Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572650 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3875 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:00:39 pm »
Rickert - niestety Twoje myślenie zawodzi, nie próbuję ani bronić Fnatic, ani wjeżdżać na Ciebie ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3876 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:03:19 pm »
To nie rozumiem o co Ci chodzi. : D


Powiem tak, taki build jak robi lamia dziala tylko wtedy kiedy uda mu sie zburstowac kogos na combo z ignitem, w kazdym innym wypadku jest to fail co bylo widac wczoraj w finale.


Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3877 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:22:35 pm »
No a myślisz o co mi chodzi. Od początku pisałem, że rushowanie Bfa ma sens, jeśli jest to burst linia, a graves jest jedną z takich postaci, które opierają się w early na burst. A jaki był wynik mnie nie obchodzi za bardzo, bo odnosiłem się tylko do itemów.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3878 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:47:46 pm »
http://www.fnatic.com/news/9865/fnatic-releases-shushei.html

bb shushei ;P

niby nigdzie nie ma jeszcze info kto będzie 5 graczem ale chyba każdy się domyśla że wezmą sOAZ : P
born different.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3879 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:51:32 pm »
MACIEK NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



fuck yea teraz fnatic ma jakies szanse!
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3880 dnia: Czerwiec 04, 2012, 08:22:25 pm »
No i shushei wróci na mida to się może ogarnie bo top to nie jego świat.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3881 dnia: Czerwiec 04, 2012, 09:33:07 pm »
buty lvl 1 i IE na ashe jako pierwszy item.... LAMIA DABEST.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3882 dnia: Czerwiec 04, 2012, 09:52:22 pm »
Bo Graves ma chory dmg z comba Q+R, a w early rzadko jestes jestes w stanie stac i bic przeciwnika przez 5 sekund?
Nom, wyszlo tak ze nie zdjal nikogo na kombo a splywal w sekunde nawet na samej lini.

A co do tego co napisales o early, nie ma to sensu.
Jezus Maria...
Niektorzy maja fail bulidy i failuja, niektorzy maja fail bulidy i keruja, niektorzy maja dobre bulidy i fejluja, niektorzy maja dobre bulidy i keruja.
Ale jestem przekonany, ze skoro ten czlowiek gra w jakims teamie i ma swoj poziom to wie po co sklada swoje itemy, a nie dlatego, ze maja ladne ikonki, ale ok graj jak chcesz moze kiedys i Tobie sie poszczesci i bedziesz mial 2k elo.


@Goras
Gdyby to napisal zwykly uzytkownil potraktowalbym to jako zart, ale w Twoim przypadku jestem w stanie uwierzyc, ze tak robisz  :D.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3883 dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:13:25 pm »
Czyli rozumiem ze jak bede gral w teamie takim jak fnatic i nie wazne co zloze bede czcone i bedize taki seken mnie bronil ze skoro gram w takim teamie to build musi byc dobry?

Ok, to -_-' nie ma sensu, ale koncze ta dyskusje tutaj, bo mi juz sie powoli zygac od tego chce. Moja opinia jest tak ze lamia jest najwiekszym kretynem robiac to co robi i to jest jeden z glownych powodow dlaczego fnatic przegrywa wszystkie mecze a przynajmniej early walki na liniach i o dragony.

Ale jeden krok juz zrobili, wywalili double ap gracza z topki ktory od 6 miesiecy stoi w miejscu.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3884 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:00:24 am »
Czyli rozumiem ze jak bede gral w teamie takim jak fnatic i nie wazne co zloze bede czcone i bedize taki seken mnie bronil ze skoro gram w takim teamie to build musi byc dobry?
1. Nikogo tutaj nie bronie, po prostu musisz zrozumiec, ze lamia tak sklada to widzi w tym jakis cel i najwyrazniej jego team nie ma do niego pretensji.
2. Tak, wbij 2k elo i dostan sie do fnatic to tez bede mowil (no wlasnie pierw dobij 2k elo i dostan sie do fnatic, ale to jest awykonalne, bo "bg noob team, sam nie moge wykerowac, a powinienem miec platyne"), ze jest sens w Twoich bulidach, pomijajac te typowo troll, ktore topka robi na normalach.



