Witaj
Gość

Wątek: Najciekawsza klasa  (Przeczytany 45912 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 19, 2007, 05:34:09 pm »
Cytat: varyad
na razie najgłupszy topic w tym miesiącu, a myślałem że nic nie przebije: "Klasa z najwieksza iloscia zycia i najwiekszym dmg "
Ja może zadam tobie takie pytanko: Jak myślisz, jaki jest najgłupszy post w tym temacie?
Prośba taka: Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie = nie wypowiadaj się w nim.
Cytat: varyad
BTW lol Allseron
Nie grałeś tam, nie oceniaj.
Allseron
Lian - Biskup 6X
Allain - BH 4x


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 19, 2007, 05:51:52 pm »
Tyrant, OL i necro sa najtudniejszymi postaciami do opanowania - przez co ciekawe, ale ja umilowalem sobie dark elfy. Wiele roznych buildow = wiele sposobow grania. Chyba jedynie ludzie moga dorownac DE w kombinacjach, poniewaz maja wyrownane statystyki. Lubie dark elfy za ich moc i wyglad ;) Kazdy DE fighter to polaczenie woja z malym magiem/debufferem co czyni te postaci bardzo ciekawymi. SK i PR sa bardzo przyjemni w prowadzeniu (AW nie mialem przyjemnosci grac - jeszcze :P), polecam ta klase.
Dobry zart.
Tak uwazasz? Dobrze opanowany necro jest maszynka do zabijania i kazdy to potwierdzi. Byle noobek nic nim nie zdziala, a i pewnie go nawet nie wyleveluje do rozsadnego poziomu 6x. Drogi w utrzymaniu w przeciwienstwie do SH ktory jest bardzo popularny na low rate.
taa nekro jest strasznie ciezko opanowac  :Di wiekszosc dzieciakow gra nekrosem przynajmniej na abyss x7


  • Banned
  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 19, 2007, 06:46:38 pm »
Cytuj
Kwestisia jest taka:
Jaką klasą gra się na tyle ciekawie, że szybko się nie znudzi?
W każdym możliwym tego wyrażenia znaczeniu.

Ten jest najglupszy zdecydowanie, autor niejaki tensai grający na serwerze allseron. Zgadłem ?Dostanę cukierka?
Virtue- Varyad MS 77 (pwned by FBI)
Mobl- Varyad HE 65+ (pwned by Mobcat40)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:14:04 pm »
Dostaniesz warna za offtop i flejm jak sie nie przymkniesz ...

Piszemy tylko na temat ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:48:34 pm »
Tyrant, OL i necro sa najtudniejszymi postaciami do opanowania - przez co ciekawe, ale ja umilowalem sobie dark elfy. Wiele roznych buildow = wiele sposobow grania. Chyba jedynie ludzie moga dorownac DE w kombinacjach, poniewaz maja wyrownane statystyki. Lubie dark elfy za ich moc i wyglad ;) Kazdy DE fighter to polaczenie woja z malym magiem/debufferem co czyni te postaci bardzo ciekawymi. SK i PR sa bardzo przyjemni w prowadzeniu (AW nie mialem przyjemnosci grac - jeszcze :P), polecam ta klase.
Dobry zart.
Tak uwazasz? Dobrze opanowany necro jest maszynka do zabijania i kazdy to potwierdzi. Byle noobek nic nim nie zdziala, a i pewnie go nawet nie wyleveluje do rozsadnego poziomu 6x. Drogi w utrzymaniu w przeciwienstwie do SH ktory jest bardzo popularny na low rate.
Tak uwazam, do tego powiem Ci, ze nawet byle noobek moze duzo zdzialac necrem. Jak dla mnie najtrudniejszymi postaciami do opanowania sa kolejno: tyrant, summonerzy, sk i ol, chociaz jakby patrzec z drugiej strony nie chodzi o 'trudnosc' w opanowaniu postaci tylko umiejetnosc wykorzystania swojej postaci w odpowiednim czasie. Byle pr0 wymiatacz sorcem moze byc tragicznie kiepski grajac np. EE. Nie ma klasy najciekawszej... dla mnie sa to summonerzy, innych moze nudzic beiganie z summonem, a najwieksza radosc moze im sprawiac buffowanie i leczenie kumpli co w efekcie skutkuje wygrana w pvp.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:53:43 pm »
necro to chyba najlatwiejsza postac w grze...nawet jak ktos jest noobem i nie opanowal jakis technik silence|sleep etc ... to napewno jzu wie o summon -tranfer pain co mu daje wieksze szanse w wygraniu pvp


