Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015  (Przeczytany 96690 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #450 dnia: Październik 30, 2016, 09:47:02 pm »
quazar przykro mi ale te czasy L2 juz dawno minęły..

A co do serwera Dawn to bardzo polecam , ludzi jest wystarczająco żeby grało sie przyjemnie ;-)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #451 dnia: Październik 31, 2016, 02:27:34 pm »
Oczywiście, agresja :) Ja rozumie że tam gracie i coś zdobyliście, nie było to łatwe i zajęło kupę czasu i w końcu macie te s grady i tłuczecie RB może pierwszy raz w l2 ale ja napisałem stan faktyczny jak człowiek czuje się na serwie. Podawanie liczby zarejestrowanych użytkowników na forum jest tak... mało miarodajne... 80% z nich nie ma postów lub jeden napisała, "czy warto grać". Liczbą 1500 chwalili się na profilu FB, tak na ten serwer trafiłem, jeżeli masz 80 ludzi w klanie aktywnych to szok :D Ok ja powiedziałem swoje zdanie jak ktoś chce sobie sprawdzić to zapraszam na ten serwer, pogra trochę to zobaczy o co mi chodzi
Mas dużo racji, ale pozostali forumowicze też.
Tam nie ma online 1500 ludzi. Nie gram, ale mam tam 2 konta i raz na ruski rok się tam loguję (wieczorami i w weekend)  i sobie sprawdzam. Wydaje mi się, ze jest minimalny wzrost, ale jeśli maja realnie 500-700 ludzi online to max. Po 1,5 roku to w zasadzie nie ma już na co więcej liczyć.
Reszta twoich jęków jest bezzasadna. Dobrze, że banują za boty. chcesz grac z ludźmi czy botami?
Że grają znajomkowie adminów? Najczęściej tak zaczynał każdy serwer. Dopóki nie ma korupcji i kolesiostwa, to wszystko ok.
Chcesz mieć dużo ludzi i ruch idź na Averię, może nie zamkną za kilka miesięcy, będziesz sobie walczył z herosami za $$
To nie dawne czasy L2, przykro mi.
Ale nie trać nadziei, może coś znajdziesz, co chwila wypływają różne serwery.

nadzieje straciłem, zmęczony szukaniem postanowiłem sobie zrobić przerwę od l2. Ja szukam serwera na którym przychodzi robić questa na varkę czy ketrę a tam 2 pt war na spownie czeka + masa bez stronnych graczy kampiących na łatwe punkty pvp. Serwer gdzie walczysz o prawo do bicia moba a nie podziwiasz pustki. Na takim serwerze to nawet expienie na bocie może być dozwolone bo i tak nic to nie da ponieważ boty się nie potrafią bronić przed pk >.>

czlowieku 3/4 serwerow to 'najlepsze cp' farmia na kazdym spocie na adrenalinie i pierwsze pvp to dopiero FOG/PI i suba/nobl rb.

Obudzil sie w 2016 roku, podaj mi jeden IL serwer w tym roku ktory wstal i mial takie pvp na kazdym spocie...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #452 dnia: Listopad 02, 2016, 09:58:43 pm »
miałem się nie odzywać ale ...

quazar
nadzieje straciłem, zmęczony szukaniem postanowiłem sobie zrobić przerwę od l2. Ja szukam serwera na którym przychodzi robić questa na varkę czy ketrę a tam 2 pt war na spownie czeka + masa bez stronnych graczy kampiących na łatwe punkty pvp. Serwer gdzie walczysz o prawo do bicia moba a nie podziwiasz pustki. Na takim serwerze to nawet expienie na bocie może być dozwolone bo i tak nic to nie da ponieważ boty się nie potrafią bronić przed pk >.> 
[/quote]

jeśli nie możesz zrozumieć istnienia serwera z low online to Twój problem, jeśli nie możesz zrozumieć czemu  na serwie z low online walczą z botami twój problem, ale czemu czepiłeś się tego serwera i opowiadasz o nim  głupoty wyssane z palca tego nie rozumiem.

chcesz pvp na spotach i po 3 pt na warce , ketrze  idź na  ruskie serwery - a przeszkadza dotacja  - a  przeszkadza język - a przeszkadza to ze po miesiącu zaczynają się pustki na serwie a top klanów (ruskich ) nie da się dogonić - a przeszkadza wszystko...

tacy gracze jak Ty zawsze będą narzekać, marudzić a prostych spraw nie mogą lub nie chcą zrozumieć

PRZY POWSTANIU TEGO SERWERA BYŁO ZAŁOŻENIE IŻ BĘDZIE MAŁY ONLINE - czego nie możesz zrozumieć w tym zdaniu ?

