Witaj
Gość

Wątek: Archers vs Mages  (Przeczytany 6743 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 15, 2008, 08:45:25 am »
Tak btw to ja pisałem o nukach 76 wiec bez sluga/crushera etc. :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 15, 2008, 10:34:53 am »
Cytuj
...ale możliwe o ile nie ktoś nie ma waszego radaru...
Reasumujac: Niemozliwe :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 15, 2008, 02:25:37 pm »
wracając do temat to w obecnych realiach party mage/archer wcale nie jest najlepsze do pvp
obecnie ciężko powiedzieć jakie party było by najlepsze
archer lekko zmodyfikowane w stosunku do IL z dagerem/tankiem
mage
czy jakieś połączenie mele(tu już można robić sporo kombinacji z dd)
lub nawet jakies kombinacyjce w którym są mele i magowie(widziałem takie party ownujace zwykłe mage part)
bardzo dużo zależy od eq teraz
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 15, 2008, 02:31:55 pm »
wracając do temat to w obecnych realiach party mage/archer wcale nie jest najlepsze do pvp
w00t? moze jeszcze nuker party z olem 80+ jest kiepskie na pt vs pt


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 15, 2008, 02:53:08 pm »
jak ja nie lubię rozmawiać z kimś kto przeczyta jedno zdanie i uważa że już wie o czym był cały post:/
ewentualnie przeczytał ale jako że zabrakło mu sp na zdolność czytania ze zrozumieniem to jej nie wykupił
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 02:54:45 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 15, 2008, 04:26:08 pm »
wc + ee + bd + sws + bish  + dagger + tank + nuk + nuk =D

Takiego pt jeszcze nie widziałem, a mogło by być ciekawe imo


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 15, 2008, 05:12:41 pm »
Byloby tragiczne, bo potrzebuje dwoch rodzajow buffow, fighter+mage, a tak sie juz zbytnio nie da na dluga mete.
Bez Hero:
Mage>DD...sa wyjatki
Z Hero:
DD>Mage...sa wyjatki
W sumie nic nowego, no ale...jak chcecie mozecie sobie powymyslac co jest wyjatkami :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 15, 2008, 05:20:00 pm »
Wlaśnie zastanawiam się nad tym jak by to pt wyglądało, gdyby było pr0 i nie mialo by problemów z buffem :)

Tzn. gdyby mieli bota czy coś na wyłażenie z pt itd.
Tylko bufferzy mogliby z mp nie wyrabiać :D

tank by był tylko dla pt ud, dagger by zdejmował bisha itd. a nuki to co zawsze.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 15, 2008, 06:35:22 pm »
Cytuj
...ale możliwe o ile nie ktoś nie ma waszego radaru...
Reasumujac: Niemozliwe :D

Dla tego lubie mojego lolpriva...

Nie rozumiem po co się upierasz że 1 GK razowali pt nuków. A z tymi buffami to nieporozumienie. Równie dobrze można powiedzieć, że tyrek  nie ma WW + dostanie od spsa z vorta (-30% speed), SH slow (next - 45%) a jeszcze ewentualnie od ES block wind walk. Nie mówie, że to jest 101% nuki > tyrek, ale gadanie, że jeden vs 4 z full supportem pod swoją klase ma bardzo dużą szanse na wygraną jest bez sensu.

1 GK z SWSem, BD, WL, WC jak coś, jak mówisz o pt na full buffie to ja tez myśle o full buffie. I to możliwe, ba nawet raz coś bardzo podobnego zrobiłem... Fakt, że w cata i wróg był nieteges ale wiem że to możliwe. Do tego już z 3 razy pisałem, że wasze wymysły są debilne bo porównujecie jednego DD + support do pełnego pt, gdzie zwykle może być 3-4 DD zamiast 1...

W cale nie nieporozumienie. Wiele z tych buffów jest niepotrzebne do koksu i czasem się ich nie wrzuca. Do tego skoro nukerzy lecą sobie pokoksać (czy może jakiś quest robić) nie będą brać dodatkowego supportu do pt specjalnie dla jednego, czy dwóch buffów. A jedyny sens walki 1 DD vs 3-4 nuki to taki gdzie support bardziej jest dobrany pod efektywne zabijanie mobów nie ludzi (to akurat jeszcze odnośnie privów :P).

Nawet jeśli detargetuje to co z tego? Ja tu nie widze problemu a przynajmniej wiem, że za chwile kolejnego nuka nie będzie.

ale myśle że w rb jvls/s grd+~4 powinno być średnio ok. 1k-1.2k a spam CP to ~600cp/s nawet (niektórzy mówią o 750cp).

