Witaj
Gość

Wątek: L2 Evoke x7 Gracia Final  (Przeczytany 40593 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2014, 12:54:37 am »
gdzie mozna znalesc info o tym rpg ?

@topic
x3 to za malo by ryzykowac wiele godzin gry na prywacie

znaleźć*
na forum rpg-club
ryzykować grę na prywacie? a grałeś kiedyś na rpgu? poprzednie gf x3 było żywe przez prawie 7 miesięcy, h5 x7 ponad rok

Zastanów się kolo co Ty w ogole porownujesz ze soba bo nie wiem czy smiac sie czy plakac


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:08:39 pm »
Poprzednie GF x3 to było 100% ruskie po 4 miesiącach max :P


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:23:50 pm »
@ziggy 'kolo' ktory chcial zmieniac reuse provoke na 3 min na jakims prywacie, a ty do czego to niby porownujesz? uwazasz ze "tracenie czasu" na gre na tak niskich rateach jest ryzykowane? podalem ci dwa przyklady z rpga, kolejny przyklad to evoke il x5, pokazuje ze jak jest dobry serwer to warto na nim grac i tyle
@szeol my tam gralismy prawie 6 miechow, razem z nami byly jeszcze 5 eu cp, nie wiem ile bylo randomow i innych cp


Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 10, 2014, 03:16:48 am »
Tępota ludzka nie zna granic.


Gdzie Ty porównujesz IL x5(high rate IL) do GF x3


Jakbyście porównywali to w ten sposób, że na gf wbijamy te 78/9 składamy A/S to się zgodzę,


tylko, że HERBY SĄ TU I TU, a VIT się szybko może skończyć i co wtedy? tak samo się bije na gf jak na il lub trochę szybciej, a masz do wbicia 85/75/75/75 przejściowe a/s-ki i dynasty.

x5 to jest też nie tak wiele, chyba że będą cake'i, ktoś chyba tutaj już się na temat tracenia % na hb wypowiedział, w każdym razie imo powinni postawić mida x7-15 i wtedy ma to jakikolwiek sens, bo większość osób która na ten serwer idzie (przejrzałem forum) to pewnie po 3-4 miechach odpadnie lub szybciej jak będą się crafty itd. paliły.




  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 11, 2014, 05:40:57 am »
No fakt. Jak się będą crafty paliły to jest powód, żeby zrobić emo-quita z serwera. Chyba nigdy nie graliście na x1, że tak płaczecie. Dla jednego raty za duże, dla innego za małe. Czy tylko Polacy tak mają, że na wszystko narzekają? ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 06:34:19 am wysłana przez lukaszek1984 »


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 11, 2014, 09:38:47 am »
@pepsi a kto tutaj kuźwa porównuje il x5 do gf x3? sam ze sobą piszesz? wtf


Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 11, 2014, 10:35:43 am »
post byl do goscia z 1szej strony, a nie chcialo mi sie qułołtować :)

No fakt. Jak się będą crafty paliły to jest powód, żeby zrobić emo-quita z serwera. Chyba nigdy nie graliście na x1, że tak płaczecie. Dla jednego raty za duże, dla innego za małe. Czy tylko Polacy tak mają, że na wszystko narzekają? ;)

tylko, że w l2 90% cp'ków z privów gra na zasadzie 3-4mc, hero i quit - nikt nie będzie po raz setny pół roku ekwipunku składał, ja nie narzekam - tylko stwierdzam fakty i eot.

