Witaj
Gość

Wątek: Tanki niepotrzebne>?  (Przeczytany 4868 razy)

  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 16, 2009, 02:40:41 pm »
Teraz hate ma chyba 6 sec reuse a aoe hate 45.Teraz te tanki widze ze tak samo jak w wow tankuja czyli wiece aggro robi 1 cios tanka niz 5 dpsa.
No i dobrze, jezeli wprowadzaja dobre rozwiazania moge byc one nawet z WoW'a. Niech dodadza jeszcze AH :?, handlowanie i zarabianie kasy byloby o wiele latwiejsze.

(Hate 6s, AoE Hate 40s)*
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 16, 2009, 02:41:17 pm »
Az tak dawno temu to bylo, zalezne od Atk. Spd. i mozna bylo castowac bez re-use praktycznie na full buffie. Tylko po co komu info z lol Interlude :) Znaczy mnie interesuje tylko bierzace info, a nie zamierzchle czasy.
tak tylko zapytalem :D dla pewnosci ^^


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 16, 2009, 06:56:51 pm »
Thx za nieco nadziei Virandile. Tak właśnie patrzyłem na te zmiany i nie chciało mi się wierzyć że ciągle tanki rb nie mogą utrzymać. Nie chodzi mi o prowadzaniu Antka na smyczy ale standardodwy rb powinien się ładnie do nas kleić. Niby Destro daje radę na vampirku i elementalach ale chyba szybciej by było trzymać ich ciągle poniżej 30% na prawdziwym frenzy ( szczególnie że drugiego już nie będzie :) ). Na wysokich lvl oe na -p.defa aggro jest miłym bonusem choć nie spodziewam się dużych wartości. Reuse aggro mnie nie martwi bo nigdy nie lubiłem tego spamować. Zwykłe hity z efektem aggro to fajna zmiana.

Tank it's meant to by played :)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 06:58:23 pm wysłana przez 120130 »


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Tanki niepotrzebne>?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2009, 01:18:00 pm »
Na rb może wystarcza destro. Ale do expa w pt jeśli destro nie ma online żadnego to się przyda no i na pvp tez.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 01:21:29 pm wysłana przez ScovY »
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..