Z tego co widziałem na filmikach to jeżeli nie ma resista na dany element (a zakładając ze w pt jest chociażby sorc + SH) więc jest duża szansa ze na ktoryś nie będzie miał to z vorta a tym bardziej crushera wyjdzie "ciut" więcej niż te 1200 dmg. Poza tym jak już przewidujemy różne sytuacje to może dostać detarges z flasha = magowie odbiegną w 2 różne strony = zgon. Lub inna opcja, slow i podczas gdy jednego goni* drugi go zatłucze.
Btw czy bariera daje również ochrone przed detargetem z flasha? Bo nie jest to ani stricte atak ani debuff.


*z bishem na plecach w takim pt na 100% nie da rady zabić go dystansówką.
best resista to taki tyrek moze dostac one/two-hit od sh
barriera pozwala mu zabić kolejne 2-5 osób. Tak wiem, że naciągane ale możliwe o ile nie ktoś nie ma waszego radaru...
zbyt duzo bajek

Jak stoją blisko siebie i kilka krytów pod rząd wejdzie to przy skill mastery da rade zabić 5 osób, może nawet więcej.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 15, 2008, 11:44:22 pm »
Cytuj
...ale możliwe o ile nie ktoś nie ma waszego radaru...
Reasumujac: Niemozliwe :D

Dla tego lubie mojego lolpriva...

Nie rozumiem po co się upierasz że 1 GK razowali pt nuków. A z tymi buffami to nieporozumienie. Równie dobrze można powiedzieć, że tyrek  nie ma WW + dostanie od spsa z vorta (-30% speed), SH slow (next - 45%) a jeszcze ewentualnie od ES block wind walk. Nie mówie, że to jest 101% nuki > tyrek, ale gadanie, że jeden vs 4 z full supportem pod swoją klase ma bardzo dużą szanse na wygraną jest bez sensu.

1 GK z SWSem, BD, WL, WC jak coś, jak mówisz o pt na full buffie to ja tez myśle o full buffie. I to możliwe, ba nawet raz coś bardzo podobnego zrobiłem... Fakt, że w cata i wróg był nieteges ale wiem że to możliwe. Do tego już z 3 razy pisałem, że wasze wymysły są debilne bo porównujecie jednego DD + support do pełnego pt, gdzie zwykle może być 3-4 DD zamiast 1...

W cale nie nieporozumienie. Wiele z tych buffów jest niepotrzebne do koksu i czasem się ich nie wrzuca. Do tego skoro nukerzy lecą sobie pokoksać (czy może jakiś quest robić) nie będą brać dodatkowego supportu do pt specjalnie dla jednego, czy dwóch buffów. A jedyny sens walki 1 DD vs 3-4 nuki to taki gdzie support bardziej jest dobrany pod efektywne zabijanie mobów nie ludzi (to akurat jeszcze odnośnie privów :P).

Nawet jeśli detargetuje to co z tego? Ja tu nie widze problemu a przynajmniej wiem, że za chwile kolejnego nuka nie będzie.

ale myśle że w rb jvls/s grd+~4 powinno być średnio ok. 1k-1.2k a spam CP to ~600cp/s nawet (niektórzy mówią o 750cp).

Z tego co widziałem na filmikach to jeżeli nie ma resista na dany element (a zakładając ze w pt jest chociażby sorc + SH) więc jest duża szansa ze na ktoryś nie będzie miał to z vorta a tym bardziej crushera wyjdzie "ciut" więcej niż te 1200 dmg. Poza tym jak już przewidujemy różne sytuacje to może dostać detarges z flasha = magowie odbiegną w 2 różne strony = zgon. Lub inna opcja, slow i podczas gdy jednego goni* drugi go zatłucze.
Btw czy bariera daje również ochrone przed detargetem z flasha? Bo nie jest to ani stricte atak ani debuff.


*z bishem na plecach w takim pt na 100% nie da rady zabić go dystansówką.
best resista to taki tyrek moze dostac one/two-hit od sh
barriera pozwala mu zabić kolejne 2-5 osób. Tak wiem, że naciągane ale możliwe o ile nie ktoś nie ma waszego radaru...
zbyt duzo bajek

Jak stoją blisko siebie i kilka krytów pod rząd wejdzie to przy skill mastery da rade zabić 5 osób, może nawet więcej.
a wiesz ze w totka do wygrania jest 25mln?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 16, 2008, 05:41:10 pm »
No i czasem się udaje wygrać, czasem nawet 5 osobom na raz... A jak wiesz jak wybierać liczby to teoretycznie możesz zwiększyć szanse na wygraną.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 17, 2008, 10:12:49 pm »
Albo puscic 1k losow ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 17, 2008, 10:28:49 pm »
Loled, równie dobrze mogę powiedzieć że TH wybije pt tanków naraz bo mu wejdzie 5 razy lethal2 pod rząd.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archers vs Mages
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 17, 2008, 11:24:40 pm »
Loled, równie dobrze mogę powiedzieć że TH wybije pt tanków naraz bo mu wejdzie 5 razy lethal2 pod rząd.

Tylko w L2 niemozliwe staje sie mozliwym.