Witaj
Gość

Wątek: pytania co do kilku profesji  (Przeczytany 5725 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

pytania co do kilku profesji
« dnia: Marzec 28, 2007, 06:35:27 pm »
Witam. Mój pierwszy post na nowym forum. No więc stało się, że zacząłem grać po raz kolejny w Lineage II. Do tej pory nie udało mi się nabić zbyt wysokiego poziomu, bo zawsze coś musiało się wydarzyć(a to serwer padł, a to wkręcę się w inną gierkę) co powodowało przerwanie przeze mnie gry. Tym razem mam nadzieję na jakąś dłuższą przygodę jako, że zacząłem grać z kumplami grać na Gravelandzie. Jakieś obycie z gra mam, zupełnie zielony nie jestem. Tyle, że z wyborem postaci jest jak zwykle problem. Od dwóch tygodni czytam na forum o klasach mnie interesujących no i nic z tego nie wynika(w pewnych momentach mozna się pogubić, bo nie wiem czy ludzie mówią o c4,c5, a może o innym jeszcze chronicle). Niby każda profesja jest dobra, ale właśnie zawsze istnieje to "ale". Rozmyślam między innymi nad: Swordsingerem, Elven Sumonerem, Phantom Sumonerem i Elven Elderem. Interesuje mnie zarówno pve jak i pvp (generalnie siege, no ale wiadomo fajnie byloby i 1vs1 powalczyż i mieć jakieś szanse). Lubie wspomagac drużynę, jednak powalczyć tez bym chciał. I mam kilka pytań:
1. Czy summoner jest przydatny w party i dlaczego?
2. Jakie są różnice w prowadzeniu ES i PS. Jak się sprawują w pve solo i w pt, a jak na siege?
3. Którą z wymienionych prze ze mnie klas najłatwiej się expi?
4. Jak te klasy stoją z kasą? Dużo, mało(wiem, że krasnolud ma najwięcej)?
5. Kogo byście mi poradzili wybrac?
6. Jak te postacie prezentują się w b,a gradowych rzeczach?
A i najważniejsze jak to wszystko się ma do c5, które jest na Gravelandzie?
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2007, 07:44:37 pm »
Ad 1

Summoner to głównie expi solo. Jednak, jeśli się uprzesz to najchętniej do pt brane są ES i Warlock, ponieważ posiadają summony, które fajnie buffują.

Ad 2

PS posiada mocniejsze summony (większe p. atak). Posiada również summona tankującego, nie posiada jednak tak jak w przypadku PS i Warlocka summona buffującego. Zwierzątkami ES wg. mnie przyjemniej się gra, natomiast summon PS > vs. summon ES.
Jeśli zatem wolisz PvP i solo bierz PS
Jeśli party (choć solo też) i przyjemną gre, ceną troszki słabszych summonów - ES (ELEMENTAL nie Elven Summonera ; ))

Ad 3

Elvena Eldera od razu wykluczam, ponieważ to buffer/support i expienie solo nim jest nawet nie tak trudne, jak niemożliwe. Na siege może się przydać posiada buffy i leczenie na wysokim poziomie.
W razie ostateczności - masowe return.
SwS (Sword Singer) to support - czyli osoba pomagające w grze swoimi piosenkami. Jednak w przeciwieństwie, na siłe można go solo wcisnąć, chociaż główną jego rolą jest support, a z PvP jest naprawde ciężko...
Elemental Summoner i PS expi się przyjemnie, aczkolwiek drogo i trudno. Koszty kryształów oraz konieczność współpracy Twojej z summonem jest konieczna. (Leczenie, w razie konieczności dobijanie moba)

Ad 4

SwS - możesz zarabiać przez sprzedawanie piosenek, oraz poprzez przyklejanie się do pt, zawsze to coś kasy leci...
PS, ES - postacie drogie (kryształy)
EE - z kasą średnio...Jeśli jesteś uparty i chcesz expić solo - musisz kupić łuk, a więc i SS dużo pójdzie, a SS kosztują. Możesz dorobić jako buffer np. w giran, wiedz jednak, że najchętniej brane są buffy od propheta.

