Witaj
Gość

Wątek: Tanki niepotrzebne>?  (Przeczytany 4862 razy)

  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Tanki niepotrzebne>?
« dnia: Maj 14, 2009, 11:12:09 am »
Gdzieś w którymś poście widziałem ze pisano iż tanki w graci finall są niepotrzebne bo takich 3 destro na frenzy sie utrzymia i do tego sami siebie healuja :/ Czy to prawda że tanki obumierają i nie są potrzebne w klanach na RB itp ? :( Jak myślicie bo mialem zamiar od paru lat juz zrobić sobie TK lubie elfów i do tego mało kto biega tą klasą a ja lubię takie postacie. Warto robić tanka? Dzięki za odp. :)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2009, 11:46:49 am »
Jak chceszgrac tankiem to graj :P co ci przeszkadza ze na rb/expa ci nie beda brać tank sie przydaje w instalacjach :p Zreszta jak dla mnie urzyteczność tanków jest jak urzyteczność wla czyli niby do czegoś sieprzydaje ale ogulnie to nie :p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2009, 11:57:43 am »
tank na rb nie jest potrzeby od IL, TK odradzam nie znajdziesz tym party a na ruoff solo tk to porażka, jak już chcesz tanka to pal/da/sk ze wskazaniem na sk bo tym najszybciej party znajdziesz, ale lepiej graj tym sws a jak już bardzo chcesz to tanka na sube będzie kasy więcej to i na bron oe się nazbiera i jakoś to pójdzie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2009, 01:39:54 pm »
nie wiem jak to wygląda na retailu, ale na Dexie (a więc podejrzewam, że na większości prv tak samo) tank jest baardzo przydatny podczas robienia RB. Bierze się tanka, żadnego vr-a i titani nie mają problemu z utrzymaniem HP <30%. Z agro +9 lub wyżej tank jest w stanie utrzymać, RB tylko od czasu do czasu się przerzuci - titan przeważnie wtedy pada, ress, zbicie HP i dalej jazda :)


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2009, 02:08:40 pm »
Aha thx i tak zrobie tego tanka bo podoba mi sie postac i nie chce robic rerolla po raz enty...


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2009, 03:06:06 pm »
nie wiem jak to wygląda na retailu, ale na Dexie (a więc podejrzewam, że na większości prv tak samo) tank jest baardzo przydatny podczas robienia RB. Bierze się tanka, żadnego vr-a i titani nie mają problemu z utrzymaniem HP <30%. Z agro +9 lub wyżej tank jest w stanie utrzymać, RB tylko od czasu do czasu się przerzuci - titan przeważnie wtedy pada, ress, zbicie HP i dalej jazda :)
To chyba tylko na dexie, w praktyce wyglada to tak ze zielony grubas uderzy bosa 5 razy i ma na sobie agro, a tank nie jest w stanie go odebrac.
:O


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2009, 03:10:02 pm »
Gdzieś w którymś poście widziałem ze pisano iż tanki w graci finall są niepotrzebne bo takich 3 destro na frenzy sie utrzymia i do tego sami siebie healuja :/ Czy to prawda że tanki obumierają i nie są potrzebne w klanach na RB itp ? :( Jak myślicie bo mialem zamiar od paru lat juz zrobić sobie TK lubie elfów i do tego mało kto biega tą klasą a ja lubię takie postacie. Warto robić tanka? Dzięki za odp. :)
pomyliłeś gry, w tej akurat tanki nie są od tankowania ;)

tanka używa się do farmienia oli(no, powiedzmy, kamaele mają teraz takiego boosta że klękajcie narody), crowd control, pt UD/AI, debuffowania itp. to po prostu taka puszka, która całkiem, całkiem ładnie przywalić potrafi :D

czyli reasumując - w gracii final opłaca się robić tanka :D
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 03:14:36 pm wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 14, 2009, 03:27:23 pm »
nie wiem jak to wygląda na retailu, ale na Dexie (a więc podejrzewam, że na większości prv tak samo) tank jest baardzo przydatny podczas robienia RB. Bierze się tanka, żadnego vr-a i titani nie mają problemu z utrzymaniem HP <30%. Z agro +9 lub wyżej tank jest w stanie utrzymać, RB tylko od czasu do czasu się przerzuci - titan przeważnie wtedy pada, ress, zbicie HP i dalej jazda :)
To chyba tylko na dexie, w praktyce wyglada to tak ze zielony grubas uderzy bosa 5 razy i ma na sobie agro, a tank nie jest w stanie go odebrac.
jak już napisałem wcześniej mój post dotyczy najprawdopodobniej większości prv, a więc 90% forumowiczów.


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2009, 03:29:16 pm »
ale jak powinieneś zauważyć nie jesteśmy w dziale dexa tylko w ogólnym a z sygny założyciela topicu widać, że gra na plikach ncsoftu więc raczej nie powinieneś mówić o tym co i jak działa na dexie :P
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2009, 04:20:23 pm »
tanki od c5 nie tankuja rb, zamiast nich robi to deska/kebab , chyba ze rozmawiamy o jakims low lvl rb wtedy moze i do czegos tank sie przydac.

jacys wsapniali w pvp dalej nie sa, mdef wiekszy, reflect wszystko fajne ale ciagle malo . Dobrze ze chociaz hate zmienia teraz zawsze target, jakis CC jest ,wciaz niewiele ale lepsze to niz nic.