TO SERWER DLA GRACZY GRAJĄCYCH LAJTOWO NIE NOLIFE -  czego nie możesz zrozumieć w tym zdaniu ?

polecam na spokojnie poczytać cały temat-wątek - może coś zrozumiesz ...

p.s.
pewnych rzeczy się poprostu nie porównuje np. miasta co ma  10000 mieszkańców z miastem co ma  1kk mieszkańców, malucha z mercedesem, serwerów z hight online z  serwerami z low online  .....


ZAPRASZAM NA L2DAWN
- SERWER DLA GRACZY CHCĄCYCH POCZUĆ NAMIASTKĘ STAREGO KLIMATU GRAJĄCYCH BEZ WYŚCIGU SZCZURÓW
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2016, 01:34:47 am wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #453 dnia: Listopad 13, 2016, 04:08:58 pm »
Opłaca się zaczynać?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #454 dnia: Listopad 14, 2016, 06:46:46 am »
Opłaca się zaczynać?

Jasne, że się opłaca :D zapraszamy
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #455 dnia: Listopad 15, 2016, 12:53:55 am »
mam 3  znajomych co zaczęli w ostatnim tygodniu grać i na low lokacjach cały czas  widać nowych graczy
serwer stabilny i bez  doty

Zapraszamy


Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #456 dnia: Listopad 15, 2016, 08:43:38 am »
Opłaca się zaczynać?

Jasne, że się opłaca :D zapraszamy

Oplaca to trudne do zdefinowania pojecie.
Generalnie to jest tak: Jezeli nie masz ambicji na HERO(ew. na jakis trash classach) to jest ok. Gra jest spoko, ale biegaja ludzie ze sprzetem, o ktorym nie masz nawet co marzyc. Hero BP  z naszego ex-klanu mial 50 amek w WH(do overenchantu), ludzie juz nie mieli co robic, to manorowali -> spoilowali/rb -> odkladali gear na OE (tak 50 amek to realne, mysle ze spokojnie dla zespolu 3 osobowego, ktory ma wszystko to tak z 10-15 na tydz zrobic to nie jest jakis nadludzki wysilek).


Z drugiej jednak strony, jezeli wypowiadasz sie w tym temacie - a nie jakims globalu czy innym interludzie (projekty na pare msc) to prawdopodobnie szukasz czegos na dluzej. Z tej perspektywy serwer genialny, admini nie robia tego dla pieniedzy. Co wlozysz to osiagniesz, boty banowane, haxy nie dzialaja (tzn. dzialal skrypt na manora, ale wiekszosc ludzi wyciagala bez tego). Mhmhm.... no co Ci moge powiedziec, jak jest nastawiony na marator to gra ci sie spodoba. Wejdziesz, pogrindzisz, przejdziesz sie na rb, pobijesz sie cosik na pvp, siege (przynajmniej bedziesz udawal ze cos robisz ;p), zabijesz pare osob na PK i tyle.


p.s
Nawet jakbys mial gear itd. to na tym serwerze "FAKTORSTWO" nie jest jakos szczegolnie wynagradzajace, jedyne to mozliwosc przebiegniecia sie po spotach i spuszczenia kazdemu w wpierdziel.

Jednakze, community jest raczej male, wiec super wiele zabawy tez nie ma. W odpowiedzi na Twoje pytanie - to czy sie OPLACA zalezy od tego CZEGO OCZEKUJESZ.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2016, 08:48:22 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #457 dnia: Listopad 15, 2016, 10:44:15 pm »
PepsiQ ...
Ta, ja też słyszałem te bajeczki  o 50 AM i podobno miał jeszcze 2 konta z samymi EWS
a potem mama przyszła i obudziła ......