Ad 5

Z tych co wymieniłeś...no nie wiem, zależy co lubisz. Skoro jesteś początkujący, i chcesz PvP to jedyna postać z tej grupki to SwS (chociaż, szczerze mówiąc cienka jest w PvP).
A jeśli spoza to z magów Nekro, SpS.
Wojowników Gladiator
Łuczników Hawk Eye

Ad 6

EE - łuk b grade zjada mniej SS, więc jest taniej.
Jeśli jednak wybierzesz gre w party to:

B Grade

a) Miecz Sword of Valhalla + Acumen
b) Avadon Robe set

A Grade

a) Sword of Miracles + Acumen
b) Dark Crystal Robe set

Do PS i ES może być to co do EE (jeśli chcesz tylko leczyć summona)
Jeśli chcesz mu pomagać w walce, to zbroja odpowiednia dla wojownika na danym poziomie.

Ad Ostatni

W c5 zaszły lekkie zmieny np.
Czas rzucania Sleepa został powiększony.
Niektóre postacie dostały nowe skille, ale to troszke.

Ogólnie wielkie zmiany (w postaciach które wymieniłeś) nie zaszły.

Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2007, 08:17:09 pm »
Co do technik ubioru, wszystko co napisałeś to głupoty za przeproszeniem. DC dla EE, gdybanie nad łukiem dla niego, heh.
A napisze krótko i przejrzyście. 4 klasy które wymieniłeś, dzielimy na 3 grupy:
-SwS-support
-Es/Ps-summoners
-EE-healer/buffer

Odp 1:
Tak. Summonerzy po 56lvlu dostają summony do party. PS summona który jest tankiem, ES summona z buffem na np. odnawianie many, czy masowe zdejmowanie paraliżów. W dodatku mają summonowanie przyjaciół. Działa to na zasadzie takiej, że jak nawet jesteś na końcu świata i masz Summoning Crystal, to można Ciebie przywołać bezpośrednio do summonera. Dobre, gdy wymienia się membera w party, ew. idzie po zapasy, gdy całe party jest na TOI 10 np.
Odp 2:
PS to summoner głównie do solowania mobków. Po jednym mobku i do skutku. Samo w pełni wystarczalny, dobre buffki, + summon do expienia z wbudowaną VRką daje nam w efekcie prawie non-stop full hp. Na siege w sumie niestety nic nie zdziałamy prócz tego, że naszym summonerm do party, będziemy rzucać Hate żeby zdetargetować przeciwnika. Sami jako takiego ogromnego poweru w tym wypadku nie mamy, chodź z drugiej strony, można puścić summona przodem. W takim tłumie, gdy jest się wyczulonym na normalnych graczy, można olać summona i żałować.
W party nasz summon może z powodzeniem tankować.
ES w expieniu, to głównie AoE(Area of Effect), bierzemy kilka mobów, potem czary obszarowe konia i tak wkoło. Na Siege AoE konia jest bardzo dobre chociażby do zabijania guardów którzy stoją masowo pod wrotami, uraz nukowania przeciwników AoE. W party z checia biorą nas duże party archerów/magów, bo regen many pozwala im nie restować.
Odp 3:
Elven Eldera, bo to healer/buffer, a tacy są niezbędni. Potem w kolejności SwS, ES i na końcu PS.
Odp 4:
Elven Elder na nic nie wydaje, można z powodzeniem latać w C-grade do 70+ i nikomu to nie przeszkadza, nawet nam samym. ES/PS mają godzinnego summona. Z tym, że PSa summon musi jechać non stop na ssach dla summonów, bo albo jest solo, albo tankowania i trzeba bić. ES może za to leechować w party i płacic tylko za przywołanie. SwS musi mieć zapas kasy. Mu mało kto pozwala tylko śpiewać, ma też bić. Pamiętajmy o kwesti ekwipunku. A ten w wypadku SwSa jest najdroższy i najpotrzebniejszy.
Odp 5:
Sam decyduj, jak Ci się nie spodoba, to na mnie zwalisz, a tego nie lubie :P
Odp 6:
Jakto jak :?:
www.ivory-tower.de i sobie pooglądaj jak się prezentują :P