Chcesz grac tnakiem to rob tanka, na end game szukaj jakiegos mage aoe gdzie bedziesz robil dla nukow trainy mobkow i jakos dasz sobie rade :p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2009, 04:52:26 pm »
Z tankiem jest taki walek ze on musi miec duzy oe skilli(15+) zeby byl skuteczny i tez czesto targasz pare broni(zazwyczaj luk+sword & board).Ale jak ktos lubi grac tankiem i jest ich fanboyem(jak ja) to nie ma problemu z graniem grunt zeby ci sie przyjemnie gralo klasa.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2009, 11:18:49 pm »
a no, fakt, nie zwrocilem uwagi na syg autora.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2009, 11:49:52 pm »
Tanki sa nieprzydatne, jesli planujesz grac tankiem w sposob "a zagralbym sobie taka klasa" to juz zrob rerolla na screenie z wyborem postaci.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2009, 12:19:16 am »
A gdyby sytuacja przed biciem RB wyglądała tak:

Tank zakłada daggerka z haste,na plecach ma mp rechargera i 3-4 min agruje RB.Dopiero potem destruchy leją...Ja tak przynajmniej robiłem na moim lol privie xd

bad idea?;p


Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 15, 2009, 12:31:12 am »
bad

bo w tym czasie co ty bedziesz hate'owal to inne party zdazy 2x takiego RBka ubic


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 15, 2009, 09:19:43 am »
mały_głód: najlepiej to jakby tydzień wcześniej tank przychodził a po tygodniu wpada reszta party i ubija rb w minute
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 15, 2009, 01:52:21 pm »
Cytuj
The effect of Aggression and Aura of Hate are now maximized. Also, it now has 100% chance of changing enemy's target on PvP.

The threat value for the following skills has been decreased:
* Major Heal, Major Group Heal, Greater Heal, Greater Battle Heal, and Greater Group Heal.

The Hate skills of Knights no longer consume MP. Also the Knights' hate effect on general attack has been improved.

Stability added to Tanks - Changes have been implemented to allow the Knight classes (Tanks) can have a high priority in choosing a target.
Gracia Final bardzo duzo zmienila jezeli chodzi o tankowanie. Hate na RB na starcie osiaga maksymalny poziom threat'a. Niektorym moze sie wydawac, ze to nic nie zmienia, jednak osoby ktore graja tankami napewno wiedza o co chodzi i ciesza sie z tych zmian.

Chodzi o to, ze:
Wczesniej tank musial budowac agro na RB od samego poczatku i gdy przychodzil taki kokon Titan, jebnal RB kilka razy i bylo po calej pracy tanka. Teraz tank zaczyna z maksymalna iloscia threat'a i musi jedynie go utrzymac. Nie powinno byc to problem bo general attacki maja wzmocniony effect Hate, czyli pomimo niskiego damage moga dawac nawet wiecej agro niz Ogr bijacy po kilka tysiecy! Hate nie zabiera MP, czyli kazdy no-skill jest w stanie poprostu spamowac skilla, bo nie musi rozsadnie zarzadzac MP.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 01:58:55 pm wysłana przez Virandile »
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2009, 01:57:53 pm »
To samo mi ostatnio przychodzi do głowy...
Tank = Dead / Prehistoria?
Bardzo mnie to martwi ponieważ kiedyś tank mial pt, rb itp. A teraz tylko sam =(?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 15, 2009, 03:54:08 pm »
a ile hate ma reuse ze mozna go "spamowac"? xD


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 15, 2009, 04:05:16 pm »
Tyle samo co wczesniej (nie mial obnizonego re-use :?), spamowac w tym przypadku oznacza = uzywac zaraz po re-use.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 15, 2009, 04:20:38 pm »
w Hellbound nawet z renewalem/champem chyba nie mozna bylo spamowac, nei? czyt sie myle


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 15, 2009, 05:47:22 pm »
Ani teraz, ani wczesniej Atk. Spd., Champion i Renewal nie wplywal na re-use Hate, Aura of Hate.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 15, 2009, 06:03:18 pm »
wczesniej mam na mysli czasy Interlude, czy tez nie?


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 15, 2009, 06:31:22 pm »
Az tak dawno temu to bylo, zalezne od Atk. Spd. i mozna bylo castowac bez re-use praktycznie na full buffie. Tylko po co komu info z lol Interlude :) Znaczy mnie interesuje tylko bierzace info, a nie zamierzchle czasy.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 16, 2009, 02:26:53 pm »
Teraz hate ma chyba 6 sec reuse a aoe hate 45.Teraz te tanki widze ze tak samo jak w wow tankuja czyli wiece aggro robi 1 cios tanka niz 5 dpsa.