Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 76180 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:30:15 pm »
Widzę że carnage nadal inteligencją nie grzeszy, i bez mojej pomocy przeleci cały alfabet gm'ów chiterów i nadal mnie nie znajdzie.

Gram w lineage od 7 lat. Nigdy wcześniej nie byłem Gm. Od trzech tygodni a może i więcej pracuje z Witcherem nad własnym serwem, bo mam już dość całego syfu przez jaki przeszedłem (było może i pare fajnych serwów). Ostatni serw na jakim grałem to był Inheritance, grałem tam jako Sars.

Zobaczymy co na to Administracja Inheritance (Naito, Carnage). Grało mi się tam dobrze i nie mam sobie nic do zarzucenia, nie zrobiłem nic co by mogło zaszkodzić serwerowi INH.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:31:08 pm »
Carnage Naito, uwazalem Was na porządnych kolesi, ktorzy maja cos w glowie, ale byc moze mylilem sie.

Chłopaki starają się postawić nowy server i wierz mi, będzie dluzszy niz te Wasze inheritance, gdzie lataja latarki.

Jezeli macie problem z tym, ze z Waszego servera odchodza ludzie, to nie zniechecajcie naszym, ale zrobcie cos ze swoim zeby zachecic.

Osobiscie zostane na tym servie jak najdluzej sie tylko da. Zapraszam rowniez innych.

Ja mysle tak - nie sluchajcie innych opin, sami wejdzcie i sie przekonajcie. GM'i to bardzo porzadni, odpowiedzialni i dojrzali ludzie, wiec gra na takim serverze bedzie sama przyjemnoscia.

Naito, Carnage, nie sugerujcie że jak duzo osob pisze o tym servie pozytywne komentarze to od razu beda konta GM'ow...to jest żenada.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:36:35 pm »
Carnage Naito, uwazalem Was na porządnych kolesi, ktorzy maja cos w glowie, ale byc moze mylilem sie.

Chłopaki starają się postawić nowy server i wierz mi, będzie dluzszy niz te Wasze inheritance, gdzie lataja latarki.

Jezeli macie problem z tym, ze z Waszego servera odchodza ludzie, to nie zniechecajcie naszym, ale zrobcie cos ze swoim zeby zachecic.

Osobiscie zostane na tym servie jak najdluzej sie tylko da. Zapraszam rowniez innych.

Ja mysle tak - nie sluchajcie innych opin, sami wejdzcie i sie przekonajcie. GM'i to bardzo porzadni, odpowiedzialni i dojrzali ludzie, wiec gra na takim serverze bedzie sama przyjemnoscia.

Naito, Carnage, nie sugerujcie że jak duzo osob pisze o tym servie pozytywne komentarze to od razu beda konta GM'ow...to jest żenada.
Olej ich bo to hejterzy są a na ich lolservie i tak gra 100 online
btw. czemu w nazwie tematu pisze low/med macie zamiar zmienić na większy rate?
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • RuN, RuN or D!E
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:38:40 pm »
O Twojej kulturze nie będę się rozpisywał, a raczej jej brakiem.

Twierdzisz tak, gdyz powiedzialem by zamkneli japy? Mi sie wydaje ze dosc pochopnie to napisales.


Co do serwera, dodam jeszcze to ze zbyt wczesniej postanowiliscie otworzyc go. Bardzo malo czasu zostalo do open i wydaje mi sie ze nie bedzie on dobrze zareklamowany, niestety na to trzeba troche czasu..
Wada jest tez brak forum, zrobcie je najszybciej jak sie tylko da..
Zaarbalt - Orc Mystic - ?
Furia - DE Elf fighter - ?


"Nie pytaj co klan zrobi Dla Ciebie , pomysl co mozesz zrobic dla klanu."


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:41:04 pm »
Low/mid ponieważ stwarzając raty x6, znosząc vitality i zwiększając s/d do 5 min chcieliśmy stworzyć serw pośredni między low a mid. Raty nie ulegną już zmianie.

