Witaj
Gość

Wątek: Archer Gracia Final  (Przeczytany 20550 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 15, 2010, 03:52:06 pm »
Cytuj
pograj w l2 to zobaczysz.
słuszna sugestia, ale to raczej skierowane do Ciebie, bo ciekawe rzeczy opowiadasz,
powtarzacie tylko stereotypy wykreowane na forach, nie mam zamiaru licytować się co jaka klasa robi stanowiąc wyzszosc nad inną, poprostu party łuków na mass pvp z tricksterem, slh = dziekuje, dobranoc.
on gra na offie lolu.


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 15, 2010, 03:53:02 pm »
jakby Troyz gral th/aw z takim sprzete i oe to by byl po6k+ bez problemu


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 15, 2010, 03:53:51 pm »
Cytuj
Ktos juz usuwal jego posty ale chyba sie poddal :D Albo czeka az sie dzieciak wyplacze do konca i poleci hurtowo.

podobnie jak twoje, wypłakałeś się juz?  :D

Cytuj
gosc bije na takim buffie po 2-4k a nie po 6-8k jak dvp za czasow interlude..

"wg mnie ta klasa została poprostu zbalansowana i nie jest juz "overpowered" jak w IL ze pt lucznikow zmiatało wszystko"

powtarzasz coś co już napisałem

Cytuj
Poza tym enemy sie wlasnie buffuja QQ

"widze że filmów Troyza tez nie mam co przywoływać, skoro zaraz sie dowiem jaki on ma sprzet, a jego enemy byli bez buffa w daremnym sprzecie i 1000 innych powodów usprawiedliwiających taki dmg" 

hah, a nie mówiłem..?  :D

Cytuj
jakby Troyz gral th/aw z takim sprzete i oe to by byl po6k+ bez problemu


na www.wrozka.com.pl się tego dowiedziałeś..?

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 15, 2010, 03:57:44 pm »
do ciebie to serio nie dociera ze troyz jest oe w porownaniu do enemy.

co do aw i 6k+ - nie dowiedzialem sie tego tam tlyko jakbys pogral i poogladal frapsy z offa/ruoffa i wiedzial co nieco na temat GE to tez bys to wiedzial (no i troche matematyki, nie wime jak z tym u ciebie).

lucznik zostal zbalansowany? moze, ale fajny to balans jak jest gorszy od wszystkiego. (mam na mysli inne setupy party). tak samo jak ty masz troyza ja ci moge pokazac jak mage pt bije sie z zergiem (ruoff).


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:00:55 pm »
hm..to chyba strona z ktorej bierzesz swoje info, yo ?

Widze, ze naogladales sie za duzo pvp movie, a niestety nie jest takie do konca najlepsze zrodlo informacji.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:12:25 pm »
widze że filmów Troyza tez nie mam co przywoływać, skoro zaraz sie dowiem jaki on ma sprzet, a jego enemy byli bez buffa w daremnym sprzecie i 1000 innych powodów usprawiedliwiających taki dmg  :D
to madralo powiedz dlaczego Troyz sprzedal swojego luka i robi reroll na co innego


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:15:11 pm »
A jakbym miał Dynasty Blade +20 to na frenzy bym bił po 20k+ wiesz? takie gdybanie co by było gdyby.
Na poprzednim serwie (gf) grałem adv i byłem zadowolony z tej postaci, ale na wiekszym pvp wypadał średnio, takiego łuka na full buffie cięzko złożyc na parę hitów, zakładając że częśc stabów w ogóle nie trafia, trzeba było sie troche nameczyć do tego lipa z mp, także wcale nie jest tak że gram sobie daggerem biegam po polu walki i wale kazdemu po 6k w plecy.

Cytuj
ze naogladales sie za duzo pvp movie

tak, naoglądałem się filmów Troyza i teraz wmawiam flamerom na forum jaki to łucznik jest owned  :oops: czytaj ze zrozumieniem.

Cytuj
to madralo powiedz dlaczego Troyz sprzedal swojego luka i robi reroll na co innego

jakbym miał postac na Teonie 85/80/80/80 z full epikiem, db +16, dynasty i s84 bowa++ to co poza logowaniem się na pvp by mi pozostało do roboty w tej grze?

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:17:14 pm »
Uspokojcie sie, uzyjcie mozgu, dzieciak z priva nauczy nas jak sie u nas gra na offie, musicie sie tylko otworzyc na te wiedze(badz zbanowac go juz, wystarczajaco widzielismy Madith plox :*)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:18:35 pm »
czytaj do konca - czemu robi rerolla? bo archer ssie. eot


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:19:20 pm »
http://www.bloodbros.lt/index.php?categoryid=22&p13_sectionid=4&p13_fileid=1123
co prawda dexbound ale swietnie widac co robi srednie mage pt z archer pt.
pt magow z dyna weaponami +4/5, dyna sety+3/4
pt lukow z db+16/16/12, ja z db+10, kazdy full epic+5/6
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:19:41 pm »
ok, jestes zajebisty


ale nie zmienia to faktu ze ARCHER party ssie jak nigdy dotad, a archer party z slh+trickster to juz ciezko nazwac archer party,a bez real targeta + steal divinity taki wlasnie archer z bronia +15/300 element/5 epikow/full buff w enemy bije po ~2k, nie wiecej


chcesz fraps motora z paru ostatnich dni? 85 hero HE na hero zerku ktory bije momentami po 1.8k(vesper bow +4-5)

a moze chcesz frapsa hero PR'a sprzed jakiegos czasu, ktory na greater might+hero zerk+dead eye+kot bije po 3-3.5k w robe userow?


