Witaj
Gość

Wątek: Najciekawsza klasa  (Przeczytany 46009 razy)

  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #275 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:35:59 am »
Wszystko!poprostu praktycznie nikt nie moze z nim wygrac ;/
a Na oli wygranie z gladem nawet nubem jest trudne i w ogóle lista Gladow ladnie sie w dół przewija ;p Tyrek ma jedynie 20% na pokonanie go
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #276 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:06:53 am »
Mega Argumentacja...nie to, że się czepiam.
Nie lubie "pisanego pvp" jakie uprawia Ryltar z ogromnym zapałem w szczególności w temacie o SK, ale co do glada...
Byle jaki nuker zjada glada, w szcególności sorc. Soniki mają zasięg 600, surrender/vortex/bułki 900. Grając Sorcem po wrzuceniu na niego vortexa+surrendera, a jak niechcący wejdzie na 600range to i slow'a, glad nie ma najmniejszych szans zabić takiego nukera. Zanim na takim speedzie glad walnie bułkę, czyli wejdzie na 600 range, zdąży dostac nukea a nuker odbiega. Kite-to-die. Ale nie lubie pisać jakieś takich pierdół...
Co do oli. Glad jest imba klasą i z tym trzeba się pogodzić, ale że jest troche dupa w dużym pvp na fullbuffie to też...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #277 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:08:41 pm »
Cytuj
Wszystko!poprostu praktycznie nikt nie moze z nim wygrac ;/
a Na oli wygranie z gladem nawet nubem jest trudne i w ogóle lista Gladow ladnie sie w dół przewija ;p Tyrek ma jedynie 20% na pokonanie go

who cares about your l2joke server? lololololo :oops:
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #278 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:29:46 pm »
Ankta nie da się tankować zacznijmy od tego.
Jeżeli chodzicie na Ankta w 10 osobowym party ( podejrzewam, że ktoś jest poza party ) ze składem 2 ee, bish , tank i 6 cldowców to gratuluje profesjonalnego endgame party bez sws-a i bd. A tam, że BD ma buffy na c speed, m atk , m crit, A sws na reuse, mp, defy, ... Przecież lepiej mieć nukera, więcej.

My gramy w l2, ty też zacznij.
Jak ktoś już wyżej napisał bardzo dobra reklama na serwera jak i całego projektu.

Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #279 dnia: Kwiecień 12, 2008, 01:19:43 pm »
Ona pisala o Baiumie, ze bije go w takim party, a nie Antka.
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #280 dnia: Kwiecień 12, 2008, 01:49:16 pm »
Ankta nie da się tankować zacznijmy od tego.
Jeżeli chodzicie na Ankta w 10 osobowym party ( podejrzewam, że ktoś jest poza party ) ze składem 2 ee, bish , tank i 6 cldowców to gratuluje profesjonalnego endgame party bez sws-a i bd. A tam, że BD ma buffy na c speed, m atk , m crit, A sws na reuse, mp, defy, ... Przecież lepiej mieć nukera, więcej.

My gramy w l2, ty też zacznij.
Jak ktoś już wyżej napisał bardzo dobra reklama na serwera jak i całego projektu.



No widzicie nie musicie dyskutować o czymś o czym nie macie pojęcia ;)
Antka da sie tankowac i tamto pisałam o antku a nie o bajtku ;p