"...mysle ze spokojnie dla zespolu 3 osobowego, ktory ma wszystko to tak z 10-15 na tydz zrobic to nie jest jakis nadludzki wysilek
...." 10-15 na tydzień to nawet  tyle  recek nie będziesz miał w takim czasie  (zakładając że masz  sprzęt i postacie by to farmić nie mówiąc jak byś miał zaczynać) ale co tam opowiadaj dalej bajeczki

grałeś na tym serwie z miesiąc i to dawno temu po kiego gułpoty gadasz
 
masz  rację - to czy się OPLACA zależy od tego CZEGO OCZEKUJESZ

w prawdzie top klany faktycznie biją się o epiki zamki ale np. o low zamki biją się słabsze klany -  (teza co 3 dni bajum co 5 AQ, zaken, antaras itd.) naprawdę jest co robić

i znów fala nowych graczy napłynęła

jeśli chcesz grać dłużej bez spiny zapraszamy klimat starych czasów jest odczuwalny na tym serwie
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2016, 10:46:20 pm wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #458 dnia: Listopad 16, 2016, 01:05:50 am »
my wbiliśmy z cp ponad tydzień temu i gra się wyśmienicie  :afro:
a admin czasem wbije i zrobi event (ceni sie takie rzeczy na serwerze który trochę już stoi)


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #459 dnia: Listopad 16, 2016, 06:34:47 pm »
przy rozsadnej grze (z praca lub czyms innym) wystarczy jakies 3 miesiace, zeby dogonic graczy z top klanow i miec frajde z mass pvp.


Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #460 dnia: Listopad 16, 2016, 06:59:59 pm »
PepsiQ ...
Ta, ja też słyszałem te bajeczki  o 50 AM i podobno miał jeszcze 2 konta z samymi EWS
a potem mama przyszła i obudziła ......

"...mysle ze spokojnie dla zespolu 3 osobowego, ktory ma wszystko to tak z 10-15 na tydz zrobic to nie jest jakis nadludzki wysilek
...." 10-15 na tydzień to nawet  tyle  recek nie będziesz miał w takim czasie  (zakładając że masz  sprzęt i postacie by to farmić nie mówiąc jak byś miał zaczynać) ale co tam opowiadaj dalej bajeczki

grałeś na tym serwie z miesiąc i to dawno temu po kiego gułpoty gadasz
 
masz  rację - to czy się OPLACA zależy od tego CZEGO OCZEKUJESZ

w prawdzie top klany faktycznie biją się o epiki zamki ale np. o low zamki biją się słabsze klany -  (teza co 3 dni bajum co 5 AQ, zaken, antaras itd.) naprawdę jest co robić

i znów fala nowych graczy napłynęła

jeśli chcesz grać dłużej bez spiny zapraszamy klimat starych czasów jest odczuwalny na tym serwie

Szczególnie jak my robiliśmy w 10k torchy w dzień.

Dogonic większość sie da ale tych co maja full epicy ++ to już nie.
Dwa pozostaje problem, ze elitka serwera nabila sobie po x- do 40/50 altow na 80lv na bugu z tezzy.

Ja nie hejtuje ale nie opowiadajcie chłopakowi ze faktorem zostanie i będzie rozdawać karty..... Pojsx postrzelać, poumierać to może ale s grade set bron z sa +4 i tatek to nie jest na tym serwerze wiele jak ludzie biegają z full oe epixami, setami oe i latarami.


Nie wszyscy ale wystarczajaca ilosc żeby mieć i utrzymywać przewagę.



Sam bug z tezzy gdzie można było wbix 40-80 n tych ratach chociaż na subie i mainie w 4h z 100% expa na 80 na oe skilli nie będzie łatwy do przeskoczenia, o gearze nie wspomnę. Czyste ski to malutko


Jakby wbił z ogar cp i mial dostęp do cova to inna sprawa, ale tez różowo nie jest... IL to na dobra sprawę FoG i IT grubas room a serwer troche graczy ma...