Poza tym, weź pod uwagę że jest sporo osób grających 12-24/h day i jak są niskie raty to przepaść między nimi a ludźmi poświęcającymi 4-8h jest OLBRZYMIA(zmniejsza się ze wzrostem rate'ów, bo jednak vesper +150 vs vesper+300 z +4 to i tak lepiej niż a gr vs vesper 150)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 10:38:12 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 11, 2014, 10:53:14 am »
Poza tym, weź pod uwagę że jest sporo osób grających 12-24/h day i jak są niskie raty to przepaść między nimi a ludźmi poświęcającymi 4-8h jest OLBRZYMIA(zmniejsza się ze wzrostem rate'ów, bo jednak vesper +150 vs vesper+300 z +4 to i tak lepiej niż a gr vs vesper 150)
No co ty nie powiesz, to tak jak w życiu wiesz, ten co więcej pracuje ten więcej ma, przynajmniej w teorii


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 11, 2014, 11:21:38 am »

No co ty nie powiesz, to tak jak w życiu wiesz, ten co więcej pracuje ten więcej ma, przynajmniej w teorii
dobrze, że dodałeś "w teorii" :P
Nie tylko Polacy narzekają na takie rate. Prawda jest taka, że z takimi rate'ami nawet gdyby grało w miarę sporo ludzi to poziom będzie tak smutny, że będzie szkoda czasu. Dobre CP przyjdą na wyższe rate bo im sie już nie chce setny raz robić tego samego pół roku.


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 11, 2014, 11:50:21 am »
wystarczy sobie poczytać posty na forum evoke, wiekszosc "lepszych cp" ktore mialy juz okazje grac na gf x3 nie maja zamiaru znowu sie meczyc na takich rate'ach, tym bardziej podczas wakacji
i mowa tutaj oczywiscie o takich cp ktore graly 4+ miechy i mialy okazje byc w endgame razem z ruskimi
swoja droga, jak ktos dobil 78 lvl i quitnal to nie powinien sie nawet wypowiadac w tej kwestii


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 11, 2014, 12:27:26 pm »
Ok. Teraz mam pytanie za 100 punktów. Nie chcę kolejny raz grać na fake serwerach, które padają po miesiącu, bądź na takich gdzie online oscyluje na poziomie 200 osób, a połowa tego to offline-shopy. Jest jakiś ogólnie ciekawy projekt , który jest wart polecenia (zależy mi na tym, by serwer był nowy, bądź live jest dopiero planowany w stosunkowo krótkim terminie). Rate: x3-x10 max. sorry za OT - ale wydaje mi się, że nie ma aktualnie żadnej alternatywy.


Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 11, 2014, 12:30:32 pm »
evoke jak dobrze wystartuje to pewno rok postoi, tak samo rpg w pazdzierniku


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 11, 2014, 12:37:53 pm »
Rok postoi, tylko jestem ciekaw z jakim skutkiem. Nie grałem tam na ratach x5 i nie wiem ile ludzi tam teraz gra i jakiego online należy się spodziewać. Dodatkowo nie chcę zaliczyć po prostu kolejnej wpadki zważywszy, że do live został ponad miesiąc i będę czekał aż serwer wystartuje nie grając do tego czasu nigdzie. Ogólnie spore jest zainteresowanie serwerem, sporo ludzi o nim pisze, komentuje itp.. Zastanawia mnie jedna kwestia - czemu. Coś za tym idzie? Wysoki online, ogarnięci GM-owie, częste eventy, a może coś innego...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 12:59:13 pm wysłana przez lukaszek1984 »


Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 11, 2014, 01:06:02 pm »
jak nie chcesz wpadki to idz na ruoffa albo core albo najlepiej zmien gre, chodzisz po privach = wiadomka ze nie masz pewnosci.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 11, 2014, 01:34:46 pm »
Zmiana gry nie wchodzi w grę. ogólnie czekem na Lineage Eternal i po prostu do tego czasu chcę osiąść na jakimś w miarę stabilnym serwerze z sensownym online. Ruskie serwery odpadają, poczekam na ten...


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 11, 2014, 01:40:33 pm »
jak nie chcesz wpadki to idz na ruoffa albo core albo najlepiej zmien gre, chodzisz po privach = wiadomka ze nie masz pewnosci.

p2win + bot trainy  :D no i do tego bardzo stare serwery


Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 11, 2014, 02:49:23 pm »
Powiem tak ja bym (tak zresztą zrobiłem) poszedł na dexa.