BTW. thx zapomniałam BD tez mieliśmy ^_^
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #281 dnia: Kwiecień 12, 2008, 01:57:13 pm »
I co :?: 11densato osobowe party czy 2 osoby po za party :?:
Nie, to nie my nie mamy pojęcią, tylko wygłaszasz teorię nie dość, że mylnę, to jescze w taki sposób, że chcesz nam wcisnąć, że te bugi są celowe i tak ma być - otóż nie i to raczej problem Polskich serverków, że działają zupełnie na opak w stosunku do wzoru, jakim jest Lineage2 z Retaila.
Może to Ciebie zdziwi, ale Antka nie da się tankować. Tankowanie = regularne utrzymanie go na danej osobie, a niestety on ma taką szansę na przeagrowywanie się, że jest to nie możliwe. No chyba, że są na niego jakieś haxy przy użyciu kamawafli, w co wątpie. To może montezuma conajwyżej powiedzieć, bo mi na razie nie jest dane farmić Anthiego, a mu może tak.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #282 dnia: Kwiecień 12, 2008, 03:09:08 pm »
Dzieki za wytłumaczenie co to znaczy tankowanie...bo nie wiedziałam tego wczesniej...-.-
5 razy agro i juz antek za tobą lata więc nie wiem czemu sie tak denerwujesz  :P
A tam nie będe wam tłumaczyć bo sie nie znacie ^^.
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #283 dnia: Kwiecień 12, 2008, 03:33:54 pm »
Ilcia, jednak jakbyś nie tłumaczyła to Marcin ma rację...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #284 dnia: Kwiecień 12, 2008, 09:09:41 pm »
Ale tu nie chodzi o to, że my Ci nie wierzymy, że tankowałaś Antka czy nie wierzymy, że rozwaliliście Antka w 1 party. I nie mówimy o rzeczach o których nic nie wiemy. Widzę to tak - Ty grając na priv serwerze starasz się udowodnić starym farmerom z retka, że oni nie wiedzą nic, a retek jest zbugowany. To, że tam gdzie ty grasz jest tak jak jest i istnieją bugi w agroo czy statach rb to nie znaczy, że tak jest. I normalnie po twojej wypowiedzi na jakimś normalnym serwerze jakiś tank może się skompromitować i chcieć tankować antka. Już nie mówię o tym, że jakiś klan może iść na Antka w jedno party. Zasada jest taka grasz na DN - masz dział o DN, grasz na nie do końca sprawnym serwerze - Nie pisz o bugach tam występujących i nie wprowadzaj ludzi w błąd i na litość boską nie kłóć się jeszcze o to. Co do ilości online mogę Ci zapewnić, że czytając ten temat wielu ludzi, którzy myśleli, że L2m jest poprawne naprawdę już tak nie myśli.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 12, 2008, 09:44:46 pm »
w 1 party to można isc na zwykłego rb ale na żadnego epic nie da rady, baiuma to można tankowac kimkolwiek(teoretycznie, w praktyce najlepiej kimś kto szybko biega:D)

ps. a z tego co wiem na obecnie(ct1) wystarczy jeden kaemal z ta smyczą(soul hound chyba to ma) żeby utrzymać takiego baiuma na dystans, na valakasa i na antka nie wiem czy to dziala ale na baiuma działa
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:13:47 pm »
Cytuj
Już nie mówię o tym, że jakiś klan może iść na Antka w jedno party.
ee no wiesz na niektorych priv servach gra malo ludzi i jak z klanu sie zbierze jedno, dwa pt na antka to jest dobrze :P ale przy odpowiednich buffach bije sie tak okolo 1.5 godziny ^^


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:29:46 pm »
Propo tego l2m :
Sporo ludzi pisze, że jest to prawie jak officjal - g** prawda, ale i tak respect dla tych, którzy się męczą nad rozwijaniem projektu.
Ja pogrywam czasem na x666 dlatego że tam pełno newbów i fajnie się ich ownuje xD

Propo glada:
SPS/SORC, nawet bez slugów mają b.latwo na 3rd - vort + slow, spamem cp+elixirów nadrobić dmg z bananów, uciekać przed tss/dss... łatwe imo.

btw. <3 bug na l2m (graveland) - shield stun :
Jestesmy z dala od mobka, mamy go na targecie, klikamy[shield stun] podczas,gdy nasza postac biegnie, aby walnac moba targetujemy samego siebie....
Postac walnie stuna mobkowi i .... zacznie lac samego siebie xD dostajemy flage i (chyba) w razie deada PK.
Dzialalo to na 100% przed wipe na x666 , nie wiem jak teraz.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:47:33 pm »
w 1 party to można isc na zwykłego rb ale na żadnego epic nie da rady, baiuma to można tankowac kimkolwiek(teoretycznie, w praktyce najlepiej kimś kto szybko biega:D)

ps. a z tego co wiem na obecnie(ct1) wystarczy jeden kaemal z ta smyczą(soul hound chyba to ma) żeby utrzymać takiego baiuma na dystans, na valakasa i na antka nie wiem czy to dziala ale na baiuma działa

RB to można robić w 3 osoby, ale nie o to chodzi...pomijająć, że skład jest troche inny.
Główną rzecza jest to, że epickie RB mają zauważalnie więcej HP/Pdef/Mdef/DebuffsResist niż normalne RB i mają czasami swoje skille, a raczej fochy, przez które giną ludzie...wiem, nic odkrywczego. No ale tak się składa, że niektórzy zapominają o tym, że żeby zabić RB to dps>regen hp rb. Nic nie daje Ci to, że Baium stoi na smyczy, czy cośtam cośtam, bo i tak bez Kamaeli Baiuma mógł by sobie tankować PhantomSummoner bo Baium jest doszczętnie głupi, a jego aggro-lock na kimś załatwia sprawę. Problemem jest tylko to, że trzeba mu zrobić duży stosunkowo DMG. Jeżeli ktoś kiedyś widział kończenie epic bossa w jedno party to wie jakto wyglądąło. Mi w pamięci utkwiło, jak archer party z 4ema HE z Draco nie mogło skończyć Baiuma, bo pomimo crit rate praktycznie maxymalnego nikomu nie chciały siadać kryty. Sytuacja jednostkowa, ale obrazuje, gdzie tkwi problem.
Więc albo ludzie przestaną pisać ironicznie ubrane w słowa "mądrości" ze zbugowanych privów, albo skończy się peace and love na forum, xaxaxa :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:54:21 pm »
Wg mnie postacie jakimi gra sie naprawde ciekawie to:

1) Tyrant - rozne bajery na rozne okazje, mily exping mile pvp.
2) Warlock - Władca kiców ;] bardzo przyjemnie sie gra i solo i w pt a i pvp ciekawe.
3) Destro - jak w przypadku tyranta.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:00:26 pm »
Ale tu nie chodzi o to, że my Ci nie wierzymy, że tankowałaś Antka czy nie wierzymy, że rozwaliliście Antka w 1 party. I nie mówimy o rzeczach o których nic nie wiemy. Widzę to tak - Ty grając na priv serwerze starasz się udowodnić starym farmerom z retka, że oni nie wiedzą nic, a retek jest zbugowany. To, że tam gdzie ty grasz jest tak jak jest i istnieją bugi w agroo czy statach rb to nie znaczy, że tak jest. I normalnie po twojej wypowiedzi na jakimś normalnym serwerze jakiś tank może się skompromitować i chcieć tankować antka. Już nie mówię o tym, że jakiś klan może iść na Antka w jedno party. Zasada jest taka grasz na DN - masz dział o DN, grasz na nie do końca sprawnym serwerze - Nie pisz o bugach tam występujących i nie wprowadzaj ludzi w błąd i na litość boską nie kłóć się jeszcze o to. Co do ilości online mogę Ci zapewnić, że czytając ten temat wielu ludzi, którzy myśleli, że L2m jest poprawne naprawdę już tak nie myśli.

Ja wam nie chce wmówić ze Retail jest zbugowany bo to by było bez sensu.Poprostu ja wam chce powiedzieć ze u mnie na servie da sie tankowac Antka i to nie jest bug ^^.

BTW. Odeszlismy od tematu...miało być o najciekawszej klasie a nie o Antku bajtku czy tam valdku ;)
Najciekawszą postacią jest oczywiście EE ;D
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:01:51 pm »
dla mnie najciekawszymi postaciami sa:
-Elven Elder
-jakis Dagger
-Destro


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:43:50 pm »
Jak na mnie najlepszymi klasami są summonerzy i SK, najbardziej elastyczne klasy.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 13, 2008, 12:22:42 am »
I dosyć trudne :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 13, 2008, 01:04:02 am »
Ale to jest bug - Niedokładny system agroo u tego rb oraz zmniejszenie statów.


Też tak myślę summonerzy i SK no i DA.

Tak  się zastanawiam co summonerzy będą robić jak dostaną pr0 cuba...
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 13, 2008, 08:02:01 am »
aw i inni dagerzy, sumonerzy tez sa fajni
a w l2 nie ma trudnej klasy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:09:08 am »
aw i inni dagerzy, sumonerzy tez sa fajni
a w l2 nie ma trudnej klasy

OverLord jest dość trudną klasa
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:03:59 am »
Ale to jest bug - Niedokładny system agroo u tego rb oraz zmniejszenie statów.


Też tak myślę summonerzy i SK no i DA.

Tak  się zastanawiam co summonerzy będą robić jak dostaną pr0 cuba...


Będą chodzili z daggerami/rapierami czy czymś co da im jak największy atk.speed, dc light i będą brali buffy takie jak daggerowcy? Może nawet zaczną chodzić bez summonów :PP


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:19:04 am »
Ale to jest bug - Niedokładny system agroo u tego rb oraz zmniejszenie statów.


 


OMG...-.- kiedy ty wreszcie zrozumiesz ze to nie jest bug?Agro jest normalne i nie wiem skad wywnioskowałeś ze ma zmniejszone staty...
A tak poza tym mielismy juz skonczyc temat RB bo to jest Temat o najciekawszej klasie

SWS jest jeszcze ciekawy ;)
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:23:53 am »
wszystko co nazywa sie Lineage 2 i nie dziala jak na serwerze oficjalnym jest bugiem. Nawet rate (inny niz x1) serwera mozna na sile nazwac zamierzonym bugiem. Off oczywiscie tez ma bugi, ale to tak jak kazda gra.