Witaj
Gość

Wątek: [L2off] KetraWars - IL x20 - 15.05.2015  (Przeczytany 14670 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

[L2off] KetraWars - IL x20 - 15.05.2015
« dnia: Maj 03, 2015, 10:22:25 pm »


The grand opening of the server on May 15 at 20:00 GMT+3
Date of OBT: may, 8 at 20.00 (GMT+3)!

site: http://ketrawars.ru/
forum: http://forum.ketrawars.ru/

General Feature:

    Interlude - PTS platform
    Low Craft-PVP

Rates:

    Exp: x20
    SP: x20
    Adena: x10
    Drop: х10
    Spoil: x10
    SealStones: x5
    RB Exp/SP: х1
    RB Drop Chance: х7; Drop: x1
    EpicRB Drop: x1
    Quest Drop: x5 (other quests x10)
    Quest Reward (adena, exp, sp): x1
    Manor: х1

 
Server Quests:

    Seductive Whispers Quest Reward: x1 ,   Drop: x6
    A Game of Cards Quest Reward: x1 ,   Drop: x6
    Delicious Top Choice Meat Quest Reward: x1 ,   Drop: x6
    Seekers of the Holy Grail Quest Reward: x1 ,   Drop: x6
    Guardians of the Holy Grail Quest Reward: x1 ,   Drop: x6
    The Zero Hour Quest Reward: x1 ,   Drop: x6

    Legacy of Insolence Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Supplier of Reagents Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    The Finest Food Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Relics of the Old Empire Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Gather The Flames Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Exploration of Giants Cave Part 1, 2 Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Alliance with the Ketra Orcs Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Alliance with the Varka Silenos Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    Hunt of the Golden Ram Mercenary Force Quest Reward: x1 ,   Drop: x5
    In Search Of Fragments Of The Dimension   Quest Reward: x1 ,   Drop: x5

    War with Ketra Orcs Quest Reward: x1 ,   Drop: x3
    War with the Varka Silenos Quest Reward: x1 ,   Drop: x3


Additional Information:

    Buffer + Buff Profiles/Schemes
    GM Shop up to B-Grade (can be found at GMSHOP NPC)
    Simple Raidboss: 24 +-1
    Donation Shop
    TvT event NPC
    24 Buff Slots
    Auto Loot
    Merchant of Mammon (can be found at Giran City Center)
    Blacksmith of Mammon (can be found at Giran City Center)
    Mana Potion reuse 5 sec.
    Spawn Protection
    Premium System
    SubClass 50kk
    Full Noblesse Quest
    Class Change ( first profession - 100.000 adena
    Second profession - 1.000.000 adena
    Third class - 10. 000. 000 adena )
    Fully working RaidBosses/GrandBosses
    Global Olympiad
    Auto Learn Skills
    Ideally balanced classes (accomplished in Olympiad environment)
    Flame of Splendor Barakiel respawn 6 hours +/-1h


Enchant Rates:


    Max Enchant: +16
    Safe Enchant: +3


Grand Boss Respawn Time:
Drop epic bosses like in  official server!
From the start server all epic bosses dead.
Chaotics zone in all epic bosses! (you can  use  even  Mass Skill!!)

    Ant Queen: 24 hours +/- 1h Random
    Core: 36 hours +/- 4h Random
    Orfen: 36 hours +/- 4h Random
    Zaken: 48 hours +/- 1h Random
    Baium: 5 Days + 0-4h Random
    Antharas: 8 Days + 0-4h Random
    Valakas: 11 Days
    Frintezza: 48 hours + 0-2h Random


Olympiad Information:


    Olympiad Starts 18:00 (-3 GMT)
    Olympiad Ends: 24:00 (-3 GMT)
    Hero Changes: Every 2 Weeks 24:00 (-3 GMT)
    Olympiad points have to be exchanged on Sunday
    Hero Status can be retrieved from Monument of Heroes