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3885 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:12:52 am »
Chyba mpxx nie rozumiesz o co chodzi. : P

Nie chodzi o to co sie buduje, tylko o kolejnosc. A tak mu sie dobrze gralo ze fnatic dalo w dwoch meczach surr w 15min. :)
owszem zrozumiałem, ale nie do końca kminie o co tu się czepiać :)
o buildy czy o kolejność kupowania itemów ? trochę to dla mnie zabawne :D

surr w 15 min wynika raczej ze słabej gry całego teamu (większości), a nie jednego gracza



niby nigdzie nie ma jeszcze info kto będzie 5 graczem ale chyba każdy się domyśla że wezmą sOAZ : P
aż przykro było patrzeć jak bezradny był przeciwko Wickd'owi
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3886 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:39:12 am »
Chyba mpxx nie rozumiesz o co chodzi. : P

Nie chodzi o to co sie buduje, tylko o kolejnosc. A tak mu sie dobrze gralo ze fnatic dalo w dwoch meczach surr w 15min. :)
owszem zrozumiałem, ale nie do końca kminie o co tu się czepiać :)
o buildy czy o kolejność kupowania itemów ? trochę to dla mnie zabawne :D

surr w 15 min wynika raczej ze słabej gry całego teamu (większości), a nie jednego gracza



niby nigdzie nie ma jeszcze info kto będzie 5 graczem ale chyba każdy się domyśla że wezmą sOAZ : P
aż przykro było patrzeć jak bezradny był przeciwko Wickd'owi

"ze słabej gry całego teamu" , ad carry ma największy constant dps , ciężko coś zrobić jak top/mid nie jest nafeedowany a ad nic nie robi lub się składa w 5 sec to takiego czegoś raczej nie wygrasz.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3887 dnia: Czerwiec 05, 2012, 01:14:17 pm »
ciężko coś zrobić jak top/mid nie jest nafeedowany
'nie jest nafeedowany' - farm farm farm, farm is all u need

ad nic nie robi lub się składa w 5 sec
przy dobrym focusie i tak padnie w te 5 sekund


想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3888 dnia: Czerwiec 05, 2012, 01:31:44 pm »
farm farm farm, farm is all u need
Ok, czyli sam podajesz przyklad farmy.

Buty lvl 1 na farmie i BF sword vs Buty lvl 2, dwa dorany i Life steal itemek, kto wygrywa trade, kto wygrywa creepy, kto kogo zoonuje?

Wlasnie sam sei zgodziles z moimi slowami, smieszne jest ze wasz argument "bo to lamia i on mzoe bo jest prosem a ty 1500 elo" przestaje tutaj istniec, bo sam sie z tym wlasnie zgodziles.


next pls.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 01:43:38 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3889 dnia: Czerwiec 05, 2012, 01:55:16 pm »
ciężko coś zrobić jak top/mid nie jest nafeedowany
'nie jest nafeedowany' - farm farm farm, farm is all u need

ad nic nie robi lub się składa w 5 sec
przy dobrym focusie i tak padnie w te 5 sekund

Mhm czyli farma jest lepsza od farmy + killi dziwne masz pojęcie o byciu nafeedowanym i spora różnica jest jak masz farme a farme i kille poza tym chyba nie zauważyłeś o co mi chodziło w tym poście, i dziwnym trafem rzadko kiedy widze high elo carry składającego się przy dobrym nawet focusie w 5 sekund... no ale nvm.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3890 dnia: Czerwiec 06, 2012, 10:30:10 am »
Cytuj
Buty lvl 1 na farmie i BF sword vs Buty lvl 2, dwa dorany i Life steal itemek, kto wygrywa trade, kto wygrywa creepy, kto kogo zoonuje?
Wygranie lini =/= zoonowanie, nie wspomne o tym gdzie jest jungler jezeli przeciwnik ma lajf stila i wlasnie dzieki niemu wygrywa linie.

Cytuj
Wlasnie sam sei zgodziles z moimi slowami, smieszne jest ze wasz argument "bo to lamia i on mzoe bo jest prosem a ty 1500 elo" przestaje tutaj istniec, bo sam sie z tym wlasnie zgodziles.
next pls.
Smieszne sa wypociny 1,5k elo hejtujacego top playerow 4real.



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3891 dnia: Czerwiec 06, 2012, 01:36:53 pm »
Te patche riota , next champ z op dmgem i ulti na pół mapy i "nerf" buffujący ahri która i tak jest op :x , so fun gj riot.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3892 dnia: Czerwiec 06, 2012, 01:40:13 pm »
Morderczy mlynek  !!