Jak wbić chce żeby pograć to super serwer, bez korupcji i doty. Aczkolwiek tez nie jest bez wad i to trzeba wziąć pod uwagę...
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2016, 07:09:14 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #461 dnia: Listopad 16, 2016, 07:14:25 pm »
przy rozsadnej grze (z praca lub czyms innym) wystarczy jakies 3 miesiace, zeby dogonic graczy z top klanow i miec frajde z mass pvp.

dzis zrobilem screen z Giran , look na czat :)Zawsze mozna zacząć :)

« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2016, 07:20:01 pm wysłana przez Mitsuki »
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #462 dnia: Listopad 16, 2016, 07:24:20 pm »
mnie przekonywac nie musisz, pisze o 3 miesiacach, bo gram doslownie chwile dluzej i wiem jak to jest tu wleciec i zaczynac od zera.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 25, 2016, 02:20:37 pm »
serwer stabilny zapraszam do gry :D


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 27, 2016, 08:06:21 pm »
Cześć :). Poczytałam trochę o serwerze i info zachęca do gry. Orientujecie się jaką klasą warto grać? Czy np. Sws ma tam rację bytu? Oraz jakie polskie klany są? Fajnie byłoby pograć z polską ekipą :), najlepiej w CP.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2016, 08:09:46 pm wysłana przez Inay »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #465 dnia: Grudzień 27, 2016, 09:44:02 pm »
co serwer raczej bez systemu cp (były cp w klanach ale szybko się jakoś wykruszyły - lub nie wiem o takowych) - tu się tez wypowiadają co poniektórzy co grali w cp  ale nic nie osiągnęli i kłitowali :P - nie będę wymieniał o kogo chodzi  :P

jest kilka klanów PL np rebirth (ale nie polecam dużo ludzi odeszło z klanu bo jakieś przekręty z itemami liderka robila),
jest kilka małych klaników z  samymi polakami ale to klany  raczej "farmiące" gdzie ludzie grają dla fanu lub by po wykoksaniu dołączyć do innych klanów (np. Lergion grają tam polacy z "przeznaczeniem dojścia do innego klanu)
reszta klanów  to raczej international - i w  wielu klanach jest duzo polaków np. klan NexTarget (polecam - sam w nim gram) gdzieś połowa to polacy

jeśli zaczyna ktoś grę proponuję jak najszybciej znaleźć akademię na chacie pisać o pomoc  (sam wielu zaczynającym pomogłem)

jeśli ktoś chce spokojnie pograć
zapraszam na L2Dawn


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #466 dnia: Grudzień 27, 2016, 11:50:29 pm »
Dziękuję za info :).
I tak zawsze staram się unikać klanów, w których liderem jest kobieta ;).
Na pewno zajrzę w tym tygodniu, zapowiada się fajnie, a już mi się zatęskniło za L2 :).
~
Edit: Już dziś udało mi się wbić więc chętnie dołączę do akademii NexTarget, proszę o namiary z kim mogę kontaktować się w tej sprawie:).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2016, 10:18:29 pm wysłana przez Inay »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:21:45 am »
Dziękuję za info :).
I tak zawsze staram się unikać klanów, w których liderem jest kobieta ;).
Na pewno zajrzę w tym tygodniu, zapowiada się fajnie, a już mi się zatęskniło za L2 :).
~
Edit: Już dziś udało mi się wbić więc chętnie dołączę do akademii NexTarget, proszę o namiary z kim mogę kontaktować się w tej sprawie:).

Hej, i co, grasz? Ja z poważnym graniem w l2 dałem sobie spokój w podstawówce (teraz jestem na magisterce), ale wczoraj odpaliłem i dobrze było sobie popykać :) Szukam kogoś do polatania na początku, jakby co mój nick taki jak tu na forum ;)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 11, 2017, 02:54:16 pm »
Nie wiem czemu ktoś głupoty pisze, że dużo ludzi odeszło z Rebirth z powodu przekretów leaderki z epikami. Gram tu od 3 miesięcy i jest naprawdę spoko. Jeśli szukasz wspólnej gry i fajnej atmosfery zapraszam do akademi Rebirth (pm Arvenka lub Sinella). Większość z nas to w sumie nowi gracze, a kilka "starych" osób pomaga jak może :D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 11, 2017, 04:02:53 pm »
Jacyś ludzie dołączają jeszcze na serwer czy raczej puste spoty przed 40 lvlem? jakieś ułatwienia dla nowych graczy poza shadow broniami?
nop