Dodam tez cos od siebie. Uwazam ze bedzie to jeden z lepszych rosyjskich mid ratow wychodzacych w najblizszym czasie. wiele rosyjskich serwerow slynie z duzego online ale ostro podkreconego. dlaczego wg mnie tutaj bedzie ogromne zainteresowanie? moze podam na szybko dwa male suche fakty.
1) na forum ketry tylko w samym dziale dotyczacego serwera x20 jest na chwile obecna 13800 postow! z czego ponad 7000 w 150 tematach w zakladce klany/cp.
2) propo klanow to jakie side tam ida? a wiec moze podam przykladowe duze klany? RIFT, playhardgopro, xSide, Tempest, Epidemic, darbojiu, AntTeam. Jezeli ktos ma doswiadczenie na duzych rosyjskich serwerach to wie co taka mieszanka wybuchowa moze oznaczac :P . Oczywiscie zadeklarowanych klanow/CP jest wiecej, wymienilem tylko te ktore sam poznalem. pewnie znajdziecie na forum wiecej znanych sobie klanow :) . takze szykuje sie naprawde mega zabawa i porzadne mass pvp o stawke ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2015, 10:29:01 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 1

  • Get rich or die tryin'
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2015, 11:24:48 pm »
will be fun  ))


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2015, 01:59:59 pm »
buffer ma buffy z 3 profy ? jakies nasze ojczyste klany maja zamiar grac ?
Bo ten Euro-pvp x15 to niewypal a ten server jest bardzo podobny.
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2015, 02:17:47 pm »
buffer ma buffy z 3 profy ? jakies nasze ojczyste klany maja zamiar grac ?
Bo ten Euro-pvp x15 to niewypal a ten server jest bardzo podobny.

Ketrawars to w 99% bedzie jak l2 mid , serio, nawet mamon w miescie bedzie jak na midzie , roznic beda sie tylko ruska administracja i w 50% trudniejszy bo raty sa mniejsze ,ale to dobrze ludzie tak szybko nie quitna . Ogolnie serwer dobrze sie zapowiada, 5 bardzo duzych sidow idzie na serwer wiec bedzie co robic, No i oczywiscie administracja ketrawars traktuje swoich graczy z respektem i reaguje od razu nie jak na l2mid


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2015, 02:30:40 pm »
No to Online pewnie będzie zacny :) Mam nadzieje że jakiś PL klan zagra przynajmniej ForFun , bo samotnie gra się do du.y .
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 1

  • Get rich or die tryin'
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2015, 10:12:04 pm »
pewnie z 4/5k bedzie


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2015, 11:02:19 pm »
Zobaczymy jak to będzie wyglądało na becie :) :afro:
Online bedzie spory , na top listach l2 wszędzie mają swoje reklamy :)
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2015, 11:06:43 pm wysłana przez jh0ri »
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2015, 12:01:25 pm »
Osobiście lubię mid-rate, ale minusem takich serwerów jest to, że jak ktoś zawali online w pierwszych kilku dniach to później nie ma lekkiego życia na high-level spotach. Tym bardziej jak nie ma ekipy która pomoże 'asap' złożyć sprzęt życie jest ciężkie. W dodatku piętnastego wstaje projekt który ma szanse stać się swego rodzaju legendą tego roku.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2015, 03:57:30 pm »
mowisz o talking island? ciekawy pomysl ale czy legenda? nie sadze. dupy classic nie urywa. po drugie online tez dupy nie urwie (tak wiem ze na classicu mniejszy online wystarczy bo mniej spotow bla bla bla). bardziej bym sie zastanowil czy ten talking island dotrwa do update do 2.0 czy predzej community nie quitnie. ide sprawdzic tego classica ale tylko sprawdzic bez nastawienia gry "kilku letniej". i takich jak ja jest duzo wiec pozyjemy zobaczymy ile wytrzyma serwer :P


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2015, 04:51:16 pm »
Jednym nie urywa drugim urywa, argument bazujacy na guscie to nie argument ;)

Classic nie wytrzyma paru lat, moze i do update tez nie, ale mysle ze postoi dluzej niz Ketra gdzie end game to hazard w enchantowanie :D nie mniej obydwa projekty mi sie podobaja.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2015, 03:43:34 pm »
buffer ma buffy z 3 profy ? jakies nasze ojczyste klany maja zamiar grac ?
Bo ten Euro-pvp x15 to niewypal a ten server jest bardzo podobny.

