Witaj
Gość

Wątek: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!  (Przeczytany 24569 razy)

  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 19, 2013, 08:13:38 pm »
Nie ma w moim poście nic co byłoby wjazdem na ten server :P Po prostu nie ma co argumentować "średnim lvlem" bo to niczego nie odzwierciedla. Tempest średnio 62 lvl a w klanie VOP :D BTW co to za klany mają te zamki, że manora nie ma? ;x BTW 2 nie trzeba grać 24 na dobe by dobijać nobla. Wystarczy dobre pt z driverami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 08:22:01 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 20, 2013, 09:07:52 am »
Nie ma w moim poście nic co byłoby wjazdem na ten server :P Po prostu nie ma co argumentować "średnim lvlem" bo to niczego nie odzwierciedla. Tempest średnio 62 lvl a w klanie VOP :D BTW co to za klany mają te zamki, że manora nie ma? ;x BTW 2 nie trzeba grać 24 na dobe by dobijać nobla. Wystarczy dobre pt z driverami.

A może nie wszyscy lubią grać na max obrotach? Może nie każdy lubi dzielić się postaciami z 3 innymi typami tylko po to aby mieć ten 76+. Nie wszyscy grają tylko po to żeby powbijać max lvle... liczy sie fun z gry a nie przymus bycia najlepszym, no chyba że ktoś jest maniakiem komputerowym bez pracy, znajomych i granie 24/h to dla niego coś wspaniałego. :D


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 20, 2013, 09:46:45 am »
A gdzie ja napisałem, że tak trzeba? Dziwie się tylko, że zawsze jest kwik o to, że jak ktoś ma lvl to zaraz nie ma życia. Znam ludzi, którzy grają wieczorami a na takim interludzie i bez driverów sami mają zawsze spoko lvle. Kwestia ogaru kroniki, która istnieje już długie lata więc tutaj nie jest to jakieś mega osiągnięcie. Każdy server potrzebuje pvp i pve ludzi. Ot dla samego rynku. A każdy gra jak chce. Ale nadal nie mam odpowiedzi dlaczego tutaj nie ma manora?


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 20, 2013, 02:17:46 pm »
Witam !:)
Dd pewnego czasu zastanawiam się czy wrócić do L2 , na offa.. czy to inny priv server:) i chciałem sie zapytać jak wygląda sytuacja na servie po 3 tyg od startu :) , i czy znajdzie się tu jakąś ciekawą ekipe ludzi do gry :)


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 20, 2013, 02:53:25 pm »
 Myślę, że tak. Jest dużo nowych graczy, którzy nie byli pewni czy l2evoke wypali, teraz jest naprawdę masa nowych osób.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2013, 03:07:13 pm »
Dokładnie, online stale rośnie !! Serwerek pierwsza klasa


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 23, 2013, 12:18:51 pm »
Chciałbym tylko dodać, że serwer jako jedyny tego typu wygrał walke z ruskimi DDOSami. Kacapy dostały porządnie po nosie, online rośnie, ostatni dex zdążył już sfailować, podczas gdy gra na interlude zapowiada się coraz świetniej. Cały czas są rekrutowane CP do różnych klanów, tempeści, n4a, NN, greekwarriorzy, apocalypse rosną w siłę. Zapowiada się masakra na dzisiejszym siege ;) ja osobiście sam nie mogę się już doczekać. (będe brał udział w dwóch). Pozdrawiam :P.

Greekwariorzy wzięli sojusz z Tempestami, Apocalypse dalej utrzymują sojusz z N4a. Niejasna jest sytuacja Noname, gdyż tempeści zastąpili ich właśnie greekami.

http://www.youtube.com/watch?v=cVwfOEKxAmE

warto ogladnac, filmik autorstwa fishfooda z tempest.

Aktualizacja (po siege): Siege w giran byl bardzo ciekawy ze strony n4a i apocalypse, błędy podstawowe tych k lanów które nie zdecydowały się na połączenie w jedno ally przed siegiem zadecydowały o zamku. Cały czas rozdzielali się klanami daleko od siebie, próbowali wjeżdzać z dwóch stron - bezskutecznie. Banalne błędy w dowodzeniu. Szkoda, potencjał mieli ogromny. Skończyło się na groźbach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2013, 11:27:06 pm wysłana przez D3n »


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2013, 09:32:50 am »
Bez "hejtu" ale jak na 1,7k online troche mało się działo na tych siege. Wychodzi na to, że 4/5 community servera gra bez klanu :D
Oczywiście, że rozciąganie Was było jedyną słuszną taktyką tylko, że oni po prostu za szybko padali :D IMO największym ich błędem było oddanie Tempestom Rune. Zamiast na szybko je przejąć to przez prawie całe siege rozbijali się o Addiction przed murami Giran :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 09:38:04 am wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 24, 2013, 09:55:37 am »
Rune było przejęte i jakby Kaele, zgodnie z planem zostali pod Giran do końca, to Tempeści by nie mieli jak tam pójść. No, ale z racji że celowo odpuścili Giran przed końcem, to "sojusz" sie skończył :D
League of Legends


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 24, 2013, 12:53:55 pm »
Witam. Jak tam ten serw wygląda ? Opłaca się tam wbić i grać ?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2013, 01:58:58 pm »
Pewnie, że się opłaca. Nie ma co czekać na nowy niepewny serwer. Wbijaj i ciesz się grą tu.


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2013, 02:01:11 pm »
A jak lvl wyglądają na serwerze ? I których klas brakuje ?