PvP:
Hmm, nie będe się rozdrabniał, powiem krótko. Największy potencjał PvP z tych klas ma SwS. Czy mały, czy duży. Hmm, 350+ pvp na retku SwSem, na 75lvlu to dość dość, więc taki gimped nie jest.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2007, 08:17:40 pm »
w sumie nie powinienem nic dodawać bo Netsun i Marcinek  jak zwykle odwalili kawal dobrej roboty... powiem tylko tyle że żadna z tych postaci nie jest stworzona do pvp... najbardziej to chyba sws ale ja bym Ci polecil EE, ciekawa i wszechstronna postać a o to chyba też Ci chodzi



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2007, 09:16:28 pm »
Dziękuje za szybką odpwiedź. Trochę mi to rozjaśniło sytuację, ale mimo to kurczę ciężko wybrać. Najchetniej grałbym wszystkimi naraz :P. No nic jutro dopiero zagram więc mam jeszcze czas do namysłu.
A to jeszcze spytam. Do uzupełnienia party: sps, sh, tyrant, glad, ol, bd lepszy sw czy ee?
Jeszcze raz dzięki.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2007, 09:27:26 pm »
Do uzupełnienia party jako support:

BD, SwS, EE
Jako nuker SpS SH
Melee reszta (z wymienionych)

Zależy na jakiej pozycji chcesz grać ; P


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2007, 09:33:06 pm »
Ad 2
PS posiada mocniejsze summony (większe p. atak). Posiada również summona tankującego, nie posiada jednak tak jak w przypadku PS i Warlocka summona buffującego. Zwierzątkami ES wg. mnie przyjemniej się gra, natomiast summon PS > vs. summon ES.
Jeśli zatem wolisz PvP i solo bierz PS
Jeśli party (choć solo też) i przyjemną gre, ceną troszki słabszych summonów - ES (ELEMENTAL nie Elven Summonera ; ))

Ad 3
Elemental Summoner i PS expi się przyjemnie, aczkolwiek drogo i trudno. Koszty kryształów oraz konieczność współpracy Twojej z summonem jest konieczna. (Leczenie, w razie konieczności dobijanie moba)
Ad 2
Summony ESa i PSa niczym się nie różnią. Co do zależności summon PS> summon ES, też nie mogę się zgodzić. Aha co do drogości... Zawsze można zastosować taki mały przekręt i nie leczyć summona np. homkiem który zżera bssc, a używać jakiejś broni no grade - ssy o niebo tańsze, a moc heala niewiele słabsza.

Stozek OL to wspaniała i ceniona postać, jednak jedynie w silnym klanie i ally (nie buffuje party, co powoduje niekiedy trudności w expie), do random party polecam WC, bd lub swsa, trudności ze znalezieniem ludzi są znikome. Z EE jest ciężej dużo ludzi woli wziąć PP, WC lub SE, a potem płaczą, że nie mają EE kiedy jest potrzebny^^ Tyrant jest drogi ale zadaje znakomity dmg, sps i sh również nie powinni mieć problemów ze znalezieniem party ze względu na to, że zadają dość spory dmg.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2007, 09:39:05 pm »
Ad 2
PS posiada mocniejsze summony (większe p. atak). Posiada również summona tankującego, nie posiada jednak tak jak w przypadku PS i Warlocka summona buffującego. Zwierzątkami ES wg. mnie przyjemniej się gra, natomiast summon PS > vs. summon ES.
Jeśli zatem wolisz PvP i solo bierz PS
Jeśli party (choć solo też) i przyjemną gre, ceną troszki słabszych summonów - ES (ELEMENTAL nie Elven Summonera ; ))

Ad 3
Elemental Summoner i PS expi się przyjemnie, aczkolwiek drogo i trudno. Koszty kryształów oraz konieczność współpracy Twojej z summonem jest konieczna. (Leczenie, w razie konieczności dobijanie moba)
Ad 2
Summony ESa i PSa niczym się nie różnią.