Koszt ubrania się postaci na PvP to (vorpalik tani 900, zaken/tezza 2kkk, broń vespera 300 z sa 1.5) expi się na x5+pa(7.5+runa) bdb szybko, także naprawę ... zresztą 5000 stabilne.

Poszukaj CP, może ktoś Ciebie weźmie jak powiesz że będziesz grał itd. dobijesz 71 i plvl Ci zrobią jakieś szmatki załatwią, rpg to będzie ru. server także zostaje Ci evoke, który będzie miał niższy o dexa online a to, że świeży pff


dex stabilne 5k, stoi raptem kwiecień, maj, czerwiec +7 dni ... także idzie wszystko nadrobić, bardzo niskie ceny itd. itd.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 11, 2014, 03:27:16 pm »
fajne ten Lineage Eternal: Twilight Resistance  tylko to bardziej pod diablo robione :P


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 11, 2014, 03:34:48 pm »
DEX STABILNE 5K ;DDDD HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHA


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 11, 2014, 03:50:58 pm »
DEX STABILNE 5K ;DDDD HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHA

już myślałem że usunąłeś konto na forum, a tu jednak dalej spamujesz nie mając żadnej wiedzy na temat serwera o którym jest mowa.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 11, 2014, 04:37:47 pm »
DEX STABILNE 5K ;DDDD HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHA
16:36
12 party live expiących w gc +z 20 randomów biegających za wbijaniem nevita
toi całe pełne każde piętro
nawet nie chce mi się iść do loa

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 11, 2014, 05:29:44 pm »
Rok postoi, tylko jestem ciekaw z jakim skutkiem. Nie grałem tam na ratach x5 i nie wiem ile ludzi tam teraz gra i jakiego online należy się spodziewać. Dodatkowo nie chcę zaliczyć po prostu kolejnej wpadki zważywszy, że do live został ponad miesiąc i będę czekał aż serwer wystartuje nie grając do tego czasu nigdzie. Ogólnie spore jest zainteresowanie serwerem, sporo ludzi o nim pisze, komentuje itp.. Zastanawia mnie jedna kwestia - czemu. Coś za tym idzie? Wysoki online, ogarnięci GM-owie, częste eventy, a może coś innego...
pewny to teraz może być mało kto. IL stoi od 1 listopada zeszłego roku. Online było coś koło 1,5k w szczycie co na IL jest bardzo dobrym wynikiem, co do GMa to jak coś trzeba zrobić/pomóc to zrobi ale częstych eventów raczej bym sie nie spodziewał. Na IL jak grałem przez pół roku nie odpalili ani jednego global eventu. Organizowali jedynie jakieś hide&seek, newbie raidy, czy hunger game'y. Na pytanie dlaczego stał/stoi tak długo ciężko odpowiedzieć, rywalizacji nie było, 95% community grało jedną ręką.


Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 11, 2014, 06:06:35 pm »
czyli dla ludzi, którzy chcą dłużej pograć nadal z tego co HERO z evoke'a szeol mówi lepiej wybrać dexa, a dla tych którzy chcą zrobić hero 3 miechy i nowy serwer to będzie idealne miejsce. (np. bmfy, rosjanie itd.)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:22:45 pm »
Dzięki za info. Ogólnie trochę odpocznę od kompa, na zdrowie mi to wyjdzie i poczekam na tego Evoke jednak. choć dex kusi, ale nie znam nikogo ze swoich znajomych, kto by tam grał i na tą chwilę nie chcę mi się tak bardzo spinać pośladków i dokoptowywać się do jakiegoś innego CP, a na Evoke przekonam paru znajomków (zresztą sami mnie namawiali)  i na spokojnie sklei się ładną ekipę. Mam nadzieję, że będzie ładny online i będzie warto czekać, ale o tym to dopiero się przekonamy podczas startu. Z tego co widać i słychać LIPY NIE BĘDZIE ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Evoke x3 Gracia Final
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 11, 2014, 08:21:17 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 08:25:00 pm wysłana przez Dexter69 »