Ketrawars to w 99% bedzie jak l2 mid , serio, nawet mamon w miescie bedzie jak na midzie , roznic beda sie tylko ruska administracja i w 50% trudniejszy bo raty sa mniejsze ,ale to dobrze ludzie tak szybko nie quitna . Ogolnie serwer dobrze sie zapowiada, 5 bardzo duzych sidow idzie na serwer wiec bedzie co robic, No i oczywiscie administracja ketrawars traktuje swoich graczy z respektem i reaguje od razu nie jak na l2mid
Dokładnie , te same ekipy, ten sam fail :) L2 mid niezły potencjał ale nudy jak diabli .... factor klany do przodu, randomy farma i żeby znaleźć pvp musiałem po catach biegać, p[o 2 tygodniach miałem dosyć tej nudy , chociaż w pierwszej 30 pvp nawet byłem, grając solo , tu będzie identycznie, ale jak ktoś lubi na 2-3 tygodnie pofarmić to czemu nie :)


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 1

  • Get rich or die tryin'
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2015, 04:13:47 pm »
właśnie przez takich ludzi jak Ty niektore osoby konczą gre .. po co powtarzac to sto tyciecy razy, co kazdy zdążył zauważyć 2-3 lata temu a może nawet wcześniej. Chcesz serwera na ktorym pograsz 2-3 lata? nie ma takiego. Chcesz serwer na ktorym popgrasz z pol roku? idz na officiala albo ruskie low raty. Chcesz serwera na ktorym pograsz miesiac? wlasnie znalazles.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 06, 2015, 11:18:14 pm »
no nie wiem ostatnie moje przygody z takimi serverami to 10-14 dni


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 1

  • Get rich or die tryin'
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 06, 2015, 11:22:06 pm »
no nie wiem ostatnie moje przygody z takimi serverami to 10-14 dni
nie wiem co porównywałeś do tego serwera ale to na pewno nie rosyjskie mid raty :)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 06, 2015, 11:34:58 pm »
wybiera się jakiś Polski klan? większy lub mniejszy?


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2015, 08:57:17 am »
L2Mid z ktorego idzie dokladnie te same comunity na ketra wars lacznie z sel op tempest i epidemic/xside. 80% tych ludzi gralo tez na nanie ostatniej i bylo jeszcze kilka innych serverow z tym comunity ktore padaly po tyg i mnie juz to nie bawi czekanie na server miesiac a granie 2 tyg


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 1

  • Get rich or die tryin'
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2015, 09:19:04 am »
L2Mid z ktorego idzie dokladnie te same comunity na ketra wars lacznie z sel op tempest i epidemic/xside. 80% tych ludzi gralo tez na nanie ostatniej i bylo jeszcze kilka innych serverow z tym comunity ktore padaly po tyg i mnie juz to nie bawi czekanie na server miesiac a granie 2 tyg
Tak jest jak już pisałem gdzieś w innym temacie od dawien dawna. Może kiedyś tak nie było, jak ludzie jeszcze nie umieli tak dobrze grać, grali bardziej 4fun, nie skupiali się na "rozjebaniu" serwera tylko na graniu na nim. Przeważnie serwer kończy się kiedy jeden z side'ow będzie miał wszystkie epiki, najlepszy zamek i teorytycznie najwięcej ludzi bo nie zawsze. Znaczy kończy się... nie kończy się tylko ludzie nie widzą już powodu do grania na nim i po prostu quitują.

sad but true   :beksa:  :beksa:  :beksa:


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2015, 01:05:34 pm »
mnie juz to nie bawi czekanie na server miesiac a granie 2 tyg
Serverow na zasadzie Mid Rate powstaje naprawdę sporo więc jak pograsz 2 tyg znajdziesz natychmiast następny server :)
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2015, 02:53:57 pm »
mowisz o talking island? ciekawy pomysl ale czy legenda? nie sadze. dupy classic nie urywa. po drugie online tez dupy nie urwie (tak wiem ze na classicu mniejszy online wystarczy bo mniej spotow bla bla bla). bardziej bym sie zastanowil czy ten talking island dotrwa do update do 2.0 czy predzej community nie quitnie. ide sprawdzic tego classica ale tylko sprawdzic bez nastawienia gry "kilku letniej". i takich jak ja jest duzo wiec pozyjemy zobaczymy ile wytrzyma serwer :P

