Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014  (Przeczytany 13890 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 05, 2014, 07:37:40 pm »
jak się zakłada konto ?


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 05, 2014, 07:48:39 pm »
jak się zakłada konto ?
Normalnie na stronie, tylko pytanie po co?


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 05, 2014, 10:02:52 pm »
Nie dziala robienie kont na polskie adresy mail ale na gmail albo yahoo juz bez problemu


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 06, 2014, 11:07:48 am »
W giran jest 17 offline shopów i 10 kręcących się ludzi na tą chwilę. Ten gm to debil, z wszystkich opcji które ustalał exp 20x vs 15x wybrał to gorsze 15x, party exp miał być jakiś bonus a go nie ma. Quest item na 1 profke połtora miliona na drugą 4.5 kk ( razem 6 kk jeżeli nie chce się robić tej żenady), nawet na oficjalu wywalili questy bo stwierdzili że te na profesje to głupota. Bufy lvl 1 typu ww haste whisper itp więc i tak trzeba robić wc na cova i propheta na resisty co daje nam + 12 kk kasy na same dwa duale.
Śmieszą mnie ci pazerni frajerzy (admini serverów no namewocyh) którzy myśląc że jak zrobią mniejszy rate i ciut więcej bezsensownej farmy utrzymają sobie ludzi na serverze. Efekt mają taki że ci ludzie tam weszli i wyszli po 1 h albo w ogóle nie wchodzili jak zobaczyli ustawienia. Pozostaje czekać aż jakaś porządniejsza marka zrobi taki server patrz dex, bo ruskich syfów nie biorę pod uwagę.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 06, 2014, 11:36:12 am »
W giran jest 17 offline shopów i 10 kręcących się ludzi na tą chwilę. Ten gm to debil, z wszystkich opcji które ustalał exp 20x vs 15x wybrał to gorsze 15x, party exp miał być jakiś bonus a go nie ma. Quest item na 1 profke połtora miliona na drugą 4.5 kk ( razem 6 kk jeżeli nie chce się robić tej żenady), nawet na oficjalu wywalili questy bo stwierdzili że te na profesje to głupota. Bufy lvl 1 typu ww haste whisper itp więc i tak trzeba robić wc na cova i propheta na resisty co daje nam + 12 kk kasy na same dwa duale.
Śmieszą mnie ci pazerni frajerzy (admini serverów no namewocyh) którzy myśląc że jak zrobią mniejszy rate i ciut więcej bezsensownej farmy utrzymają sobie ludzi na serverze. Efekt mają taki że ci ludzie tam weszli i wyszli po 1 h albo w ogóle nie wchodzili jak zobaczyli ustawienia. Pozostaje czekać aż jakaś porządniejsza marka zrobi taki server patrz dex, bo ruskich syfów nie biorę pod uwagę.
Od samego poczatku to pisalem to jak zwykle bylem "ten zly". Mam za duze doswiadczenie w tego typu sprawach by sie nabrac na gadanie idiotow jaki ten serv nie bedzie. Jedyne w twojej wypowiedzi mi nie pasuje to ze ruskie ssa a jest wrecz odwrotnie ale to nie temat na to i za dluga dyskusja pewnie by sie wywiazala. Wracajac do tematu grajcie sobie dalej na tym lol servie z online 500 w weekend w poniedzialek bedziecie miel max 300, a za tydzien nie powiem co sie stanie bo juz mowilem to wielokrotnie. Potwierdza sie tylko teoria ze jak zawsze mam racje i jak zwykle nie wyszla wam proba trolowania mojej osoby. Dziekuje dla mnie koniec tematu tego serv.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 06, 2014, 10:59:16 pm »
Pozostaje liczyć jak ktoś duży (patrz dex) otworzy jakiegos interlude 10x+, tylko na to pójdzie duża liczba europejskich graczy aby server mógł postać do 4 miechów. Najlepsze że temat wyżej reklamują jakiegoś noname o nazwie l2max którego historia powtórzy się jak tutaj a garstce ludzi którzy tam pójdą zbrzydnie l2 do końca przez brak online. No cóż póki dex lub (co jest niemożliwe) azure gamimng nie otworzy interlude/c5 to nie pogramy na żadnych serverach które nie są  typu 30 do 100x bo najnormalniej to strata czasu.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 07, 2014, 07:15:40 am »
W giran jest 17 offline shopów i 10 kręcących się ludzi na tą chwilę. Ten gm to debil, z wszystkich opcji które ustalał exp 20x vs 15x wybrał to gorsze 15x, party exp miał być jakiś bonus a go nie ma. Quest item na 1 profke połtora miliona na drugą 4.5 kk ( razem 6 kk jeżeli nie chce się robić tej żenady), nawet na oficjalu wywalili questy bo stwierdzili że te na profesje to głupota. Bufy lvl 1 typu ww haste whisper itp więc i tak trzeba robić wc na cova i propheta na resisty co daje nam + 12 kk kasy na same dwa duale.
Śmieszą mnie ci pazerni frajerzy (admini serverów no namewocyh) którzy myśląc że jak zrobią mniejszy rate i ciut więcej bezsensownej farmy utrzymają sobie ludzi na serverze. Efekt mają taki że ci ludzie tam weszli i wyszli po 1 h albo w ogóle nie wchodzili jak zobaczyli ustawienia. Pozostaje czekać aż jakaś porządniejsza marka zrobi taki server patrz dex, bo ruskich syfów nie biorę pod uwagę.
Od samego poczatku to pisalem to jak zwykle bylem "ten zly". Mam za duze doswiadczenie w tego typu sprawach by sie nabrac na gadanie idiotow jaki ten serv nie bedzie. Jedyne w twojej wypowiedzi mi nie pasuje to ze ruskie ssa a jest wrecz odwrotnie ale to nie temat na to i za dluga dyskusja pewnie by sie wywiazala. Wracajac do tematu grajcie sobie dalej na tym lol servie z online 500 w weekend w poniedzialek bedziecie miel max 300, a za tydzien nie powiem co sie stanie bo juz mowilem to wielokrotnie. Potwierdza sie tylko teoria ze jak zawsze mam racje i jak zwykle nie wyszla wam proba trolowania mojej osoby. Dziekuje dla mnie koniec tematu tego serv.
Nielicha historia idioto(skoro już mamy po imieniu walić) przecież nikt Ci tu nie każe grać to w czym problem? :noob:

