Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 76181 razy)

  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #550 dnia: Maj 04, 2010, 07:49:36 pm »
hahahaha pomimo że spóźniłem sie pare dni ze względu na mature która i tak jest lajtem, dalej interesuje sie choć troche co tam na scenie sie nowego dzieje, oraz co sie dzieje z tymi super serwami otwartymi jakiś czas temu, ten serw to tego przykład
http://forum.l2sabbath.com/viewtopic.php?t=795&start=0
polecam przeczytać calutki temat zdanie w zdanie a 1 czerwca skasować ten cały temat z tym cyrkiem :D
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 05, 2010, 05:00:37 am »
Własnie przez takie serwery coraz więcej ludzi robi quita na ruoffa ( w tym ja ) pamiętam jak ten serw wstawał jakie to było oh i eh no ale cóż...
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #552 dnia: Maj 05, 2010, 08:07:31 am »
Długo mnie nie było na tym forum bo uważam je za szmatławca, odkąd Naito został moderatorem zeszmaciło się jeszcze bardziej,proszę o zamknięcie tematu i życzę powodzenia nie mam zamiaru użerać się teraz z moderatorem ktory będzie snuł swoje pro teorię. Więcej tu na pewno nie zagoszcze, klub wzajemnej adoracji żądzi :). Temat zamknięty - mam nadzieję że nowy moderator wie jak to się robi. :)


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #553 dnia: Maj 05, 2010, 11:27:51 am »
Długo mnie nie było na tym forum bo uważam je za szmatławca, odkąd Naito został moderatorem zeszmaciło się jeszcze bardziej,proszę o zamknięcie tematu i życzę powodzenia nie mam zamiaru użerać się teraz z moderatorem ktory będzie snuł swoje pro teorię. Więcej tu na pewno nie zagoszcze, klub wzajemnej adoracji żądzi :). Temat zamknięty - mam nadzieję że nowy moderator wie jak to się robi. :)
jaka dziecinada :D nic tylko swiadczy o twoim poziomie...miedzy innymi wlasnie dlatego ludzie odchodza z twojego "wspanialego" serwerka...
"...countin' bodies like sheep to the rhythm of the war drums..."


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #554 dnia: Maj 05, 2010, 03:21:11 pm »
Tak sie sklada panie evil ze pomimo tego co na mnie nagadaliscie mialem zamiar po objeciu funkcji moderatora skonczyc flame z wami i skasowc ten temat wraz z tym ktory jest w hydeparku, ale.... Twoje zachowanie tylko uswiadamnia mnie w tym ze byloby to bardzo wielkim bledem tak ze jesli wasz serwer zostanie zamkniety prezentacja trafi do archiwum poniewaz ja sie jej nie wstydze a wy raczej powinniscie.

Pozdrawiam i zycze milego dnia.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #555 dnia: Maj 05, 2010, 04:59:27 pm »
A tak w ogóle to co to za innowacje na tym serwerze są? Przejście na inne pliki? Czyli co będzie vipe? :>
Nie chcę prorokować, ale zmiana plików i tak nic wam raczej nie pomoże...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #556 dnia: Maj 05, 2010, 05:09:03 pm »
Naito nie wysilaj sie nikomu łaski z niczym nie robisz pisz co chcesz mów co chcesz pokazuj linki w opisie jakie chcesz tylko zamknij ten temat bo nie mam zamiaru tu już zaglądać tyle chyba możesz zrobić


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #557 dnia: Maj 05, 2010, 05:18:08 pm »
Carnage odpowiedź jest prosta:
-jestem GM serwera Sabbath
-GM, który będzie miał zawsze czas dla graczy
-GM, który wysłucha każdego i nie będzie traktował innych jak śmieci
-GM, który nie zrobi sobie urlopu od pracy nad serwerem i pójdzie grać gdzie indziej
-GM, który nie będzie psuł atmosfery na innych serwerach wypisując paszkwile
-GM, który nie wszedł w żadne układy z innymi administratorami forów czy serwów

Nie jesteś ani moim kolegą, ani znajomym, ani życzliwą dla mnie i mojego serwa osobą. To ci powinno wystarczyć, gdyż jeżeli podam jakikolwiek nick z Inheritance, zjechałbyś w swoim stylu tę osobę nie zostawiając na niej suchej nitki.