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 20, 2007, 04:07:35 pm »
Cytat: MonT
Nie ma klasy najciekawszej... dla mnie sa to summonerzy, innych moze nudzic beiganie z summonem, a najwieksza radosc moze im sprawiac buffowanie i leczenie kumpli co w efekcie skutkuje wygrana w pvp.
W sumie prawda... Wypadałoby więc zdefiniować, co jest ciekawe.
Może troszkę usprawnie moje pytanko.
Jakie klasy wymagają dużo pomyślunku, którymi żeby b. dobrze grac trzeba dużo kombinować?
Allseron
Lian - Biskup 6X
Allain - BH 4x


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 20, 2007, 04:11:22 pm »
fedur - necro ktory opanował cursed mana i nuki > necro ktory wali tylko nukami i trzyma summonma na TP ...
Widziałem wczoraj ... na olimpiadzie ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 20, 2007, 04:46:07 pm »
no tak tak ale mi chodz o taka sytuacje np. sork vs necro... nawet jak necro nic nie wie o skillach swoich i odpalil Transfer pain ma duze szanse na wygranie pvp bo zapoda Glooma i bedzie walil nukami...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 20, 2007, 05:13:28 pm »
Cytuj
fedur - necro ktory opanował cursed mana i nuki > necro ktory wali tylko nukami i trzyma summonma na TP ...

Tak walcza ci nekromanci "z powolania",potrafia walic nukami i walczyc summonem.Hardkorowcy potrafia i bez summona powalac wiekszosc klas i uwazam takiego nekra za dobrego.ALe nekra powinni nerfnac i dac mu taka mozliwosc:albo ma summona i zachowuje sie jak summoner albo tylko nukuje.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:58:26 pm »
Dla każdego inna jest najciekawsza, więc z tej dyskusji nie wyniknie nic oprócz kłótni :).

Summony necro powinni usunąć...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 23, 2007, 10:06:35 pm »
Dla każdego inna jest najciekawsza, więc z tej dyskusji nie wyniknie nic oprócz kłótni :).

Summony necro powinni usunąć...
zbyt radykalne, wystarczyłoby usunąć Transfer Pain żeby go w miarę zbalansować (i zmniejszyć land rate anchor do pierwotnego stanu...).
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:41:58 am »
na levelach 75+ necro za słabo wali żeby zabic kogos wystraczy resist na dark magic i cp potami mozna ładowac to co on nam zabiera taki sh na 78 lvl(to juz nie sh ale nie pamietam jak on sie nazywa) rozwala necro jak chce
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 24, 2007, 11:19:25 am »
Wszystko zalezy naturalnie od stylu grania.
Mam 2 postaci, z ktorych jestem szalenie zadowolony: BH i SH.

BH – jak chce sobie, czy dla klanu znalezc jakies matsy,
czesci – biore BH i wybieram sie na polowy. Przy okazji zawsze wpada troche kaski
za sprzedane, niepotrzebne nam czesci, a jak jest jej za malo to, na niskich lvl,
mozna pojsc na krysztalki – narobis ssek i ze sprzedazy jest szybciutko, ladna kaska.
Mozliwosci „dorobienia sie”, przy jednoczesnym expieniu i niezlej zabawie (dobry tank,
a z odpowiednim tatoo wchodzi kazdy stun i prawie kazdy spoil) sa ogromne.
Na wyzszych lvlach masz jeszcze wiecej mozliwosci.
A i pvp „w terenie” tez czesto wychodzi – stun, hammer – pare udezen i znowu stun i hammer
– itd. az gosc lezy.
Pare dni temu nawet lucznika w ten sposob polozylem – gosc nie mogl uciec po prostu.
- niepotrzebnie zaczepial – hehehehe.
Wada jest na 100% maly dmg i powolnosc tej postaci i to, ze na wyzszym lvlu,
nie za bardzo mozna samemu pobiegac. Za to jak zdecydujesz sie podzielic w party spoilami
– kazdy przyjmie twojego krasnala z otwartymi rekami.

SH – jak mi sie znudzi pykanie BH i mam ochote „powymiatac” to biore SH.
Wiadomo – nuker – dmg rozsiewa na lewo i prawo, moby sypia sie jak snieg,
albo deszcz (zalezy od pory roku ;) ) i jest cacy. Dzieki „zarobkom” BH – moge latwiej
utrzymac swojego SH i tez jest pieknie.

Pewnie, ze SH jest slabszy w pvp od bla bla, a krasnal to w ogóle, itd...
Mysle jednak, ze warto zapewnic sobie w ten sposob (rozne, bardzo inne klasy) urozmaicenie
w L2 i po prostu ciagle inna jakosc gry.