Ari: 5%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 06:34:31 pm wysłana przez Arimas »


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 07, 2014, 08:17:38 am »
Ja osobiście bardzo się ciesze ze jest x15 a nie x20 bo przy adena rate x10 to byłaby tragedia z kasą. A tak to jest ciężko ale znośnie.
EXP leci szybko i tak. Jedyny problem to robienie 2giej profki na maina na boxa mozna juz spokojnie kupic na 50-55lvlu.

Gm mówił wczoraj ze online to 800, Ci co zrobią questy zostaną raczej na dłużej. Reszta która odpadnie to głównie high-midrateowi gracze z x30stek albo x100. Jak dla mnie na tą kronike przy tak wysokim rate. 1k online wystarczy w zupełności na interlude po 75+ jest tylko kilka miejscówek tak naprawdę na których za 4-5dni wszyscy będą siedzieć

Jest około 10 klanow po 40 osob i 10 mniejszych. Prawda jest taka ze wystarczą 3-4 klany po 40ppl zeby było sie z kim bic o  toi rb/barakiela ant queena i baiuma. Siege będzie jednak mniej ciekawy jedynie na giran będzie sie działo według mnie.
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 07, 2014, 09:11:24 am »
Pozostaje liczyć jak ktoś duży (patrz dex) otworzy jakiegos interlude 10x+, tylko na to pójdzie duża liczba europejskich graczy aby server mógł postać do 4 miechów. Najlepsze że temat wyżej reklamują jakiegoś noname o nazwie l2max którego historia powtórzy się jak tutaj a garstce ludzi którzy tam pójdą zbrzydnie l2 do końca przez brak online. No cóż póki dex lub (co jest niemożliwe) azure gamimng nie otworzy interlude/c5 to nie pogramy na żadnych serverach które nie są  typu 30 do 100x bo najnormalniej to strata czasu.

albo wipe evoke, który trzyma się dłużej niż każdy z wymienionych przez Ciebie serwerów