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3893 dnia: Czerwiec 06, 2012, 01:57:32 pm »
Cytuj
Buty lvl 1 na farmie i BF sword vs Buty lvl 2, dwa dorany i Life steal itemek, kto wygrywa trade, kto wygrywa creepy, kto kogo zoonuje?
Wygranie lini =/= zoonowanie, nie wspomne o tym gdzie jest jungler jezeli przeciwnik ma lajf stila i wlasnie dzieki niemu wygrywa linie.

Cytuj
Wlasnie sam sei zgodziles z moimi slowami, smieszne jest ze wasz argument "bo to lamia i on mzoe bo jest prosem a ty 1500 elo" przestaje tutaj istniec, bo sam sie z tym wlasnie zgodziles.
next pls.
Smieszne sa wypociny 1,5k elo hejtujacego top playerow 4real.

Czym rozni sie 1500 gracz smiejacy sie z buildu "top gracza" ( -_-' od kiedy lamia i fnatic sa top to nie wiem ale ok) od low gracza ich broniacego?

Jestes zalosny, brak ci jakichkolwiek argumentow wiec jedyne co mozesz powiedziec to, ze on ma wysokie elo i skoro to robi to musi byc good. A jeszcze przed tym napiszesz moje elo co by bylo bardziej wiarygodnie.


Wygranie lini =/= zoonowanie, nie wspomne o tym gdzie jest jungler jezeli przeciwnik ma lajf stila i wlasnie dzieki niemu wygrywa linie.


I tu wlasnie koncze rozmowe z toba, sadzilem ze jednak bronicie tego gracza bo uwazacie to za dobre, a wy po prostu jestecie marnymi funboiami ktorzy nawet nie wiedza ocb na bot lini.

ALE ALE

SLUCHAJ TERAZ.

Lamia poszedl do rozum do glowy i zaczal skladac takie itemy ze robi cos na teamfightac o dragona! Czyzby juz jego team sie na to wkurwial?  NIEE NIE MOZE BYC, PRZECIEZ ON MA HAJ ELO I MUSI BYC DOBRY BUILD.

pompa z ciebie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 02:00:44 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3894 dnia: Czerwiec 06, 2012, 03:17:44 pm »
Cytuj
Buty lvl 1 na farmie i BF sword vs Buty lvl 2, dwa dorany i Life steal itemek, kto wygrywa trade, kto wygrywa creepy, kto kogo zoonuje?
Wygranie lini =/= zoonowanie, nie wspomne o tym gdzie jest jungler jezeli przeciwnik ma lajf stila i wlasnie dzieki niemu wygrywa linie.

Cytuj
Wlasnie sam sei zgodziles z moimi slowami, smieszne jest ze wasz argument "bo to lamia i on mzoe bo jest prosem a ty 1500 elo" przestaje tutaj istniec, bo sam sie z tym wlasnie zgodziles.
next pls.
Smieszne sa wypociny 1,5k elo hejtujacego top playerow 4real.

Czym rozni sie 1500 gracz smiejacy sie z buildu "top gracza" ( -_-' od kiedy lamia i fnatic sa top to nie wiem ale ok) od low gracza ich broniacego?

Jestes zalosny, brak ci jakichkolwiek argumentow wiec jedyne co mozesz powiedziec to, ze on ma wysokie elo i skoro to robi to musi byc good. A jeszcze przed tym napiszesz moje elo co by bylo bardziej wiarygodnie.


Wygranie lini =/= zoonowanie, nie wspomne o tym gdzie jest jungler jezeli przeciwnik ma lajf stila i wlasnie dzieki niemu wygrywa linie.


I tu wlasnie koncze rozmowe z toba, sadzilem ze jednak bronicie tego gracza bo uwazacie to za dobre, a wy po prostu jestecie marnymi funboiami ktorzy nawet nie wiedza ocb na bot lini.

ALE ALE

SLUCHAJ TERAZ.

Lamia poszedl do rozum do glowy i zaczal skladac takie itemy ze robi cos na teamfightac o dragona! Czyzby juz jego team sie na to -_-'?  NIEE NIE MOZE BYC, PRZECIEZ ON MA HAJ ELO I MUSI BYC DOBRY BUILD.

pompa z ciebie.

Popcorn , gdzie jest seken ? Prócz tego dalej przyznaje racje Rickertowi bo jako jedyny podaje dobre argumenty reszta na razie pisze 3 po 3 jakby chciała a nie wiedziała o czym w ogóle pisze.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 03:19:49 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3895 dnia: Czerwiec 06, 2012, 03:48:08 pm »

Cytuj
Wlasnie sam sei zgodziles z moimi slowami, smieszne jest ze wasz argument "bo to lamia i on mzoe bo jest prosem a ty 1500 elo" przestaje tutaj istniec, bo sam sie z tym wlasnie zgodziles.
next pls.
Cytuj
Smieszne sa wypociny 1,5k elo hejtujacego top playerow 4real.