Napisałem 'legenda tego roku' jako że moim zdaniem w tym roku żaden inny serwer nie wniesie nic nowego/ciekawego no chyba że ten [płatny?] off. Z tego co sprawdziłem zainteresowanie jest spore, myślę że górna granica to z 1-1.5k true online biorąc pod uwagę że bez donejtu nie ma dualboxa - to i tak byłby przełomowy ON. Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, iż ten rok ma być rewolucyjny dla graczy mmo.. Nie pokusze się tutaj o stwierdzenie lub choćby przypuszczenie, że w 2015 zagram w coś co spowoduje że już nigdy nie wrócę do L2 ale szczerze powiedziawszy chciałbym żeby tak się stało. ZDRAJCA! A dupa tam. Od dziesięciu lat szukam gry która w choćby najmniejszym stopniu dorówna L2 -ekonomia/clan system/mass  pvp/siege/RB camp - wszystko co koreańce (i starzy wyjadacze) lubią najbardziej, ale takiej gry nie ma i pewnie już nie będzie. JEDNAKŻE! W 2015 zagramy w Everxuest Next i Albion Online (obosz! on reklamuje inne produkcje zbanujcie dupka!) a dupa tam, wcale nie reklamuje, i tak wszyscy o nich wiedzą dzielę się tylko swoimi nadziejami. Jedyne czego oczekuje to brak zakichanych pytajników i wykrzykników pokrywających połowę ekranu, stworzonych dla casuali. Jeśli któreś z tych wypali - super, jeśli nie - chętnie pogram na serwerze który dam i chociaż namiastkę tego co przeżywałem 10 lat temu a Talking Island ma ku temu pewne predyspozycje. Swoją drogą L2 już dawno powinno być martwe, a fakt że nie jest zawdzięczamy jedynie gigantycznemu światowemu community na prywatnych serwerach co z kolei dowodzi że nie ma na tą chwilę lepszego mmo. 


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2015, 03:20:52 pm »
nie ma  w dzisiejszych czasacah serwerow 1k+ true online chyba ze off


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2015, 04:53:04 pm »
nie ma  w dzisiejszych czasacah serwerow 1k+ true online chyba ze off

Co ty pierdzielisz, na offach jest strasznie ubogi online jeżeli chodzi o niektóre privy, L2 Tales,KetraWars. O takim online jakie te privy mają to officiale marzą..


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2015, 03:31:22 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=RDR7daB8Po4

wts work 100% more info pw :> gl hf :noob:


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2015, 04:57:04 pm »
nie ma  w dzisiejszych czasacah serwerow 1k+ true online chyba ze off

Co ty pierdzielisz, na offach jest strasznie ubogi online jeżeli chodzi o niektóre privy, L2 Tales,KetraWars. O takim online jakie te privy mają to officiale marzą..

Dokładnie. Szczerze próbowałem zagrać na którymś stojącym już OFFie nawet kilka razy ale zawsze kończyło się tak samo. Do jakiego miasta bym nie zawitał wiało ch**em a po ziemi toczyły się takie kuliste uschnięte krzaczki z westernów bo takie są skutki przerobienia l2 na casualową questówkę niestety. Z kolei na privach jest fake online ale dam sobie rękę uciąć że na conajmniej kilku z 2014 było na starcie z 1k+.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2015, 02:02:03 am »
https://www.youtube.com/watch?v=RDR7daB8Po4

wts work 100% more info pw :> gl hf :noob:

To dziala tylko na javach, ktore ketrawars mial wczesniej, teraz bedzie pts czyli l2 off wiec zapomnij o czyms takim,


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 10, 2015, 10:01:27 am »
Ostatnio mieli przekrecony licznik na 23k  hahaha a pliki to byla tragedia, oby naprawde mieli konkretne pliki teraz tak jak mowisz a nie modowany tamten szajs.
Edit: zapoda ktos patcha do bety bo na stronie cos mi nie dziala download
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 10:03:46 am wysłana przez Nemezis »