Witaj
Gość

Wątek: L2-eXistence Interlude x4 13.02.2010 18:00 gtm+1  (Przeczytany 43021 razy)

  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2010, 12:38:19 am »
pseudo serwerach

you mean ...



Cytuj
L2 eXistence Interlude


this?
I mówi to kozak który gra na l2 ex  :oops:
rany klute, y0


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2010, 11:27:41 am »
imo l2ex>l2exi
Serwer średni a klany to przednie też nie są;p(exi), a na ex przynajmniej 2k wiary jest
2k razem z boxami ... Siege tam wyglądają jak na przeciętnym servie z ~500 online
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 11:31:56 am wysłana przez szklasz »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2010, 12:04:24 pm »
imo l2ex>l2exi
Serwer średni a klany to przednie też nie są;p(exi), a na ex przynajmniej 2k wiary jest
2k razem z boxami ... Siege tam wyglądają jak na przeciętnym servie z ~500 online
tak, tak, idz bronic gravelanda gdzie jest 5k online


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2010, 12:13:33 pm »
Weźcie spamujcie na temat innych serverów w tematach ich dotyczących a nie w tym, ten dotyczy Exi.
Poza tym na GraveLandzie nie gram od ponad roku więc nie rozumiem zupełnie twojej aluzji


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2010, 12:22:15 pm »
Ja grałem na exi2 dopóki nie dostałem teleportu z baiuma jak miał 30% hp do giran z całym ally ^^ .Do tego momentu fajnie się grało nawet na exi...
(przeszukajcie forum serwera exi jak ktoś nie wierzy był fraps :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 12:24:14 pm wysłana przez nowenowe »


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:40:14 pm »
To chyba cie tam nie było bo baium to miał z 1k hp a nie 30% ;o :D.

Exi to dobry serwer a Exi 2 uznajmy za długą bete :D


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:57:09 pm »
Ja grałem na exi2 dopóki nie dostałem teleportu z baiuma jak miał 30% hp do giran z całym ally ^^ .Do tego momentu fajnie się grało nawet na exi...
(przeszukajcie forum serwera exi jak ktoś nie wierzy był fraps :P

Chyba go nie biłeś, bo z frapsa czy z logów jasno wynikało że baium miał niej niż 2k hp, a to nie wiem czy jest nawet 1%.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 18, 2010, 03:29:46 pm »
Poza tym na GraveLandzie nie gram od ponad roku więc nie rozumiem zupełnie twojej aluzji
to cofnij sie pare dni do innego tematu


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:11:16 pm »
pseudo serwerach

you mean ...



Cytuj
L2 eXistence Interlude


this?
I mówi to kozak który gra na l2 ex  :oops:

imo l2ex>l2exi
Serwer średni a klany to przednie też nie są;p(exi), a na ex przynajmniej 2k wiary jest

Haa - Haa - Haa...
Sugerujesz, że poziom klanów ex > exi? oO BMF, póki grał na Aria'i bijący większość epików(z których np. leciało po 5Baium Ring'ów, które nei zostały usunięty i tak). A nie! Może chodzi Ci o Arsów?
Może jeszcze powiesz, że ex jest mniej zbugowany? ;0



  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:15:02 pm »
pseudo serwerach

you mean ...



Cytuj
L2 eXistence Interlude


this?
I mówi to kozak który gra na l2 ex  :oops:

imo l2ex>l2exi
Serwer średni a klany to przednie też nie są;p(exi), a na ex przynajmniej 2k wiary jest

Haa - Haa - Haa...
Sugerujesz, że poziom klanów ex > exi? oO BMF, póki grał na Aria'i bijący większość epików(z których np. leciało po 5Baium Ring'ów, które nei zostały usunięty i tak). A nie! Może chodzi Ci o Arsów?
Może jeszcze powiesz, że ex jest mniej zbugowany? ;0


porownywanie graci epilogue i interlude i argument o poziomie "zbugowania" ... mozna byc bardziej zalosnym?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:18:28 pm »
HellSign :"imo l2ex>l2exi". Nawiązuję do tego. Jeżeli porównuje ex do exi, to ja także mam prawo to zrobić. A że ex stoi an czym stoi i ma bugów masę, to już niestety nie moja wina.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:32:55 pm »
HellSign :"imo l2ex>l2exi". Nawiązuję do tego. Jeżeli porównuje ex do exi, to ja także mam prawo to zrobić. A że ex stoi an czym stoi i ma bugów masę, to już niestety nie moja wina.
to w takim razie wszyscy powinnismy grac na privach c4 pts bo tam nei bylo bugow, albo na rpg club/ru offie, ewentualnie eu/us offie



a teraz zasadnicze pytanie, dlaczego ludzie jednak graja na serwerach innych niz wyzej wymienione?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:47:35 pm »
Pominę pierwszą część, bo jest tylko głupawą ripostą i nie chcę mi się komentować.

Cytuj
a teraz zasadnicze pytanie, dlaczego ludzie jednak graja na serwerach innych niz wyzej wymienione?