Mój souless rozjechał summona ES ^^
Tak więc summony PS mają większy dmg.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2007, 09:50:08 pm »
Summony mają atak taki sam, tylko, że PS ma servitor might na lvl3, co powoduje, że na self buffach jego summony wygrywają w bezpośrednim zwarciu, za to ES ma bright servitor co takiemu merrow'owi, że mirage'owi daje naprawdę niezłego kopa. Jedyna raczej z góry przesądzona walka summon vs summon to boxer vs shadow, vr daje w walce dużo lepszy efekt niż recharge:D


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2007, 11:12:59 pm »
jesli myslisz o pvp 1 na 1 to sws ma najmniejszy potencjal dalej EE ES a najlepszy z nich jest ps, tyle dodam od siebie

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 29, 2007, 02:50:29 pm »
No i stało się  :) Wybrałem Phantom Summonera. Mam nadzieje, że będzie to dobry wybór.
Teraz nurtuje mnie czysto teoretycznie zagadnienie: Elemental master mając skill Wizard Servitor rzuca go na ktoregoś z koni. Jak to zmienia sytuacje? Czy szybkość rzucania czarów przez takiego konika jest duża? Na stronce pisze: "Merrow lub Mirage beda miotali zakleciami jak oszalali.". Czy istotnie tak jest?
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 29, 2007, 04:45:25 pm »
tu masz wszystko ---> http://l2p.bravehost.com/debuff.html, wystarczy poszukac

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 29, 2007, 04:51:06 pm »
Ktoś tu napisał, że SwS sprzedaje songi?!

Czemu nikt nie napisał, że summon PS puszcza debuffy?

Czemu SwS ma mieć dobry stuff? Z niego jest zieja, a nie DD. Może lepiej żeby siedział na dupie i pilnował many?

Największy potencjał ma SwS, a nie PS?

Summonerzy mają mało hajsu?

Ftw?
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 29, 2007, 06:05:14 pm »
Sam jesteś zieja. SWS jest imo dużo lepszy w pvp od TK. Proszę cie nie grałeś daną klasą, nei wiesz jak grać to sie nie odzywaj ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2007, 06:15:16 pm »
Ktoś tu napisał, że SwS sprzedaje songi?!

Czemu nikt nie napisał, że summon PS puszcza debuffy?

Czemu SwS ma mieć dobry stuff? Z niego jest zieja, a nie DD. Może lepiej żeby siedział na dupie i pilnował many?

Największy potencjał ma SwS, a nie PS?

Summonerzy mają mało hajsu?

Ftw?

FFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co ty czlowieku piszesz?
PS ma malo hajsu?
Zarabia jak kazda inna postac ktora nie ma bufow dla kogos (np BD, PP) takze stfu bo sie nie znasz :/ :x
Najlepiej zmien forum bo niektorzy (JA) maja dosc juz twoich wyemaginowanych teorii z palca wyssanych...
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 29, 2007, 06:17:59 pm »
Za to summonerzy expia wolniej od slimaka ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 29, 2007, 06:23:14 pm »
Za to summonerzy expia wolniej od slimaka ...

Ta zniewaga krwi wymaga :P

Ale jestes MODem to pewnie wiesz lepiej :P...

N/c
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2007, 06:25:58 pm »
ta bo nie gralem warlockiem i nie wiem. Summonner expi mniej wiecej tak jak moj SK, tylko nie trace 10 czy tam ile % na summony ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 29, 2007, 07:20:38 pm »
Na stos z nim!! PS ktorym gralem expil wysmienicie ...
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2007, 07:36:27 pm »
są gusta i guściki... ja tam summonerami w ogóle nie grałem i nei mam zamiaru grać bo to mnei w ogóle nie kręci. Ale za to musze spróbować SK... a to wszystko DevOne i Rytalowi gdyż strasznie mnie zaciekawiła ta postać...

a co do twojego wyboru PS... gl - przyda Ci sie


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 29, 2007, 07:46:43 pm »
PS jedna z klas co może bez pomocy solować do 80 nawet...wolno expi niby...
Warlock/ES - przecież te klasy wyexpiają w takim tempie, że ja pierdykam :?: Warlock będzie miał szybciej subę, niż Necro 65 w przeciętnych warunkach na offie...
Jeżeli SwS jest lepszy w PvP od TK, to BD jest lepszy od SK w takim toku rozumowania...czy napewno :?:
PSa debuffy od summona to jest mało uzyteczna, nawet zajebiście mało użyteczna rzecz...
PS/ES/Warlock = teraz to jest jeden Blow...potencjał :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 30, 2007, 12:07:33 am »
Łomy skończone, n00by i stfuftw'y.

Ja nic z palca nie wyssałem.

@newmateusz, Summonerzy mają od groma kasy, to wiem z autopsji, a te pytanie to ironia, bo jakiś koleś wyżej napisał, że oni cierpią biedę.

Daggerzy mają problem z summonerami którzy ogarniają się. [Jak od Ps wyrżnie stuna to ma już naprawdę elo.] A na jednego blowa na TP...
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 30, 2007, 12:32:50 am »
Czym on ma wyższy level swojego TP, tym daggerzy wyższe passivy critical power i Viciousa, i dalej ta sama Polka. Fajnie wszystko także, ale Cubic nie aktywuje się jak nie uderzy mnie summoner, a nie uderzy. Do tego dodajmy, że z C4->C5 obniżono o połowę DMG summonów...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 30, 2007, 03:46:15 am »
ja powiem tak nie bez powodu sumonerzy sa uznawani za najlepsze postacie do pvp na off zaraz po pp a co do ps to postac ktora moze expic gdzie tylko ma ochote w przeciwienstwie do innych klas, sk dla mnie jest slaby w tankowaniu lepszy jest tk, w mass pvp bardziej przydaje sie da ze wzgledu na dd w postaci pantery i stun, sk moze jedynie pokazac sie w pvp 1 na 1 ale czy ktos takie walczy, a jesli uwazasz ze sk jest dobry w pvp to musze was rozczarowac glad nukerzy destro tyrant sumonerzy pokonuja sk w pvp bez zadnych problemow, smutek zal i zgrzytanie zebami Sk nie reperezentuje soba nic poza klimatem niestety takie jest moje zdanie

marcin nie o polowe tylko o 25% i pamietaj o jednym sumonerzy maja battle heal ktory leczy 200hp czyli przy wlaczonym tp 400, jesli sumoner umie grac nie masz z nim zadnych szans, trzeba sie z tym pogodzic ja gram magiem i wiem ze jesli nie siadzie mi silence,fear(w c6) to przegralem

co do devorian madrzysz sie a z tego co widac masz sk na 51 lvl na low rate (raty x3 to low rate lol graj jak x1) wyexp go do 78 a zrozumiesz jaka to strata czasu, ja powiem tak z mojego krotkiego doswiadczenia na off uwazam ze niektore klasy sa tylko for fun i wlasnie Sk niestety do nich nalezy
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 04:00:30 am wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pytania co do kilku profesji
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 30, 2007, 03:56:50 am »
Tak summonerzy są fajni, ale na olimpiadach, bo zbuffowane summonki tną równo, a gimpnięci nukerzy są naglę, bo nie mogą używać Bleesów...
Że nukerzy rozwalają SK nic nowego. Tyrant może sobie naskoczyć, destro może nie do końca, glad w lighcie też, chodź czuje, że odrobina taktyki i po balu. Dla mnie jednak wystarczającą satysfakcją jest to, że 30% populacji servera, czyli wszyscy DD boją się Shillen Knighta, a to dobra statystyka w sumie... Co do tankowania. Wole 100 razy SK niż DA w party. Mass PvP, ahahaha. Naprawdę padłem. DA praktycznie nikogo nie dogoni, pantera jest na 2 blowy, lub max 4 regulary łucznika. SK na Mass PvP ma za to debuffy które są zbawienne, najmocniejszego Hate, oraz ładne zaplecze czarów do sprzętania jak już mówiłem DD. A pomoc kolegom w postaci Arrest+HEX na wroga, bardzo ułatwia sprawę, szczególnie kiedy w locie jest strzała, która zaraz walnie criticala...
HATE ME MOAR!