Kończe dopracowywać właśnie forum.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:41:31 pm »
Ja juz napisalem ze nie chodzi o Evil tylko o zipka i viniego, ktory jest administraotrem na tym serwerze i to wiem od grovera i jego samego poniewaz rozmawiamy na gg a zaczalem tutaj pisac o tym poniewaz sam napisal ze bedzie tutaj gral i to dlugo co mija sie z moimi przekoniami poniewaz jaki moze byc serwer z grajacym administratorem taki sam jak l2game o ktorym juz wspomnialem.

Co do ciebie Sars to tez nie rozumiem piszesz ze nie dalo sie z nami skontaktowac nie bylismy dostepni a sam z toba czesto na team spek rozmawialem i ty mowisz ze bylismy nie dostepni....

Co do tego iz jakis czas gralem w YsOnline po to aby ja poznac i napisac o niej portal tak to prawda ale czy to grzech ze chcialem o tej grze zrobic strone na www.epigames.net ? nie wiem jak ty wyobrazasz sobie prace przy serwerze 24 godziny na dobe czytajac czat i siedzac w plikach. Kazdy nawet tworcy gier po platnej pracy maja swoj wolny czas i moga robic co sie im podoba a my za darmo tracimy czas i nawet ten wolny ktory mamy jest po to aby serwer stal sie popularniejszy.

Istota moich wypowiexdzi jest vini i co moze napiszesz mi tutaj ze to nie on ?

OK nawet nie odpowiadaj bo i tak sie nie przyznasz. A co do moich wypowiedzi to nie jest to zaden spam tylko informacja dotyczaca administracji serwera i jak wszyscy widza nie ma w niej ani troche klamstwa a pisze to aby pomoc przy wyborze serwera udzielajac swoja opinie tak jak zipek zrobil to u nas i nie w celu zemsty tylko dlatego co napisalem wyzej. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 02:45:18 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:46:00 pm »
Gram w lineage od 7 lat.
fajny jestes, a wiesz ze EU/NA L2 ma troche ponad 5 lat?



tylko prosze bez komentarzy typu ze wczesniej bylo tez L1 bo to ma sie nijak do L2


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • RuN, RuN or D!E
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:52:45 pm »
Gram w lineage od 7 lat.
fajny jestes, a wiesz ze EU/NA L2 ma troche ponad 5 lat?



tylko prosze bez komentarzy typu ze wczesniej bylo tez L1 bo to ma sie nijak do L2

Nie napisal Lineage2, tylko Lineage czyli pewnie tez wliczyl 1 xD
Zaarbalt - Orc Mystic - ?
Furia - DE Elf fighter - ?


"Nie pytaj co klan zrobi Dla Ciebie , pomysl co mozesz zrobic dla klanu."


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:54:31 pm »
Boże Bula ogarnij się :). No już kronik nie będę wymieniał.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:57:22 pm »
Boże Bula ogarnij się :). No już kronik nie będę wymieniał.

Miałem odpisać wcześniej pan z ncsoftu? fajnie się grało na pre cb?...
Nie odpisuj tutaj, zrób forum, a jak pliki serwerowe będą dobre to ludzi wam nie zabraknie jak nie to liczcie na 50 ppl w porywach do 200 z db
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:05:31 pm »
Zobaczycie, będzie na prawde dobrze się tam grało ^^


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:07:26 pm »
Cytuj
Widzę że carnage nadal inteligencją nie grzeszy, i bez mojej pomocy przeleci cały alfabet gm'ów chiterów i nadal mnie nie znajdzie.
Chcesz mnie obrazić? Za płytki jesteś żeby to zrobić, tutaj możesz sobie pisać co chcesz. Mnie to nie rusza, bo na TSie taki chojrak nie byłeś. I to nie ma nic wspólnego z inteligencja.

@Sars, Jakbym chciał was pogrążyć to bym napisał jacy jestescie, a uwierz mi miałbym o czym pisać.
Teraz już wszystko wiem. Powiedziałeś to co chciałem i kończę ten epizod.

@Acracdias, jakbyś nie zauważył sprawa tyczy się Administracji serwera a nie bezpośrednio niego.
Wyjaśniłem też, że nie chodzi o nasz serwer, albo o jakiś strach przed utratą graczy.
Nie widzę w Sabbath konkurencji bo nasze serwery działają na innych zasadach i są rożne pod wieloma względami.
Tak jak kuchnia chińska i włoska, mogą zawierać te same składniki ale są czymś zupełnie odrębnym.