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 11, 2017, 08:34:30 pm »
Nie wiem czemu ktoś głupoty pisze, że dużo ludzi odeszło z Rebirth z powodu przekretów leaderki z epikami. Gram tu od 3 miesięcy i jest naprawdę spoko. Jeśli szukasz wspólnej gry i fajnej atmosfery zapraszam do akademi Rebirth (pm Arvenka lub Sinella). Większość z nas to w sumie nowi gracze, a kilka "starych" osób pomaga jak może :D

Troche dziury w logice, bo skoro grasz od 3 miesiecy, to skad mozesz wiedziec o przekretach? Sama zainteresowana chyba o tym by Ci nie powiedziala na wejsciu do plemienia, cnie?


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 11, 2017, 10:11:49 pm »
witam, gralam tu kiedys, z ponad pol roku temu. niestety nie pamietam loginu i gasla, moja postac miala z 60 lvl, ktos sie orientuje czy administracja czysci stare konta?

a z innej beczki to czy ktos nie ma postaci na zbyciu na tym serwie(skoro moja znikla :(    ) zalezy mi tylko na pograniu wieczorkiem w ramach relaksu :)


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 11, 2017, 10:26:22 pm »
Jacyś ludzie dołączają jeszcze na serwer czy raczej puste spoty przed 40 lvlem? jakieś ułatwienia dla nowych graczy poza shadow broniami?
Cały czas. Ostatnio doszła nowa fala. Z tego względu admin zrobił ostatnio ankietę dot. ułatwień.
http://l2thedawn.com/showthread.php?tid=3601

witam, gralam tu kiedys, z ponad pol roku temu. niestety nie pamietam loginu i gasla, moja postac miala z 60 lvl, ktos sie orientuje czy administracja czysci stare konta?

Admini nie kasują kont w grze.

a z innej beczki to czy ktos nie ma postaci na zbyciu na tym serwie(skoro moja znikla :(    ) zalezy mi tylko na pograniu wieczorkiem w ramach relaksu :)

napisz na forum l2 dawna najlepiej :)
Polecam coś pokroju rebirth/outlaws.
 


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 31, 2017, 12:44:34 pm »
Witam,
planuje się wybrać na ten server bez znajomych (po kilkuletniej przerwie od L2) i chciałem zapytać o kilka rzeczy:
- czy mimo możliwego dualboxa warto grać supportem, abym nie pozostał zostawiony samemu sobie bez możliwości lvlowania
- czy są ludzie otwarci na randomowe party nastawione po prostu na exp
- wstępnie nastawiam się na gre solo, bo nikogo nie znam ale nie mam nic przeciwko jakiemuś PvE klanowi
planowałem zagrać kotem albo bd -> czy w takim przypadku warto robić boxa?

Pozdro


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 31, 2017, 02:04:00 pm »
Witam,
planuje się wybrać na ten server bez znajomych (po kilkuletniej przerwie od L2) i chciałem zapytać o kilka rzeczy:
- czy mimo możliwego dualboxa warto grać supportem, abym nie pozostał zostawiony samemu sobie bez możliwości lvlowania
- czy są ludzie otwarci na randomowe party nastawione po prostu na exp
- wstępnie nastawiam się na gre solo, bo nikogo nie znam ale nie mam nic przeciwko jakiemuś PvE klanowi
planowałem zagrać kotem albo bd -> czy w takim przypadku warto robić boxa?

Pozdro

Hej,

Ostatnio trochę tam grałem więc wypowiem się jak to wygląda z mojej strony:

1)Jeżeli znajdziesz klan to jest szansa, że gra supportem się opłaci, musisz być aktywny, ts itd. (też zaczynałem bez znajomych). Aczkolwiek ja zdecydowałem się na grę jako OL i było ciężko o exp pt, więc porzuciłem tę postać.

2)Nie spotkałem nikogo kto by chciał zrobić randomowe pt na exp.

3)Rób boxa. Później jak zrobiłem DD to od razu z boxem na plecy i lvlował obie na raz. Zawsze będziesz miał jakieś plecy jak nie uda Ci się znaleźć klanu/pt etc.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2017, 02:07:50 pm wysłana przez PiratBarnaba »