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 07, 2014, 09:25:12 am »
albo wipe evoke, który trzyma się dłużej niż każdy z wymienionych przez Ciebie serwerów
nie liczyłbym raczej w najbliższym czasie. Z resztą większości szukających serverów "na dłużej" w praktyce wystarczą takie miesięczne :)
No i oczywiście po ewentualnym zamknięciu servera trzeba by zrobić jakąś przerwe... z rok... i wtedy postawić, renome server ma wyrobioną więc myśle, że zarówno ludzie którzy grali jak i ci, którzy słyszeli a nie zdecydowali się zagrać "bo za stary" by się skusili. No ale o czym my mówimy gdy serverowi leci 6 miesiąc a online jest ponad 900 bez sklepów, far far away do zamknięcia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 09:36:01 am wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 07, 2014, 09:50:00 am »
W giran jest 17 offline shopów i 10 kręcących się ludzi na tą chwilę. Ten gm to debil, z wszystkich opcji które ustalał exp 20x vs 15x wybrał to gorsze 15x, party exp miał być jakiś bonus a go nie ma. Quest item na 1 profke połtora miliona na drugą 4.5 kk ( razem 6 kk jeżeli nie chce się robić tej żenady), nawet na oficjalu wywalili questy bo stwierdzili że te na profesje to głupota. Bufy lvl 1 typu ww haste whisper itp więc i tak trzeba robić wc na cova i propheta na resisty co daje nam + 12 kk kasy na same dwa duale.
Śmieszą mnie ci pazerni frajerzy (admini serverów no namewocyh) którzy myśląc że jak zrobią mniejszy rate i ciut więcej bezsensownej farmy utrzymają sobie ludzi na serverze. Efekt mają taki że ci ludzie tam weszli i wyszli po 1 h albo w ogóle nie wchodzili jak zobaczyli ustawienia. Pozostaje czekać aż jakaś porządniejsza marka zrobi taki server patrz dex, bo ruskich syfów nie biorę pod uwagę.
Od samego poczatku to pisalem to jak zwykle bylem "ten zly". Mam za duze doswiadczenie w tego typu sprawach by sie nabrac na gadanie idiotow jaki ten serv nie bedzie. Jedyne w twojej wypowiedzi mi nie pasuje to ze ruskie ssa a jest wrecz odwrotnie ale to nie temat na to i za dluga dyskusja pewnie by sie wywiazala. Wracajac do tematu grajcie sobie dalej na tym lol servie z online 500 w weekend w poniedzialek bedziecie miel max 300, a za tydzien nie powiem co sie stanie bo juz mowilem to wielokrotnie. Potwierdza sie tylko teoria ze jak zawsze mam racje i jak zwykle nie wyszla wam proba trolowania mojej osoby. Dziekuje dla mnie koniec tematu tego serv.
Nielicha historia idioto(skoro już mamy po imieniu walić) przecież nikt Ci tu nie każe grać to w czym problem? :noob:

Idiota to cie robil, mialem na mysli developerow a ty juz sobie sam dopowiadasz. Ale przyzwyczailem sie ze plebs bez kultury tylko moze miesem zucac wiec sie toba nie przejmuje.

Ari: 5%
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 06:35:03 pm wysłana przez Arimas »


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 07, 2014, 11:36:01 am »
Pomyłki się zdarzają i od razu wyzwiska mhmhm dobry poziom :D Ja już skończyłem :)


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 07, 2014, 01:05:19 pm »
Pomyłki się zdarzają i od razu wyzwiska mhmhm dobry poziom :D Ja już skończyłem :)
Dokladnie od razu sie rzuciles jak na mieso.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 07, 2014, 01:49:19 pm »
Myślałem że ci idioci to ludzie którzy chcą tam grać i tak to odebrałem :oops:.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 07, 2014, 02:11:07 pm »
Luz nie to mialem na mysli chodzilo mi o tych promujacych serv developerow czy gmow czy jak sie tam oni zwa :)


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 07, 2014, 04:13:55 pm »
albo wipe evoke, który trzyma się dłużej niż każdy z wymienionych przez Ciebie serwerów
nie liczyłbym raczej w najbliższym czasie. Z resztą większości szukających serverów "na dłużej" w praktyce wystarczą takie miesięczne :)
No i oczywiście po ewentualnym zamknięciu servera trzeba by zrobić jakąś przerwe... z rok... i wtedy postawić, renome server ma wyrobioną więc myśle, że zarówno ludzie którzy grali jak i ci, którzy słyszeli a nie zdecydowali się zagrać "bo za stary" by się skusili. No ale o czym my mówimy gdy serverowi leci 6 miesiąc a online jest ponad 900 bez sklepów, far far away do zamknięcia.

Na jakiej podstawie twierdzisz że jest tam 900 online bez sklepów? Na takiej podstawie jak te buraki tutaj że na rusku jest 8 tysięcy? Czy to jakieś inne obliczenia bez podanego licznika. Na Supreme Aerith po roku było ponad 1500 online a była to kronika bez offline shopów. Jak ktoś wystawił sklep to przynajmniej było wiadomo że nie spamuje rynku syfem na czterech krasnalkach.
A sytuacja z serverami l2 jest teraz do dupy dlatego że byle kto może otworzyć server.