@Sars, Nie byłeś nigdy GMem (sam tak nawet napisałeś), wiec życzę Ci powodzenia i mam nadzieje ze ta lekcja Cie czegoś nauczy(chodzi o GMowanie). Nie jest możliwe to co napisałeś, że będziesz zawsze dla każdego gracza, nie będziesz robił sobie wolnego na jakiś czas żeby odpocząć i odetchnąć. Człowiek po jakimś czasie się wypala, no i ma też inne potrzeby które musi zaspokoić. Mógłbym tak pisać i pisać, ale nie mam po co, przekonasz się na własnej skórze, czego Ty wymagałeś od nas.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:11:23 pm »
A ja nie pisałem tez konkretnie o nim. GM'i, czyli oni, czyli nie on jeden.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:14:11 pm »
Gram jeśli dobrze liczę od 2004, dzięki Carnage za życzenia. Powodzonka, administracja się spisze, czas to pokaże.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:40:30 pm »
Ciekawe czy doczekam się odpowiedzi  ;)

Panei Evil,jaki nick miałes w RD ?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:41:16 pm »
Odpowiedź padła szukaj wyżej


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:41:56 pm »
Jedno wielkie bagno.
Prosiłbym administrację o wyczyszczenie tematu ze spamu dzieci neo, w tym temacie powinny się znajdować informacje dotyczące servera a nie wizje pewnych osób które doznał objawień podczas wąchania kleju.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:54:35 pm »
Jedno wielkie bagno.
Prosiłbym administrację o wyczyszczenie tematu ze spamu dzieci neo, w tym temacie powinny się znajdować informacje dotyczące servera a nie wizje pewnych osób które doznał objawień podczas wąchania kleju.

Nope... jeśli jest flame, spam i temat żyje, jest szansa, że server będzie miał więcej graczy =D

gogo flame moar!
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 09, 2010, 04:03:44 pm »
Spam/Flame jest na temat servera. Chcą rozwiązać pewne wątpliwości tylko śmieszy mnie że padają tylko słowa, zero dowodów, coś o rozmowie na GG, coś o tamtym... Panowie gdyby na tym miała polegać krytyka to każdy server można oczernić :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:23:14 pm »
Spam/Flame jest na temat servera. Chcą rozwiązać pewne wątpliwości tylko śmieszy mnie że padają tylko słowa, zero dowodów, coś o rozmowie na GG, coś o tamtym... Panowie gdyby na tym miała polegać krytyka to każdy server można oczernić :)

Normalna rzecz na polskich serwerach,po co sobie nawzajem pomagać lepiej jest oczerniać.A ubaw przy tym co niektórzy mają po pachy:)
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:25:12 pm »
Spam/Flame jest na temat servera. Chcą rozwiązać pewne wątpliwości tylko śmieszy mnie że padają tylko słowa, zero dowodów, coś o rozmowie na GG, coś o tamtym... Panowie gdyby na tym miała polegać krytyka to każdy server można oczernić :)

Normalna rzecz na polskich serwerach,po co sobie nawzajem pomagać lepiej jest oczerniać.A ubaw przy tym co niektórzy mają po pachy:)

W tym ja... no co taka cisza :D?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:46:51 pm »
Spam/Flame jest na temat servera. Chcą rozwiązać pewne wątpliwości tylko śmieszy mnie że padają tylko słowa, zero dowodów, coś o rozmowie na GG, coś o tamtym... Panowie gdyby na tym miała polegać krytyka to każdy server można oczernić :)

Normalna rzecz na polskich serwerach,po co sobie nawzajem pomagać lepiej jest oczerniać.A ubaw przy tym co niektórzy mają po pachy:)

W tym ja... no co taka cisza :D?


Bo to cisza przed burzą xD
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:49:28 pm »
Miejmy nadzieję :).


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:59:26 pm »
A po burzy, zawsze będzie piękna tęcza ^^


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:00:50 am »
A na końcu tęczy zawsze jest skarb którego pilnuje miluśi dwarf ^^