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2013, 02:33:11 pm »
Hmm cięzko powiedzieć czego brak, napewno jest nabór na ciężkie do koxania postacie pokroju bishopa, ola i sws'a. Najlatwiej wykoxac takiego EE-ka/nuka dlatego ich jest zawsze jak psów. Spoila tez pewnie przygarnie kazdy klan, gdyz wiekszosc spoilow juz ma za male lvl na spoilowanie dc/talluma.

Może deseczka na plecach z WC? nie wiem, zalezy od stylu jaki preferujesz.


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2013, 04:18:33 pm »
Generalnie planujemy z kumplem grać w duo. Myślałem ee + mag. Ale jeszcze nie wiem czym on by chciał grać. Co proponujecie ?
Ja rok nie grałem w l2, a o interlude już nawet nie wspominam. A kumpel miał przerwę kilka lat.
Jakie klasy do duo by były najlepsze ? Na pewno nie będę ja ani on grał wc/bd/sws.


Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2013, 04:26:57 pm »
Destro + "DD/Heal" + boxed BD i WC, z bd/wc/destro ubieracie się w Interlude sami i jesteście finansowo wolni od klanów, tak samo z większością Rbków.

Trochę słabo wbijać magami na Interlude, tyle po starcie. J
Grywalnych na PvP PT magów to będzie 1 może 2 na serwerze - valdki/zakeny i 1-2 shot- ppl.


Ja Ci osobiście poleciłbym zrobienie EE+Destro (Kolega) + WC/BD Box, z healem zawsze łatwiej się utrzymacie i z klanem łatwiej, chociaż to też nie powinien być problem.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2013, 04:57:22 pm »
Jak Pepsi pisał Deska+heal (IMO bish, w każdym klanie brakuje) do tego box WC+BD/SWS. Nuk+EE by sie szybko wyfarmił ale tutaj ludzie już mają lub niedługo bedą mieć TTSy więc lipa na pvp.
BTW gdzie jest drop z istiny Senti? ;x


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2013, 05:28:46 pm »
Ukradli złodzieje jedne :D
A co powiecie na 2x łuk + box wc/bd ?

Generalnie ja mogę grać nukiem/ee/lukiem/bp.
Kumpel chce łukiem grać albo sps.
Jak bym zrobił sws/bd to nie miałbym problemu z pt ?

Z jednej strony chciałbym postać jakąś co zdziałam nią coś na pvp.
Łukiem bez full suportu trochę kijowo.
BP bez party ciężko się wykoksać.
EE/MAG mówicie że od groma ich i odpadają.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 05:47:28 pm wysłana przez Senti »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 24, 2013, 05:58:02 pm »
Możecie spróbować duo BP + ee. od 4x do 5x walicie na DV na undeadach, fajnie tam padają. Następnie przenosicie sie na cmentarz, tam leca herby - mozecie sobie koxac (moby schodza na 2-3 nuki), następnie walicie tam do oporu. Nastepnie polecam dobic 66-68 lvl i od tego lvl na rift commander, mozna skupywac za 2k jeden dimensional fragment, warto ogolnie i fajnie tam leci. Mysle ze w kazdym klanie cos wam tam odstapia i przyjma ee + bp z otwartymi rekoma. Uwaga - turn undead wchodzi LEPIEJ bishopowi niz EE-kowi i nie potrafie wyjasnic w zaden sposob dlaczego tak na l2evoke idzie. Przy 7x warto wybrać sie na sam poczatek IT na pierwszej salce i szukac mobkow z x3 zyciem (140k expa okolo solo). Do 73 mozecie tam spokojnie przezimowac i od 73 + siedzicie caly czas w pagan, dropicie keye na mj, nightmare a kasa leci niewyobrazalnie szybko. To by jakos tak bylo, pozdrawiam. :D

Nie musze mowic ze w wypadku duo expa, do maksymalnego levelu proponuje dac dye tylko w cona +4, gdyz regeneracja many takim postaciom jak bish/ee jest bardzo potrzebna.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 06:00:16 pm wysłana przez D3n »


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2013, 06:08:39 pm »
Kumpel za chiny nie zagra suportem. Mi się wydaje że on i tak wymięknie za niedługo i pewnie sam będę musiał grać.

A jak bym zrobił bp to wyfarmiłbym tyle kasy w pagan żeby zarobić na dcka ?
Kusi mnie żeby grać bp ale pewnie wyjdzie jak zwykle że jak się wyexpie trochę to będę tego żałował.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 06:35:35 pm wysłana przez Senti »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2013, 07:45:13 pm »
na DCka nie jestem pewien czy starczy, generalnie leci kolo 30-40k z moba.


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 24, 2013, 07:48:27 pm »
Będę grał spoilem :) Na subkę sobie coś zrobię. Dorobie się kasy i ubiorę sobie subke. 80 jest max na subie nie ?


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 24, 2013, 08:01:45 pm »
Tak ale pewnie qutniesz nim zrobisz sube :/
BTW Willson gdzie masz zamek? :/


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2013, 08:10:14 pm »
Chyba ty :O Macie jakieś kolorki chatu z informacjami na ekranie ?
Widziałem takie we frapsach.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 24, 2013, 08:15:23 pm »
Chyba ty :O Macie jakieś kolorki chatu z informacjami na ekranie ?
Widziałem takie we frapsach.
Ja nie quituje, ja robie hero :(


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2013, 08:41:11 pm »
To chyba było do mnie, szeol ta?