Informacji więcej nie uzyskasz, ja o tobie nie wiem nic, poza znajomością twego nicka i wzajemnej gry na Inh. Zapraszam w niedziele na serwer a poznasz mnie równie dobrze jak ja ciebie.

Temat uważam za zamknięty. Moi przyjaciele wiedzą kim jestem. Zrób temat szukam śmieci na Evil'a w zakładce Paszkwile Carnage, a na pewno znajdziesz ludzi podobnie myślących i funkcjonujących jak ty.

A ja takie coś odkopałem ;-)
Evilu, czy spełniłeś wszystkie te obietnice?
Nie wydaje mi się ;-)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #558 dnia: Maj 05, 2010, 05:18:52 pm »
Nie pisalem w tym temacie od prawie miesiaca i zobacz co sie porobilo. Kilka osob napisalo cos zlego o serwerze a ty sie uczepiles jak zwykle mnie. Ktos cos mowi i robi a ty za kazdym razem przypisujesz to mi. Wypowiadasz sie za mnie piszac cos czego nie zrobie i nie planuje zrobic. Tworzysz fake rozmowy na moj temat. Zakladasz tematy na swoim forum piszac co ci slina na jezyk przyniesie. Rzucasz wyzwiskami w moim kierunku i nadal masz zal do kogos a zobacz jak sam sie zachowujesz.

Ktory raz juz daje do zrozumienia ze nie tedy droga ? a ty nadal swoje...

Co do tematu to on nie zostanie zamkniety tak dlugo jak bedzie istnial serwer i niestety nie uda ci sie na nikim wywrzec presji piszac o kims co tylko sie da.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #559 dnia: Maj 05, 2010, 07:16:35 pm »
Więcej tu na pewno nie zagoszcze, klub wzajemnej adoracji żądzi :)
nie mam zamiaru tu już zaglądać
to juz dwa razy nie masz zamiaru i dalej to robisz. odpusc sobie to i oni to zrobia ;)
btw rzadzi ;] tak jak rzad ;]
"...countin' bodies like sheep to the rhythm of the war drums..."


Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #560 dnia: Maj 06, 2010, 07:17:54 am »
najśmieszniejsza jest ta sytuacja z forum o utrzymaniu serwera.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #561 dnia: Maj 06, 2010, 04:10:47 pm »
To autor tematu nie moze poprosic o zamkniecie wlasnego tematu  :o


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #562 dnia: Maj 06, 2010, 04:17:16 pm »
To autor tematu nie moze poprosic o zamkniecie wlasnego tematu  :o

Oczywiscie ze moze poprosic i prosil juz nie raz aczkolwiek administracja forum i moderatorzy odrzucili prosbe poniewaz nie widzieli podstaw do tego aby zostala zamknieta. Jesli ty je widzisz to podaj chociazby jeden powod dla ktorego akurat ta prezentacja mialaby zostac zamknieta.

Odpowiedz Administratora Frohike dotyczaca tego tematu.

Przeczytałem ostatnie strony tego tematu i topic z Hyde Park i nie widzę ani jednego powodu, dla którego administracja forum miałaby w jakikolwiek sposób ingerować w dyskusję.

Na forum jest wolność słowa, więc w temacie o serwerze możecie pisać swoje opinie o nim - jakie by one nie były. Dopóki robicie to w sposób zgodny z regulaminem oczywiście.

Jeśli chodzi o wszelkie zamieszczone tutaj screeny rozmów GG itp. W żaden sposób nie jesteśmy w stanie zweryfikować, które są prawdziwe, a które nie. Dlatego też nie będziemy wyciągać konsekwencji, nawet jeśli doszło do pomówienia. Tym bardziej, że obie strony zamieszczały takie obrazki.

Jeżeli miałbym wyrazić swoje zdanie jako zwykły użytkownik, to generalnie myślę, że jedna z przedstawionych tutaj wersji wydarzeń wydaje się o wiele bardziej spójna...

//Edit

Moglby ktos powiedziec co z tym serwerem ?
Pytam poniewaz od kilku dni widze online 0 lub 2 a sam administrator na SB napisal:
Cytuj
"[Sob 19:37] Witcher:  To jezeli nikogo nie obchodzi przyszlosc tego serwera to moze damy sobie spokoj juz teraz?"

color=green]//Edit 2[/color]

Na serwerze od dluzszego czasu jest 0 online w zwiazku z czym uwazam ten serwer za zamkniety i tak jak obiecalem przenosze prezentacje do archiwum
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 02:02:56 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans