Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571992 razy)

  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2350 dnia: Wrzesień 02, 2011, 04:34:21 pm »
Alarion dalej swoje  hahaha hahaha hahaha hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2351 dnia: Wrzesień 02, 2011, 05:20:52 pm »
bo piszę prawdę?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2352 dnia: Wrzesień 02, 2011, 05:27:21 pm »
http://forum.lol.garena.com/showthread.php?7865-Meet-the-Stars-SG-DotA-Pros-join-LoL! hyhy
Jakas sciema, niemozliwe ze ktos moze zrezygnowac ze wspanialej doty i przejsc na taka prostacką gre jak lol ;/
Cytuj
DotA was dying out in SG
Cytuj
DotA was dying out in SG
Cytuj
DotA was dying out in SG
Cytuj
DotA was dying out in SG


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2353 dnia: Wrzesień 02, 2011, 05:29:09 pm »
Alarion i co czujesz się lepiej jak napiszesz na forum coś w stylu "eeeee znajdźcie sobie primejd bo słuchać mi się was nie chce jak płaczecie na randomy"??


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2354 dnia: Wrzesień 02, 2011, 06:11:04 pm »
Nie, ale liczę że płaczkom przemówię, skoro ciągle robią QQ o to samo i nei wyciągają wniosków...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2355 dnia: Wrzesień 02, 2011, 06:51:16 pm »
Skoro ciągle robią QQ o to samo i nie wyciągają wniosków to jak chcesz przemówić płaczkom?  hahaha

Alarion skończ z tymi "dobrymi radami" bo jest to bardziej żałosne niż QQ płaczków  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2356 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:46:59 pm »

Alarion skończ z tymi "dobrymi radami" bo jest to bardziej żałosne niż QQ płaczków  :oops:
Nie zaprzecze.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2357 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:47:36 am »
Seken, zawiodłeś mnie, liczyłem na post pokroju

"znów koljeny mecz i xxx zrobił .... "

gdzie QQ?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2358 dnia: Wrzesień 03, 2011, 09:30:36 am »
Alarion, zawiodłeś mnie, liczyłem na kolejną "dobrą radę" w twoim poście.

Hm?  :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2359 dnia: Wrzesień 03, 2011, 09:57:19 am »
Seken, zawiodłeś mnie, liczyłem na post pokroju

"znów koljeny mecz i xxx zrobił .... "

gdzie QQ?
Alarion, zawiodłeś mnie, liczyłem na kolejną "dobrą radę" w twoim poście.

Hm?  :shock:



  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2360 dnia: Wrzesień 03, 2011, 11:16:16 am »
Skoro ciągle robią QQ o to samo i nie wyciągają wniosków to jak chcesz przemówić płaczkom?  hahaha

Alarion skończ z tymi "dobrymi radami" bo jest to bardziej żałosne niż QQ płaczków  :oops:

Kiedys jak ktos czegos nie potrafil zrozumiec to on byl debilem, nie ten ktory probowal mu to wytlumaczyc, ahh gód old tajms
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 01:39:24 pm wysłana przez UgliBiBagli »
QQ


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2361 dnia: Wrzesień 03, 2011, 01:58:38 pm »
Pierdolenie o tym samym w każdym poście  Alariona  :oops: Mógłby przynajmniej wymyślić coś nowego  :shock:


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2362 dnia: Wrzesień 03, 2011, 05:22:58 pm »
geeez, gada dobrze to co ma wymyślać? chcesz ja Ci coś wymyślę, na przykład:

"Jak nie chcesz przegrywać przez randomów to musisz grać tak zajebiście żeby samemu te gry pociągnąć"

Też prawdziwe, ale już nie takie łatwe w wykonaniu, zadowoleni?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2363 dnia: Wrzesień 03, 2011, 05:52:44 pm »
a dla ciebie Dolendil mam też dobrą radę:

Idź i nei wracaj :D

Umówmy się, jeżeli komuś nei przeszkadza, że większość gier trafia na retardów, to neich gra i zapewne to lubi (albo jest tak zajebisty, że umie sam carreować). A jeżeli ktoś gra, wiedząc (nie od dziś) jakie są realia tej gry, przy czym większość jego postów to QQ, to jest...?

No własnie, masochistą? Czy może jakiś inny epitet? ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2364 dnia: Wrzesień 03, 2011, 06:33:57 pm »
a dla ciebie Dolendil mam też dobrą radę:

Idź i nei wracaj :D

Umówmy się, jeżeli komuś nei przeszkadza, że większość gier trafia na retardów, to neich gra i zapewne to lubi (albo jest tak -_-', że umie sam carreować). A jeżeli ktoś gra, wiedząc (nie od dziś) jakie są realia tej gry, przy czym większość jego postów to QQ, to jest...?

No własnie, masochistą? Czy może jakiś inny epitet? ; p
To mnie zaskoczyłeś!  :o

Co do reszty to każdy może sobie robić QQ w tym topicu (lubię to czytać, jest fun :D) tak samo jak Ty możesz pierdolić o niczym (to już jest mniej ciekawe).


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2365 dnia: Wrzesień 04, 2011, 02:19:21 am »
mnie zawsze bedzie zastanawiac co pcha tardow do grania rankedow skoro sa normale, zadawalem to pytanie setki razy i nie otrzymalem odpowiedzi. mam znajomka ktory gra bardzo slabo to gra sobie z botami albo z nami jakiegos premade normala, nie pcha sie na ranked i zyje.


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2366 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:36:16 am »
Ja gram słabo, mam beznadziejne ELO ale rankedy gram bo lubię. Do póki nie będzie w normalach tryby a'la ranked (banowanie i po kolei wybieranie) ludzie będą grać rankdy, no i póki na normalach nie poprawią match makingu żeby dobierąło równych przeciwników. Z założenia ranked jest "bardziej sprawiedliwy" bo powinno dać ludzi na twoim poziomie a wtedy gra była by bardziej wyrównana niż na normalach.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2367 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:50:13 am »
mnie zawsze bedzie zastanawiac co pcha tardow do grania rankedow skoro sa normale, zadawalem to pytanie setki razy i nie otrzymalem odpowiedzi. mam znajomka ktory gra bardzo slabo to gra sobie z botami albo z nami jakiegos premade normala, nie pcha sie na ranked i zyje.

Może po prostu grają rankedy żeby się nauczyć je grać , nie każdy jest uber pro zaraz po założeniu konta na lolu.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2368 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:56:16 am »
Ale masz pro sygnę felek  :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2369 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:16:30 am »
Do póki nie będzie w normalach tryby a'la ranked (banowanie i po kolei wybieranie)

http://i.imgur.com/WUeZl.jpg
season 2
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2370 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:19:52 am »
mnie zawsze bedzie zastanawiac co pcha tardow do grania rankedow skoro sa normale, zadawalem to pytanie setki razy i nie otrzymalem odpowiedzi. mam znajomka ktory gra bardzo slabo to gra sobie z botami albo z nami jakiegos premade normala, nie pcha sie na ranked i zyje.

Może po prostu grają rankedy żeby się nauczyć je grać , nie każdy jest uber pro zaraz po założeniu konta na lolu.
Żeby grać rankedy trzeba mieć ten 30lvl, jak do tego czasu ktoś gra jak warzywo to raczej nie ma dla niego nadziei.


Z innej beczki, jak myślicie czerwo runy na ad czy armor pene lepsze na Talona?


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2371 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:41:09 am »
Z innej beczki, jak myślicie czerwo runy na ad czy armor pene lepsze na Talona?
mi się lepiej gra z AD
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2372 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:19:52 am »
Ale masz pro sygnę felek  :D

nic specialnego :P

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2373 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:21:45 am »
mnie zawsze bedzie zastanawiac co pcha tardow do grania rankedow skoro sa normale, zadawalem to pytanie setki razy i nie otrzymalem odpowiedzi. mam znajomka ktory gra bardzo slabo to gra sobie z botami albo z nami jakiegos premade normala, nie pcha sie na ranked i zyje.

Może po prostu grają rankedy żeby się nauczyć je grać , nie każdy jest uber pro zaraz po założeniu konta na lolu.
Żeby grać rankedy trzeba mieć ten 30lvl, jak do tego czasu ktoś gra jak warzywo to raczej nie ma dla niego nadziei.



Bzdura. Po pierwsze trzeba poznać niemalże wszystkie postacie, żeby nie być niczym zaskoczonym. Do 30 lvla ci się to raczej nie uda. Po drugie, trzeba poznać pewne schematy i nawyki (rola supportu, carry ad, castera, junglera, różne spoosby jungli różnymi postaciami, wardowanie, walki o smoka i barona, pushowanie, różne buildy i contr buildy i muuultum innych). Do 30 lvla raczej nie będziesz miał okazji się tego wszystkiego nauczyć, gdyż tam ludzie grają sobie jak chcą i robią configi jak chcą.

Inna sprawa to jeszcze refleks i reakcja. Wbrew pozorom to też można wyćwiczyć w miarę poszczególnych gier. Tylko jeden będzie musiał rozegrać ich z 200, a inny 800.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2374 dnia: Wrzesień 04, 2011, 12:02:39 pm »
mnie zawsze bedzie zastanawiac co pcha tardow do grania rankedow skoro sa normale, zadawalem to pytanie setki razy i nie otrzymalem odpowiedzi. mam znajomka ktory gra bardzo slabo to gra sobie z botami albo z nami jakiegos premade normala, nie pcha sie na ranked i zyje.

Może po prostu grają rankedy żeby się nauczyć je grać , nie każdy jest uber pro zaraz po założeniu konta na lolu.
Żeby grać rankedy trzeba mieć ten 30lvl, jak do tego czasu ktoś gra jak warzywo to raczej nie ma dla niego nadziei.



Bzdura. Po pierwsze trzeba poznać niemalże wszystkie postacie, żeby nie być niczym zaskoczonym. Do 30 lvla ci się to raczej nie uda. Po drugie, trzeba poznać pewne schematy i nawyki (rola supportu, carry ad, castera, junglera, różne spoosby jungli różnymi postaciami, wardowanie, walki o smoka i barona, pushowanie, różne buildy i contr buildy i muuultum innych). Do 30 lvla raczej nie będziesz miał okazji się tego wszystkiego nauczyć, gdyż tam ludzie grają sobie jak chcą i robią configi jak chcą.

Inna sprawa to jeszcze refleks i reakcja. Wbrew pozorom to też można wyćwiczyć w miarę poszczególnych gier. Tylko jeden będzie musiał rozegrać ich z 200, a inny 800.

Ty i te twoje teorie <ziew>

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)