albo wipe evoke, który trzyma się dłużej niż każdy z wymienionych przez Ciebie serwerów - Evoke się napewno trzyma lepiej od wszystkich azure gaming aerith, nanaki, celes pozdro (ale przyznam że żałuję że tam niegrałem bo jak na dzisiejsze czasy to jest grywalny)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 04:17:36 pm wysłana przez Kolakow »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 07, 2014, 05:33:31 pm »
Jak na rusku maja 13 tys online to realnego 8 maja nie wiem gdzie Ci buracy ci tak klamia, ale to sa realne liczby bo tam ponad polowa tego online jest. Osobiscie nie spotkalem ruska na ktorym realnego on by nie bylo 6k.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 07, 2014, 06:06:10 pm »
Na jakiej podstawie twierdzisz że jest tam 900 online bez sklepów? Na takiej podstawie jak te buraki tutaj że na rusku jest 8 tysięcy? Czy to jakieś inne obliczenia bez podanego licznika. Na Supreme Aerith po roku było ponad 1500 online a była to kronika bez offline shopów. Jak ktoś wystawił sklep to przynajmniej było wiadomo że nie spamuje rynku syfem na czterech krasnalkach.
A sytuacja z serverami l2 jest teraz do dupy dlatego że byle kto może otworzyć server.
Bo jestem znafcom serveruf. A że na offowych serverach nie może być 8k online to już chyba wie każdy, z resztą porównywanie mojego info z 900 online a wyimaginowanych marzeń o 8k gdzieś tam to nie wiem jak podsumować, chyba tak: skąd Wy te pytania bierzecie? :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 06:08:52 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 07, 2014, 06:15:28 pm »
Jak na rusku maja 13 tys online to realnego 8 maja nie wiem gdzie Ci buracy ci tak klamia, ale to sa realne liczby bo tam ponad polowa tego online jest. Osobiscie nie spotkalem ruska na ktorym realnego on by nie bylo 6k.

Dziwnym trafem jak wchodze na te servery ruskie  (wszystkie znane które sprawdzałem po max 2-3 tygodniach, online wskazuje ponad 3 lub 4 k a sytuacja wygląda tak):

- Varka naliczone z 15-35 osób no max 40 jeśli liczyć tych wc poprzypinanych na plecach     30 osób
- Hot Springs 30-45 osób poorganizwaonych w party plus jakieś spoilery w duo z kimś w liczbie 4-5     50 osób
- Ketra  3-4 party plus kilka duo ( sh + ee i bd na dualu)       45 osób
- Imperial Tomb kilka pokitranych party liczmy 6x9= 54 osoby        = 64 osoby
- Pagan 36 osób                 
- fog na oko z 7 party zbierające recki na draco bow                  63 osoby
- Mos 5 party              45 osób
Sumując                 333 osoby
Dodajmy do tego 170 osób kręcących się jak debile po miastach albo farmiących destroyerem z dual boxami  w katakumbach daje nam to 500 online bez sklepów. A offline shopów z syfem 800 do 1500.

A itak scenariusz wyżej opisany to scenariusz dosyć pozytywny bo normalnie jest tego połowa mniej. Wiec nie piernicz tu o ruskich serverach bo są śmieszne i nigdzie indziej takich farmazonów jak tam nie widziałem. Kiedyś jak jeszcze z onlinem nie kłamali to na serverach gdzie było 1200 online kilka lat wstecz był większy online niż na tych ruskich syfach co ludzie wchodzą tylko na epica a potem nagle server cały znika jak kamfora.

W sumie skończmy rozmowę na temat ruskich bo ani ja ci nie wytłumaczę (bo jesteś zaślepiony nie wiedzieć czemu ani ty mi)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 06:24:51 pm wysłana przez Kolakow »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 07, 2014, 06:27:44 pm »
Ja mowie o serv gdzie gralem, nie sledze serv ktore mnie w zaden sposob nie intreresuja. A co do tego 900 to tu w zyciu tyle nie ma powiedzcie mi jak sie ssy wzuca to wam pokaze start w DE 30min stalem i zrobilem ssa jak bylo najwiecej ludzi (moze 20 na ssie jest)
Edit: Rowno 11 na ssie jest nie liczac mnie :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 08:26:51 pm wysłana przez Nemezis »


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 08, 2014, 09:35:13 am »
900 online było do evoke :)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 09, 2014, 02:57:02 pm »
wiecie co możę i ustawienia fajne ale gm nie jest godny zaufania, tak patrzac na to co robi jebaniec to wydaje mi się coś kręci, padnie w chuj to za 2 miesiace


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: [L2OFF] L2Arien x20 Interlude Server NO CUSTOMS. BETA 22.03.2014
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 20, 2014, 09:40:40 pm »
Hmmm, Buffy są tlyko podstawowe. Chwała za to.
W sensie tlyko podstawa propheta + wszystkie na pierwszym levelu i płatne! ...

1 profa - 100k, bez problemu da się zarobić
2 profa - 3kk

Raty nie są aż takie złe. Online jest, troszku ludzi w giran siedzi. Serwer stoi 15 dni na razie więc ciężko coś oczekiwać.
Zacząłem grać wczoraj i powiem że jest fajnie.

Jeden box dozwolony, znów chwała za to. Nie widać trainów, zresztą jedną osobę widziałem tlyko z boxem. Generalnie Polecam i zapraszam!

Nie wiem skąd te narzekania, z niczym takim się nie spotkałem :)