo zamknijcie swoje japy. Takie pisanie tylko oczernia innych a jak nie bylo dowodow na to, tak do tej pory nie ma.
Mam nadzieje ze modertor pousowa ten caly spam..

Co do serwera mam nadzieje ze jeszcze przemyslicie czas d/s z 5 na 2 minuty, tak samo jak cov,pow etc.
Serwer zapowiada sie bardzo ciekawie.

Evil, jaki miales nik w RD?

ps: 2 GM wystarczy? Czy "WY" raczej NoLife?  :P
Zaarbalt - Orc Mystic - ?
Furia - DE Elf fighter - ?


"Nie pytaj co klan zrobi Dla Ciebie , pomysl co mozesz zrobic dla klanu."


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:24:13 pm »
Carnage ja nie pisałem o uczciwości ,bo co do tego jestem w 99% przekonany,1% to błąd statystyczny.
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:25:01 pm »
Ok mniejsza z tym kim jest Evil Sabbath rozmowa tyczyla sie Viniego, ktory jest tutaj administraotrem i postaci zipek, ktora nlezy do niego, ktora to napisal iz bedzie tutaj gral w tym temacie na poczatku.

Jak serwer będzie tak dopracowany jak ta prezentacja to jestem pewien, że długo na nim zagrzeje miejsca. A póki co na wszelki wypadek już zaktualizuję klienta.

Tak przy okazji fajnie ze w tym temacie wypowiadaja sie tylko osoby ktore beda i byly zawsze w klanie viniego razem z Denze ktorym pewnie jest Evil ale to kim jest evil nie jest istotne i niech nie zalsania viniego, zipka jego admina tututaj i jego gry tutaj.

Co do postu szklasz to tak jak napisal Carnage ludzi ci juz nie graja u nas jakis czas a ci ktorzy graja raczej nie odejda bo jesli by mialo tak byc to juz by ich nie bylo dawno temu w koncu serwer ma juz wiecej niz 1 miesiac.

Jesli ktos powie ci wskocz do studni bo tam znajdziesz pieniadze a twoj najwiekszy wrog i wrog tego kogos powie nie wskakuj bo sie utopisz to wskoczysz dlatego ze ten ktory nie kaze wskawic nie lubi tego ktory ci kaze fajne myslenie masz.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:27:19 pm »
Panowie, dowody albo zamknijcie swoje japy. Takie pisanie tylko oczernia innych a jak nie bylo dowodow na to, tak do tej pory nie ma.
Mam nadzieje ze modertor pousowa ten caly spam..

Co do serwera mam nadzieje ze jeszcze przemyslicie czas d/s z 5 na 2 minuty, tak samo jak cov,pow etc.
Serwer zapowiada sie bardzo ciekawie.

Evil, jaki miales nik w RD?

ps: 2 GM wystarczy? Czy "WY" raczej NoLife?  :P

O Twojej kulturze nie będę się rozpisywał, a raczej jej brakiem.

Co do tematu, to Carnage oraz Naito poruszyli temat ZWIĄZANY z Serwerem, a mianowicie przemyślenia na temat administracji i nie wiem dla czego mam zakwalifikować to do spamu? Myślę, że wszystko wyjaśniło by się gdyby admin serwera raczył odpowiedzieć na w/w pytania.