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:22:35 pm »
cały problem w tym że takie dzieciaki jak DonK i spółka próbują mnie na siłe sflejmować, jednocześnie nie potrafiąc przedstawić choćby jednego argumentu który udowodniłby że napisałem co mija się z prawdą, o czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomne  :) haters gonna hate

Cytuj
czytaj do konca - czemu robi rerolla? bo archer ssie. eot

to twoja opinia, who cares

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:26:59 pm »
A jakbym miał Dynasty Blade +20 to na frenzy bym bił po 20k+ wiesz? takie gdybanie co by było gdyby.
Na poprzednim serwie (gf) grałem adv i byłem zadowolony z tej postaci, ale na wiekszym pvp wypadał średnio, takiego łuka na full buffie cięzko złożyc na parę hitów, zakładając że częśc stabów w ogóle nie trafia, trzeba było sie troche nameczyć do tego lipa z mp, także wcale nie jest tak że gram sobie daggerem biegam po polu walki i wale kazdemu po 6k w plecy.

Cytuj
ze naogladales sie za duzo pvp movie

tak, naoglądałem się filmów Troyza i teraz wmawiam flamerom na forum jaki to łucznik jest owned  :oops: czytaj ze zrozumieniem.

Cytuj
to madralo powiedz dlaczego Troyz sprzedal swojego luka i robi reroll na co innego

jakbym miał postac na Teonie 85/80/80/80 z full epikiem, db +16, dynasty i s84 bowa++ to co poza logowaniem się na pvp by mi pozostało do roboty w tej grze?

po 1. albo grales na ujowym serverze albo nie umiesz grac daggerem albo miales slaby sprzet w porownaniu z tymi archerami.  Zreszta ogladnij sobie fraps squeez'a, ds'a, justpaula, dmv, silenta to zobaczysz jakie hity obrywa full buffed archer od fullbuffed daggera.

po 2. Czytam ze zrozumieniem i przez ten twoj placz tutaj to rozumiem. Nie mozesz sie pogodzic z tym, ze archer jest slaby bo naogladales sie filmow Troyza, ktory bije w robe za 3,5k QQ

po 3. Czyli wszyscy grajacy w l2 dążą do tego, zeby zrobic postac 85/80/80/80 + hero + oe sprzet +oe skille i sprzedac postac bo jest nudno. Ok to moze juz przestanmy grac w l2..po co sie meczyc :P


cały problem w tym że takie dzieciaki jak DonK i spółka próbują mnie na siłe sflejmować, jednocześnie nie potrafiąc przedstawić choćby jednego argumentu który udowodniłby że napisałem co mija się z prawdą, o czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomne  :) haters gonna hate

Cytuj
czytaj do konca - czemu robi rerolla? bo archer ssie. eot

to twoja opinia, who cares

a tak w ogole to na jaki temat argumenty maja Ci przytoczyc ? bo sie pogubilem juz tym placzu i flejmie QQ
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:27:49 pm »
@cycu
Zostalo to juz wielokrotnie napisane, jesli chcesz porownywac archer pt np. do mage pt, to archer pt musi miec kolosalna przewage w sprzecie (anyway i tak ma nikle szanse na wygrana) co widac np. na filmiku ktory podalem.
Teraz pomysl co zrobi np. pt magow zakladajac ze beda mieli tak wykoxane postacie jak np. troyz o ktorym caly czas piszesz
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:37:30 pm »
Raziel po 1. nie bardzo interesują mnie frapsy z dexbounda, anyway SK nadal może tam summonować panterke od DA..?
a po 2. "jesli chcesz porownywac archer pt np. do mage pt" chyba nie jesteś w temacie bo nic takiego nie napisałem, ani nie robiłem porównań.

Madith jestes moderatorem a wyjeżdzasz mi tu z jakimis płytkymi tekstami typu ,,QQ, płaczu itp.."