Cytuj
Czym rozni sie 1500 gracz smiejacy sie z buildu "top gracza" ( -_-' od kiedy lamia i fnatic sa top to nie wiem ale ok) od low gracza ich broniacego?
Tym samym czym smianie sie gracza arki gdynia z gry Messiego.

Cytuj
Jestes zalosny, brak ci jakichkolwiek argumentow wiec jedyne co mozesz powiedziec to, ze on ma wysokie elo i skoro to robi to musi byc good. A jeszcze przed tym napiszesz moje elo co by bylo bardziej wiarygodnie.
Argumenty podawalem
Cytuj
Niektorzy maja fail bulidy i failuja, niektorzy maja fail bulidy i keruja, niektorzy maja dobre bulidy i fejluja, niektorzy maja dobre bulidy i keruja.
Na to zeby wygrac/przegrac linie/gre sklada sie wiecej czynnikow niz bulid i skill.


Wygranie lini =/= zoonowanie, nie wspomne o tym gdzie jest jungler jezeli przeciwnik ma lajf stila i wlasnie dzieki niemu wygrywa linie.


Cytuj
I tu wlasnie koncze rozmowe z toba, sadzilem ze jednak bronicie tego gracza bo uwazacie to za dobre, a wy po prostu jestecie marnymi funboiami ktorzy nawet nie wiedza ocb na bot lini.
Dziekuje, ze powiedziales mi, ze jestem fanboyem czlowieka, ktorego nick widze 2gi raz w zyciu (tylko raz jak gral urgotem go widzialem).
Tirius ad carry w teamie tez nie wie nic o bottom lane ;/


Cytuj
Lamia poszedl do rozum do glowy i zaczal skladac takie itemy ze robi cos na teamfightac o dragona! Czyzby juz jego team sie na to -_-'?  NIEE NIE MOZE BYC, PRZECIEZ ON MA HAJ ELO I MUSI BYC DOBRY BUILD.
A moze po prostu chcial cos sprawdzic i zagrac sobie z bfem raz?
Teraz podaj mi cytat gdzie nazwalem jego bulid dobry.

Cytuj
pompa z ciebie.
Pompa z twojej spiny i stylu pisania aka:
Cytuj
skoro to robi to musi byc good
Uwielbiam tych co w kazdym zdaniu musza wpisac cos po angielsku, wysle to twojej pani od angielskiego, niech wie za ma pilnego ucznia.

@felek
"szukam nowych ludzi do teamu" <--- popcorn.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 03:51:08 pm wysłana przez seken »



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3896 dnia: Czerwiec 06, 2012, 03:56:27 pm »
Nie załapałem z tym "szukam nowych ludzi do teamu" w sensie ty czy rickert ?

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3897 dnia: Czerwiec 06, 2012, 03:58:36 pm »
W sensie ty  :oops:.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3898 dnia: Czerwiec 06, 2012, 04:03:11 pm »
wait, czyli ty tak po prostu wchodzisz na forum, widzisz dysksuje o ktorej nihuja nie masz najmniejszego pojecia, ale zobaczyles nick ricekrt to okazja by pohejtowac? l0l.

next pls.

I nie, on sklada takie itemy na wszystkich ad carry, ale przeciez ty nawet nie ogladales meczu a sie wypowiadasz. :o

A te porownanie z pilka. :         D

ps bys sie lepiej poczul i mial o co tym razem "hejtowac"(sam uzywasz angielskich slow piszac zdanie po polsku ale w.e) to:
nice clg wygralo z m5 wczoraj, amazing 73min gra.


I jak to jest, mnie oceniasz piszac moje elo ze mam takie i takie, a gdy przychodzi do Tiriusa ktory ma bardzo podobne elo to piszesz, ze przeciez gra AD carry to ma racje. Widze ze nie ma co z toba prowadzic dyskusje bo tu ani niema obiektywizmu, ani argumentow, tylko pojebany seken ma okazje by sprobowac cos napisac na rickerta, ale jedyne co moze to podac moje elo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 04:04:58 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3899 dnia: Czerwiec 06, 2012, 05:26:21 pm »
czy wy ciagle sprzeczacie sie o jedna gre w ktorej ktos mial "inny" build i to nie wypalilo?



/popcorn