Pozdro - Koszal
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2007, 11:21:10 am wysłana przez Koszalek »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2007, 01:01:58 pm »
i nudny jak flaki z olejem .. (mowie o SH !)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2007, 01:10:18 pm »
... moze dla ciebie - dla mnie wyglada ciekawie, ma efektywne czary, ciekawe skile
i jest dosyc wszechstronny (ostatnio nawet dobijalem walka wrecz).
Byc moze w pewnych sytuacjach schematychny -> max dmg, poprawka i po ptakach ...
ale kazdemu co lubi  :P

W tej chwili zastanawiam sie (dodatkowo) nad BD albo jakims lucznikiem
- pewnie tez czarny elfik.  :D




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 24, 2007, 01:20:59 pm »
u mnie pve wyglada tak: 3, 1, 1, podchdoze do moba, 5 (czyli pickup) i następnego ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 24, 2007, 01:25:29 pm »
... i o to czasami chodzi  :D - mozesz szybko reagowac, wstawic sie czasem za slabszym,
w party tez jest cacy - mozesz "popilnowac" innych, latwiej na raida pojsc...

wszystko zalezy od stylu i ochoty - a tak jak juz wspomnialem teraz pojawi sie BD, albo PR,
i tu bede mogl wyprobowac rozne tricki i techniki  :D


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:00:21 pm »
Skusilem sie na abyss walkera i musze powiedziec ze to jest to. HEX wymiata (szkoda ze dagger ma mniejszy m atk od luku, ale i tak wchodzi czesto), krytyki swietne, na buffie expi sie bardzo szybko i bez problemow no i jest ciekawy jak to dagger: mozna powkurzac, wszedzie dojdzie na silent move i jak trzeba to mocno przywalic. Bardziej przydatny w party od TH czy PW (wlasnie za sprawa hexa, jak ktos juz napisal - przyspiesza expienie o jakies 20%). Jedyny minus - stun jak w maselko.. Ale czuc klimat.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:54:30 pm »
ja AW nie lubię. Lubię jego wygląd i lubię TH i mam hybryde - subka z SK na TH ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2007, 11:03:52 pm »
fracti: a juz myślalem że tylko ja gram AW:P a wszyscy to tylko th i th
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2007, 11:15:09 pm »
Grałem AW ale to ma za mało hp. Jedynei z kim wygrałem nim to - sorc ( wszedł bow stun) i drugi AW (wszedł bow stun) ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 25, 2007, 12:22:35 am »
Ja mam tego AW na subie :P Main to destro (titan) i nawet fajnie sie prezentuje. Na moim serwie cos skopali od c5.. skille z pierwszej profki nie dzialaja (tj dzialaja ale nic nie robia - dobre na zaczepke :P) i stun nie wchodzi.. :( Ja ubilem praktycznie na poczatku warlorda i th (2v1 bylo) - pol hp mi zostalo :) No hp malo, ale mi to tam nie przeszkadza :)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 25, 2007, 11:38:49 am »
magowi maja jeszcze mniej a nie narzekaja a aw potrafi przyłożyc mocniej niz mag(tylko ze musi dobiec :D)nie mozna miec wszytskiego, aw na 78 lvl ma 600 hp mniej niz th(bez bufów, http://www.l2guru.com/l2calc/) ale za to wyciaga około 50% wiecej dmg z blowów(Focus Death +90% siły blowa, th ma tylko Focus Power +60% i hex -30% p.def ale ten -def nie przekłada sie na 30% silnijeszy cios wiec temu gdzies około 50% nie 60%, nie liczac pb na th jeszcze kóre mu odejmie siłe ciosu) zreszta kazdy co kto lubi nie da sie jednoznacznie powiedziec który dager jest lepszy, w kazdym razie aw jest najbardziej klimatyczny te jego niskie hp zmusza do myslenia nie mozna wyskoczyc nim w prostej lini na maga bo sie dostanie klika nuków i sie spi trzeba sie zechowyac jak dager i zabijac z ukrycia :D i dodatkowo jego skila których ma naprawde duzo i wiekszosoc sie przydaje
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 25, 2007, 02:07:49 pm »
A ja polecam w szczególności BOUNTY HUNTER ,
bez kitu grajac na l2x Staris moim bd i th sie nudzilem i wiecej gralem spoilerem niz  w/w postaciami. Spoiler naprawde rządzi :d

a do tego:

- Silver Ranger
- Gladiator
- Tyrant
- Nekromanta
- Shillen Knight
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2007, 06:31:19 pm wysłana przez NightBird »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]