Cytuj
ktory bije w robe za 3,5k

są i hity zdecydowanie mocniejsze, ale po co je tutaj pokazywać skoro i tak każdy zostanie skomentowany brakiem buffa, albo oe bronią Troyza

Cytuj
a tak w ogole to na jaki temat argumenty maja Ci przytoczyc ? bo sie pogubilem juz tym placzu i flejmie QQ

napisze w takim samym tonie, skoro juz tak bardzo płaczecie że piszę bzdury (pomijając posty DonK'a mające na celu tylko zrobienie burdelu tutaj) nikt nie przytoczył ani jednego faktu z mojej który byłby "bzdurą" jak na razie wasze wypowiedzi dążą tylko do rozkrecenia jeszcze wiekszego flame  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 05:14:07 pm wysłana przez ScovY »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:39:32 pm »
Ok przytocze fakt, im mniej lucznikow w pt tym lepiej, zrodlo off. Teraz placz dalej ze tak nie jest.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 04:42:56 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:45:18 pm »
DonK tak przejrzałem na szybko twoje posty z profilu i widzę że co drugi twój post to marna próba prowokacji we wszystkich możliwych działach tego forum i tematach, mama zasponsorowała wkońcu pre payda na offa i teraz jesteś forum hero..? :)
anyway, nie mam czasu na bezsensowny flame także /mute na Ciebie.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:47:02 pm »

Cytuj
ktory bije w robe za 3,5k

są i hity zdecydowanie mocniejsze, ale po co je tutaj pokazywać skoro i tak każdy zostanie skomentowany brakiem buffa, albo oe bronią Troyza

bo to prawda, SH z am+4 ma taki dmg jak archer z db+16 zakladajac ze oba pt maja dobry buff

tak wiec archer ssie, i nawet na dexie malo kto tym gra

@tak, a na dexie rollback 6 dni :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 04:50:44 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:48:16 pm »
bo tam w ogóle mało kto gra, dex, wrath martwe serwery a arion leży podobno od tygodnia..? :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:50:29 pm »
cycu to może ja napisze:

party spoilerów crafterów i shl z takim sprzętem jak Troyz>jego party

każde party jest lepsze niż łucznicy. Szybciej wroga zabiją niż ten łucznik.

Przy dmg na poziomie 2-3k przy atack speed łuka ty nie jesteś wstanie przebić się przez heal

gram na privie lancer to coś się nazywa i u nas wszyscy którzy grali łukami albo robią rerol albo na siłe wciskają się do consta jako postać STUNUJACA
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 04:53:29 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:52:45 pm »
Słyszałeś o czymś takim jak Prahnah? Czy archer pt bez Trickstera? 2x trickster i nie wiem czy to twoje mage pt za dużo podziała.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:54:07 pm »
Słyszałeś o czymś takim jak Prahnah? Czy archer pt bez Trickstera? 2x trickster i nie wiem czy to twoje mage pt za dużo podziała.

a ty słyszałeś o czymś takim jak foi? i magic impulse? ud od inspectorA itd itd.

po foi mogą sobie blade storma rzucic. żebu pranaha przeczekać albo zrobić kilka innych rzeczy. W zalezności od party. Jak necrus idzie dod i ol tak ci party "zbufuje" że atack speed będzie na poziomi 1 lev postaci
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 04:59:41 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:54:46 pm »
Blad misiek, jestem super moderatorem...Co nie zmienia faktu, ze zabronione mi jest pisanie takich tekstow.

Ale skoro nie pasuje Ci taki styl to moze powiem to inaczej.

Zalozyles ten temat ze swojego altkonta z pytaniem dlaczego archery sa slabsi niz w interlude. Dostales wyrazna odpowiedz od coshoo, co powoduje, ze archerzy sa slabi ale niestety Ty jej nie zrozumiales i dalej probowales rozkrecic temat. Potem wpadasz na swoim aktualnym koncie i znow starasz sie rozkrecic temat. I ty smiesz mowic o prowokacji ?

Teraz, kazdy Ci tlumaczy skad sie bierze taki dmg Troyz'a. Ludzie chca Ci dac screeny, frapsy innych archer, gdzie Twoje teorie sa obalane, przedstawiaja Ci sytuacje z ruskiego oficjala (gdzie notabene gra duza czesc osob wypowiadajacych sie w tym temacie) jak wyglada pvp vs archer party ale Ty dalej ostro stoisz przy swoim i domagasz sie kontrargumentow, ktore zostaly juz podane wielokrotnie (cos nie tak ze zrozumieniem tekstu pisanego?).

Co jeszcze maja Ci ludzie powiedziec/przedstawic/pokazac/opisac, zebys zrozumial, ze aktualna kronika nie nalezy do archerow. Duzo lepszymi klasami sa teraz daggerzy, nukerzy, kamaele niz archerzy. Kto wie jak to bedize w nastepnej kronice.

Wiec powiedz mi, o co Ci jeszcze chodzi ?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:55:00 pm »
prahnah=foi, bb.
grrr axex byl pierwszy :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 05:09:04 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Archer Gracia Final
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 15, 2010, 04:59:50 pm »
prahnah=foi, bb.
grrr axex byl pierwszy :D
masz 2 olów w pt? poza tym Prahnah CHYBA(?) może być OE na time(nie jestem pewien ale na +30 1 min?). Przy 2 trick =2min. Niby pozostaje blade storm ale to i tak 45s, przez 75s powinno dać rade -_-'ać piżama pt.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 05:01:51 pm wysłana przez Akaraka »