W wypadku eXi, jest to właśnie ze względu na kronikę. W miarę przyjemny, zflame'owany klimat. :d

ex... Trafił z ratami, nie jest trudno do czegoś dojść (w sumie to normalne na mid rate'ach). Dużo ułatwień. Dzięki temu można zboaczyć sporo osób, które nie prezentują zbyt wysokiego poziomu(bynajmniej nie chodzi o "skilla"). Po sygnie widzę, że obecnie grasz, to powinienś wiedzieć o co mi chodzi.

ps chodziło mi raczje o exi jako il, a ex jako gracja(w sensie ilości bugów per kronika).
/eot z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 05:47:01 pm wysłana przez Cinu »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 18, 2010, 07:25:10 pm »
1 i 2 exi mi wystarczył, reszta to epic fail w pełnym tego znaczeniu... Wiele osób mi przyzna racji. Sry ale nie mam czasu i tym bardziej nerwów na ten server

I mówi to kozak który gra na l2 ex  :oops:

Ja nie wiem co to za porównanie exi do l2ex. To jak porównać malucha do bmw, taka prawda.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 07:30:36 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:11:32 pm »
Ja grałem na exi2 dopóki nie dostałem teleportu z baiuma jak miał 30% hp do giran z całym ally ^^ .Do tego momentu fajnie się grało nawet na exi...
(przeszukajcie forum serwera exi jak ktoś nie wierzy był fraps :P

Chyba go nie biłeś, bo z frapsa czy z logów jasno wynikało że baium miał niej niż 2k hp, a to nie wiem czy jest nawet 1%.

A co to za różnica :P ... Czy biłem czy nie :P czy 30% czy 1%... Fakt jest faktem jakieś dziecko się podnieciło i zrobiło psikusa którego nawet na hr najgorszych nie widziałem ;)  ... Dlatego admin powinien wyrzucić tych śmiesznych gmów bo przez nich wiele serwer traci :P


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 19, 2010, 08:04:50 am »
Nie rozumiem cię. Mieliśmy po tym wywalić Baiuma i Antka bo miały błąd w AI?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 19, 2010, 12:00:11 pm »
Nie rozumiem cię. Mieliśmy po tym wywalić Baiuma i Antka bo miały błąd w AI?

Po pierwsze dziwny błąd bo wcześniej ubiliśmy go normalnie... Do tego dziwny przypadek ,że war który wiedział ,że baium pada uparcie wbiegał na toi ,a to nie za dobrze świadczy o serwerze. Przy spekulacjach (możliwe ,że nie prawdziwych :P ) jak to gm potrafi na exi pomóc graczom na serwerze no i często sobie samemu. Bo już był nie jeden na exi lider klanu/gracz będąc zarówno GMem exi :P

Po drugie nic z tym nie zrobiliście gracze którzy czekali na baiuma kilka godzin zamiast go ubić dostali czarny ekran ,a można było wtedy wbić nas do baiuma z powrotem i dać nam ubić bo niestety to wasz błąd i za niego gracz nie musi płacić straconym czasem :P ...


Mimo (może niestety) to pragnę dodać ,że i tak według mnie jesteście najlepszym Polskim serwerem.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 19, 2010, 02:15:34 pm »
Nie rozumiem cię. Mieliśmy po tym wywalić Baiuma i Antka bo miały błąd w AI?

Po pierwsze dziwny błąd bo wcześniej ubiliśmy go normalnie... Do tego dziwny przypadek ,że war który wiedział ,że baium pada uparcie wbiegał na toi ,a to nie za dobrze świadczy o serwerze. Przy spekulacjach (możliwe ,że nie prawdziwych :P ) jak to gm potrafi na exi pomóc graczom na serwerze no i często sobie samemu. Bo już był nie jeden na exi lider klanu/gracz będąc zarówno GMem exi :P

Po drugie nic z tym nie zrobiliście gracze którzy czekali na baiuma kilka godzin zamiast go ubić dostali czarny ekran ,a można było wtedy wbić nas do baiuma z powrotem i dać nam ubić bo niestety to wasz błąd i za niego gracz nie musi płacić straconym czasem :P ...


Mimo (może niestety) to pragnę dodać ,że i tak według mnie jesteście najlepszym Polskim serwerem.
moze biegli na 13 bo chcieli zobaczyc co nam baium dropnie? a Ty od razu tu jakies przekrety wyczuwasz :D


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 19, 2010, 02:28:29 pm »
co brakuje kasy na wakacje last minute? :P ale i tak sadze ze beda mieli spory online
:o


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 19, 2010, 02:58:31 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=hD8rDhTMTVU

Co jak co ja bym nie wbiegał na toi 13 tylko po to żeby zobaczyć dropa i wiedząc ze Baium zaraz padnie :))


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 19, 2010, 07:02:27 pm »
co brakuje kasy na wakacje last minute? :P ale i tak sadze ze beda mieli spory online
Tylko że teraz zima, cóż może potrzebują na ferie? Nawet jeśli brali by za to kase, to co? Tobie ktoś zagląda do portfelu ? Vagnu 'ładnie' napisał - "Witamy w realnym świecie, nikt Ci nie będzie jebał dniami i nocami za friko".
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 20, 2010, 04:40:27 pm »
Oni myślą że wszystko jest za darmo ;p :oops:


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 21, 2010, 05:47:54 pm »
za darmo moze nie ale za ta kase co w wakacje dostali to powinni 2 servery kolejne za darmo otworzyc tzn. bez donate
:o


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 21, 2010, 06:25:30 pm »
za darmo moze nie ale za ta kase co w wakacje dostali to powinni 2 servery kolejne za darmo otworzyc tzn. bez donate
A ja słyszałem, że zarabiasz 10k miesięcznie, i za to powinieneś sierocińce sponsorować... A poważnie, może powiesz skąd masz takie informacje? czy też zaglądasz ludziom w portfel ?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 21, 2010, 06:40:40 pm »
yhmm to uważasz że Admini muszą zapierdalać dzien i noc i czytać spam niektórych de** na pmach itp za darmo?
Jeśli jesteś taki zajebisty to oddawaj mi połowe swojej wypłaty / kieszonkowego.